Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

CSipSimple - Είναι το καλύτερο κατά την δική μου γνώμη για voip

https://market.android.com/details?id=com.csipsimple&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5jc2lwc2ltcGxlIl0.

Διαβάζω πολλά αρνητικά σχόλια για το ότι δεν κλείνει με τίποτα η εφαρμογή και μένει πάντα στο background.

Επίσης, σίγουρα κάνει για μένα?Θεωρείται παρόμοιο του Mobilevoip?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Διαβάζω πολλά αρνητικά σχόλια για το ότι δεν κλείνει με τίποτα η εφαρμογή και μένει πάντα στο background.

Επίσης, σίγουρα κάνει για μένα?Θεωρείται παρόμοιο του Mobilevoip?

 

Χρησιμοποίησε την και αν δεν σου αρέσει την βγάζεις.

Αν θές να την κλήσεις απλά κάνεις τον λογαριασμό που έχεις μέσα απο την εφαρμογή deactivate ή delete ή κάνεις την εφαρμογή μέσα από την εφαρμογή disconnect.

Ελπίζω να σε κάλυψα

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν υπάρχει κάποιος τρόπος όταν μια πρόταση είναι μεγάλη σε μήκος να την βλέπουμε ολόκληρη; Δείτε ένα παράδειγμα παρακάτω από το Titanium για να καταλάβετε καλύτερα τι εννοώ.

 

Εκτος απο τον προσανατολισμο, αν κρατησεις πατημενη την επιλογη χωρις να την αφησεις, λογικα θα αρχισει να σκρολαρει. Αν δε θες να το επιλεξεις, απλα μετακινεις με τροπο το δαχτυλο για να μην το επιλεξει :p

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά στο go sms έχετε αναφορά παράδοσης και ανάγνωσης στα mms?? Στα sms όλα καλά.στα mms τίποτα παρότι έχω ενεργές όλες τις σχετικές εντολές.
Link to comment
Share on other sites

Τίποτα από αυτά δεν δουλεύει! :p Πάλι δεν δείχνει ολόκληρη την πρόταση!! Δοκίμασα και να αλλάξω την γλώσσα σε αγγλικά και να το γυρίσω οριζόντια και να το κρατήσω πατημένο (αυτό το είχα δοκιμάσει και πριν ποστάρω μπας και...αλλά....δεν).
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη φίλε μου, το θέμα πρέπει να εντοπιστεί αλλού: Πόσων ιντσών οθόνη έχει το κινητό σου;
"LengthPro® Comment Lengthener™always keeps my comments lengthy!"
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη φίλε μου, το θέμα πρέπει να εντοπιστεί αλλού: Πόσων ιντσών οθόνη έχει το κινητό σου;

 

Το S2 έχω. 4.3'' με ανάλυση 800x480.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ με το SGS και τις 4" πως τα βλέπω όλα στα αγγλικά;Δεν γίνεται αυτό που περιγράφεις
"LengthPro® Comment Lengthener™always keeps my comments lengthy!"
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ με το SGS και τις 4" πως τα βλέπω όλα στα αγγλικά;Δεν γίνεται αυτό που περιγράφεις

 

Νομιζω τα galaxy s εχουν ρυθμιση μεγεθους γραμματοσειρας. Αν εχει μεγαλο κι εσυ μικρο, θα εχει αρκετη διαφορα.

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποίησε την και αν δεν σου αρέσει την βγάζεις.

Αν θές να την κλήσεις απλά κάνεις τον λογαριασμό που έχεις μέσα απο την εφαρμογή deactivate ή delete ή κάνεις την εφαρμογή μέσα από την εφαρμογή disconnect.

Ελπίζω να σε κάλυψα

Την πέρασα αλλά στη ρύθμιση του account δεν ξέρω τι να βάλω, καθώς δεν έχει περασμένο μέσα το 12voip όπου έχω λογαριασμό.Επίσης δεν ξέρω πού μπορώ να βρω ρυθμίσεις για να τα περάσω χειροκίνητα.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ με το SGS και τις 4" πως τα βλέπω όλα στα αγγλικά;Δεν γίνεται αυτό που περιγράφεις

Έχεις δίκιο τώρα που το πρόσεξα. Απλά κρύβεται λίγο το τελευταίο γράμμα και νόμιζα ότι συνεχίζεται η πρόταση.:fool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά να σας ρωτήσω. Υπάρχει εφαρμογή που να αποκρύπτει άλλες εφαρμογές που ειναι εγκατεστημένες στο κινητό ;
Huawei p20 pro
Link to comment
Share on other sites

CSipSimple - Είναι το καλύτερο κατά την δική μου γνώμη για voip

https://market.android.com/details?id=com.csipsimple&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5jc2lwc2ltcGxlIl0.

