Jump to content

[Επίσημο] HTC Wildfire


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παω να γραψω μια νεα επαφη κ μπορω να γραψω μονο 7-8 γραμματα.παιζει καμια πατεντα για περοσσοτερα γραμματα?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μήπως πας να τα αποθηκεύσεις στη sim? γιατί στο τηλέφωνο, σε μένα τουλάχιστον-τα αποθηικεύω στο τηλέφωνο- δε έχει περιορισμό... στη sim,τουλάχιστον σε παλιότερα κινητά, πάντα είχε...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, οι αρχικές οθόνες γίνεται να γίνουν περισσότερες από 7? ή ζητάω πολλά? επίσης παίζει πρόγραμμα όχι μόνο για viewing των αρχείων office αλλά και επεξεργασία αυτών..?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, οι αρχικές οθόνες γίνεται να γίνουν περισσότερες από 7? ή ζητάω πολλά? επίσης παίζει πρόγραμμα όχι μόνο για viewing των αρχείων office αλλά και επεξεργασία αυτών..?

1. Ο Go Launcher έχει πάνω απο 7 οθόνες

2. Documents to Go

Edited by DimitrisAndNiki
“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και καλή χρονιά να'χουμε με υγεία!

 

Ναι αλλά πως κάνει συγχρονισμό δεν μπορώ να καταλάβω... Συγχρονισμός δε γίνεται (δε γίνεται να βγουν τα βελάκια του συγχρονισμου) όταν δεν είσαι συνδεδεμένος στο ίντερνετ. Δεν έχεις σε καμία εφαρμογή ίντερνετ; Αν πας στο ρυθμίσεις->ασύρματα δίκτυα, σου δείχνει ότι είσαι συνδεδεμένος;

 

 

φίλε villis κατ΄αρχήν χρόνια σου πολλά για την ονομαστική σου γιορτή, μάλλον έχω στατική ip και πρέπει να τη ξεκληκάρω, θα μπω το βράδυ απο το σπίτι και θα αναφέρω ...συμπεριφορές :D

aeromodelistis.gr
Link to comment
Share on other sites

μήπως πας να τα αποθηκεύσεις στη sim? γιατί στο τηλέφωνο, σε μένα τουλάχιστον-τα αποθηικεύω στο τηλέφωνο- δε έχει περιορισμό... στη sim,τουλάχιστον σε παλιότερα κινητά, πάντα είχε...

 

ναι στην sim τα αποθηκευω.αρα αυτο ειναι το προβλεμ.οκ thanks

Link to comment
Share on other sites

Πω, υπάρχει κάποιος τρόπος να ξεκλειδώνω το τηλ χωρίς να πατάω το power button; Το βλέπω να ξεκολλάει μετά από ένα μήνα χρήσης.......... :worry:
"In the morning u know u won't remember a thing.."
Link to comment
Share on other sites

Πω, υπάρχει κάποιος τρόπος να ξεκλειδώνω το τηλ χωρίς να πατάω το power button; Το βλέπω να ξεκολλάει μετά από ένα μήνα χρήσης.......... :worry:

 

Αντι να προσπαθεις να βρεις αλλο κουμπι που να κανει την δουλεια του power button μηπως θα ηταν καλυτερα τωρα που ειναι ακομα νωρις να πας στην αντιπροσωπεια να στο φτιαξουν;

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

Θέλω να ρωτήσω, πως μπορούμε να έχουμε GPS στο wildfire, χωρίς να πληρώνουμε σύνδεση στο Internet!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

Θέλω να ρωτήσω, πως μπορούμε να έχουμε GPS στο wildfire, χωρίς να πληρώνουμε σύνδεση στο Internet!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! :ninja:

 

με κάποιο πρόγραμμα πλοήγησης, όπως ndrive, ή iGo

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποίησες την εφαρμογή ειδήσεις και δεν μπόρεσες, ή κάποια άλλη εφαρμογή;

 

ναι ναι την εφαρμογή ειδήσεις της htc :( θα ηταν πολυ ωραιο να μπορουσα να δώ τους τιτλους ειδησεων του τρομακτικό. rss εχει η σελίδα γιατι το εχω κανει στο λαπτοπ μου.

