Jump to content

[Επίσημο] HTC Wildfire


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδιά χρησιμοποιώ το handcent για τα μηνύματα. όταν όμως μοθ στέλνουν ένα μήνυμα μοθ το εμφανίζει και στο handcent και στο default του κινητου. Ξέρει κανείς πως απενεργοποιείτε το default?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αναφορά υπάρχει τελικά στο default πρόγραμμα μηνυμάτων?

 

Επίσης θέλω να πάρω καινούρια κάρτα μνήμης. Να αγοράσω SDHC ή όχι?

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους,ήθελα να ρωτήσω αν έχει αγοράσει κάποιος αυτη την καρτα μνήμης(KINGSTON 8GB MICRO SECURE DIGITAL HIGH CAPACITY CLASS 4) ή

αυτη ( TOSHIBA 8GB MICRO SD HIGH CAPACITY CLASS 4)?αν ειναι συμβατές με την συσκευή μας και ποια απο τις 2 μου προτείνεται?ευχαρηστω εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Αναφορά υπάρχει τελικά στο default πρόγραμμα μηνυμάτων?

 

Επίσης θέλω να πάρω καινούρια κάρτα μνήμης. Να αγοράσω SDHC ή όχι?

 

βεβαια..πας στο μηνυμα που εχεις στειλει,πιεζεις την οθονη για λιγη ωρα και βγαζει κατι επιλογες..εχει και προβολη αναφορας.αρκει να την εχεις ενεργοποιησει στις ρυθμισεις.

μπορεις να βαλεις sdhc κανονικοτατα

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλησπέρα σε όλους,ήθελα να ρωτήσω αν έχει αγοράσει κάποιος αυτη την καρτα μνήμης(KINGSTON 8GB MICRO SECURE DIGITAL HIGH CAPACITY CLASS 4) ή

αυτη ( TOSHIBA 8GB MICRO SD HIGH CAPACITY CLASS 4)?αν ειναι συμβατές με την συσκευή μας και ποια απο τις 2 μου προτείνεται?ευχαρηστω εκ των προτέρων.

 

Και οι δύο συμβατές είναι και στην ίδια κατηγορία απόδοσης.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά περιμένω εδώ και καιρό είτε απο τη vodafone ειτε απο το πλαίσιο το wildfire ΣΕ ΑΣΠΡΟ!

Έχει κανείς κάποια καλυτερη ενημέρωση για το ερώτημά μου?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα!Ειμαι νεος στο forum και το 1ο μου post!Ενδιαφερομαι να αγορασω το Wildfire ή το xperia x8.1ο στην επιλογη μου ειναι το HTC αλλα διαβασα μερικα προβληματα που εχει παρουσιασει σχετικα με την αναλυση της οθονης.Διαβασα πως μερικες εφαρμογες δεν μπορουν να τρεξουν γιατι δεν υποστιριζει την αναλυση τους η οθονη του.Ισχυει οντως αυτο?Πηγα σημερα σε ενα καταστημα της vodafone και δεν με ενοχλησε καθολου θα ελεγα η αναλυση της.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα!Ειμαι νεος στο forum και το 1ο μου post!Ενδιαφερομαι να αγορασω το Wildfire ή το xperia x8.1ο στην επιλογη μου ειναι το HTC αλλα διαβασα μερικα προβληματα που εχει παρουσιασει σχετικα με την αναλυση της οθονης.Διαβασα πως μερικες εφαρμογες δεν μπορουν να τρεξουν γιατι δεν υποστιριζει την αναλυση τους η οθονη του.Ισχυει οντως αυτο?Πηγα σημερα σε ενα καταστημα της vodafone και δεν με ενοχλησε καθολου θα ελεγα η αναλυση της.

 

Δεν έχει ΚΑΝΕΝΑ προβλημα με την ανάλυση ΕΚΤΟΣ και αν θες την συσκευή για να παίζεις παιχνίδια 3d :)

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Κυριοι το κινητακι εινaι πολυ καλο και πραγματικα αξιζει καθε ευρω που δινεις για την αγορα του.

