Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποιο πρόγραμμα χρησιμοποιείτε για benchmarks???
Nokia 3510i - Nokia 3250 - Samsung D500 - Sony Ericsson W850 - Sony Ericsson K850i - Sony Ericsson W902 - iPhone 3G - Sony Ericsson x10 Mini - iPhone 4S - iPhone 5s
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ποιο πρόγραμμα χρησιμοποιείτε για benchmarks???

 

quadrant standard edition & quadrant advanced

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Θα παρακαλέσω να μην συνεχίσουμε άλλο για τα αξεσουάρ κινητών τηλεφώνων. Για αυτό υπάρχει το κατάλληλο forum.

Ευχαριστώ. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ

ελα εδω σε εχω,ετοιμο σεταρισμενο,συμπληρωσε οτι βλεπεις στην εικονα,στα names φυσικα βαζεις οτι θελεις εσυ

[ATTACH]18790[/ATTACH]

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

ενδιαφερομαι και εγω για μια τετοια εφαρμογη αλλα οσο και αν εψαξα, δεν βρηκα. Υπαρχουν βεβαια πολλες αλλα δεν κανουν αυτο που ζητας

 

βασικα ειχα ενα παλιο sony erickson παλια το t65 φανταζεστε ποσο παλια το οποιο ηταν το κινητο το οποιο εκανε αυτο ακριβως στην μορφη που το ηθελα σιγουρα κατι θα υπαρχει ψαχνω

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

ελα εδω σε εχω,ετοιμο σεταρισμενο,συμπληρωσε οτι βλεπεις στην εικονα,στα names φυσικα βαζεις οτι θελεις εσυ

[ATTACH]18790[/ATTACH]

Σε ευχαριστω πολυ, δικο μου ηταν τελικα το λαθος.

 

 

βασικα ειχα ενα παλιο sony erickson παλια το t65 φανταζεστε ποσο παλια το οποιο ηταν το κινητο το οποιο εκανε αυτο ακριβως στην μορφη που το ηθελα σιγουρα κατι θα υπαρχει ψαχνω

 

Αν βρεις κατι στειλε pm σε παρακαλω

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω εαν ειναι η σωστη κατηγορια.

 

Θελω με το Rmaps να εχω προσβαση στους χαρτες του Google Maps οταν ειμαι offline.

Διαβασα εναν οδηγο με το Mibile Atlas Creator αλλα εχω προβλημα με το αρχειο sqlite_ini.dll.

Δεν μπορω να το βρω πουθενα ωστε να εξαγω τους χαρτες με το επιθυμητο φορματ για το Rmaps.

Εχει καποιος κατι να προτεινει;

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να συνδεθω στο τσατ αλλά δεν μπόρεσα.Πρέπει να συμπληρώσουμε ολα τα πεδία πέρα από τα nick και τη διεύθυνση σερβερ;Στο όνομα σερβερ τι βάζουμε,στο autorun command και στο server password;:(
Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να συνδεθω στο τσατ αλλά δεν μπόρεσα.Πρέπει να συμπληρώσουμε ολα τα πεδία πέρα από τα nick και τη διεύθυνση σερβερ;Στο όνομα σερβερ τι βάζουμε,στο autorun command και στο server password;:(
οτι βλεπεις στην εικονα που εδωσα πριν,μην συμπληρωσεις τιποτα αλλο,πατας save και βγαινεις,θα δεις το ονομα του σερβερ που δωσαμε πριν,πατα πανω του και θα συνδεθεις Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποια εφαρμογη που να επιτρεπει να βαλουμε φοντο ολοκληρη την εικονα και να μην κανει ζουμ?? επισης υπαρχει καμια που να επιτρεπει ηχογραφηση πανω απο 20 λεπτα?? ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

Βγηκε νεος χαρτης για το navigon 2011Q1

 

Τον έχεις τρέξει χωρίς προβλήματα στο Navigon Android?

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Δεν τον έχω δοκιμάσει ακόμα σε πλοήγηση αλλά το πρόγραμμα μια χαρά τον αναγνωρίζει.

Τον έχεις τρέξει χωρίς προβλήματα στο Navigon Android?