Link to comment
Share on other sites

με κάποιο πρόγραμμα πλοήγησης, όπως ndrive, ή iGo

 

αλλα αυτα τα πληρώνεις....δεν έχω βρεί ακομα τρόπο πως γίνεται να τα εγκαταστησεις χωρίςνα τα πληρώσεις. Θεωρητικα πάντα μπορεισ να κατεβάσεις την εφαρμογη στον υπολογιστη σπασμενη -> να την αποθηκευσεις στην καρτα -> να το εγκαταστισεις απο εκει. Τωρα όλα αυτα είναι θεωρητικά . Άν ποτε το κάνω θα σου στειλω Pm αλλα μια μέρα το έχω...τι να προλάβω να βρώ πια;;;; να το κάνω να κελαιδάει;;;;

Link to comment
Share on other sites

Αντι να προσπαθεις να βρεις αλλο κουμπι που να κανει την δουλεια του power button μηπως θα ηταν καλυτερα τωρα που ειναι ακομα νωρις να πας στην αντιπροσωπεια να στο φτιαξουν;

 

Α, θα σε πάρω γραμματέα μου εσένα :) Όχι όχι είναι οκ τώρα..για κάποιο λόγο έδεσαν τα πλαστικά του και οι συναρμογές είναι οκ. Ίσως φταίει το ότι έπαιξα λίγο με το καπάκι, το στράβωσα λίγο και όλα εντάξει :P Λύση δεν υπάρχει σε αυτό που ρώτησα για το ξεκλείδωμα χωρίς πάτημα power button, ε;

"In the morning u know u won't remember a thing.."
Link to comment
Share on other sites

δε νομίζω να μπορείς να το ξεκλειδώσεις αλλιώς... εκτός αν υπάρχει καμιά εφαρμογή για να ξεκλειδώνει με το trackpad, αλλά και πάλι δε νομίζω να υπάρχει κάτι, εγώ τουλάχιστον δεν έχω πετύχει κάτι τέτοιο στο market...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάποια ενημέρωση σχετικά με το πώς να αντιγράφω τις επαφές μου στην sim;Χρησιμοποίησα ότι υπάρχει στο market αλλα δεν γίνεται τίποτα.
Αν δε δουλεύουν τα προγράμματα, οι λύσεις είναι 2. Ή το κάνεις με τη βοήθεια ενός παλιότερου κινητού, ή απλά μπαίνεις σε κάθε επαφή ξεχωριστά και μετά πατάς menu->περισσότερα και αντιγραφή στη sim. Aπλά πρέπει να το κάνεις για κάθε επαφή ξεχωριστά ;)

 

φίλε villis κατ΄αρχήν χρόνια σου πολλά για την ονομαστική σου γιορτή, μάλλον έχω στατική ip και πρέπει να τη ξεκληκάρω, θα μπω το βράδυ απο το σπίτι και θα αναφέρω ...συμπεριφορές :D

Σ'ευχαριστώ φίλε μου. Να'σαι καλά :)

Ενημέρωσε μας, ώστε όποιος το χρειαστεί να το βρίσκει!

 

Πω, υπάρχει κάποιος τρόπος να ξεκλειδώνω το τηλ χωρίς να πατάω το power button; Το βλέπω να ξεκολλάει μετά από ένα μήνα χρήσης.......... :worry:
Νομίζω μόνο με custom rom (όχι όλες) ή κάποια εφαρμογή. Το widgetlocker ξέρω ότι έκανε αυτή τη δουλειά...

 

ναι ναι την εφαρμογή ειδήσεις της htc :( θα ηταν πολυ ωραιο να μπορουσα να δώ τους τιτλους ειδησεων του τρομακτικό. rss εχει η σελίδα γιατι το εχω κανει στο λαπτοπ μου.

Απ'τη στιγμή πο έχει rss το site, κάνε copy το rss link και μετά πήγαινε στην εφαρμογή ειδήσεις->προσθήκη ροών->προσθήκη από url και κάνε επικόλληση το link αυτό ;)

Παιδιά ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

Θέλω να ρωτήσω, πως μπορούμε να έχουμε GPS στο wildfire, χωρίς να πληρώνουμε σύνδεση στο Internet!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! :ninja:

με κάποιο πρόγραμμα πλοήγησης, όπως ndrive, ή iGo

Περισσότερες πληροφορίες γι'αυτά θα βρείς εδώ :)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάποια ενημέρωση σχετικά με το πώς να αντιγράφω τις επαφές μου στην sim;Χρησιμοποίησα ότι υπάρχει στο market αλλα δεν γίνεται τίποτα.

