Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 23,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

υπαρχει προγραμμα για να αλλαζεισ καναλια ????κατι τετοιο ακουσα και τρελαθηκα...

 

Για κανάλια δεν ξέρω, πάντως το vlc και το mpc τα δουλεύω πολύ συχνά με το κινητό για ταινίες.

Smile...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει εφαρμογή ή ρύθμιση να μπαίνει η ημερομηνία πάνω στις φωτογραφίες που βγάζω με το κινητό. (htc sensation)

Και αν υπάρχει εφαρμογή να βλέπω τις φωτογραφίες που έχει το κινητό ημερολογιακά ανεξάρτητα από τους φακέλους που έχω δημιουργήσει.

 

Εδώ έχουμε απάντηση;

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Εδώ έχουμε απάντηση;

 

τον μονο τρόπο που γνωρίζω για να φαίνεται στις φωτογραφίες που τραβάς η ημερομηνία ειναι με καποιο camera app

Vignette Demo

eCamera

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

τον μονο τρόπο που γνωρίζω για να φαίνεται στις φωτογραφίες που τραβάς η ημερομηνία ειναι με καποιο camera app

Vignette Demo

eCamera

 

Ευχαριστώ.

Το vignette φαίνεται καλό αλλά πρέπει να το αγοράσεις. Το demo βγάζει φωτο με ανάλυση 0.3 mp

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδιά. Πηγα να κατεβασω μια εφαρμογη που λεγεται Go launcher ex, και στους ορους αποδοχης εχει εναν που λεει ότι θα καλει αριθμους χωρις την παρεμβαση μου και οτι ενδεχεται να εχω χρεωσεις. τελικα ποιους ορους πρεπει να προσεχουμε οταν κατεβαζουμε μια εφαρμογη?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
γεια σας παιδιά. Πηγα να κατεβασω μια εφαρμογη που λεγεται Go launcher ex, και στους ορους αποδοχης εχει εναν που λεει ότι θα καλει αριθμους χωρις την παρεμβαση μου και οτι ενδεχεται να εχω χρεωσεις. τελικα ποιους ορους πρεπει να προσεχουμε οταν κατεβαζουμε μια εφαρμογη?

 

Τυπικό είναι αυτό που αναφέρει. Μη σε απασχολεί ένας απλός launcher είναι.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το Vignette ειναι καλο και κανει αυτο που ψαχνουμε εγω και το παλικαρι!

Αλλα για μενα δεν μ αρεσει το Vignette! Μ αρεσει πιο πολυ η stock εφαρμογη της Sony! Υπαρχει κατι σαν εξτρα για την στοκ εφαρμογη που να το κανει;

 

Συμφωνώ η κάμερα της Sony είναι ιδανική

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια ερώτηση σε όσους έχουν Apex, πως μπορείς να δημιουργήσεις φάκελο στην αρχική οθόνη;

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

@karib σε όσες rom έχω περάσει και είναι μέσα, τη σβήνω. Ποτέ δε μου φάνηκε χρήσιμη..

 

περι dsp manager ο λογος...

παιδια προσπαθησα με το titanium backup να την απεγκαταστησω, καθως δεν εμφανιζεται στον κλασικο καταλογο 'apps', αλλα δεν τα καταφερε.

Εκανε reboot , με πεταξε απροσδοκητα στο cwm με ενα θαυμαστικο-γραφικο(!), και μετα εκανα reboot αναγκαστικα, και η εφαρμογη δεν εχει φυγει, ειναι ακομη εδω.

Πως μπορω να βγαλω τον dsp manager? ¨Η μηπως δεν βγαινει, επειδη ειναι κομματι της rom?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με Titanium τον αφαιρώ κανονικά. Για δοκίμασε μέσω Root Explorer, πήγαινε στο φάκελο system/app, βρες τον και διέγραψέ τον..
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια ερώτηση σε όσους έχουν Apex, πως μπορείς να δημιουργήσεις φάκελο στην αρχική οθόνη;

 

Σε ολους τους ics launchers, απλα σερνεις ενα εικονιδιο πανω στο αλλο και δημιουργει φακελο, δεν εχει καποιο συγκεκριμενο μενου.

Link to comment
Share on other sites

Σε ολους τους ics launchers, απλα σερνεις ενα εικονιδιο πανω στο αλλο και δημιουργει φακελο, δεν εχει καποιο συγκεκριμενο μενου.

 

Χμ όχι ο adw δεν λειτουργεί έτσι γι αυτό μπερδεύτηκα :)

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς κανέναν startup manager για να απενεργοποιήσω μερικές εφαρμογές που ξεκινάνε με το τηλέφωνο και είναι άχρηστες? Είχα τον ES Task Manager αλλά μετά την αναβάθμιση σε ICS δεν δουλεύει. Φαίνεται να τα απενεργοποιεί αλλά αν επαννεκινήσεις το τηλέφωνο είναι ακόμα εκεί.
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς κανέναν startup manager για να απενεργοποιήσω μερικές εφαρμογές που ξεκινάνε με το τηλέφωνο και είναι άχρηστες? Είχα τον ES Task Manager αλλά μετά την αναβάθμιση σε ICS δεν δουλεύει. Φαίνεται να τα απενεργοποιεί αλλά αν επαννεκινήσεις το τηλέφωνο είναι ακόμα εκεί.

 

Autostarts

 

Sent from my Galaxy S using homing pigeon

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει κάποια εφαρμογή που όταν σε παίρνουν τηλέφωνο αντί να κανείς δεξιά το κυκλακι και να απαντας να κανείς slide up ? Οπως είχα στο HTC trophy ?
οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

Autostarts

 

Sent from my Galaxy S using homing pigeon

 

Να σαι καλά. Πολύ καλή εφαρμογή. Τα ξεπάστρεψε με τη μία!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε που μπορώ να βρω το Navigon:cool:
ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις κανενα προγραμμα οπως το ccleaner στα windows?

 

Τα windows έχουν registri το android δεν έχει είναι τελείως άλλη λειτουργία.

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...