Jump to content

[Επίσημο] HTC Wildfire


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά έμαθε κανένας αν θα το φέρει η κοσμοτέ; Πλησιάζει ο καιρός της επιδότησης και δεν ψήνομαι να αγοράσω το Χ10 mini...

--

Nokia 3310 -> Nokia 5300 -> Nokia 5320 -> Nokia C6-00 -> iPhone 3GS -> Samsung Galaxy SIII Neo -> Nokia Lumia 520 -> Xiaomi RN2 -> Xiaomi Mi A1 -> Xiaomi Mi 10 Lite

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

γεια σας και απο εμενα.σκεφτομαι πολυ σοβαρα να αγορασω το wildfire περισσοτερο για τις εφαρμογες μεσω net δλδ αν μπορω να του βαζω.ειναι η πρωτη φορα που θα ασχοληθω με android γιατι μεχρι τωρα εχω iphone 3g.τελικα θα αξιζει η αγορα του τι λετε?απο οσο εψαξα στο forum το μονο μειον ειναι η αναλυση της οθονης,δεν ειναι και οτι καλυτερο.περιμενω τισ γνωμες σας.ευχαριστω
Φίλε μου καλύτερα θα μπορούσε να σε βοηθήσει κάποιος πρώην κάτοχος iphone και νυν wildfire. Για τις εφαρμογές φαντάζομαι εννοείς κάτι σαν το appstore. Έχει το δικό του market το android και έχει πολλά πράγματα, αν και κατά γενική ομολογία δε φτάνει ακομα τα επίπεδα του appstore. Για την οθόνη δεν μπορώ να πω, γιατί είναι τελείως υποκειμενικό το θέμα. Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα. Καλύτερα να πας να το δεις σε κάποιο μαγαζί από κοντά ;)

 

Παιδιά έμαθε κανένας αν θα το φέρει η κοσμοτέ; Πλησιάζει ο καιρός της επιδότησης και δεν ψήνομαι να αγοράσω το Χ10 mini...

Φίλε μου γι'αυτό το λόγο έκανα φορητότητα από κοσμοτε σε βόνταφον. Δεν ήξεραν τίποτα για το κινητό και βαρέθηκα να με κάνουν μπαλάκι ο ένας στον άλλον... Μπορείς ίσως να ρωτήσεις κι εσύ όμως γιατί πέρασε και καιρός..

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

To wildfire εχει καθολου θεμα με τις εφαρμογες/παιχνιδια στο android store λογω της διαφορετικης/μικροτερης αναλυσης που εχει η οθονη του?

Παιζουν ολα καλα/σωστα?

Link to comment
Share on other sites

To wildfire εχει καθολου θεμα με τις εφαρμογες/παιχνιδια στο android store λογω της διαφορετικης/μικροτερης αναλυσης που εχει η οθονη του?

Παιζουν ολα καλα/σωστα?

Η αλήθεια ειναι πως εκτός από ένα παιχνίδι, οτι εχω δοκιμάσει παίζει κανονικά. Το πρόβλημα όμως ειναι οτι το market δεν εμφανίζει πολλές εφαρμογές, λόγω ανάλυσης. Δυστυχώς πολλές εφαρμογές που χρησιμοποιώ και παίζουν κανονικά, δεν εμφανίζονται καν στο market, και είτε της εχω βρει από το ίντερνετ μέσω υπολογιστή και τις πέρασα μόνος μου στο κινητο, είτε μέσω του appbrain. Τώρα που έγινε root στο κινητό, ελπίζω οτι θα κάνουν το market να βλέπει πως το κινητό μας έχει αλλη ανάλυση καθ να ξεπεραστεί κι αυτό το πρόβλημα...

 

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

το ειδα απο κοντα χτες επιτελους,κριμα που δε του εβαλαν καμια πιο αξιολογη στο θεμα απεικονησης οθονη.ειναι πανεμορφο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έμαθε κανένας αν θα το φέρει η κοσμοτέ; Πλησιάζει ο καιρός της επιδότησης και δεν ψήνομαι να αγοράσω το Χ10 mini...

 

το wildfire τα σπαει....το χ10 μινι ειναι πολυ μικρο...για γυναικια χερια...

