Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μιας και είσαι πρωτάρης, να σου πω αρχικά πως υπάρχουν

Τα FREE offline και PAY offline. Που σημαίνει ότι κατεβάζεις τους χάρτες από πιο πριν και είσαι κομπλέ. Στα επί πληρωμή απλά έχουν κλειδωμένη την πλοήγηση (και κάποια άλλα εξτρα, περί ορέξεως). Στα free κατεβάζεις εφαρμογή, χάρτες που θες (ΔΩΡΕΑΝ) και ΕΤΟΙΜΟΣ. ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΔΕΚΤΗ GPS ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΕΙΣ.

Τώρα μόνο Google Maps έχω εντοπίσει μέχρι στιγμής που θέλει να κατεβάζεις χάρτες εκείνη τη στιγμή. Αν και μπορείς συγκεκριμένες περιοχές να τις αποθηκεύσεις προσωρινά στη μνήμη. Έχει tutorial πώς να το κάνεις μέσα στην εφαρμογή.

(καλό είναι να τα έχεις ψαχουλέψει από πιο πριν, να ξέρεις που βρίσκεται κάθε λειτουργία τους, πώς σε βολεύει η πλοήγηση, day-night-auto screen light, να βάλεις κάποιες τοποθεσίες στα αγαπημένα να τις βρίσκεις πιο γρήγορα κλπ.)

 

ΟΔΗΓΩΝΤΑΣ ΠΟΤΕ ΧΡΗΣΗ. Σταματάς, Ρυθμίζεις και Συνεχίζεις..

 

Από μπαταρία τώρα... Την περισσότερη δουλειά κάνει η οθόνη. Αν δεν θες να ξεμείνεις από κινητό μελετάς την περιοχή που πας όσο είσαι σε ρεύμα, και όταν χρειαστεί ανοίγεις πλοήγηση για 5-10 λεπτά που μπορεί να χαθείς. ;) Δεν είναι ανάγκη να το έχεις ανοιχτό από την αρχή, αφού είσαι και με μηχανή, αν ήσουν με αυτοκίνητο με ένα φορτιστή δε θα είχες θέμα ;)

 

Κι εγώ είμαι στις δοκιμές των free που έχω βρει στο playstore.

Το be-on-road με ξελάσπωσε μια φορά, αλλά με χαλάει λίγο το μενού του. Είναι ένα άλλο που τελειώνει την Ελλάδα στην Κομοτηνή αλλά δε θυμάμαι ποιο. Το αναφέρει κάποιος στα σχόλια στο Play.

 

Κατεβασε, δοκιμασε και δες ποιο σε βολεύει και μετά σβήσιμο ένα-ένα όποια δε θες. Σε γενικές γραμμές απ'οτι είδα είναι ικανοποιητικά τα περισσότερα. Αφού σε ενδιαφέρει η κρήτη. Όποιο δοκιμάσεις, ψαχουλεύεις λίγο την κρήτη.. Κοίτα πόσο χωμένοι δρόμοι υπάρχουν στα βουνά παραλίες κλπ. Εκτός πόλης δε σε ενδιαφέρουν ονόματα δρόμων αλλά να μπορείς να επιστρέψεις σε κάποιον κεντρικό. Και μην ξεχνάς πάντα μπορείς να ρωτήσεις κάποιον στο δρόμο, Ελλάδα είσαι. ,)

Ανάγκη για περισσότερες λεπτομέρειες υπάρχει όταν ταξιδεύεις στο εξωτερικό λόγω γλώσσας.

 

(ΥΓ Το SYGIC εμένα με ξετρέλανε από το δοκιμαστικό. Είναι επί πληρωμή η πλογήση. Αλλά σαν χάρτες τους κατεβάζεις δωρεάν και μπορείς να το χρησιμοποιείς όπως κάθε φυσικό χάρτη. Έχει 7 μέρες ελεύθερη δοκιμή οπότε μπορείς να το κατεβάσεις λίγο πριν το ταξίδι σου για να το έχεις πλήρως δωρεάν εκείνες τις μέρες και να δεις αν αξίζει τα λεφτά του. Σου παρέχει εφόρου ζωής άδεια και αναβαθμίσεις. Δηλαδή αν αλλάξεις συσκευή μπορείς να το μεταφέρεις.)

