Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καποια τα σγχρονιζεις με τα social (fb, google+, κλπ) και ετσι δε χανεις κατι ;)

 

τα περισσότερα από αυτά που θέλω να σώσω τα συγχρονίζεις με google+ αλλά έκανα μια δοκιμή και δεν έπιασε.. Για παράδειγμα είχα το dream league το είχα συγχρονίσει και το έκανα απεγκατάσταση. Μόλις το ξανά κατέβασα και έκανα log in δεν μου πέρασε τα παλιά save. Tώρα συγκεκριμένα θέλω να αλλάξω συσκευή και αυτό που με καίει είναι το boom beach

Το να είσαι Έλληνας είναι υπερηφάνεια, το να είσαι Πόντιος είναι τίτλος τιμής
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

τα περισσότερα από αυτά που θέλω να σώσω τα συγχρονίζεις με google+ αλλά έκανα μια δοκιμή και δεν έπιασε.. Για παράδειγμα είχα το dream league το είχα συγχρονίσει και το έκανα απεγκατάσταση. Μόλις το ξανά κατέβασα και έκανα log in δεν μου πέρασε τα παλιά save. Tώρα συγκεκριμένα θέλω να αλλάξω συσκευή και αυτό που με καίει είναι το boom beach

 

για το boom beach μολις βαλεις τον λογαριασμο σου gmail συγχρονιζει μονο του.το εχω κανει σε 3 συσκευες

οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

το despicable me αν συγχρονιστει με facebook, θα σωθει;
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει κανα βολευ της προκοπης ?

Volleyball Champions 3D 2014 (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.giraffegames.realvolleyball&hl=el)

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα...καλο και διασκεδαστικο ...χαλαρες ναυμαχιες,να περνα η ωρα ευχαριστα...μαζευεις φραγκα φτιαχνεις νεα δυνατοτερα πλοια κτλ κτλ...:) https://play.google.com/store/apps/details?id=com.x3m.aow3

Eπισης "επικες" αερομαχιες με τον "Κοκκινο Βαρωνο"!!! εξαιρετικο για τους λατρεις του ειδους...https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yaku.RedBaron

Edited by bikos68
Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εχω 'μετατρεψει' το παλιο μου κινητο ως 'παιχνιδομηχανη', αν και μαλλον δεν κανει ουτε γι'αυτο.

Η πρωτη εκδοση του angry birds stella, επαιζε μια χαρα.

Στις επομενες, επαψαν πια να υποστηριζουν την εν λογω συσκευη!

Ετσι, no stella δυστυχως....

:(

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που απετυχε και για παιχνιδομηχανη καντο surveillance cam :lol:

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Εχω 'μετατρεψει' το παλιο μου κινητο ως 'παιχνιδομηχανη', αν και μαλλον δεν κανει ουτε γι'αυτο.

Η πρωτη εκδοση του angry birds stella, επαιζε μια χαρα.

Στις επομενες, επαψαν πια να υποστηριζουν την εν λογω συσκευη!

Ετσι, no stella δυστυχως....

:(

 

δεν το υποστηριζει μεσα απ το playstore ? μπορεις να δοκιμασεις να το κατεβασεις σαν apk και να το εγκαταστησης.

Link to comment
Share on other sites

Το nova 3 έχει ήδη γίνει free και συνεχίζει να είναι εξαιρετικό. Αλλά έχει περάσει καιρός και δεν έχει βγάλει συνέχεια...

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε κανένα παιχνίδι τύπου μυστηρίου και διαφυγής παράλληλα? Θέλω όποιος μου προτείνει κάτι να το έχει παίξει όχι απλά να ψάξει κάτι και να μου το στείλει.

ευχαριστώ εκ των προτέρων

Το να είσαι Έλληνας είναι υπερηφάνεια, το να είσαι Πόντιος είναι τίτλος τιμής
Link to comment
Share on other sites

Guest Dimi_Arap
Το trial extreme το έχει παίξει κανείς?Αν κ ωραίο κ πολύ κάψιμο με ξενερώσει π Δεν μπορώ να προχωρήσω στο 3...Και στο 4 Δεν μπορώ να παίξω τουρνουά γτι έχω το μαμά μηχανάκι...
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανενας κανενα παιχνιδι τυπου Age ob Empires για το κινητο?

 

Age of Sparta το ειδες μηπως? (ειναι online ομως)

Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανενας κανενα παιχνιδι τυπου Age ob Empires για το κινητο?

 

Το townsmen μου έρχεται στο μυαλό

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση για τους βετεράνους, θυμάστε το Rampart στα ουφάδικα; Υπάρχει κάτι αντίστοιχο στο play store;
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση για τους βετεράνους, θυμάστε το Rampart στα ουφάδικα; Υπάρχει κάτι αντίστοιχο στο play store;

 

:offtopic:

Τι μου θύμισες τώρα! Το έπαιζα σαν τρελός στο...spectrum! :w00t:

Κατέβασε αυτόν τον MAME emulator και ψάξε στο google για το παιχνίδι που θέλεις...

 

Υπάρχουν όλα τα παιχνίδια εκείνης της εποχής...

 

Εκτός και αν έχεις στο pc MAME emulator οπότε όλα τα ζιπάκια από τον φάκελο ''roms'' τα περνάς αντίστοιχα στο κινητό και αναλόγως παίζεις...

 

Στην περιγραφή έχει οδηγίες πως θα το κάνεις... ;)

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε αυτόν τον MAME emulator και ψάξε στο google για το παιχνίδι που θέλεις...

 

Υπάρχουν όλα τα παιχνίδια εκείνης της εποχής...

 

Εκτός και αν έχεις στο pc MAME emulator οπότε όλα τα ζιπάκια από τον φάκελο ''roms'' τα περνάς αντίστοιχα στο κινητό και αναλόγως παίζεις...

 

Στην περιγραφή έχει οδηγίες πως θα το κάνεις... ;)

 

Αφού σπατάλησα μία περιουσία σε αυτά τα μηχανήματα του διαβόλου, το έπαιξα ανελέητα και στο PC μέσω MAME. Θα ήθελα απλά κάτι πιο σύγχρονο και ραφιναρισμένο, όχι το ίδιο παιχνίδι μέσω emulation. Αν δεν υπάρχει, θα στρωθώ να φτιάξω εγώ ένα παρόμοιο και θα λύσω το οικονομικό μου πρόβλημα. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Age of Sparta το ειδες μηπως? (ειναι online ομως)

 

 

Το townsmen μου έρχεται στο μυαλό

 

Αν και ψαχνω κατι χωρις ιντερνετ θα τα ριξω μια ματια τα παιχνιδια.Ευχαριστω για την βοηθεια και τον χρονο σας.:)

Link to comment
Share on other sites

Για τους λάτρεις του παρελθόντος....Ίσως ένα από τα καλύτερα παιχνίδια (για την εποχή του)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.squareenix.tombraider1classic

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...