Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορώ να συγχρονισω το clash of clans ανάμεσα σε tablet και κινητό;

 

Βάζεις το ίδιο gmail και στις δυο συσκευές. Όποια συσκευή έρχεται δεύτερη, όταν βάλεις τρέξεις πρώτη φορά το παιχνίδι, πατάς σύνδεση και επιλέγεις το gmail. Σου ζητάει επιβεβαίωση. Πατάς οκ και είσαι κομπλέ.

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Καλησπερα!Ψαχνω κλαν στο clash of clans!Ειμαι TH 9 και 88 επιπεδο!Δεν θελω clan war τωρα γιατι θελω να ανεβασω τα κτιρια πρωτα!

 

Ευχαριστω για τον χρονο σας

Edited by Bayern
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έκανα βλακεία..έκανα καθαρή εγκατάσταση και έβαλα το real racing 3...πήγα και αντί για restore πάτησα backup οπότε Τώρα με πετάει συνέχεια από την επαναφορα στην αρχή σαν να ξεκίνησα Τώρα το παιχνίδι..ξέρατε κανένα άλλο τρόπο για επαναφορα μέσω κοινωνικής δικτύωσης;;δεν ήμουν ρουτ οπότε δεν είχα titanium

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Έχω κολλήσει άσχημα με το Motorsport Manager (οι φίλοι της F1 να το κατεβάσουν οπωσδήποτε!) αλλά όπου να ΄ναι θα το τερματήσω και έλεγα μήπως υπάρχει κανένα άλλο καλό racing manager. Γνωρίζετε κάτι;
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους.

προκειμενου να μην χασω την προοδο σε ενα παιχνιδι αποφασισα να κανω τη διαδικασια backup με το helium. δυστυχως μετα απο πολλες προσπαθειες δεν τα καταφερα γιατι μου εμφανιζε ενα μηνυμα λαθους το οποιο εψαξα και στο νετ. ειναι αρκετα συχνο σαν μηνυμα αλλα και παλι δεν καταφερα να βγαλω ακρη. απο οτι καταλαβαινω η μοναδικη λυση (αλλα οχι και σιγουρη) ειναι το helium premium και αυτο που θελω να ρωτησω ειναι αν καποιος φιλος εδω το εχει αγορασει και αν του δουλεψε.

ευχαριστω πολυ εκ των προτερων και ζητω συγνωμη αν ειμαι off-topic.

Link to comment
Share on other sites

Παίζει κανείς NBA 2K14? Ξεκίνησα να παίζω τη σειρά παιχνιδιών ως James αλλά και στις δύο κατηγορίες, μετά από 3-4 αγώνες με βάζει να τους ξαναπαίζω από την αρχή ενώ σε όλους έχω το λιγότερο 2/3 αστέρια. Κάνω κάτι λάθος?

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους.

προκειμενου να μην χασω την προοδο σε ενα παιχνιδι αποφασισα να κανω τη διαδικασια backup με το helium. δυστυχως μετα απο πολλες προσπαθειες δεν τα καταφερα γιατι μου εμφανιζε ενα μηνυμα λαθους το οποιο εψαξα και στο νετ. ειναι αρκετα συχνο σαν μηνυμα αλλα και παλι δεν καταφερα να βγαλω ακρη. απο οτι καταλαβαινω η μοναδικη λυση (αλλα οχι και σιγουρη) ειναι το helium premium και αυτο που θελω να ρωτησω ειναι αν καποιος φιλος εδω το εχει αγορασει και αν του δουλεψε.

ευχαριστω πολυ εκ των προτερων και ζητω συγνωμη αν ειμαι off-topic.

Καλησπέρα

Μπορείς να πάρεις αντίγραφο του παιχνιδιού μέσο Titanium εάν είσαι Root

Δημήτρης

Επαγγελματίας Web Designer, Προγραμματισής και Γραφίστας

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους. σημερα το κινητο μου εβγαλε μια ενημερωση οτι για ενα παιχνιδι πρεπει να κατεβασω το ''παιχνιδια google play''. το εκανα λοιπον και απλα δειχνει την προοδο στα παιχνιδια και το επιπεδο στο g+. δεν ειναι κατι ιδιαιτερο αλλα μαλλον πρεπει να ειναι υποχρεωτικο για καποια παιχνιδια ειδικα μετα τις τελευταιες ενημερωσεις
Link to comment
Share on other sites

Eιναι και ιδιαιτερο, εχεις την ιδια προοδο μεταξυ των συσκευων, σα να το ανοιγεις απο την ιδια..