 

 

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά...Έχω το Battery Indicator Pro το οποίο απ' ότι διαπιστώνω τρώει πολύ γρήγορα τη μπαταρία...Μήπως απ' τις ρυθμίσεις υπάρχει τρόπος να περιορίσω κάπως την κατανάλωσή του...?
Nokia 3510i - Nokia 3250 - Samsung D500 - Sony Ericsson W850 - Sony Ericsson K850i - Sony Ericsson W902 - iPhone 3G - Sony Ericsson x10 Mini - iPhone 4S - iPhone 5s
Link to comment
Share on other sites

Δεν τον έχω δοκιμάσει ακόμα σε πλοήγηση αλλά το πρόγραμμα μια χαρά τον αναγνωρίζει.

 

 

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Εγώ που τον έχω δει σε pna συσκευή συνεχίζει να έχει το ίδιο κόλλημα επανυπολογισμού διαδρομής. Σε android έχετε δει κάτι παρόμοιο??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Ψάχνω για εφαρμογή αλά "πρόσωπα" (HTC),

που να εμφανίζει πρώτα τις επαφές με ελληνικά γράμματα.

Ευχαριστώ!

Redmi Note 8T
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.. εχω μια ερωτηση... ρωτησα σε καποιο αλλο φορουμ για το πως βαζω gps στο κινητο μου, (που παρεπιπτοντως ειναι android) και μου προτειναν να βαλω το sygic και μου εδωσαν και οδηγιες. αυτη τη στιγμη το εγκαθηστω στο κινητο μου αλλα ειδα οτι αυτο το προγραμμα ειναι trial 7 ημερων. οταν ληξει μπορω να το απεγκαταστησω και μετα να το ξανα εγκαταστησω και να εχω αλλες 7 ημερες free??? σπανια χρησιμοποιω το gps γιαυτο δεν με συμφερει να το αγορασω.
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να παρω το Navigon για το zte v9 android tablet pc που μολις πηρα. Υπαρχει εκδοση του προγραμματος σε αναλυση 800χ480 για να τρεχει χωρις παραμορφωσεις στην οθονη μου;
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.. εχω μια ερωτηση... ρωτησα σε καποιο αλλο φορουμ για το πως βαζω gps στο κινητο μου, (που παρεπιπτοντως ειναι android) και μου προτειναν να βαλω το sygic και μου εδωσαν και οδηγιες. αυτη τη στιγμη το εγκαθηστω στο κινητο μου αλλα ειδα οτι αυτο το προγραμμα ειναι trial 7 ημερων. οταν ληξει μπορω να το απεγκαταστησω και μετα να το ξανα εγκαταστησω και να εχω αλλες 7 ημερες free??? σπανια χρησιμοποιω το gps γιαυτο δεν με συμφερει να το αγορασω.

 

οχι το trial ειναι για μια φορα σταμπαρει το νουμερο του τηλεφονου σου και δεν σου ξαναδινει trial μετα σου λεει αγορασε αν ειτανε ετσι ολοι θα ειχαμε χαρες ψαξε λιγο και στο ιντερνετ? ??:google::google:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

έχετε να προτείνετε κάποια εφαρμογή που να διαχειρίζομαι (βλέπω) το κινητό μου μέσω υπολογιστή?

όχι όμως του στυλ κάνω μια ενέργεια και μετά από 2 δευτερόλεπτα γίνετε και στο κινητό ή το αντίστροφο.

Link to comment
Share on other sites

έχετε να προτείνετε κάποια εφαρμογή που να διαχειρίζομαι (βλέπω) το κινητό μου μέσω υπολογιστή?

όχι όμως του στυλ κάνω μια ενέργεια και μετά από 2 δευτερόλεπτα γίνετε και στο κινητό ή το αντίστροφο.

 

το κινητο σου μεσω υπολογιστη?

δεν βλεπω καποιο ουσιαστικο λογο, αλλα για διευκρινισε λιγο περισσοτερο τι ζητας

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

το κινητο σου μεσω υπολογιστη?

δεν βλεπω καποιο ουσιαστικο λογο, αλλα για διευκρινισε λιγο περισσοτερο τι ζητας

 

να όπως έχουν οι developers .

δηλαδή να μπορώ να το ποντίκι να χειριστώ το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει καποια εφαρμογη που να απεγκαθιστά εφαρμογες που εχει η ρομ ?

Εχω και εγω κινητο παντοφλα και γουσταρω πολυ !!!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδια υπαρχει καποια εφαρμογη που να απεγκαθιστά εφαρμογες που εχει η ρομ ?

 

https://market.android.com/details?id=com.danesh.system.app.remover&feature=search_result

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...