Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είχα πού είχα μια εφαρμογή "χάρτες" να τρέχει συνέχεια χωρίς να θέλω τώρα έχω δυο "χάρτες" πού τρέχουν!δεν έχω ενεργοποιημένο κανένα gps ,η εφαρμογή για τοποθεσία,γιατί τρέχει αυτή η εφαρμογή και το facebook χωρίς καν να έχω λογαριασμό ?

 

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Γιατί όταν εγκαθιστώ το sygic 11.02, αφού κατέβασω τους χάρτες μου βγάζει σφάλμα κ δεν ανοίγει κάν μόλις το πατησω ρε μάγκες?

 

Από που το κατεβάζεις; Αν μιλάς για παράνομο λογισμικό δεν μπορούμε να σε βοηθήσουμε στο παρόν forum. Αν πάλι μιλάς για επίσημο, υπάρχει νεότερη έκδοση (11.2.1).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Είχα πού είχα μια εφαρμογή "χάρτες" να τρέχει συνέχεια χωρίς να θέλω τώρα έχω δυο "χάρτες" πού τρέχουν!δεν έχω ενεργοποιημένο κανένα gps ,η εφαρμογή για τοποθεσία,γιατί τρέχει αυτή η εφαρμογή και το facebook χωρίς καν να έχω λογαριασμό ?

 

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk

 

Κι εμένα τρέχουν αυτα. Και οι χάρτες και η τοποθεσία αλλα οχι πάντα. Κι εγω δεν έχω ενεργοποιημένο GPS. Οσο για το facebook αν δεν έχεις λογαριασμό και έχεις κάνει root παρτα με τη σειρρα οτι facebook υπάρχει μέσα από το titanium και πάγωσε τα. Δε θα ξανατρεξουν. Εγω πάντως τους χάρτες δεν τους παγωνω γιατι δεν ξέρω που άλλου θα τους χρειαστώ.

 

Sent from my SK17i using Tapatalk

.

Asteroshouse.gr ...................

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις > ρυθμίσεις λήψης μνμ > αναφορές παράδοσης.

 

Ενταξει το βρηκα, απλα μπερδεύτηκα λίγο γιατι το μενου ρυθμίσεων ειναι στα αγγλικά που δεν πολυ-κατέχω.

 

Σας ευχαριστώ...:)

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει το βρηκα, απλα μπερδεύτηκα λίγο γιατι το μενου ρυθμίσεων ειναι στα αγγλικά που δεν πολυ-κατέχω.

 

Σας ευχαριστώ...:)

 

Ρυθμίσεις > ρυθμίσεις εφαρμογής > γλώσσα... και έχεις και ελληνικά...

 

Sent from my SK17i using Tapatalk

.

Asteroshouse.gr ...................

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις > ρυθμίσεις εφαρμογής > γλώσσα... και έχεις και ελληνικά...

 

Απο την αρχη εχω επιλέξει γλωσσα αλλά δεν μου εχει αλλάξει κάτι. Ότι μενού έχει η εφαρμογή (handcent) ειναι στα αγγλικα.

Link to comment
Share on other sites

Απο την αρχη εχω επιλέξει γλωσσα αλλά δεν μου εχει αλλάξει κάτι. Ότι μενού έχει η εφαρμογή (handcent) ειναι στα αγγλικα.

 

Εχεις κατεβασει το προσθετο πακετο ελληνικων απο το μαρκετ ;

Huawei p20 pro
Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται έχει το MyMobiler (Remote Display & Input) και για Android. Όσοι είχαν Windows Mobile θα θυμούνται κι αυτό και τον Pocket Controller.

http://mymobiler.com/?p=42

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται βγήκε το MyMobiler (Remote Display & Input) και για Android.

http://mymobiler.com/?p=42

 

Και τι κανει αυτο το προγραμμα;

Huawei p20 pro
Link to comment
Share on other sites

Και τι κανει αυτο το προγραμμα;

 

Sorry τώρα το είδα. Με αυτό μπορείς να βλέπεις την οθόνη του κινητού στην οθόνη του υπολογιστή σου, να εχεις remote control, να πάρεις screenshot, να κάνεις drag n' drop μεταφορά αρχείων από το ένα στο άλλο και φαντάζομαι θα βελτιωθεί.

 

MiniPro/Tapatalk

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο φίλε! Το είχα κατεβάσει & εγώ αλλά με αγγλικά. Το πέρασα με τα ελληνικά. Να σαι καλά! τώρα είναι τέλειο!!!

 

Εχεις κατεβασει το προσθετο πακετο ελληνικων απο το μαρκετ ;

 

Σε αυτό είναι η απάντησή μου!!!

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by kollatos
Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

Sorry τώρα το είδα. Με αυτό μπορείς να βλέπεις την οθόνη του κινητού στην οθόνη του υπολογιστή σου, να εχεις remote control, να πάρεις screenshot, να κάνεις drag n' drop μεταφορά αρχείων από το ένα στο άλλο και φαντάζομαι θα βελτιωθεί.

 

MiniPro/Tapatalk

 

Το αντιθετο υπαρχει?

Δηλαδη να βλεπεις το PC απο την οθονη του κινητου σου?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά...

Να ρωτήσω κάτι...