 

Σε ευχαριστω πολυ για την βοηθεια. Θα τα δοκιμασω:) Εχω την εντυπωση οτι αυτο που λες οτι ειναι μεχρι την κομοτηνη ειναι το Navfree, αυτο εχω κατεβασει τωρα και μου φαινεται πολυ πιο ευχρηστο απο το be on road. Θα δοκιμασω και το sygic που μου ειπες μεσα στο καλοκαιρι παντως.

Αριθμομηχανή Δωρεάν, Γρήγορη χρησιμοποιώντας πολύ λίγη μνήμη και ΧΩΡΙΣ διαφημισεις.

 

e22dc34ff3.png

Link to comment
Share on other sites

.......

Επίσης τα μπλόκα της τροχαίας που υπάρχουν στην επαρχία... Δε φαντάζομαι να τα περιλαμβάνουν... Οπότε δεν είναι εμπιστοσύνης το σύστημα για Ελλάδα ;)

Το θέμα με τα μπλόκα της τροχαίας που υπάρχουν στην επαρχία , εξαρτάται από την ενημέρωση των χρηστών . Σε ότι αφορά το

DontPanic , μπορεί ο χρήστης να ρεπορτάρει προσωπικές εμπειρίες γιά Pois , μπλόκα κλπ , και θα τα βρεί να υπάρχουν στην

επόμενη ενημέρωση των χαρτών .

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα με τα μπλόκα της τροχαίας που υπάρχουν στην επαρχία , εξαρτάται από την ενημέρωση των χρηστών . Σε ότι αφορά το

DontPanic , μπορεί ο χρήστης να ρεπορτάρει προσωπικές εμπειρίες γιά Pois , μπλόκα κλπ , και θα τα βρεί να υπάρχουν στην

επόμενη ενημέρωση των χαρτών .

 

Καλή φάση αυτό με την ενημέρωση. Αλλά πόσοι το κάνουν??

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Και που είναι το πρόβλημα ? Απλούστατο με 39 ευρώ (ή μήπως ακρίβηνε?) . Και το βάζεις σε μέχρι 10 συσκευές .Και εiδoποιείσαι και προσωπικά

με email γιά τις αναβαθμίσεις .

Γιατί να το πάρεις από το Play Store ?

 

Το κακό είναι ότι όταν έμαθα για τα 39 ευρώ με αναβάθμιση εφ όρου ζωής το είχα ήδη αγοράσει από το Play Store γμτ! οπότε τώρα δεν πολύ θέλω να δώσω άλλα 40 Γιούρο ενόσω έχω τα sygic, primo!

Link to comment
Share on other sites

κατι που εχεις εδω

http://index.pois.gr/

μπορουμε να τα βαλουμε στο Sygic του κινητου ?

 

Σαφώς... Διαβάζεις τις οδηγίες και τα περνάς...

GPS Pocket PC Team
Link to comment
Share on other sites

Καλή φάση αυτό με την ενημέρωση. Αλλά πόσοι το κάνουν??

Δεν μπορώ να το ξέρω . Προσωπικά έχω κάνει 3-4 υποδείξεις , 2 ενημερώσεις γιά νέα καφέ , και 2 ρεπόρτα γιά μπλόκα ( το ένα κατόπιν εορτής

αφού με είχα πιάσει ) . Ο επόμενος χάρτης που κυκλοφόρησε ήταν κανονικά ενημερωμένος .

Το κακό είναι ότι όταν έμαθα για τα 39 ευρώ με αναβάθμιση εφ όρου ζωής το είχα ήδη αγοράσει από το Play Store γμτ! οπότε τώρα δεν πολύ θέλω να δώσω άλλα 40 Γιούρο ενόσω έχω τα sygic, primo!

