Jump to content

[Android - προτάσεις] Μουσική, Βίντεο και Φωτογραφία


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου έδειξε μια παρόμοια εφαρμογή ένας φίλος με iPhone.. και λέω δεν γίνεται,θα υπάρχει κάποια! Πάντως δεν νομίζω να είναι δύσκολο να φτιαχτεί , και ας μην έχει το ίδιο αποτέλεσμα με Photoshop βέβαια :)
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιο λινκ για google music apk το οποιο να ειναι εμπιστο και χωρις ιους? εχει κατεβασει κανεις?

 

θενκς.

ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ SONY ΚΑΙ SAMSUNG.
Link to comment
Share on other sites

Με ποια εφαρμογή (Στο PC) μετατρέπετε τα mp3 σε mp4; Δοκίμασα με το dbPower AMP αλλά δεν μου παίζουν σε CM10 Rom
HTC Touch • HTC Touch Pro • HTC Desire • HTC Sensation XE • Sony Xperia Z1 • LG G4 • Xiaomi Mi A1 • Xiaomi Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Παιδες στο Sg2 Που εχω με 4.0.4 η Εφαρμογη "Μουσικη" o mp3 player δλδ μπορει να παιξει τα τραγουδια ανα φακελο που του εχω τοποθετησει μεσα στην καρτα που σημενει οτι δεν ασχολουμαι με playlists και τετοια...στο ταblet Asus Transformer με 4.0.3 η αντιστοιχη εφαρμογη δεν μου δινει τετοια δυνατοτητα....υπαρχει καποιο προγραμα που να μπορω να μου εμφανιζει τους φακελους και να τους αναπαραγω χωρις να πρεπει να κανω playlists??
Link to comment
Share on other sites

Παιδες στο Sg2 Που εχω με 4.0.4 η Εφαρμογη "Μουσικη" o mp3 player δλδ μπορει να παιξει τα τραγουδια ανα φακελο που του εχω τοποθετησει μεσα στην καρτα που σημενει οτι δεν ασχολουμαι με playlists και τετοια...στο ταblet Asus Transformer με 4.0.3 η αντιστοιχη εφαρμογη δεν μου δινει τετοια δυνατοτητα....υπαρχει καποιο προγραμα που να μπορω να μου εμφανιζει τους φακελους και να τους αναπαραγω χωρις να πρεπει να κανω playlists??

 

 

Poweramp Μπορεί και ο καλύτερος player

HTC Touch • HTC Touch Pro • HTC Desire • HTC Sensation XE • Sony Xperia Z1 • LG G4 • Xiaomi Mi A1 • Xiaomi Mi A2
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιο λινκ για google music apk το οποιο να ειναι εμπιστο και χωρις ιους? εχει κατεβασει κανεις?

 

θενκς.

google is your best friend.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.music&hl=en

Link to comment
Share on other sites

Εκτός τόπου και χώρου η ερώτηση... αλλά όποιος ξέρει ας απαντηση..!!! πως κατεβάζω (κάποιο πρόγραμμα προφανώς) στο PC από YOU TUBE..????;)

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Εκτός τόπου και χώρου η ερώτηση... αλλά όποιος ξέρει ας απαντηση..!!! πως κατεβάζω (κάποιο πρόγραμμα προφανώς) στο PC από YOU TUBE..????;)

 

βιντεο ή mp3;

Link to comment
Share on other sites

Εκτός τόπου και χώρου η ερώτηση... αλλά όποιος ξέρει ας απαντηση..!!! πως κατεβάζω (κάποιο πρόγραμμα προφανώς) στο PC από YOU TUBE..????;)

 

Για mp3 μπαινω στο listentoyoutube.com :)

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Poweramp Μπορεί και ο καλύτερος player

 

ειναι σιγουρο οτι παιζει απευθειας ανα φακελο και δεν θελει playlists?

Link to comment
Share on other sites

Για mp3 μπαινω στο listentoyoutube.com :)

Google it.. Dvdvideosoft free edition. Κατεβασε ολη τη σουιτα και θα μεινεις κατι παραπανω απο ικανοποιημενος.

 

 

ειναι σιγουρο οτι παιζει απευθειας ανα φακελο και δεν θελει playlists?

 

Poweramp. Καλύτερο music player δεν πιστεύω πως θα βρεις, παίζει τα πάντα από format μουσικών αρχείων και κάνει τα πάντα γενικότερα. Όρεξη να έχεις να τον στήσεις. Εννοείται πως παίζει και από τους φακελους αν θες ξεχωριστά τα κομμάτια σαν να είναι λίστες, αν και αυτό μάλλον το κάνουν πλέον όλοι οι players, αρκεί να βρεις τη ρύθμιση.

