Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Παιδιά στο real racing πως κρατάω backup ή Save επειδή θέλω να αλλάξω ρομ??
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Εάν είσαι ρουτ μόνο με Titanium Backup σίγουρα και εύκολα.

Αλλιώς με Helium και χρήση υπολογιστή.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο real racing πως κρατάω backup ή Save επειδή θέλω να αλλάξω ρομ??

Μπορείς να συνδέσεις και λογαριασμό από τις ρυθμίσεις και να αποθηκεύεται σε cloud

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να συνδέσεις και λογαριασμό από τις ρυθμίσεις και να αποθηκεύεται σε cloud

 

Το καλύτερο για μένα είναι να πας στα αρχεία της μνήμης του κινητού, να βρεις τον φάκελο ''ANDROID''-DATA-com.ea.games.r3_row, ο οποίος είναι ΟΛΟΣ ο προσωπικός σου φάκελος του παιχνιδιού. Αντικατέστησέ τον με το νέο φάκελο που θα δημιουργηθεί από την νέα ρομ και θα είσαι ΟΚ. Εγώ το κάνω έτσι γιατί με την επαναφορά μέσω cloud τα achievments τα χάνω ενώ όλα τα άλλα τα έχω.

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο για μένα είναι να πας στα αρχεία της μνήμης του κινητού, να βρεις τον φάκελο ''ANDROID''-DATA-com.ea.games.r3_row, ο οποίος είναι ΟΛΟΣ ο προσωπικός σου φάκελος του παιχνιδιού. Αντικατέστησέ τον με το νέο φάκελο που θα δημιουργηθεί από την νέα ρομ και θα είσαι ΟΚ. Εγώ το κάνω έτσι γιατί με την επαναφορά μέσω cloud τα achievments τα χάνω ενώ όλα τα άλλα τα έχω.

Μα δεν χάνονται εάν έχεις κάνει ένα sync στο cloud

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Μα δεν χάνονται εάν έχεις κάνει ένα sync στο cloud

 

Σε εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και τις 2 φορές χάθηκαν και ευτυχώς είχα κρατήσει προληπτικά το αρχείο που λέω.

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Μιας και τρελάθηκε ο φίλος πίσω με το FIFA 15..., τα πεναλτάκια που ήταν στο 14 τα έβγαλαν ή δεν τα βρίσκω εγώ?

 

Και στο UFC EA, σύνδεση μέσω fb παίζει multiplayer μάχη ή είναι για τα achievements μόνο?

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που παίζει asphalt 8 kai τρέχει LP, παίζει κανονικά η crashαρει το παιχνίδι;
Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είμαι στο σωστό θέμα αλλά έχει κανείς άλλο πρόβλημα με την τελευταία έκδοση του Quizdom? Πιο συγκεκριμένα ενώ έχω κανονικά σύνδεση, είτε με δίκτυο είτε με WiFi. μου εμφανίζει συνεχώς προβλήματα σύνδεσης και με πετάει.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είμαι στο σωστό θέμα αλλά έχει κανείς άλλο πρόβλημα με την τελευταία έκδοση του Quizdom? Πιο συγκεκριμένα ενώ έχω κανονικά σύνδεση, είτε με δίκτυο είτε με WiFi. μου εμφανίζει συνεχώς προβλήματα σύνδεσης και με πετάει.

Έχει διαφορά.θεματακια κατά καιρούς με τους σέρβερ τους..

Link to comment
Share on other sites

Έχει διαφορά.θεματακια κατά καιρούς με τους σέρβερ τους..

 

Σ'ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Η προηγούμενη έκδοση ήταν υποδειγματική με ελάχιστα κολλήματα, τώρα τρώει γερά κολλήματα όπως και η τελευταία έκδοση του Instagram. :confused:

Link to comment
Share on other sites

Γενικά έχει θεματάκια η εφαρμογή, κάθε έκδοση και χειρότερα

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.Εχω δυο android συσκευες,ενα THL T100s και ενα samsung galaxy s3 neo.Υπαρχει τροπος να μεταφερω τα saves των παιχνιδιων μου απο τη μια συσκευη στην αλλη;;;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.Εχω δυο android συσκευες,ενα THL T100s και ενα samsung galaxy s3 neo.Υπαρχει τροπος να μεταφερω τα saves των παιχνιδιων μου απο τη μια συσκευη στην αλλη;;;

εαν εισαι root ...με titanium backup ....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.Εχω δυο android συσκευες,ενα THL T100s και ενα samsung galaxy s3 neo.Υπαρχει τροπος να μεταφερω τα saves των παιχνιδιων μου απο τη μια συσκευη στην αλλη;;;

 

Επίσης αν το παιχνίδι υποστηρίζει σώσιμο στο cloud είτε μέσω Gmail είτε μέσω Facebook, προτίμησέ το.

Edited by Sofos_5
Προσθήκη Παράθεσης.
Link to comment
Share on other sites

Γενικά είναι Και αυτό πολύ κακογραμμένο. Εκτός από τεράστιο χωρίς λόγο, είναι και απίστευτα βαρύ για τέτοιο παιχνίδι

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...