Link to comment
Share on other sites

Αρχές Σεπτέμβρη μου είχε πει ένας γνωστός μου από Γερμανό. Ισχύει; Άντε και δε θέλω να αλλάζω εταιρία.... Edited by DimBoud
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια ειναι πως εκτός από ένα παιχνίδι, οτι εχω δοκιμάσει παίζει κανονικά. Το πρόβλημα όμως ειναι οτι το market δεν εμφανίζει πολλές εφαρμογές, λόγω ανάλυσης. Δυστυχώς πολλές εφαρμογές που χρησιμοποιώ και παίζουν κανονικά, δεν εμφανίζονται καν στο market, και είτε της εχω βρει από το ίντερνετ μέσω υπολογιστή και τις πέρασα μόνος μου στο κινητο, είτε μέσω του appbrain. Τώρα που έγινε root στο κινητό, ελπίζω οτι θα κάνουν το market να βλέπει πως το κινητό μας έχει αλλη ανάλυση καθ να ξεπεραστεί κι αυτό το πρόβλημα...

 

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Μπορείς εσύ ή οποιοσδήποτε αλλλος χρήστης του wildfire να γράψει μία λίστα με εφαρμογές τις οποίες δεν τις έχει στο μάρκετ αλλά λειτουργούν κανονικά;

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Phillips Diga-->Panasonic GD52-->Motorola C33-->Nokia 5210-->Nokia 6600-->HP iPaq 6515-->HP iPaq 6915-->Fujitsu Siemens T830-->HTC TyTn-->Nokia 6110 Nav-->Samsung i900 Omnia-->Nokia 5800XM-->Samsung Omnia i8910 HD-->HTC Hero-->Samsung i900 Omnia(again)-->HTC HD2 Leo-->HTC Desire-->Samsung Galaxy S2 i9100 --> :X
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τι πρεπει να κανω για να μου κραταει η μπαταρια πανω απο μερα με πολυ ραδιωφονο μηπωσ πρεπει να απενεργοπειησω κατι που τελιωνει την μπαταρια γρηγορα
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τι πρεπει να κανω για να μου κραταει η μπαταρια πανω απο μερα με πολυ ραδιωφονο μηπωσ πρεπει να απενεργοπειησω κατι που τελιωνει την μπαταρια γρηγορα

Δοκίμασε να απενεργοποιήσεις το background data και να βάλεις στο αυτόματο το φωτισμό οθόνης....

Phillips Diga-->Panasonic GD52-->Motorola C33-->Nokia 5210-->Nokia 6600-->HP iPaq 6515-->HP iPaq 6915-->Fujitsu Siemens T830-->HTC TyTn-->Nokia 6110 Nav-->Samsung i900 Omnia-->Nokia 5800XM-->Samsung Omnia i8910 HD-->HTC Hero-->Samsung i900 Omnia(again)-->HTC HD2 Leo-->HTC Desire-->Samsung Galaxy S2 i9100 --> :X
Link to comment
Share on other sites

To τηλεφωνο εχει αλφαριθμητικο πληκτρολογιο οταν εισαι σε portrait?
Nokia:6120c,6500,N73,N81 / Toshiba G810 Portege WM6.5 / Apple iPhone 3GS 16GB / Samsung Galaxy S II / Samsung Galaxy S4 9505 stock
Link to comment
Share on other sites

έστειλα mail στο ΓΕΡΜΑΝΟ και μου είπαν:

"Η συσκευή HTC wildfire δεν θα διατίθεται από την γκάμα των προϊόντων μας."

(αν θέλετε επισυνάπτω και φωτογραφία από το mail,απλά βαριέμαι να την ανεβάζω τώρα στο ίντερνετ..)

 

φαντάζομαι θα είναι έγκυρο και δεν θα το έχουν σε 5 μέρες στα καταστήματα...

 

αν πάω και κάνω συμβόλαιο κοσμοτέ στο πλαίσιο, δεν μπορώ να πάρω το wildfire με επιδότηση?

Link to comment
Share on other sites

έστειλα mail στο ΓΕΡΜΑΝΟ και μου είπαν:

αν πάω και κάνω συμβόλαιο κοσμοτέ στο πλαίσιο, δεν μπορώ να πάρω το wildfire με επιδότηση?

 

Όχι, είχα ρωτήσει κι εγώ.. Μου είχαν πει ότι η κοσμοτέ δεν δίνει αυτή τη συσκευή προς το παρόν..