Κι' εγώ τα έχω και τα δύο , αλλά προτιμώ το γρήγορο και εύκολο όταν και εφ' όσον χρειάζομαι πλοηγό .

Θελω μεσα στο καλοκαιρι να κανω καποια μικρα ταξιδια μεσα στην Κρητη με την μηχανη και για να νιωθω πιο "ασφαλης" στο που πηγαινω θα ηθελα μια εφαρμογη gps για το κινητο μου. Το κυριο μελημα μου ειναι να μην μου κατασπαραξει την μπαταρια ωστε να μην μου κλεισει το κινητο στην μεση.

Σαν αρχή πρέπει να παραδεχτώ ότι η οδική σήμανση και πληροφόρηση είναι πολύ καλύτερη από κάποιες περιοχές της ηπειρωτικής Ελλάδας ας πούμε Ηπειρος .

Οταν πριν δυό χρόνια σε δέκα μέρες έκανα 2500 χλμ , δεν χρησιμοποίησα παρά σε ελάχιστες περιπτώσεις πλοηγό . Τη μιά φορά από Καστέλλο γιά Παλαιόχωρα

από το Τοπαλινό φαράγγι κάπου μετά τις Στροβλές μπερδεύτηκα , οπότε ξεκίνησα τον πλοηγό και με έβγαλε κανονικά στο δρόμο μου .

Στην περίπτωσή σου , ίσως θα ήταν φρόνιμο να πάρεις ιδέες από φίλους που χρησιμοποιούν πλοηγό με μηχανή .

Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή που μπορείς να προσθέσεις σε Sygic ,Igo και άλλα προγράμματα ο,τι POI θες, τότε είσαι καλυμμένος από κάμερες και ο,τι άλλο θες.

Και ο,τι κάμερα έχω δει σε επαρχία, πάντα είναι μέσα.

Θεωρώ ότι υπάρχει πολύ καλή ενημέρωση από τους χρήστες.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Επειδή οργώνω την Ελλάδα, μόνο Θεσσαλία μου ξεφεύγει. Κάμερες με σιγουριά δουλεύουν στην Αττική Οδό. Στην υπόλοιπη, Εγνατία, περιφερειακό Θεσσ/κης, με ανά διαστήματα 160χλμ/ώ (μέση ταχύτητα στις εθνικές, αυτοκινητοδρόμους 140) δε μου έχει έρθει χαρτάκι ακόμα. Ελπίζω να μην το ετοιμάζουν τώρα. :Ρ Επίσης ρε φίλε με πόσα θες να πας? Κρίση, έχεις λεφτά για βενζίνες? ;Ρ

 

Δεν είναι θέμα με πόσο θέλουμε εμείς να πηγαίνουμε αλλα με πόσο θέλουν αυτοί να πηγαίνουμε :p

 

Παραλίγο να μου πάρουν το δίπλωμα στην Εγνατία (στον ανατολικό κόμβο της Καβάλας ) επειδή κάποιος φωστήρας έχει βάλει όριο ταχύτητας τα 100χλμ\ω στην ευθεία...

Link to comment
Share on other sites

Το κακό είναι ότι όταν έμαθα για τα 39 ευρώ με αναβάθμιση εφ όρου ζωής το είχα ήδη αγοράσει από το Play Store γμτ! οπότε τώρα δεν πολύ θέλω να δώσω άλλα 40 Γιούρο ενόσω έχω τα sygic, primo!

 

Πρήξε τους με mail και μπορεί να καταφέρεις κάτι ;) Ότι και να σου πουν να τους κλαφτείς αρκετά.. Να λες, "ναιιι, μα εγώ..."

 

Στην Καβάλα είναι οι στροφές και μικρές ευθείες σε κατηφόρες ανηφόρες... έχει και 70άρια... Αυτοκινητόδρομος μεν, αλλά έχει καλές στροφούλες.. Τα κάνουν αυτά, απλά για να είναι νομικά καλυμμένοι (μην τους ζητάς και αποζημιωσεις :Ρ) και να τσιμπάνε και τα 800αράκια τους...

