Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To angry birds παιδιά, κολάει σε κανενάν αλλον εκτος απο εμένα; Κολούσε σε μερικές πίστες μια παλιοτερη εκδοση που ειχα, κολάει και μια νεότερη που εβαλα.

Οταν λεω οτι κολάει εννοω οτι πχ. μπορει να ακουω ηχους, αλλα να μην αποκρινεται η οθονη του παιχνιδιού.

Και καμια φορα οταν κολαει μετα απο ωρα μου βγαζει μηνυμα το κινητο οτι δεν αποκρινεται η εφαρμογή, ή αν θελω να περιμενω.

Γιατι αυτα τα κολήματα, και μαλιστα και σε διαφορετικές εκδόσεις;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

  • Administrators
To angry birds παιδιά, κολάει σε κανενάν αλλον εκτος απο εμένα; Κολούσε σε μερικές πίστες μια παλιοτερη εκδοση που ειχα, κολάει και μια νεότερη που εβαλα.

Οταν λεω οτι κολάει εννοω οτι πχ. μπορει να ακουω ηχους, αλλα να μην αποκρινεται η οθονη του παιχνιδιού.

Και καμια φορα οταν κολαει μετα απο ωρα μου βγαζει μηνυμα το κινητο οτι δεν αποκρινεται η εφαρμογή, ή αν θελω να περιμενω.

Γιατι αυτα τα κολήματα, και μαλιστα και σε διαφορετικές εκδόσεις;

 

Σε ποια συσκευή; Μάλλον δεν μπορεί να το "σηκώσει".

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σε ποια συσκευή; Μάλλον δεν μπορεί να το "σηκώσει".

 

zte skate, ξερω, θα μιλησουμε για τον arm6. Νομιζα οτι οταν παιζει, παιζει. Οχι παιζει, αλλα κολάει.

Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω αν το εχει ποσταρει καποιος αλλος ξανα αλλα σημερα το ειδα.Δωρεαν το Dead Space,το οποιο ειναι παιχνιδαρα,μεσω Samsung Apps!Επισης εχει δωρεαν και το sprinkle και το samurai 2,επισης πολυ καλα και τα δυο.Λογικα θα ειναι για λιγες μερες οποτε προλαβετε οσοι εχετε samsung συσκευη...

 

http://www.droidgamers.com/index.php/game-news/android-game-news/2956-samsung-and-ea-team-up-offer-dead-space-for-free

Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω αν το εχει ποσταρει καποιος αλλος ξανα αλλα σημερα το ειδα.Δωρεαν το Dead Space,το οποιο ειναι παιχνιδαρα,μεσω Samsung Apps!Επισης εχει δωρεαν και το sprinkle και το samurai 2,επισης πολυ καλα και τα δυο.Λογικα θα ειναι για λιγες μερες οποτε προλαβετε οσοι εχετε samsung συσκευη...

 

http://www.droidgamers.com/index.php/game-news/android-game-news/2956-samsung-and-ea-team-up-offer-dead-space-for-free

Ειναι φουλ εκδοσεις η trial?
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό το dead space. Έχω όμως μια απορία: αν κάνω αλλαγή ρομ ή επαναφορά στο τηλέφωνο, τί γίνεται με αυτλές τις εφαρμογές που έχω κατεβάσει δωρεάν από το samsung apps ενώ κανονικά είναι με χρέωση; Πρέπει οπωσδήποτε να έχω κάνει backup;
Link to comment
Share on other sites

Ειχα αγορασει το where's my water πριν καποιες εβδομαδες, το ειχα παιξει για μερικες μερες και το απεγκατεστησα λογω ελειψης χωρου.

Παω να το ξανακατεβασω σημερα και ενω μου το εμφανιζει αγορασμενο μου λεει οτι δεν ειναι συμβατο με τη συσκευη μου(galaxy ace).Στο κινητο εχω την 2.3.5 που ειχα και τοτε και δεν εχω αλλαξει τιποτε αλλο.

Την free εκδοση μου την βγαζει συμβατη.

Εχει κανεις καμμια ιδεα? Προσπαθησα να βρω που να στειλω mail στην disney αλλα δεν τα καταφερα

Link to comment
Share on other sites

Στο dead space είχα κολλήσει στον τελευταίο αρχηγό (λογικά),έπαιζα πάνω από καμιά ώρα και δεν έλεγε να τελειώσει,και από τότε το παράτησα, πάνε και μήνες. Θυμάται κανένας αν θέλει κάτι συγκεκριμένο,πχ να είσαι πολύ κοντά μπροστά μπροστά; Επειδή πια θα το έχετε και αρκετοί :)

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πολύ καλό το dead space. Έχω όμως μια απορία: αν κάνω αλλαγή ρομ ή επαναφορά στο τηλέφωνο, τί γίνεται με αυτλές τις εφαρμογές που έχω κατεβάσει δωρεάν από το samsung apps ενώ κανονικά είναι με χρέωση; Πρέπει οπωσδήποτε να έχω κάνει backup;

 

Όχι, ότι έχεις αγοράσει με τον συγκεκριμένο gmail λογαριασμό σου, ακολουθεί τον λογαριασμό σου όσα hard reset και να κάνεις, όσες συσκευές και να αλλάξεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Όχι, ότι έχεις αγοράσει με τον συγκεκριμένο gmail λογαριασμό σου, ακολουθεί τον λογαριασμό σου όσα hard reset και να κάνεις, όσες συσκευές και να αλλάξεις.

 

Για τον λογαριασμό gmail μου το ξέρω, αλλά ισχύει το ίδιο και για το Samsung Apps; Ειδικά οι εφαρμογές που είναι σαν το Dead Space δεν νομίζω ότι θα είναι για πάντα δωρεάν, και δεν νομίζω ότι το Samsung Apps χρησιμοποιεί το gmail account για authentication. Ειδικά αυτό το παιχνίδι στο μαρκετ μου το βγάζει μη εγκατεστημένο και με την κανονική τιμή του. Αν εξαφανιστείη προσφορά από το Samsung Apps και φλασάρω, πού θα φαίνεται ότι το είχα κατεβάσει;

Link to comment
Share on other sites

παιζω το dead space σε ideos x5 pro και chapter 6 παιφτους κατακορυφα τα fps και σερνεται και μετα δεν ανταποκρινεται το κινητο σε τπτ.

Εχει τυχει και σε αλλον?

Link to comment
Share on other sites

οι εφαρμογές που είχαν ρίξει τις τιμές ισχύουν ακόμα? ή έχουν την αρχική τιμή που είχαν?

 

Πάει αυτό.. όποιος πρόλαβε!

Link to comment
Share on other sites

γιατί να μην έχουμε tichu βρε παιδιά; κρίμα δεν είναι;

 

το συζητάς; Δεν φτιάχνουμε ένα; ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερετε που ειναι τα αρχεια με τις φωνες στα worms?

στο pc και στο iphone ειχα βαλει τα ελληνικα, στο android δεν βρισκω τον φακελο

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια. θα ηθελα να πω και εγω τη γνωμη μου. μιας και εχω το desire hd ευχαριστιεμαι παρα πολυ το football kicks και το destroyer 2!
Link to comment
Share on other sites

το συζητάς; Δεν φτιάχνουμε ένα; ;)

 

Να ξερεις μου εβαλες ιδεα! Τωρα ειδα πως εχει μονο counters!

Link to comment
Share on other sites

αυτο το παρατηρησε κανεις?? τσαμπα πραμα :p

Αν δεις και στα σχόλια υπάρχει κάποιος που το αγόρασε!!!!!!:lol::lol::lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...