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Eιναι και ιδιαιτερο, εχεις την ιδια προοδο μεταξυ των συσκευων, σα να το ανοιγεις απο την ιδια..

καλημερα. οπα φιλε γιατι αυτο δεν το εντοπισα. δηλαδη βλεπει την προοδο σε καποιο παιχνιδι απο αλλη συσκευη και την μεταφερει σε μια καινουργια; ρωταω γιατι εχω μεγαλο θεμα με ενα παιχνιδι και δεν ειμαι ροοτ για να μεταφερω την προοδο απο την παλια συσκευη οποτε το αρχισα ξανα απο την αρχη. ουτε με το helium δεν μπορεσα να βγαλω ακρη.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αν ειναι παιχνιδι ¨google play¨ τοτε κατεβαζει την προοδο στις αλλες συσκευες. Εγω οτι παιχνιδια παιζω, τα παιζω μεταξυ κινητου, ταμπλετ και android stick

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αν ειναι παιχνιδι ¨google play¨ τοτε κατεβαζει την προοδο στις αλλες συσκευες. Εγω οτι παιχνιδια παιζω, τα παιζω μεταξυ κινητου, ταμπλετ και android stick

η αληθεια ειναι οτι το παιχνιδι βγαζει το logo του google play στην αρχη αλλα μετα που το εψαξα μεταξυ των συσκευων και εκανα και συγχρονισμο καμια προοδος δεν μεταγερθηκε μεταξυ των συσκευων. το εχω παρει αποφαση πια οτι θα το αρχισω απο την αρχη. ειμαι ηδη στο 50% της προηγουμενης προοδου

ευχαριστω πολυ παντως

Link to comment
Share on other sites

Εκανες sign in με τον ιδιο λογαριασμο απο τις ρυθμισεις καθε παιχνιδιου?

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Εκανες sign in με τον ιδιο λογαριασμο απο τις ρυθμισεις καθε παιχνιδιου?

καλημερα. το συγκεκριμενο δεν εχει απο καπου να κανεις sign-in. αμα ειχε ολα θα ηταν πιο ευκολα. τελοσ παντων δεν το ψαχνω αλλο οπως ειπα και πριν το εχω ξεκινησει απο την αρχη και ειμαι ηδη στο 50%. ευχαριστω πολυ παντως

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι το παιχνιδι βγαζει το logo του google play στην αρχη αλλα μετα που το εψαξα μεταξυ των συσκευων και εκανα και συγχρονισμο καμια προοδος δεν μεταγερθηκε μεταξυ των συσκευων. το εχω παρει αποφαση πια οτι θα το αρχισω απο την αρχη. ειμαι ηδη στο 50% της προηγουμενης προοδου

ευχαριστω πολυ παντως

 

Για δες εδώ αν είναι σωστές οι ρυθμίσεις backup, μήπως φταίει αυτό:

http://androidforums.com/threads/cloud-save-games-or-cloud-sync-progress-not-working-across-devices-here-is-how-to-fix-it.920804/

 

Γενικά κάθε περασμένη δεκαετία και καλύτερα η τεχνολογία. Παλιά, περνάγαμε τα αρχεία του profile με copy paste και αυτό ήταν, τώρα μπλέξε χρήστη με το σύννεφο και με την κάθε εταιρία που έχει το δικό της σύστημα save. :mad:

Keeper of the faith... HTC Evo 3D, HTC One M7 (black and silver), HTC One Max, HTC One M8x (silver and light gunmetal grey), HTC One M8 (dark gunmetal grey), HTC One M9 (gunmetal gray), HTC U11+ (black)
Link to comment
Share on other sites

Marvel future heroes. Παιχνιδαρα

 

Marvel Future Fight ή Marvel Mighty Heroes ;;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...