Δε θα πω τπτ άλλο μην ξεφεύγει το θέμα, αλλά και αθηνών-πατρών, κάθε 500μ. άλλο όριο... χαχαχαχα Όσο ήταν στα "καλα" του ο δρόμος... Γιατί τώρα με τις μονοδρομήσεις... βάζεις μια ταχύτητα και πας... :Ρ

Edited by konstantinos7

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Και που είναι το πρόβλημα ? Απλούστατο με 39 ευρώ (ή μήπως ακρίβηνε?) . Και το βάζεις σε μέχρι 10 συσκευές .Και εiδoποιείσαι και προσωπικά

με email γιά τις αναβαθμίσεις .

Γιατί να το πάρεις από το Play Store ?

 

τι εννοεις που ειναι το προβλημα?οσοι το αγορασαν απο το στορ πιαστηκαν κοροιδα? και πρεπει να πληρωσουμε αλλα 39€? Οι υπολοιπες 9 συσκευες μαλλον τυρακι ειναι.......

 

oσο και για το λογισμικο ,δεν θα διαφωνησω οτι οσο πιο απλο τοσο πιο καλο.Θα μπορουσαν ομως να κανουν μια προσθηκη διασταυρωσεων και ισως να γινει πιο ευκολη η αναζητηση ......Μικρες διορθωτικες κινησεις που απλα δειχνουν οτι σεβεται τον πελατη.Δεν ειμαι και παλαβος να θεωρω επειδη εδωσα 15-20€ να εχω εφ ορου ζωης αναβαθμισεις.Αλλα διορθωσεις σε σφαλματα τα θεωρω τουλαχιστον δεδομενα ....το ιδιο ισχυει και για τον χαρτη .Το να δωσω ενα συμβολικο ποσο (αν ας πουμε ολο το προγραμμα κανει 40€ ) πχ 5-10€ να μου παρεχει νεους χαρτες θα ηταν πολυ καλυτερο πιστευω και οχι καποιοι να εχουν πληρωσει και αναβαθμιση χαρτων και να εχουν να κανουν (συμφωνα με αυτο http://www.mireo.hr/en/navigation-apps/maps/available-maps ) αναβαθμιση απο το 2012..

 

Υ.Γ ειδα υπαρχουν και αλλοι με αναβαθμιση απο πλευ...κριμα

Edited by vasilimertzani
Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

 

Στην Καβάλα είναι οι στροφές και μικρές ευθείες σε κατηφόρες ανηφόρες... έχει και 70άρια... Αυτοκινητόδρομος μεν, αλλά έχει καλές στροφούλες.. Τα κάνουν αυτά, απλά για να είναι νομικά καλυμμένοι (μην τους ζητάς και αποζημιωσεις :Ρ) και να τσιμπάνε και τα 800αράκια τους...

Στις στροφές καλά κάνουν και έχουν 70 το όριο. Είναι εύκολο εκεί κάποιος που δεν ξέρει τον δρόμο να καταλήξει στο γκρεμό. Όταν τελειώνουν όμως οι στροφές και οι χαραδρογέφυρες και φεύγεις για Ξάνθη, δεν υπάρχει λόγος εκείνη η ευθεία να έχει όριο 100 τη στιγμή που σε όλους τους; άλλους κόμβους είναι 120-130.

 

Χρησιμοποιώ GPS στην Εγνατία μόνο για να μου θυμίζει πότε περνάω το όριο ταχύτητας. Το κακό είναι οτι όσα δοκίμασα (Sygic, Navigon και 3-4 δωρεάν απο το Play Store) δεν είχαν αυτή την υπενθύμιση με φωνή, μόνο με ένα ήχο που μπορεί να χαθεί στη φασαρία του δρόμου. Μήπως κάποιο απο αυτά που έχετε δοκιμάσει λέει "Έχετε υπερβεί το όριο ταχύτητας" ή κάτι παρόμοιο;

Link to comment
Share on other sites

Στις στροφές καλά κάνουν και έχουν 70 το όριο. Είναι εύκολο εκεί κάποιος που δεν ξέρει τον δρόμο να καταλήξει στο γκρεμό. Όταν τελειώνουν όμως οι στροφές και οι χαραδρογέφυρες και φεύγεις για Ξάνθη, δεν υπάρχει λόγος εκείνη η ευθεία να έχει όριο 100 τη στιγμή που σε όλους τους; άλλους κόμβους είναι 120-130.

