Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μολις πηρα το sony ericson neo V με android 2.3.4 ...θελω να ρωτησω εαν εχει την ιδια πλοηγηση με το προηγουμενο νοκια 6110 navigator που ειχα... δεδομενου οτι παλια δεν πληρωνα τιποτα για φωνητικη βημα βημα πλοηγηση απο δορυφορο... τωρα πρεπει να πληρωσω?

Αν θες να αποκτήσεις κάποιο πρόγραμμα πλοήγησης θα πρέπει να πληρώσεις για την απόκτησή του. Κατόπιν το πρόγραμμα χρησιμοποιεί τον GPS δέκτη και δεν υπάρχει καμία χρέωση.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να προσθέσω σαν πολύ καλό ξυπνητήρι και το alarm clock xtreme. Έχει και μαθηματικούς γρίφους για όσους δυσκολεύονται να ξυπνήσουν :D Στο getjar θα βρείτε δωρεάν την πλήρη έκδοση!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω το androidlost στο τηλέφωνο μου, άλλαξα κάρτα σιμ και κάθε φορά που κάνω reboot σκάει μήνυμα στο νούμερο που έχω δηλώσει, τι πρέπει να κάνω για να "καταλάβει" ότι αυτή είναι η σιμ μου?

Ευχαριστώ (γράφω από Tapatalk).

Απανταω μονος μου :p μπορει να το εψαχνε και καποιος αλλος χρηστης.

Με τη νεα εκδοση 2.17 υπαρχει αυτη η δυνατοτητα μεσα απο τη site Android Lost SIM card owner.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα υπάρχει κάποια εφαρμογή

για το wrc

όπως αυτή αλλά για το 2012

https://market.android.com/details?id=com.wrc2011&hl=el

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.χρησιμοποιω το k9 για τα mail μου.υπαρχει καποια ρυθμιση για να μου ερχονται real time?γιατι για να κανω ελεγχο αν εχω κατι μπαινω στην εφαρμογη και κανω check mail.

Ευχαριστώ!

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

HTC_IME (goolge it, δεν υπάρχει στο market)

Ωραία, θα το ψάξω

Smart Keyboard Pro.

 

Εχει και το καλύτερο Τ9 που κυκλοφορεί στην πιάτσα (πρέπει να του βάλεις και το ελληνικό λεξικό όμως, υπάρχει στο μαρκετ)

Ευχαριστω! Δεν με νοιάζει το τ9, σπάνια χρησιμοποιώ. Απλώς επειδή το κντ μου, αν και android έχει μικρή οθόνη, δεν μπορώ να γράψω.

Και ειδικά αν έχουν μακρύνει και λίγο τα νύχια :lol:

T9 ειναι το λεξικο που διορθωνει αν δεν κανω λαθος... ο φιλος ζηταει να εχει το κλασικο 3*4 πληκτρολογιο... Εχει κ αυτη την ρύθμιση?

 

Φίλη βασικά ! Ναι αυτό ζητάω, αλλα το διευκρίνιστηκε :D

Link to comment
Share on other sites

Νύχι και capacitive δεν πάνε μαζί. :shifty:

Το κατάλαβα! Παρείγγειλα ήδη τα πενάκια απο το e-bay! Αλλα πάλι, και με κοντά (τώρα), είναι δύσκολο να γράψω σε (touch) qwerty (σε κανονικό στο Blackberry μου, μια χαρά τα καταφέρνω).

 

Κατέβασα το trial, και αν είναι το αγοράζω καπάκι. Ευχαριστώ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

τίποτα!

 

πλάκα σου κάνω, εδώ έγω δυσκολεύομαι με 3,8"...:p

 

θα το καταβολευτείς, εγώ βρήκα την υγειά μου.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

τίποτα!

 

πλάκα σου κάνω, εδώ έγω δυσκολεύομαι με 3,8"...:p

 

θα το καταβολευτείς, εγώ βρήκα την υγειά μου.

 

Ναι, δοκιμάζω λίγο τώρα και είναι πολύ βολικό.