 

Δοκίμασε και το myphone explorer... Νομίζω ότι γίνεται ευκολά...

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Βασικα η σελιδα που εχει το rss ειναι http://tro-ma-ktiko.blogspot.com αλλα οταν το βάζω δεν το λαλαει...λέει οτι δεν βρέθηκε τροφοδοσία καπως ετσι
Link to comment
Share on other sites

Τα προγράμματα ndrive, ή iGo ΔΕΝ υπάρχουν στο MArket! Οπότε, από που τα κατεβάζουμε??:ninja:

 

σου εστειλα ενα προσωπικο μηνυμα. Προσπάθησε αυτο και αν θες βοηθεια μου λες :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Βασικα η σελιδα που εχει το rss ειναι http://tro-ma-ktiko.blogspot.com αλλα οταν το βάζω δεν το λαλαει...λέει οτι δεν βρέθηκε τροφοδοσία καπως ετσι

Δε βλέπω να έχει κουμπάκι rss το site. Δοκίμασε σα λίνκ να βάλεις αυτό στο κινητό...

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

λοιπόν στη δουλειά εχει static ip, μπήκα για πρώτη φορά στο νετ απο στατική ip και μετα τη κράτησε, αργότερα προσπάθησα να μπω στο router του σπιτιού χωρίς στατική ip και δεν έμπαινε, πάω λοιπόν - ρυθμίσεις - ασύρματα δίκτυα - ρυθμίσεις wifi - menu - σύνθετες και ξεκληκάρεις - χρήση στατικής διεύθυνσης και έτσι μπήκα στο ρουτερ μου, το θέμα είναι οτι αμα θέλω να ξαναμπώ στο ρουτερ με τη static ip θα πρέπει να ξανακάνω τη διαδικασία κληκάροντας - χρήση στατικής διεύθυνσης.

Εάν κάποιος φίλος γνωρίζει μήπως υπάρχει αυτόματη επιλογή ip να μας ενημερώσει

 

ευχαριστώ

Edited by jek
aeromodelistis.gr
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε και το myphone explorer... Νομίζω ότι γίνεται ευκολά...

 

Υπάρχει κάποιος που να έχει αντιγράψει τις επαφές του τηλεφώνου στην sim με κάποιο τρόπο;Ούτε αυτό δούλεψε.

Εσύ δεν είσαι άνθρωπος, εσύ είσαι χιονάνθρωπος.
Link to comment
Share on other sites

Παρατηρησα πως με την froyo rom τουλαχιστον την official μιας και αυτην εχω για την ωρα αλλα λογικα θα γινεται και στις custom roms 2.2 πως το λειτουργικο αφηνει μια εφαρμογη ανοικτη ακομα κι αν την κλεισεις ετσι ωστε να μπορει να επανελθει σε αυτην αν το επιλεξεις πιο γρηγορα.Αν αφησεις ομως το κινητο σε αδρανεια ή την συγκεκριμενη εφαρμογη τοτε μετα απο καποια ωρα το λειτουργικο την κλεινει μονο του.Οκ σιγουρα δεν γινεται σε ολες τις εφαρμογες αφου καποιες αλλες τις κλεινει κατευθειαν μονο του με το που πατησεις εξοδο αλλα ειλικρινα εντυπωσιαστικα με αυτο.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος που να έχει αντιγράψει τις επαφές του τηλεφώνου στην sim με κάποιο τρόπο;Ούτε αυτό δούλεψε.
Αν δεις λίγα μηνύματα πριν, σου απάντησα!

 

@Πάνο λένε ότι το Android κάνει πολύ καλή διαχείρηση μνήμης. Και μονο που πότε δεν είχα κολληματα, μου φτανει να το πιστέψω :)

 

Sent from my HTC Wildfire

Edited by Villis
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση εχω βάλει όλα τα παιχνίδια που εχω κατεβάσει σε 2 φακέλους στην αρχική οθόνη.αυτό που ήθελα να ρωτήσω είναι αν υπάρχει η δυνατότητα με κάποιο πρόγραμμα να κάνω μορφοποίηση των

φακέλων προκειμένου έστω να μην έχουνε όλοι το ίδιο άχαρο χρώμα.

 

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...