 

Χρησιμοποιώ GPS στην Εγνατία μόνο για να μου θυμίζει πότε περνάω το όριο ταχύτητας. Το κακό είναι οτι όσα δοκίμασα (Sygic, Navigon και 3-4 δωρεάν απο το Play Store) δεν είχαν αυτή την υπενθύμιση με φωνή, μόνο με ένα ήχο που μπορεί να χαθεί στη φασαρία του δρόμου. Μήπως κάποιο απο αυτά που έχετε δοκιμάσει λέει "Έχετε υπερβεί το όριο ταχύτητας" ή κάτι παρόμοιο;

 

Mε igo γίνεται αυτό (όπως και πολλά άλλα). Σίγουρα με dimka skin, ίσως και με άλλα.

Link to comment
Share on other sites

Mε igo γίνεται αυτό (όπως και πολλά άλλα). Σίγουρα με dimka skin, ίσως και με άλλα.

 

Βασικά, όπως σωστά αναφέρεις) με το igo μπορείς να το κάνεις να σου λέει ότι θέλεις και σε όποια απόσταση θέλεις. Αρκεί η φωνούλα να είναι Tts...

GPS Pocket PC Team
Link to comment
Share on other sites

Το κακό είναι ότι όταν έμαθα για τα 39 ευρώ με αναβάθμιση εφ όρου ζωής το είχα ήδη αγοράσει από το Play Store γμτ! οπότε τώρα δεν πολύ θέλω να δώσω άλλα 40 Γιούρο ενόσω έχω τα sygic, primo!

 

Νομίζω υπάρχει έκπτωση για όσους το έχουν αγορασμένο από play store. Παρ'τους τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Αφού πήρες την έκδοση με το 1Ε μπορείς να μας πεις τo κόστος των επιμέρους αγορών που παρέχει;

 

9 ευρω οτι εξτρα πάρεις... Οι χάρτες κανονικά ειναι 18 ευρώ, αλλα μέχρι τις 13 Ιουλίου υπάρχει προσφορά στα 9 ευρώ. Οταν λέμε χάρτες... εννοουμε Ηπείρους ολόκληρες, οχι απλά χώρα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

Φίλε αν είναι να δώσεις άλλα 10€ για τις κάμερες, άλλα 10€ για 3D κτίρια κλπ, έχεις ξεπεράσει τότε και το κόστος του sygic.

 

Εσύ με τα 10€ τι ακριβώς έχεις;

 

Navigation from point A to point B σε ολη την Ευρώπη. Τα lane assistance, κτιριακια 3D κλπ κλπ... τα θεωρώ στην καλυτερη gimmicks και δε με απασχολουν. Εγω την πλοηγηση θελω και αυτή θελω να πληρώσω...

Current status: Galaxy S7 Duos, HP Spectre X360, Synology DS215j
Link to comment
Share on other sites

Πάντως στο Genius Maps έβαλαν διασταυρώσεις....

 

Αυτο ελεγα και πιο πριν.Αφου μας τα πηραν καλα καλα τα φραγκακια το αφησαν στην μοιρα του και βγαλαν το επομενο λογισμικο να τα παρουν και απο αλλα κοροιδα..

 

Νομιζω ειναι 29€ για την Ελλαδα και 39 για ευρωπη..Οχι οτι αυτη η θεορατη Ελλαδα με τα ατελειωτα χλμ ειναι φτηνη βεβαια.

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Mε igo γίνεται αυτό (όπως και πολλά άλλα). Σίγουρα με dimka skin, ίσως και με άλλα.

