Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φίλε αυτό έβαλα αλά δεν κατεβάζει τραγούδια σήμερα μήπως το μπλόκαρε η google;

To ειχα μεχρι προσφατα, αλλα δεν καταφερα να κατεβασω ουτε ενα... το σουταρα και ησυχασα...

Εγώ κατέβασα ένα αλλά δε μου το έπαιζε ο PowerAMP για κάποιο λόγο (δε θυμάμαι τώρα) και το σούταρα..

 

Κάθε μέρα κατεβάζω και από 2-3 τραγούδια ή βίντεο ολόκληρα χωρίς το παραμικρό πρόβλημα. Μόλις το δοκίμασα.

Δείτε αν έχετε τη τελευταία έκδοση και αν χρησιμοποιείτε το "πρασινο" βελάκι για να κατεβάσετε.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Οταν λες ότι έχει lag,το παρατηρείς κυρίως στο scrolling ή γενικά; Kαι σε ποια παλιότερη έκδοση γύρισες;

 

Στο scrolling είχε πολύ lag. Γύρισα στην αμέσως προηγούμενη με titanium.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος καταλογος με "μαμησιες" εφαρμογες ICS που μπορουν να αφαιρεθουν (εφ'οσον εισαι root) χωρις προβληματα? Π.χ. Social Hub, Music Hub, Samsung apps κλπ.κλπ. Εψαξα αλλα δεν βρηκα κατι στο forum... Επαναλαμβανω, χωρις προβληματα, προς το παρον δεν θελω να το "ξεκανω" το κινητακι μου, απλα καποιες εφαρμογες "μου εκατσαν στο λαιμο" μολις το αναβαθμησα σε ICS...!!!:lol:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος καταλογος με "μαμησιες" εφαρμογες ICS που μπορουν να αφαιρεθουν (εφ'οσον εισαι root) χωρις προβληματα? Π.χ. Social Hub, Music Hub, Samsung apps κλπ.κλπ. Εψαξα αλλα δεν βρηκα κατι στο forum... Επαναλαμβανω, χωρις προβληματα, προς το παρον δεν θελω να το "ξεκανω" το κινητακι μου, απλα καποιες εφαρμογες "μου εκατσαν στο λαιμο" μολις το αναβαθμησα σε ICS...!!!:lol:

 

https://spreadsheets.google.com/spreadsheet/pub?hl=en_US&hl=en_US&key=0Ag43oj7rLQP4dENZcmhGN0ZUa3pHSENVeXlqUm5vV0E&single=true&gid=0&output=html

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe. (Albert Einstein)
Link to comment
Share on other sites

 

Χμμμμμμ... δεν μου ανοιγει την διευθυνση... ισως να φταιει το pc της δουλειας, θα το τσεκαρω στο σπιτι... Ευχαριστω!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στο dropbox όταν κάνω share ένα φάκελο μπορώ να το κάνω να μην μπορεί ο άλλος να σβήσει ή να γράψει στο φάκελο αλλά μόνο να κατεβάσει ότι έχει ο μέσα?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες.

Στο badass battery monitor https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gsamlabs.bbm&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5nc2FtbGFicy5iYm0iXQ πως βλεπουμε ποσες ωρες εχουν περασει απο την τελευταια πληρης φορτιση?

 

Παλιοτερα ειχα το circle battery https://play.google.com/store/apps/details?id=ch.blinkenlights.battery&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNoLmJsaW5rZW5saWdodHMuYmF0dGVyeSJd και μου εγραφε στην notification bar

ποσες ωρες περασαν απο την τελευταια φορτιση.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το AdFree δουλεύει άριστα πάντως σε όλες τις εφαρμογές που έχω.. Δεν έχω δει πουθενά διαφημίσεις..

 

++++++10000000;););)

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Στο scrolling είχε πολύ lag. Γύρισα στην αμέσως προηγούμενη με titanium.

Kαι νόμιζα ότι το lag υπήρχε μόνο στο hd2 λόγω χαμηλών χαρακτηριστικών σε σχέση με τα "δεδομένα" της εποχής.Εγώ πάντως ξαναγύρισα στην 1.13.5 και πάει πραγματικά σφαίρα σε σχέση με τις 2.0 εκδόσεις

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα το don't panic αλλά δεν μου κάνει αναβάθμιση στον τελευταίο χάρτη 03 2012. μου έχει τον 12 2011
Link to comment
Share on other sites

Αν το έχεις αγοράσει απο forthnet,ngi shop κτλ με τις απεριόριστες αναβαθμίσεις,πρέπει να περιμένεις γιατί δεν έχει ακόμη κυκλοφορήσει ο 2012.03 για αυτή την έκδοση
Link to comment
Share on other sites

Κάθε μέρα κατεβάζω και από 2-3 τραγούδια ή βίντεο ολόκληρα χωρίς το παραμικρό πρόβλημα. Μόλις το δοκίμασα.

