Jump to content

[Επίσημο] HTC Wildfire


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Thanks villys μια ακομη ερώτηση για τον go launcher υπάρχει κάποιο καλό widget για τις αγαπημένες επαφές το οποίο για μένα ήταν το μόνο καλυτερο που είχε το HTC sense.

 

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Thanks villys μια ακομη ερώτηση για τον go launcher υπάρχει κάποιο καλό widget για τις αγαπημένες επαφές το οποίο για μένα ήταν το μόνο καλυτερο που είχε το HTC sense.

 

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

 

http://www.appbrain.com/app/mylauncher-beta/com.morgoo.launcher

Link to comment
Share on other sites

 

αυτο προφανώς είναι ένα τελείως διαφορετικό περιβάλλον εγώ αυτό που ρώτησα είναι αν γίνεται με περιβάλλον go launcer να βαλουμε κάποιο widget για τις αγαπημένες επάφες. thanks anyway για την απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παιδιά, κατέβασα το Ndrive σε trial έκδοση, για 7 ημέρες!

μου φαίνεται αρκετά καλό και σε λίγα δρομολόγια που έκανα εντός πόλης, πολύ ακριβές! Τι να κάνω - μπορεί και να τα αγοράσω... (30 ευρώ...:O)

Απλά, εάν το έχει δουλέψει κάποιος, θα ήθελα να μου πει, πως εμφανίζει 3διάστατους χάρτες, γιατί τώρα μου δείχνει τη διαδρομή ΜΟΝΟ πανοραμικά! :confused:

Link to comment
Share on other sites

αυτο προφανώς είναι ένα τελείως διαφορετικό περιβάλλον εγώ αυτό που ρώτησα είναι αν γίνεται με περιβάλλον go launcer να βαλουμε κάποιο widget για τις αγαπημένες επάφες. thanks anyway για την απάντηση.

 

http://www.appbrain.com/app/people-widget/com.mjdev.people

 

http://www.appbrain.com/app/people-contacts-widget/de.sagrebin.appwidget.people

 

και πολλά άλλα...

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει από ebay τρεις θήκες σιλικόνης.Άλλες κάλυπταν το κάτω μέρος και άλλες όχι.Χαλάρωσαν και βρώμισαν, λόγω υλικού, όλες.

Η μόνη λύση για μένα είναι η case mate:

http://e-click.gr/index.php?target=products&product_id=44714

Δεν είναι σιλικόνη.

 

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270663744149&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,επειδη το κακο εχει παρα γινει με τον αποθηκευτικο χωρο ηθελα να ρωτησω Εαν καποιος εχει βρει την ακρη να πηγαινει τα email του Gmail στην SD card και οχι στην συσκευη για να μην μπουκωνει τοσο πια!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! :happy:

 

Βρήκες αυτή την επιλογή; Γιατί εγώ το δοκίμασα και νομίζω ότι το έκανε κανονικά...

 

Όχι δεν την βρήκα.Αν μπορείς σε ενα pm πές μου πως το έκανες.

 

Ευχαριστώ.

Εσύ δεν είσαι άνθρωπος, εσύ είσαι χιονάνθρωπος.
Link to comment
Share on other sites

 

Προσωπική άποψη:

Παραμορφώνει το κινητό με αυτές τις προεξοχές.

Καμία σχέση με την case mate.

Βέβαια είναι πολύ φτηνότερη.:)

Link to comment
Share on other sites

εγω βασικα αυτην εχω παρει και μου ειναι βολικη, δεν ειναι οπως την δειχνει στην φωτο δεν εχει προεξοχες, και εχω παρει κ αλλη μια που ειναι διαφανη σε λιγο διαφορετικο στυλ.
Link to comment
Share on other sites

χθες πήρα τη παρακάτω θήκη

 

http://www.mobilecenter.gr/index.php?target=products&product_id=31717

 

εφαρμόζει μια χαρά προς το παρόν και είναι αρκετά κομψή, ιδικά εάν το κινητό είναι το καφέ χρώμα ταιριάζει τέλεια

aeromodelistis.gr
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,επειδη το κακο εχει παρα γινει με τον αποθηκευτικο χωρο ηθελα να ρωτησω Εαν καποιος εχει βρει την ακρη να πηγαινει τα email του Gmail στην SD card και οχι στην συσκευη για να μην μπουκωνει τοσο πια!!!!!!!!!

 

Βασικα δεν βρηκα πουθενα την επιλογη καπου να πηγαινουν στην καρτα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! :happy:

 

Βρήκες αυτή την επιλογή; Γιατί εγώ το δοκίμασα και νομίζω ότι το έκανε κανονικά...

 

Όχι δεν την βρήκα.Αν μπορείς σε ενα pm πές μου πως το έκανες.

 

Ευχαριστώ.

