Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια υπαρχει καποια εφαρμογη που να συγχρονίζει το ημερολογιο της συσκευης μου με αυτο του facebook??
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

παιδια υπαρχει καποια εφαρμογη που να συγχρονίζει το ημερολογιο της συσκευης μου με αυτο του facebook??

 

Εγω αυτο το καταφερα απλα προσθετοντας σαν sns account το facebook acc. Μετα εκανα συγχρονισμο μονο το ημερολογιο απτο συγχρονισμο στις ρυθμισεις του συγκεκριμενου λογαριασμου κ περαστηκαν ολα.

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πείτε μου σας παρακαλώ, έχετε βρει στο market κάποιο "πορτοφόλι" που να υποστηρίζει-έχει υποστήριξη ελληνικής γλώσσας;

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Εγω αυτο το καταφερα απλα προσθετοντας σαν sns account το facebook acc. Μετα εκανα συγχρονισμο μονο το ημερολογιο απτο συγχρονισμο στις ρυθμισεις του συγκεκριμενου λογαριασμου κ περαστηκαν ολα.

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

ναι οκ το ξερω αυτο!

απλα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει κατι χωρις την "σαβουρα" της samsung..:)

οποτε και εγω μαλλον εκει θα καταληξω και παλι...

Link to comment
Share on other sites

Εγω αυτο το καταφερα απλα προσθετοντας σαν sns account το facebook acc. Μετα εκανα συγχρονισμο μονο το ημερολογιο απτο συγχρονισμο στις ρυθμισεις του συγκεκριμενου λογαριασμου κ περαστηκαν ολα.

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

 

Όντως μέσα απο το Social Hub εάν προσθέσετε το λογαριασμό Facebook με συγχρονισμό τις επαφές θα σας ανανεώνει όλα τα στοιχεία (εικόνες, γεγονότα κ.α)

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω το noled, αλλά δεν μου εμφανίζεται το εικονίδιο για τα sms, όταν μου στέλνουν κάποιο μήνυμα. Για μηνύματα έχω το handsend sms. Καμιά ιδέα για το τι μπορεί να φταίει;

Sent from my Samsung Galaxy Sii using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω μια εφαρμογη στην οποια να μπορω να δω τις εκπομπες του ΑΝΤ1 π.χ ραδιο αρβυλα κτλ...

 

δοκιμασα με opera mini, opera, skyfire, hd dolphin, αλλα τιποτα δεν ξερω πως?

 

βασικα εχω ενα media player ασυρματο το οποιο εχει android και αν τα καταφερω θα βλεπω κατευθειαν απο εκει τις σειρες δεν θα χρειαζεται να συνδεω καλωδια στον υπολογιστη!

Edited by sakisdani

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

H συσκευή σου υποστηρίζει adode flash player; Αν όχι δε μπορείς να δεις το πρόγραμμα του ant1 και όχι μόνο

 

υπάρχει τρόπος να μεγαλώσουν οι γραμματοσειρές στο τηλέφωνο; και να τα δείχνει όλα μεγαλύτερα; και στον κατάλογο και στα μενού και στα μηνύματα και παντού;

https://market.android.com/details?id=com.a0soft.gphone.bfont&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hMHNvZnQuZ3Bob25lLmJmb250Il0.

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Κάπου εδώ μέσα υπάρχει συζητήσει για την εφαρμογή MY What's Up.! θυμάται κάποιος που.....link παρακαλω.!

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα σε ολους

λογο ημερων χρειαζετε να στειλω μαζικα sms κανενα καλο προγραμμα,,, εχω το Gosms αλλα δεν μου παρουσιαζει την λιστα των επαφων μου για να διαλεξω σε ποιους να στειλω.

 

Περιεργο αυτο που λες. Δηλαδη οταν πατας compose και στη συνεχεια πανω δεξια για να διαλεξεις επαφες τι ακριβως σου βγάζει?

 

Με παει στην επομενη καρτελα για να γραψω το μηνυμα παταω στις επαφες αλλα εκει δεν μου εμφανιζει ποτε τις επαφες,σαν να κολαει καπως..

 

Καμια βοηθεια καποιος??????