Εχω στην κατοχη μου το HD2 απο περυσι, πριν ενα μηνα πηρα το GALAXY S και επειδη ειχα μια νεα αναβαθμιση επιπλεον (της γυναικας μου) ειμουνα αναμεσα στο Galaxy 3 και στο Wildfire.Επιδη δεν το ειχανε ετοιμοπραδοτο το Galaxy 3 πηρα το HTC μιας και μεχρι τωρα με το HD2 και μετα απο εναμιση χρονο, καμια 300 φλασσαρισματα και απιστευτες μοντες κλπ δεν μου εχει κανει τσικ!:D

Λοιπον εντυπωσιαστηκα απο την αποκριση - γρηγοραδα του Wildfire:blink:

για μπαταρια δε μπορω να εχω αποψη και φυσικα η οθονη του δεν ειναι ουτε HD2 ουτε SGS σε αναλυση (αν ηταν θα ειχε 400ευρω και βαλε) αλλα οτι και να του εβαλα δουλευει απροβληματιστα και να πω οτι βλεπω οτι παραπονιεστε τζαμπα για το GPS το οποιο δουλευει μια χαρουλα μe SYGIC - COPILOT κλειδωνει μεσα σε 15-20 δευτ. και κανενα προβλημα οσο το δουλεψα χθες αν και εδω στην Επαρχια ισως ειναι καλυτερη η πλοηγηση!

Δεν ξερω αν παιζει κατι αλλο καλυτερα απο τον Advanced task killer (aggresive mode) μια και δεν μπορω - προλαβαινω να παρακολουθησω και αυτο το thread :ninja: αλλα το τηλεφωνακι πεταει.........

Λιγο προβλημα με το πιξελιασμα στο browsing αλλα μολις ζουμαρεις ειναι μια χαρουλα!

Αν δε δωθει που πιστευω συντομα θα γινει και αυτο,με το FROYO τα πραγματα θα ειναι πολυ καλυτερα.

Αυτα απο μενα μετα απο 2 μερες με το Wildfire που πραγματικα worths every peny!!!!:)

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά περιμένω εδώ και καιρό είτε απο τη vodafone ειτε απο το πλαίσιο το wildfire ΣΕ ΑΣΠΡΟ!

Έχει κανείς κάποια καλυτερη ενημέρωση για το ερώτημά μου?

 

Το φέρνει η Vodafone σε αλλα χρώματα εκτος απο το καφε/ανθρακι?? Ειναι θεμα αναμονης ή θεμα μη πωλησης αλλων χρωματων?? Και εγώ το λευκο θελω αλλα δεν εχω περάσει απο καποιο καταστημα ακομα, εντος της εβδομαδας ισως..

http://www.tuningnews.net/news/041206a/TN_hamann-gallardo-01.JPG
Link to comment
Share on other sites

εγω το εψαχνα στη θεσσαλονικη και τελικα το πηρα μεσω ιντερνετ απο κρητη Edited by giorgosaslanidis
Link to comment
Share on other sites

vodafone στην αρχή τουλάχιστον δεν το έφερνε σε αλλα χρώματα, μόνο σε καφέ...

αν έχει αλλάξει κάτι τώρα δεν το ξέρω...

σε άσπρο το έχω δει σε πλαίσιο και public πάντως.. αα και σε ένα ηλεκτρονικό μαγαζί που αν θυμάμαι καλά λέγεται play247...

Link to comment
Share on other sites

μια ματια στο σκρουτζ και θα το βρητε σε πολλα καταστηματα της ελλαδας και ολα τα χρωματα
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια..

εχω ενα προβλημα με τα μηνυματα μου..

οταν μου στελνουν μηνυματα απο htc magic σε greeklish εγω λαμβανω το μηνυμα με τα μισα γραμματα.

ξερει κανεις τι συμβαινει??

Link to comment
Share on other sites

Update:

-> H Vodafone ΔΕΝ το φέρνει σε άλλα χρώματα, παρά μονο το καφε/ανθρακι. Η πολιτική τους ειναι το λιγοτερο γελοία, απο την στιγμη που φερνουν καποια μπλε και ροζ ελεκτρικ Vivaz και δεν φερνουν ενα μαυρο (ή λευκο) HTC....

 

 

Σε ποια αλλα καταστημα μπορει να γινει χρήση της επιδότησης Vodafone??

http://www.tuningnews.net/news/041206a/TN_hamann-gallardo-01.JPG
Link to comment
Share on other sites

λογικά σε πλαίσιο και σε κάθε άλλο κατάστημα που έχει πακέτα vodafone... ενδέχεται βέβαια να μην σου δίνουν την ίδια επιδότηση... κάνε ένα τηλεφωνάκι πριν βγεις στα μαγαζια να ψαχνεις ;)
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κ εγω κατι?

αυτο το λευκο πληκτρολογιο, στις κλησεις αλλάζει με κατι πιο ομορφο?