Όπως και να χει την εν λόγω εφαρμογή στη συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος το musicjunk αλλά να παίζει;

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος το musicjunk αλλά να παίζει;

 

Το θελω και γω!! Τι επαθε αυτη η εφαρμογη?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το θελω και γω!! Τι επαθε αυτη η εφαρμογη?

 

Καλή εφαρμογή αλλά δεν δούλεψε και ποτέ σωστά

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλή εφαρμογή αλλά δεν δούλεψε και ποτέ σωστά

 

Μια περιοδο πριν κολλησει την ειχα καψει. Κατεβαζα τα παντα. Για ολοκληρους μηνες. Υπαρχουν και αλλες στο μαρκετ αλλα...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μια περιοδο πριν κολλησει την ειχα καψει. Κατεβαζα τα παντα. Για ολοκληρους μηνες. Υπαρχουν και αλλες στο μαρκετ αλλα...

 

Καμία σχέση τα υπόλοιπα,εκτός κι αν έχει να προτείνει κάποιος κάτι εξίσου καλό με το junk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καμία σχέση τα υπόλοιπα,εκτός κι αν έχει να προτείνει κάποιος κάτι εξίσου καλό με το junk

 

Τίποτα :p

Το usound μόνο αλλά είναι χιλιόμετρα πίσω και πάλι ..

Link to comment
Share on other sites

 

δεν μπορω να την κατεβασω απο το ελληνικο play store. θεωρητικα δεν υπαρχει google music για ελλαδα, μονο για συγκεκριμενες χωρες. :)

 

η ερωτηση μου ηταν για καποιο apk, που να το χει δοκιμασει καποιος και να μην εχει θεματα. αλλα ενιγουει, βρηκα ενα, problem solved..

ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ SONY ΚΑΙ SAMSUNG.
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να την κατεβασω απο το ελληνικο play store. θεωρητικα δεν υπαρχει google music για ελλαδα, μονο για συγκεκριμενες χωρες. :)

 

η ερωτηση μου ηταν για καποιο apk, που να το χει δοκιμασει καποιος και να μην εχει θεματα. αλλα ενιγουει, βρηκα ενα, problem solved..

Ουτε εγω μπορω με αναζητηση αλλα αν πατησω πανω σε ετοιμο λινκ, τοτε ανοιγει κανονικα..γι αυτο στο εστειλα.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει τροπος να ανεβαζω φωτογραφιες στο Instagram και να μην ειμαι υποχρεωμενος να τις κανω crop ??:(:(

 

 

p.s χωρις να χρησιμοποιω την καμερα του instagram...

Edited by ducati_46
Link to comment
Share on other sites

Ουτε εγω μπορω με αναζητηση αλλα αν πατησω πανω σε ετοιμο λινκ, τοτε ανοιγει κανονικα..γι αυτο στο εστειλα.

 

γεαπ, το ξερω το λινκ, απλα ειναι incompatible για το κινητο μου. υποθετω λογω χωρας.

 

το βρηκα απο αλλου τελικα, εχω ενεργοποιησει και το google music με καποιον απο τους τροπους που κυκλοφορουν, ολα καλα. θενκς ενιγουει! :)

ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ SONY ΚΑΙ SAMSUNG.
Link to comment
Share on other sites

γεαπ, το ξερω το λινκ, απλα ειναι incompatible για το κινητο μου. υποθετω λογω χωρας.

 

το βρηκα απο αλλου τελικα, εχω ενεργοποιησει και το google music με καποιον απο τους τροπους που κυκλοφορουν, ολα καλα. θενκς ενιγουει! :)

 

Γιατι ομως; στην ιδια χωρα ειμαστε. :p Κι εγω το εχω ενεργοποιησει αλλα εχω καιρο να το χρησιμοποιησω.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς widget όπως το Photo Gallery που έχει η JB (και η ICS νομίζω) που σου δείχνει τις φωτογραφίες; Μπορούσες να κάνεις και scroll και να βλέπεις ένα folder με φωτογραφίες στο widget. Δεν ξέρω αν γίνεται αυτό στο 2.3, τον Holo Launcher έχω. Είχε και η Sony ένα παρόμοιο (Photos and Videos) αλλά δεν βρίσκω κάτι στο market... Το widget μπορεί να γίνει port για Gingerbread;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Μουσική, Βίντεο και Φωτογραφία
  • The title was changed to Youtube voice assistance υποχρεωτικά ενεργό μετά το τελευταίο update

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...