Link to comment
Share on other sites

Μια βοήθεια παιδιά! Καλό μεσημέρι σε όλους καταρχήν. Εχω το ΝΟΚΙΑ Ε72 με 1.500 επαφές. Δοκίμασα τη μεταφορά στο Wildfire, δεν γίνεται! Δείχνουν να περνάνε, αλλά όπως διάβασα και αλλού, δεν γίνεται. Υπάρχει τρόπος να περάσω τόσα τηλέφωνα από το ΝΟΚΙΑ στο Wildfire; Ευχαριστώ πολύ...
Υγεία να έχουμε και προχωράμε...
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να απενεργοποιήσεις το background data και να βάλεις στο αυτόματο το φωτισμό οθόνης....

 

το background data δηλαδι αυτο9 που εχει την ημερομινια και την ωρα ?

Link to comment
Share on other sites

Μια βοήθεια παιδιά! Καλό μεσημέρι σε όλους καταρχήν. Εχω το ΝΟΚΙΑ Ε72 με 1.500 επαφές. Δοκίμασα τη μεταφορά στο Wildfire, δεν γίνεται! Δείχνουν να περνάνε, αλλά όπως διάβασα και αλλού, δεν γίνεται. Υπάρχει τρόπος να περάσω τόσα τηλέφωνα από το ΝΟΚΙΑ στο Wildfire; Ευχαριστώ πολύ...

 

Εγω περασα ολα τα τηλ περιπου 250 χωρις κανενα προβλημα απο το ε72

:)
Link to comment
Share on other sites

το background data δηλαδι αυτο9 που εχει την ημερομινια και την ωρα ?

Menu-->settings-->Accounts & sync-->backgraound data (αυτό εδώ το ξετικάρεις)..

Phillips Diga-->Panasonic GD52-->Motorola C33-->Nokia 5210-->Nokia 6600-->HP iPaq 6515-->HP iPaq 6915-->Fujitsu Siemens T830-->HTC TyTn-->Nokia 6110 Nav-->Samsung i900 Omnia-->Nokia 5800XM-->Samsung Omnia i8910 HD-->HTC Hero-->Samsung i900 Omnia(again)-->HTC HD2 Leo-->HTC Desire-->Samsung Galaxy S2 i9100 --> :X
Link to comment
Share on other sites

Εγω περασα ολα τα τηλ περιπου 250 χωρις κανενα προβλημα απο το ε72

Tι να πω ειλικρινά δεν ξέρω... Εχω σηκώσει τα χέρια ψηλά και είναι ο μόνος λόγος που δεν το χρησιμοποιώ ακόμη ως βασικό τηλέφωνο! Την ατζέντα που έχει δηλαδή...

Υγεία να έχουμε και προχωράμε...
Link to comment
Share on other sites

Tι να πω ειλικρινά δεν ξέρω... Εχω σηκώσει τα χέρια ψηλά και είναι ο μόνος λόγος που δεν το χρησιμοποιώ ακόμη ως βασικό τηλέφωνο! Την ατζέντα που έχει δηλαδή...

Δοκίμασες μέσω του nokia pc suite να τα κάνεις sync με το outlook 2007 ή windows live contacts, και μετά να τα κάνεις sync με το htc sync στο wildfire?

Phillips Diga-->Panasonic GD52-->Motorola C33-->Nokia 5210-->Nokia 6600-->HP iPaq 6515-->HP iPaq 6915-->Fujitsu Siemens T830-->HTC TyTn-->Nokia 6110 Nav-->Samsung i900 Omnia-->Nokia 5800XM-->Samsung Omnia i8910 HD-->HTC Hero-->Samsung i900 Omnia(again)-->HTC HD2 Leo-->HTC Desire-->Samsung Galaxy S2 i9100 --> :X
Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει καποιο δοκιμασμενο πακετο gps navigation για το κινιτακι μας;;

ας μου στειλει καποιος pm με την τοποθεσια κατεβασματος και τις οδηγιες εγκαταστασης...ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

υπενθυμίζω να είστε προσεχτικοί σε ό,τι αφορά παράνομο λιγισμικό...απαγορεύεται από τους κανόνες του φόρουμ...

thanks..;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...