 

καλημέρα. αφού κοίταξα στο μαρκετ δεν κατάλαβα τι ακριβώς κάνει αυτό το πρόγρμα!!

Μήπως είναι κάτι σαν το viber &tango???????

Xiaomi Redmi Note 4X (snapdragon) 4/64

Samsung Galaxy J5

NEXUS 5

Samsung Galaxy SIII (GT-I9300)

HTC hd2

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα. αφού κοίταξα στο μαρκετ δεν κατάλαβα τι ακριβώς κάνει αυτό το πρόγρμα!!

Μήπως είναι κάτι σαν το viber &tango???????

Οχι δεν έχει σχέση με αυτά.

Είναι για όσους έχουν ήδη συνδρομή Voip για να καλούν σε σταθερά και κινητά.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά να σας ρωτήσω. Υπάρχει εφαρμογή που να αποκρύπτει άλλες εφαρμογές που ειναι εγκατεστημένες στο κινητό ;

hide it pro

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω την 3g watchdog PRO

μπορειτε να μου πειτε απο που την κατεβαζω δωρεαν

 

Pro και δωρεάν;;; Γίνεται; :what:

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει περίπτωση κάποια εφαρμογή να μπορεί να «υποκλέψει» τον αριθμό του κινητού πχ μέσα απ την sim, ή από άλλο σημείο μέσα στο τηλέφωνο; Ή κάποιο malware ξέρωγω; Ή πατώντας κάποιο λινκ στον browser, κάπως τέλος πάντων.

 

Εννοείται ΔΕΝ μιλάμε για περίπτωση να τον έχεις πληκτρολογήσει κάπου ο ίδιος τον αριθμό.

Link to comment
Share on other sites

Pro και δωρεάν;;; Γίνεται; :what:

 

Όχι βέβαια :lol:

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω την 3g watchdog PRO

μπορειτε να μου πειτε απο που την κατεβαζω δωρεαν

 

Pro και δωρεάν;;; Γίνεται; :what:

 

Αμεσα μεσα απο το μαρκετ οχι, δεν γινεται........

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, συγγνώμη αν επαναλαμβάνω κάποια ήδη υπάρχουσα ερώτηση, αλλά είναι αδύνατο να διαβάσει κανείς όλο το ιστορικό.

Υπάρχουν εφαρμογές πλοήγησης με χάρτες Ελλάδας που να μπορούν να τρέχουν offline, δωρεάν, χωρίς να απαιτείται συνδρομή ή σύνδεση σε δίκτυο, και χωρίς να είναι trial; Ευχαριστώ πολύ. (xperia neo v)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, συγγνώμη αν επαναλαμβάνω κάποια ήδη υπάρχουσα ερώτηση, αλλά είναι αδύνατο να διαβάσει κανείς όλο το ιστορικό.

Υπάρχουν εφαρμογές πλοήγησης με χάρτες Ελλάδας που να μπορούν να τρέχουν offline, δωρεάν, χωρίς να απαιτείται συνδρομή ή σύνδεση σε δίκτυο, και χωρίς να είναι trial; Ευχαριστώ πολύ. (xperia neo v)

 

Όλα τα προγράμματα για τα οποία θα διαβάσεις εδώ (iGo, NDrive κλπ) τρέχουν offline χωρίς να απαιτείται συνδρομή ή σύνδεση σε δίκτυο. ΟΜΩΣ δεν είναι δωρεάν. Πρέπει να τα αγοράσεις (μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις ως trial για περιορισμένες ημέρες). Προσωπικά δεν έχω υπόψη μου κάποιο freeware πλοηγό.

 

Η πλοήγηση Google είναι εντελώς δωρεάν αλλά απαιτεί σύνδεση μέσω 3g:O

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα υπαρχει εφαρμογη που οταν χτυπαει το ξυπνητηρι να το βαζω αναποδα το κινητο και να σταματα να χτυπαει?το εκανε η nokia με τους αισθητηρες κινησης..
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα υπαρχει εφαρμογη που οταν χτυπαει το ξυπνητηρι να το βαζω αναποδα το κινητο και να σταματα να χτυπαει?το εκανε η nokia με τους αισθητηρες κινησης..

 

https://market.android.com/details?id=cn.menue.playring#?t=W251bGwsMSwxLDUwMSwiY24ubWVudWUucGxheXJpbmciXQ..

edit δεν ξερω αν το κανει στο ξυπνητηρι, μπερδευτικα με της κλησεις....

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...