Υπάρχει ένας τρόπος στα android, ώστε να μπορούμε να λάβουμε/στείλουμε mms χωρίς να είναι ανοιχτή η Διακίνηση Δεδομένων;

Δεν την έχω πάθει μέχρι τώρα γιατί δεν το έχω δοκιμάσει, αλλά αν δεν έχεις κάποιο data plan και για να λάβεις/στείλεις mms, με το που ανοίξεις το data use θα σε χρεώσει 1 ευρώ για ίντερνετ με την μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Το αντιθετο υπαρχει?

Δηλαδη να βλεπεις το PC απο την οθονη του κινητου σου?

 

Yup :)

Phone My PC που ελεγχεις και τη web camera του υπολογιστη σου.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Sorry τώρα το είδα. Με αυτό μπορείς να βλέπεις την οθόνη του κινητού στην οθόνη του υπολογιστή σου, να εχεις remote control, να πάρεις screenshot, να κάνεις drag n' drop μεταφορά αρχείων από το ένα στο άλλο και φαντάζομαι θα βελτιωθεί.

ευχαριστω φιλε!

MiniPro/Tapatalk

 

Μπράβο φίλε! Το είχα κατεβάσει & εγώ αλλά με αγγλικά. Το πέρασα με τα ελληνικά. Να σαι καλά! τώρα είναι τέλειο!!!

 

Σε αυτό είναι η απάντησή μου!!!

 

οκ αφου τα καταφερες καλοδουλευτο :P

 

καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Huawei p20 pro
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει τροπος να το παρακαμπτω αυτο γιατι δε ψηνομαι να χρεωνομαι οταν το χρησιμοποιω.
Link to comment
Share on other sites

Εχεις κατεβασει το προσθετο πακετο ελληνικων απο το μαρκετ ;

 

Οχι... Για να πω την αλήθεια κάτι μου ζητησε στην αρχή να κατεβασω αλλά το απέρριψα γιατί δεν κατάλαβα τι μου ζητουσε.

Τι πρεπει να κάνω τώρα? Υπάρχει τρόπος να κατεβάσω το πακετο ελληνικων χωρις να κάνω την εγκατάσταση του handcent από την αρχή?

Link to comment
Share on other sites

Οχι... Για να πω την αλήθεια κάτι μου ζητησε στην αρχή να κατεβασω αλλά το απέρριψα γιατί δεν κατάλαβα τι μου ζητουσε.

Τι πρεπει να κάνω τώρα? Υπάρχει τρόπος να κατεβάσω το πακετο ελληνικων χωρις να κάνω την εγκατάσταση του handcent από την αρχή?

θα βαλεις αυτο

https://market.android.com/details?id=com.handcent.lang.nextsms.el&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5oYW5kY2VudC5sYW5nLm5leHRzbXMuZWwiXQ..

Link to comment
Share on other sites

Το αντιθετο υπαρχει?

Δηλαδη να βλεπεις το PC απο την οθονη του κινητου σου?

 

Ναι βέβαια, υπάρχει remote desktop client

https://market.android.com/details?id=com.tux.client&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS50dXguY2xpZW50Il0.

Link to comment
Share on other sites

 

Με εχετε μπερδεψει ρε παιδια. Ο tasosp1984 πιο πίσω μου λέει να κατεβάσω ένα πρόσθετο πακέτο της εφαρμογής που ήδη έχω εγκαταστήσει, και εσύ μου λες να κατεβάσω μια αλλη εφαρμογη..

Μήπως λέτε το ίδιο πραγμα και το παιρνω διαφορετικα?

Για την ιστορία εγώ εχω κατεβάσει αυτή https://market.android.com/details?id=com.handcent.nextsms&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5oYW5kY2VudC5uZXh0c21zIl0.

Edited by thant
Link to comment
Share on other sites

Με εχετε μπερδεψει ρε παιδια. Ο tasosp1984 πιο πίσω μου λέει να κατεβάσω ένα πρόσθετο πακέτο της εφαρμογής που ήδη έχω εγκαταστήσει, και εσύ μου λες να κατεβάσω μια αλλη εφαρμογη..

Μήπως λέτε το ίδιο πραγμα και το παιρνω διαφορετικα?

Για την ιστορία εγώ εχω κατεβάσει αυτή https://market.android.com/details?id=com.handcent.nextsms&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5oYW5kY2VudC5uZXh0c21zIl0.

 

kαι εγω και το αλλο το παληκαρι σου λεμε να κατεβασεις το ιδιο προγραμμα για τα ελληνικα. πατα στο λινκ που σου εδωσε ο φιλος πιο πανω για να κατεβασεις το πακετο ελληνικων για το ηδη εγκατεστημενο ( κατα τα λεγομενα σου ) handset sms

Huawei p20 pro
Link to comment
Share on other sites

kαι εγω και το αλλο το παληκαρι σου λεμε να κατεβασεις το ιδιο προγραμμα για τα ελληνικα. πατα στο λινκ που σου εδωσε ο φιλος πιο πανω για να κατεβασεις το πακετο ελληνικων για το ηδη εγκατεστημενο ( κατα τα λεγομενα σου ) handset sms

 

Σας ευχαριστώ για την βοηθεια... κατεβασα το πρόσθετο και όλα οκ.:up:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...