Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Απορια, εκτος απο τα ελληνικα παιχνιδια που βγαινουν κατα καιρους υπαρχει καποιο απο τα γνωστα ξενα πχ (angry birds, candy crush κλπ) που να ειναι μεταφρασμενο στα ελληνικα; Ψαχνω παιχνιδια για τους γονεις μου και εχω ξεμεινει γαιτι ολα εχουν αγγλικα μεσα.
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι λίγα τα αγγλικά πάντως, μπορείς να τους μάθεις εσύ τι κάνει το κάθε τι. Έτσι παίζει η μάνα μου angry birds :p

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Είχα παλιά ένα Nokia (6300 συγκεκριμένα) το οποίο είχε ένα παιχνίδι που διάλεγε τραγούδια από αυτά που είχες αποθηκευμένα, έκοβε ένα σημείο τους, το έπαιζε και μετά σου έδινε μια λίστα 3-4 κομματιών και έπρεπε να βρεις πιο είναι. Μήπως ξέρει κανείς αν υπάρχει κάτι τέτοιο στο play store?
Link to comment
Share on other sites

Είχα παλιά ένα Nokia (6300 συγκεκριμένα) το οποίο είχε ένα παιχνίδι που διάλεγε τραγούδια από αυτά που είχες αποθηκευμένα, έκοβε ένα σημείο τους, το έπαιζε και μετά σου έδινε μια λίστα 3-4 κομματιών και έπρεπε να βρεις πιο είναι. Μήπως ξέρει κανείς αν υπάρχει κάτι τέτοιο στο play store?

 

Audiko ringtones ............. Ringtone Maker

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

 

Όχι, καμία σχέση. Αυτό που λέω είναι ένα παιχνίδι το οποίο έπαιρνε συγκεκριμένα σημεία από τραγούδια που είχες αποθηκευμένα, σου έδινε 3-4 τίτλους και έπρεπε να διαλέξεις ποιός τίτλος είναι ο σωστός ανάλογα με το τραγούδι που παίζει...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ξεκίνησα Leo's fortune χθες. Εξαιρετικο παιχνίδι. Πανεμορφο οπτικά και αψογο game play. Επισης αν θέλετε να πάρετε και τα 3 αστέρια σε κάθε πίστα είναι εξαιρετικά δύσκολο ειδικά το να κάνετε Ace κάθε πιστα(στυλ little big Planet). Τσιμπηστε το όλοι.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους. ξερει κανεις κανενα καλο μανατζερ ποδοσφαιρου; αν παιζει και εκτος συνδεσησ ακομα καλυτερα.

ευχαριστω

καλημερα σε ολους. σε συνεχεια προηγουμενου μηνυματος μου, εχω να προτεινω το football maniacs για manager ποδοσφαιρου. θελει συνδεση βεβαια αλλα αξιζει αρκετα και ειναι διαφορετικο απο τα συνηθισμενα. επισης δεν εχει και μεγαλες απαιτησεις σε αγορες εντος του παιχνιδιου. με υπομονη φτιαχνεις καλη ομαδουλα και το ευχαριστιεσαι.

παντως αν καποιος βρει κατι καλο που να μην χρειαζεται συνδεση ας το προτεινει.

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Το Lifeline το έχει παίξει κανείς; αξίζει;

 

Κοίτα στο youtube και αποφάσισε....... https://www.youtube.com/results?search_query=lifeline+game+antroid

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Το lifeline είναι σε έκπτωση αλλά δεν δέχεται την κάρτα μου λόγω της κατάστασης.

εχεις μήνυμα.... δείξε τους το μεσαίο δάκτυλο...

Link to comment
Share on other sites

εχεις μήνυμα.... δείξε τους το μεσαίο δάκτυλο...