Δείτε αν έχετε τη τελευταία έκδοση και αν χρησιμοποιείτε το "πρασινο" βελάκι για να κατεβάσετε.

 

Παιδιά καλησπέρα κάποιο λάθος έχω κάνει κατέβασα από το ιντερνέτ το TUBEMATE και δουλεύει πολύ καλά νομίζω ότι το play δεν το έχει αλά έχει το TUBEMOTE καμία σχέση όμως

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα κάποιο λάθος έχω κάνει κατέβασα από το ιντερνέτ το TUBEMATE και δουλεύει πολύ καλά νομίζω ότι το play δεν το έχει αλά έχει το TUBEMOTE καμία σχέση όμως

 

Μπες στη σελιδα του Tubemate και κατεβασε το απο εκει.Επισης τη firmware εχεις?

 

Εγω παντως οταν κατεβαζω τραγουδια την επομενη μερα μου λεει ο player(ο stock o power amp Full και o player pro) οτι το αρχειο δεν υποστηριζεται.....καμια ιδεα τι παιζει?

Link to comment
Share on other sites

Μπες στη σελιδα του Tubemate και κατεβασε το απο εκει.Επισης τη firmware εχεις?

 

Εγω παντως οταν κατεβαζω τραγουδια την επομενη μερα μου λεει ο player(ο stock o power amp Full και o player pro) οτι το αρχειο δεν υποστηριζεται.....καμια ιδεα τι παιζει?

 

Εγώ έχω το desire s με 2.3.5 και sense 3.0 άπεχτο

Link to comment
Share on other sites

με ποια εφαρμογή μπορούμε να παρακολουθησουμε τηλεόραση, για ελληνικα κανάλια μιλάω. ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω να ρωτησω κατι με το σχετικο προγραμμα,το dont panic.Σας βγαζει ΟΛΕΣ τις πολεις??αυτη τη στιγμη ειμαι χαλκιδικη πχ και δεν μου βγαζει την πρωτευουσα του νομου η αλλα χωρια μεγαλα η μικρα,λεει δεν τα βρισκει ενω στον χαρτη φαινονται κανονικα αν πλοηγηθεις προς αυτα.Αν βαλω πχ μια διευθυνση θεσσαλονικη η λαρισσα ολως περιεργως την βρισκει
Link to comment
Share on other sites

με ποια εφαρμογή μπορούμε να παρακολουθησουμε τηλεόραση, για ελληνικα κανάλια μιλάω. ευχαριστώ

TV Greek (Ελληνική Τηλεόραση)

TVGOO Live Tv

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

στο δεξί πεδίο γράφω πολυγυρος και βρίσκει πολύγυρος ιωαννίνων.πατάω εύρεση και βρίσκει και τον πολύγυρο χαλκιδικής.
Link to comment
Share on other sites

Εχω και εγω ακριβωσ την ιδια περιεργεια να δω εαν ηπαρχει προγραμμα να βλεπεισ τηλεοραση (ελληνικα καναλια) και μετα απο μια ερευνα δεν εχω βρει καμια τετοια εφαρμογη ουτε στο playstore ουτε σε καποιο αλλο χακαρισμενο σιτε....εδω δεν ηπαρχει ουτε καν με πληρομη...εαν καποιοσ βρει κατι παρακαλω να το αναρτησει σε αυτο το φορουμ γτ οπωσ και να το κανουμε θα ητανε πολυ ωραια να ειχεσ.τβ στ κινητο σου....

 

Εγώ έχω το desire s με 2.3.5 και sense 3.0 άπεχτο
παιδια για κατευασμα τραγουδιων τ καλυτερο ςιναι το music download pro που ειναι και δωρεαν...κατα την γνωμη μ ειναι τρομερο για αγγλικα τραγουδια ομωσ.....εμενα δεν μου εχει.εμφανισει κανενα προβλημα!!!! :happy: Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

παιδια για κατευασμα τραγουδιων τ καλυτερο ςιναι το music download pro που ειναι και δωρεαν...κατα την γνωμη μ ειναι τρομερο για αγγλικα τραγουδια ομωσ.....εμενα δεν μου εχει.εμφανισει κανενα προβλημα!!!! :happy:

 

Το usound πιστεύω ότι είναι το καλύτερο. Έχει και αρκετά ελληνικά

Link to comment
Share on other sites

Το usound πιστεύω ότι είναι το καλύτερο. Έχει και αρκετά ελληνικά

 

Και χαλια ποιοτητα ομως.. 5 λεπτα τραγυδια μου τα εχει 1 mb? λιγοτερο απο 56κ? :mad::mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...