σε ελληνικη βερσιον ομως γιατι ενα που δοκιμασα απο το μαρκετ δεν εχει ταχεια κλιση κ ηταν σπαστικο

δεν ξεχνώ...
Link to comment
Share on other sites

http://phonegr.blogspot.com/2010/06/htc-wildfire.html

 

Ελπίζω ότι τα παλικάρια είναι υπερβολικά ετσί?Εδώ διαβάζω πολυ κολακευτικά λόγια κ στο συγκεκριμένο Blog άσχημα πράγματα.

x
Link to comment
Share on other sites

http://phonegr.blogspot.com/2010/06/htc-wildfire.html

 

Ελπίζω ότι τα παλικάρια είναι υπερβολικά ετσί?Εδώ διαβάζω πολυ κολακευτικά λόγια κ στο συγκεκριμένο Blog άσχημα πράγματα.

 

Το Wildfire έχει 2 μειονεκτήματα:

1.Η κάμερα δεν έχει σταθεροποιητή

2.Δεν έχει κάρτα γραφικών

Αυτά

Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο για τα χρήματα του είναι ΤΕΛΕΙΟ! Ειλικρινά δεν ξέρω αν αξίζει κάποιος να δώσει διπλάσια χρήματα για καλύτερη ανάλυση οθόνης σε κινητό :) Και αυτό το λέει κάποιος που πριν από το Wildfire έδινε 600+ για συσκευές!
Link to comment
Share on other sites

http://phonegr.blogspot.com/2010/06/htc-wildfire.html

 

Ελπίζω ότι τα παλικάρια είναι υπερβολικά ετσί?Εδώ διαβάζω πολυ κολακευτικά λόγια κ στο συγκεκριμένο Blog άσχημα πράγματα.

 

το τηλεφωνο ειναι παρα πολυ καλο,με γρηγορο μενου και πολυ καλα τεχνικα χρακτηριστηκα.οσον αφορα τον χαμηλο επεξεργαστη οταν θα εχεις αυτονομια 2 ημερες με βαρια χρηση θα καταλαβεις οτι δεν ειναι τοσο κακος τελικα.το μονο μειονεκτημα αν σε ενδιαφερει το θεμα ειναι η αναλυση που τραβαει βιντεο.και με τις εφαρμογες δε θα εχεις κανενα προβλημα λογω αναλυσης,υπαρχουν τα παντα στο μαρκετ.βασικα ειναι η καλυτερη αγορα κινητου που εχω κανει.αξια συσκευης μεγαλυτερη απο την τιμη αγορας της

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο για τα χρήματα του είναι ΤΕΛΕΙΟ! Ειλικρινά δεν ξέρω αν αξίζει κάποιος να δώσει διπλάσια χρήματα για καλύτερη ανάλυση οθόνης σε κινητό :) Και αυτό το λέει κάποιος που πριν από το Wildfire έδινε 600+ για συσκευές!

 

Εάν θες να παίζεις 3d games με σοβαρά γραφικά τα σκάς.Αν όχι τότε με το wildfire είσαι άρχοντας.Εγώ προσωπικά 10 φώτο το χρόνο να έβγαζα απο το κινητό και παιχνίδια έπαιζα απλά.Με το wildfire είμαι κομπλέ και έχει και πάρα πολλές εφαρμογές.Οπότε με καλύπτει και με το παραπάνω

Link to comment
Share on other sites

και εγώ είμαι της γνώμης ότι για τα λεφτά του ειναι μια χαρά. Πολύ ευχαριστημένος. Αλλωστε τα κινητά δεν ειναι για games με εξιζητημένα γραφικά. Αντε να εχεις κανα παιχνιδάκι πάνω ίσα ισα αν θες να περασεις καπως την ώρα σου πχ όταν είσαι στην ουρά στον γιατρό.... ή να κάνεις μια αναζήτηση στο internet όταν κάτι το θες εκείνη την ώρα που εσαι έξω και έχεις wifi... Aντε να δεις κανα mail ή gmail.Τις εφαρμογές τις ποιο πολλές τις βρίσκεις και αν δεν τις βρεις υπάρχουν πολλές που κάνουν την ίδια δουλεια διαλέγεις κάποια άλλη. Η φωτογραφική που έχει 5 είναι αξιοπρεπής για να βγάλεις κάτι στο δρόμο που θα σου τύχει. (αν πας ταξίδι παίρνεις καμια φώτο της προκοπής.,, αλωστε για αυτό τις βγάλανε) Οποτε τελικά τι το θές το κινητάκι και τι άλλο να κάνει???? Μια χαρά για τα λεφτά του... μάγκες... Αντε να ακολουθήσει και καμια άλλη εταιρεία... το παράδειγμα...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...