 

Δεν φταίνε αυτοί. Η Κυβέρνηση έχει μπλοκάρει τις πληρωμές προς το εξωτερικό

Link to comment
Share on other sites

Δεν φταίνε αυτοί. Η Κυβέρνηση έχει μπλοκάρει τις πληρωμές προς το εξωτερικό

Το ξέρω ...... το δάχτυλο πάει προς τους ξένους !! (γενικά :hunter:)

Link to comment
Share on other sites

Όποιος παίζει boom beach και ενδιαφέρεται για ελληνική κλαν "greece party".. Έχει 6 μέρες που την ανοίξαμε και αναζητάμε παίκτες ενεργούς και με όρεξη για το παιχνίδι ανεξαρτήτως επιπέδου. Αυτοί τη στιγμή έιμαστε 36/50
Το να είσαι Έλληνας είναι υπερηφάνεια, το να είσαι Πόντιος είναι τίτλος τιμής
Link to comment
Share on other sites

Όποιος παίζει boom beach και ενδιαφέρεται για ελληνική κλαν "greece party".. Έχει 6 μέρες που την ανοίξαμε και αναζητάμε παίκτες ενεργούς και με όρεξη για το παιχνίδι ανεξαρτήτως επιπέδου. Αυτοί τη στιγμή έιμαστε 36/50

 

Καλα, ολοι με Warriors ειστε..; Εχω σκεφτει τοσες φορες να εγκαταλειψω το παιχνίδι γιατι αυτο που γινεται με τους "smoked warriors" αγγιζει τα ορια του bug. Ειχα και γω warriors πριν κανουν το update και βαλουν smoke bomb, αλλα τωρα κατανταει γελοιο και το αφηνουν...

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Καλα, ολοι με Warriors ειστε..; Εχω σκεφτει τοσες φορες να εγκαταλειψω το παιχνίδι γιατι αυτο που γινεται με τους "smoked warriors" αγγιζει τα ορια του bug. Ειχα και γω warriors πριν κανουν το update και βαλουν smoke bomb, αλλα τωρα κατανταει γελοιο και το αφηνουν...

 

Ε τι να κάνουμε ρε φίλε? Εσύ ανήκεις σε αυτήν την κατηγορία και όσοι παίζουν με w ανήκουν στην κατηγορία που θα το σταματήσουν το παιχνίδι αν αλλάξει αυτό με τους w. Εγώ προσωπικά παίζω με hz. Δεν ξέρω σε τι φάση μπήκες και μας είδες αλλά είναι αρκετοί που παίζουν με hz και απλά γυρνάνε σε w για τον τέρρορ. Σχετικά είμαστε 50-50 απλά πολλοί αλλάζουν κάποιες φορές είτε για το op είτε για τέρρορ είτε για οτιδήποτε άλλο

Το να είσαι Έλληνας είναι υπερηφάνεια, το να είσαι Πόντιος είναι τίτλος τιμής
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανένα παιχνίδι να φτιάξουμε καμία ομάδα να παίζουμε μεταξύ μας ή εναντίον άλλων; Κυρίως για αθλητικά παιχνίδια θα με ενδιέφερε.
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα ,υπαρχει κανεις που να παιζει boom beach?

εχουμε clan, Greece Party σχετικα νεα ,αλλα με δυνατους παιχτες...οποιος ειναι level 40+ και ενδιαφερεται να ανεβει κ αλλο ας κανει join...σε λιγες μερες θα αρχισουμε να ανοιγουμε hard mode op!

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα ,υπαρχει κανεις που να παιζει boom beach?

εχουμε clan, Greece Party σχετικα νεα ,αλλα με δυνατους παιχτες...οποιος ειναι level 40+ και ενδιαφερεται να ανεβει κ αλλο ας κανει join...σε λιγες μερες θα αρχισουμε να ανοιγουμε hard mode op!

 

πως σε λένε εσένα στο παιχνίδι?

Το να είσαι Έλληνας είναι υπερηφάνεια, το να είσαι Πόντιος είναι τίτλος τιμής
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...