Μακάρι να είχαν και paypal για την αγορά αντί να ζητάει στοιχεία της κάρτας. :mad:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια παιζει καμια εφαρμογη ραδιο οπως ειναι της συσκευης,αλλα να εχει το κατι παραπανω ??? Edited by c3250
userbar.gif
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Θα ηθελα να μου προτεινετε καποια εφαρμογη για διαχειρηση του χρονου ομιλιας σε συμβολαιο για να μην ξεφευγω και πληρωνω παραπανω! Εχω δοκιμασει αρκετες αλλα δεν ειμαι ικανοποιημενος! Το συμβολαιο μου εχει unlimited προς wind και 100 λεπτα προς ολους, οποτε θα ηθελα να μετραει τις κλησεις που δεν ειναι στο unlimited, και να στρογγυλοποιει τις κλησεις που ειναι κατω του 1ος λεπτου σε 1 λεπτο! Μαλλον ζηταω πολλα αλλα ελπιζω να υπαρχει κατι! Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

 

Στο getjar υπάρχει η pro έκδοση δωρεάν!

Link to comment
Share on other sites

Με το google maps τι ακριβως γινεται?? δεν μπορουσα να κανω ενημερωση και ετσι το απεγγατεστησα κ πλεον δεν μπορω να το κατεβασω μου βγαζει το μηνυμα : "ΣΦΑΛΜΑ μη συμβατη με αλλες εφαρμογες που χρησιμοποιουν το ιδιο κοινοχρηστο αναγνωριστικο χρηστη" καμια ιδεα κανεις?
Sagem MY V-75/ Nokia n70/ Sony Ericsson K750i/ Sony Ericsson G900/ Nokia N86/ ZtE Blade/ Samsung galaxy SII/ Vodafone smart II/ Samsung galaxy SIV....
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα

στο smart keyboard πως βάζεις τόνους

 

Λογικά άμα κρατήσεις πατημένο το πλήκτρο που θες θα σου εμφανίσει σε κουτάκια μερικές επιλογές.εκεί θα έχει και το γράμμα που θες τονισμένο.

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

θελω ενα δωρεαν προγραμμα πλοηγησης πχ για να το χρησημοποιω για ταξιδια μεσω δορυφορου..υπαρχει καποιο δωρεαν??για xperia neo v μιλαω..

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Καθομουν και εφτιαχνα ringtones στο κινητο μεσω του ringdroid και μου ηρθε μια ιδεα. Υπαρχει καποια εφαρμογη μεσω της οποιας να μπορεις να εχει δυο ηχους κλησης και να χτυπαει ο πρωτος για παραδειγμα απο το πρωι μεχρι το μεσημερι και ο αλλος απο το μεσημερι ως το βραδυ; Ακουγεται λιγο τρελο αλλα υπαρχει τιποτα;;;
Link to comment
Share on other sites

αν το κρατησω πατημενο μου βγαζει τους αντιστοιχους αριθμους

 

Στα γραμματα που ειναι στην πρωτη σειρα και εχουν αριθμους (ε,υ,ι,ο) οταν τα κρατας πατημενα εκτος απο τους αριθμους βγαζει και επιλογη για τόνους αλλα και διαλυτικα/διαλυτικα με τονο. Π.χ. το "ι" μπορεις να το κανεις "ΐ"

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Καθομουν και εφτιαχνα ringtones στο κινητο μεσω του ringdroid και μου ηρθε μια ιδεα. Υπαρχει καποια εφαρμογη μεσω της οποιας να μπορεις να εχει δυο ηχους κλησης και να χτυπαει ο πρωτος για παραδειγμα απο το πρωι μεχρι το μεσημερι και ο αλλος απο το μεσημερι ως το βραδυ; Ακουγεται λιγο τρελο αλλα υπαρχει τιποτα;;;

 

Για τσέκαρε τo profile scheduler στο market.

 

Swyped from my GT-I9100 using Tapatalk

Αντώνης.
Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα να μάθω αν υπάρχει κάποια εφαρμογή που να διαγράφει αυτόματα τις διπλοενγεγραμμενες επαφές.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...