 

Βασικά, όπως σωστά αναφέρεις) με το igo μπορείς να το κάνεις να σου λέει ότι θέλεις και σε όποια απόσταση θέλεις. Αρκεί η φωνούλα να είναι Tts...

Χμμ...το iGo είναι αυτό που δεν μπορώ να το αγοράσω; ;)

 

Ακόμα κι έτσι, το είχα δοκιμάσει (το iGo στο NaviGT R-430 έχει τέτοια αναγγελία). Στο Android δεν το βρήκα όμως. Θα το ξαναψάξω.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ελεγα και πιο πριν.Αφου μας τα πηραν καλα καλα τα φραγκακια το αφησαν στην μοιρα του και βγαλαν το επομενο λογισμικο να τα παρουν και απο αλλα κοροιδα..

 

Νομιζω ειναι 29€ για την Ελλαδα και 39 για ευρωπη..Οχι οτι αυτη η θεορατη Ελλαδα με τα ατελειωτα χλμ ειναι φτηνη βεβαια.

 

 

 

 

 

 

 

Πάντως στο Genius Maps έβαλαν διασταυρώσεις....

ποια η διαφορά μεταξύ genius maps και mireo don't panic?

EDIT Ρε παιδιά βλέπω το genius maps έχει δωρεάν, λέει, για πάντα τους χάρτες;; και είναι πολύ πιο όμορφο από το don't panic!

το σπαστικό τσικ τσικ που κάνει σε κάθε πάτημα της οθόνης δεν απενεργοποιειται;

EDIT 2 τώρα το είδα πρέπει να αγοράσεις το PRO guidance αλλιώς δεν έχει μετά από 7 μέρες, ούτε οπτικές ούτε φωνητική πλοήγηση δυστυχώς

Edited by fuorigioco1981
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάζω ότι υπάρχει αυτές τις ημέρες και το πρώτο υποψήφιο - ακόμα- για αγορά είναι το Genius maps. Πάντως και το Route 66 που δοκιμάζω τώρα - έχει 30 μέρες δωρεάν δοκιμή- φαίνεται καλή επιλογή αλλά δεν βρίσκω πολλές πληροφορίες για τις ανανεώσεις των χαρτών. Edited by newlynx
Link to comment
Share on other sites

.............................Το να δωσω ενα συμβολικο ποσο (αν ας πουμε ολο το προγραμμα κανει 40€ ) πχ 5-10€ να μου παρεχει νεους χαρτες θα ηταν πολυ καλυτερο πιστευω και οχι καποιοι να εχουν πληρωσει και αναβαθμιση χαρτων και να εχουν να κανουν (συμφωνα με αυτο http://www.mireo.hr/en/navigation-apps/maps/available-maps ) αναβαθμιση απο το 2012..

 

Λάθος πληροφόρηση . Τον περασμένο Μάρτιο πήραμε την αναβάθμιση λογισμικού 4.75 , και χαρτών 2013.09 .

Τις επόμενες μέρες όπως με πληροφόρησαν επίκειται ειδοποίηση γιά νέα αναβάθμιση .

Link to comment
Share on other sites

Λάθος πληροφόρηση . Τον περασμένο Μάρτιο πήραμε την αναβάθμιση λογισμικού 4.75 , και χαρτών 2013.09 .

Τις επόμενες μέρες όπως με πληροφόρησαν επίκειται ειδοποίηση γιά νέα αναβάθμιση .

 

Δεν εχω καμια πληροφορηση.Στο Link που ανεβασα ελεγε 2012... λαθος τα λεει??ειναι copyright??

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Το δοκιμάζω το Viageo.

Πολύ άσχημοι οι χάρτες του.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Το δοκιμάζω το Viageo.

Πολύ άσχημοι οι χάρτες του.

 

Τί εννοείς άσχημοι; Είναι αισθητικό το θέμα ή λειτουργικό;

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τί εννοείς άσχημοι; Είναι αισθητικό το θέμα ή λειτουργικό;

 

Αισθητικά μιλώντας.

Λες και έχουν τραβήξει γραμμές σε σχεδιαστικό πρόγραμμα είναι οι δρόμοι.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...