Jump to content

[Android - προτάσεις] Εφαρμογές γραφείου και παραγωγικότητας


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ θέλω απλά ένα ημερολόγιο για υπενθύμιση συμβάντων, είχα το digical επί πληρωμή αλλά δυστυχώς μετά τις 2 τελευταίες ενημερώσεις παγώνει το widget. Υπάρχει κάτι άλλο να μου προτείνετε;

Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εδώ και καιρό έχω το business calendar με πληρωμή. Με κάλυψε απόλυτα. Διάβασα καλά λόγια και για το acalendar.

Δοκίμασε τα.

 

Δωρεάν το Google Calendar.

 

Tapatalked

LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Εδώ και καιρό έχω το business calendar με πληρωμή. Με κάλυψε απόλυτα. Διάβασα καλά λόγια και για το acalendar.

Δοκίμασε τα.

 

Δωρεάν το Google Calendar.

 

Tapatalked

Ευχαριστώ, αλλά τελικά έκανα αγορά πριν δω την απάντηση το <<Επαγγελματικό ημερολόγιο>> αρκετά καλό, με πολλές παραμετροποιησεις, ευχάριστη έκπληξη για μένα. Η τιμή 3,99

 

Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ένα γραμμάριο δράσης αξίζει ένα τόνο θεωρίας.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που σου είπα (το ίδιο είναι) :) . https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appgenix.bizcal .
LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που σου είπα (το ίδιο είναι) :) . https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appgenix.bizcal .
Ευχαριστώ πολύ

 

Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ένα γραμμάριο δράσης αξίζει ένα τόνο θεωρίας.
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Καλημέρα, θα ήθελα να ρωτήσω αν γίνεται όταν ανοίγω το Google Calendar να ανοίγει σαν default το view μήνα.

Ευχαριστώ

 

Sent from my One Plus 5T

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, θα ήθελα να ρωτήσω αν γίνεται όταν ανοίγω το Google Calendar να ανοίγει σαν default το view μήνα.

Ευχαριστώ

 

Δε φαίνεται να υπάρχει τέτοια επιλογή. Ανοίγει στην κατάσταση που το είχες κλείσει.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, θα ήθελα να ρωτήσω αν γίνεται όταν ανοίγω το Google Calendar να ανοίγει σαν default το view μήνα.

Ευχαριστώ

 

Sent from my One Plus 5T

Καλησπέρα, αυτό συμβαίνει στην τελευταία αναβάθμιση του Google Calendar.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά.Υπάρχει κάποιο ημερολόγιο (η έστω και της google) που πχ να βάζω γενέθλια και γεγονότα,αλλά να μου τα εμφανίζει με ειδοποίηση κάθε χρονιά όσο περνάει ο καιρός;Ανεξαρτήτου συσκευής που θα αλλάζω..Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Έχω τον Google λογαριασμό μου στο business calendar. Κάνω add νέο συμβάν και υπάρχει επιλογή για εβδομαδιαία, μηνιαία κλπ επανάληψη. Φαντάζομαι σε πολλά άλλα calendars θα υπάρχει αυτήν η επιλογή.

 

Tapatalked

LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά.Υπάρχει κάποιο ημερολόγιο (η έστω και της google) που πχ να βάζω γενέθλια και γεγονότα,αλλά να μου τα εμφανίζει με ειδοποίηση κάθε χρονιά όσο περνάει ο καιρός;Ανεξαρτήτου συσκευής που θα αλλάζω..Ευχαριστώ.

 

Αυτό το κάνει σίγουρα το Google Calendar και είμαι σίγουρος ότι το κάνουν όλα οι εφαρμογές τύπου calendar.

Επίσης εάν σε μια επαφή περάσεις τα γενέθλια, πάλι θα σε ειδοποιεί κάθε χρόνο.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Το κάνει και το google callendar και απλά ορίσεις κάθε πότε θα επαναλαμβάνεται. Τα γενέθλια τα βάζεις στις επαφές και εξ ορισμού έχεις ειδοποίηση ετήσια.
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά.Υπάρχει κάποιο ημερολόγιο (η έστω και της google) που πχ να βάζω γενέθλια και γεγονότα,αλλά να μου τα εμφανίζει με ειδοποίηση κάθε χρονιά όσο περνάει ο καιρός;Ανεξαρτήτου συσκευής που θα αλλάζω..Ευχαριστώ.

Στις ρυθμισεις, επανάληψη, καθε μερα, καθεεβδομαδα, κ ετησίως

 

-------------

Στάλθηκε με Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά.Υπάρχει κάποιο ημερολόγιο (η έστω και της google) που πχ να βάζω γενέθλια και γεγονότα,αλλά να μου τα εμφανίζει με ειδοποίηση κάθε χρονιά όσο περνάει ο καιρός;Ανεξαρτήτου συσκευής που θα αλλάζω..Ευχαριστώ.

 

Εάν δεν αλλάξεις Google λογαριασμό σε κάθε συσκευή θα σε ενημερώνει

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Εάν δεν αλλάξεις Google λογαριασμό σε κάθε συσκευή θα σε ενημερώνει
Ευχαριστώ,ούτε το ειχα δει ότι έχει επιλογή υπενθύμισης κάθε χρόνο!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πιο πρόγραμμα να βάλω για να έχω τις κάρτες μου... Όπως του ΑΒ της smart club interport κτλ

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω το Mobile pocket και δουλεύει πολύ καλά.

 

Στάλθηκε;

 

Δουλεύει και με nfc?

Ένα πρόγραμμα που να βάλω πιστωτικές με nfc?

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο για buisiness cards που να δουλεύει σωστά με Ελληνικά και Αγγλικά στις κάρτες; Ας είναι και με χρέωση αρκεί να είναι της προκοπής.
Link to comment
Share on other sites

Το stocard... https://play.google.com/store/apps/details?id=de.stocard.stocard

το έχει δουλέψει κάνεις, έχει κανείς εικόνα από αυτό το app

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το stocard... https://play.google.com/store/apps/details?id=de.stocard.stocard

το έχει δουλέψει κάνεις, έχει κανείς εικόνα από αυτό το app

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το κατέβασα μόλις... Πάντως παλαιότερες εφαρμογές που είχα σχεδόν ποτέ δεν αναγνωρίζονταν από τα scanners

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα και χρόνια πολλά, υπάρχει εφαρμογή να μεταφέρω εύκολα, τις εφαρμογές από το ένα τηλέφωνο σε άλλο...?
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

περα απο αυτο δυσκολο θα πρεπει να κανεις εξαγωγη απ το ενα και εισαγωγη στο αλλο,

σε αρχειο δηλαδη, τωρα ποια εφαρμογη θα ειναι συμβατη ωστε να δεχτει το αρχειο, δεν ξερω

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Εφαρμογές γραφείου και παραγωγικότητας

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...