Πήγαινε πρόσωπα, πάτησε πάνω σ'ένα όνομα και μετά πάτα το μενού->περισσότερα κι έχει αυτή την επιλογή :)

Βασικα δεν βρηκα πουθενα την επιλογη καπου να πηγαινουν στην καρτα...
Εμένα δεν κατεβάζει τα attachments απ'όσο έχω δει. Πρέπει εγώ να τα κατεβασω... Μήπως υπάρχει καμιά τέτοια επιλογή; Edited by Villis
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μετα το update σε 2.2 ειδα κατι περιεργες χρεωσεις στο λογαριασμο μου.Ενω δεν εχω μπει ποτε στο internet μεσω δυκτιου vodafone ειδα πως εχω χρεωθει για ιντερνετ απο την εταιρεια και υποψιαζομαι πως κανει ανανεωση ο καιρος μεσω του δυκτιου της εταιριας.Εχετε τιποτα στα υποψιν σας?
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να χάλασε καμία ρύθμιση, δες το πρώτο ποστ, για το πως να απενεργοποιησεις την αυτόματη σύνδεση στο ίντερνετ.

 

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σημερα παρελαβα την θηκη μου. Εφαρμοζει πολυ καλα πανω στο κινητο. Αισθητικα θα την προτιμουσα να μην ηταν γιαλυστερη αλλα ματ. Το προστατευτικο φυλλο για την οθονη να εβαζα και σωστα και θα ηταν σουπερ. Edited by orck
Link to comment
Share on other sites

Σημερα παρελαβα την θηκη μου. Εφαρμοζει πολυ καλα πανω στο κινητο. Αισθητικα θα την προτιμουσα να μην ηταν γιαλυστερη αλλα ματ. Το προστατευτικο φυλλο για την οθονη να εβαζα και σωστα και θα ηταν σουπερ.

 

ναι η ζελατινα θελει προπονηση.κ εγω στην 3η τα καταφερα(σκουπιδακια)

Link to comment
Share on other sites

Αν κατεβάσω το golauncher, και για χ,ψ λόγους δε μου αρέσει, μπορώ έτσι απλά να ξαναγυρίσω στη sense ή παίζουν προβληματάκια..?
Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να αναφερω οτι γενικα δεν ψαχνουμε το κινητο μας μπορει στο default μενου μην να βλεπουμε 70 χαρκατηρες αν ομως δουμε τις ρυθμισεις-μυνηματος υπαρχει η επιλογη βελτιστοποιηση κωδικο(χρηση βελτιστοποιημενης κωδικοποιησης sms ) που αμα το τικαρουμε γινετε 160 χαρακτηρες ετσι δεν μας χρειαζετε το handcent sms παρολο εγω που το εχω για μυνηματα το εχω για αλλαζω τον ηχο κλησης στα μην-κλησης.
Link to comment
Share on other sites

Αν κατεβάσω το golauncher, και για χ,ψ λόγους δε μου αρέσει, μπορώ έτσι απλά να ξαναγυρίσω στη sense ή παίζουν προβληματάκια..?

Παραθέτω τον εαυτό μου από ένα μήνυμα στην προηγούμενη σελίδα...

Καλησπέρα! :happy:

Αν δεν έχεις κάνει τον launcher ώστε να είναι default (όταν πατάς το home αφού βάλεις τον launcher σε ρωτάει ποιόν launcher θες να κάνεις default ή να χρησιμοποιήσεις). Οπότε αν δεν έκανες κάποιον default, απλά διαλέγεις το htc sense, ενώ αν έχεις κάνει default, πας ρυθμίσεις->εφαρμογές->διαχείριση εφαρμογών, βρίσκεις τον launcher που θες ακι μετά πατάς εκαθθάριση προεπιλογών :)

Γενικότερα, αν δε σ'αρέσει ο καινούριος launcher που θα εγκαταστήσεις, είναι ακόμα πιο εύκολο να τον κάνεις απεγκατάσταση και μετά θα γυρίσει στο sense και πάλι με το πλήκτρο home.. ;)

θα ηθελα να αναφερω οτι γενικα δεν ψαχνουμε το κινητο μας μπορει στο default μενου μην να βλεπουμε 70 χαρκατηρες αν ομως δουμε τις ρυθμισεις-μυνηματος υπαρχει η επιλογη βελτιστοποιηση κωδικο(χρηση βελτιστοποιημενης κωδικοποιησης sms ) που αμα το τικαρουμε γινετε 160 χαρακτηρες ετσι δεν μας χρειαζετε το handcent sms παρολο εγω που το εχω για μυνηματα το εχω για αλλαζω τον ηχο κλησης στα μην-κλησης.
Δεν ξέρω αν αυτό είναι στη 2.2.1, αλλά πριν σίγουρα δεν υπήρχε ;)

Ευχαριστούμε πολύ πάντως για την πληροφορία :happy:

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να αναφερω οτι γενικα δεν ψαχνουμε το κινητο μας μπορει στο default μενου μην να βλεπουμε 70 χαρκατηρες αν ομως δουμε τις ρυθμισεις-μυνηματος υπαρχει η επιλογη βελτιστοποιηση κωδικο(χρηση βελτιστοποιημενης κωδικοποιησης sms ) που αμα το τικαρουμε γινετε 160 χαρακτηρες ετσι δεν μας χρειαζετε το handcent sms παρολο εγω που το εχω για μυνηματα το εχω για αλλαζω τον ηχο κλησης στα μην-κλησης.