 

καποια βοηθεια ρε παιδια!!!!!!!!!

Edited by c3250
userbar.gif
Link to comment
Share on other sites

1/ Υπάρχει εφαρμογή για να έχω όλα τα email μου μαζί αλλά να είναι PUSH?έχω 3 yahoo και 1 gmail.

Εκτός της μαμισιας εφαρμογής της yahoo δεν έχω καταφέρει να βρω άλλη για push yahoo!ξέρει κανεις?

 

 

2/ για οπαπ υπάρχει εφαρμογή .για λαχεία υπάρχει καμιά?

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

Αν κάνεις μία αναζήτηση στο market με τη λέξη opap, βγάζει κάνα δυο.

 

Swyped from my Galaxy S2

Link to comment
Share on other sites

Καλά μιλάμε απίστευτο το maildroid !απλά έβαλα το username και το password και αυτόματα ρύθμισε push 3 yahoo accounts και ένα gmail!και ναι δουλεύει το push με yahoo!αγόρασα την pro εκδοσή γιατί αξίζει! Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη? δεν μου συνδεεται ακομη κ οταν κλεινω το firewall

 

Το samba θέλει root...

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος υπόψιν του δοκιμασμένο πρόγραμμα για TV, σε android ?

 

Είμαι root, αν αυτό έχει σημασία και ψάχνω ένα TV Prog για Ελληνικά κανάλια (αν υπάρχουν) καθώς και ξένα για μουσική κλπ κλπ.

 

 

Ευχαριστώ !

-----------------------------

LG G4

-----------------------------

Link to comment
Share on other sites

Κάπου εδώ μέσα υπάρχει συζητήσει για την εφαρμογή MY What's Up.! θυμάται κάποιος που.....link παρακαλω.!

Αυτό μάλλον εννοείς...

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλά μιλάμε απίστευτο το maildroid !απλά έβαλα το username και το password και αυτόματα ρύθμισε push 3 yahoo accounts και ένα gmail!και ναι δουλεύει το push με yahoo!αγόρασα την pro εκδοσή γιατί αξίζει!

 

φίλε μου καλή εφαρμογή δε λέω άλλα και 14 ευρώ σαν πολλά είναι για μια εφαρμογή. Άποψη μου πάντα.....!!!!!

frastgr
Link to comment
Share on other sites

Οποιος ειναι root και θελει μπορει να το δοκιμασει...:D

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=20641328

 

 

Λειτουργει σε ολες τις συσκευες android...;)

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Μια μικρη βοηθεια , ψαχνω μια εφαρμογη η οποια οταν ενα νεο event μπαινει σε καποια απο τα ημερολογια μου , να κανει καποιον ήχο και να με ειδοποιει ! Εψαξα αρκετα στο Market αλλα δεν βρηκα κατι , εχει κανεις κατι υποψιν ??
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κάποιος από εσάς το Announcify? Ξέρετε αν υπάρχει δυνατότητα να γίνεται η ανακοίνωση του καλούντος μέσα από το bluetooth?
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κάποιος από εσάς το Announcify? Ξέρετε αν υπάρχει δυνατότητα να γίνεται η ανακοίνωση του καλούντος μέσα από το bluetooth?

 

Το χρησιμοποιώ εγώ, αλλά δεν λέει το όνομα από το bluetooth, μόνο από το τηλέφωνο και από το hands free.

Link to comment
Share on other sites

Γεια και χαρα, υπαρχει καποια εφαρμογη που τη στιγμη που εχω εισερχομενη κληση ή κανω εγω εξερχομενη να ειναι το δικτυο μονο gsm(2G)?

ψαχνω κατι σαν να απενεργοποιει-σταματα τα δεδομενα.

Το εχω παντα με ενεργα τα δεδομενα αλλα κατα τη διαρκεια κλησης με ''H'' και ''E''(3G) δεν εχω καλη ποιοτητα στο ακουστικο και προτιμω 2g

 

Μην μου πειτε για εφαρμογες χειροκινητου τυπου 2g-3g on-off για το λογο της ''εισερχομενης κλησης''.

Ευχαριστω καλες γιορτες.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...