 

Φίλε μου που ακριβώς υπάρχει αυτή η επιλογή γιατί εγώ από τα settings των μηνυμάτων δεν βλέπω κάτι ανάλογο με αυτό που αναφέρεις.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παιδιά, κατέβασα το Ndrive σε trial έκδοση, για 7 ημέρες!

μου φαίνεται αρκετά καλό και σε λίγα δρομολόγια που έκανα εντός πόλης, πολύ ακριβές! Τι να κάνω - μπορεί και να τα αγοράσω... (30 ευρώ...:O)

Απλά, εάν το έχει δουλέψει κάποιος, θα ήθελα να μου πει, πως εμφανίζει 3διάστατους χάρτες, γιατί τώρα μου δείχνει τη διαδρομή ΜΟΝΟ πανοραμικά! :confused:

 

Καλησπερα!!

Ειχα βαλει το ndrive και ηταν αρκετα καλο και εξυπηρετικο διοτι εδειχνε καποια κτιρια 3D και εδινε ολες τις πληροφοριες τους..τηλεφωνα,επωνυμια καθως εχει και ευκολο μενου,ομως αρκετες φορες μπλοκαρε και ηθελε αρκετη ωρα να βρει παλι την διαδρομη καθως κολλουσε και η εικονα συχνα..Οσο για τις διαδρομες δεν ηταν και ιδιαιτερα αξιοπιστο:(

Σε αντιθεση με το navigon το οποιο εχει βεβαια λιγοτερες πληροφοριες για τον δρομο-οδους,.. Ειναι ομως πολυ γρηγορο και δεν κολλαει καθολου καθως πιανει παντου,εμφανιζει 3 με 4 εναλλακτικες διαδρομες οπου εσυ επιλεγεις ποια θελεις να ακολουθησεις ,το ανωτατο οριο ταχητητας και προειδοποιηση για καμερες-ρανταρ τροχαιας ..

Κανε μια δοκιμη παντως ..αξιζει ;)

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να αναφερω οτι γενικα δεν ψαχνουμε το κινητο μας μπορει στο default μενου μην να βλεπουμε 70 χαρκατηρες αν ομως δουμε τις ρυθμισεις-μυνηματος υπαρχει η επιλογη βελτιστοποιηση κωδικο(χρηση βελτιστοποιημενης κωδικοποιησης sms ) που αμα το τικαρουμε γινετε 160 χαρακτηρες ετσι δεν μας χρειαζετε το handcent sms παρολο εγω που το εχω για μυνηματα το εχω για αλλαζω τον ηχο κλησης στα μην-κλησης.

 

αυτο αφορα αλλα συσκευες σορρυ μπερδεψα τα φορουμ αλλα θα ηθελα να προσθεσω οτι σε κιν με Official 2,2 εχει κανονικα 160 χαρακτηρες

Link to comment
Share on other sites

αυτο αφορα αλλα συσκευες σορρυ μπερδεψα τα φορουμ αλλα θα ηθελα να προσθεσω οτι σε κιν με Official 2,2 εχει κανονικα 160 χαρακτηρες
ναι εχει αμα γραφεις κεφαλαια και χωρις τονους...
Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει από ebay τρεις θήκες σιλικόνης.Άλλες κάλυπταν το κάτω μέρος και άλλες όχι.Χαλάρωσαν και βρώμισαν, λόγω υλικού, όλες.

Η μόνη λύση για μένα είναι η case mate:

http://e-click.gr/index.php?target=products&product_id=44714

Δεν είναι σιλικόνη.

 

την ιδια θηκη την αγορασα απο το play247 με 5 ευρω,της nortonline

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=20252

δεν ξερω τι θα γινει σε καποια πτωση αλλα ειναι ομορφη,εφαρμοζει τελεια και δεν φουσκωνει καθολου.

και επειδη σε γνωστο πολυκαταστημα μου ζητησαν 20 ευρω για ενα καλωδιο microusb σαν αυτο που εχει η συσκευασια,σας προτεινω και αυτον τον ανταπτορα με 3 ευρω που τον βαζεις σε ενα απλο καλωδιο miniusb που ειναι φτηναhttp://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=20158&zenid=26e6614923448e8e3ded56e2d03cbbf9

Edited by stelioz78

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...