Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αξιζει να μεταβω σε omega 25.1 απο 25?
DEVICES OMNIA,SGSI(I9000),SGSII(I9100),SGSIII(I9300), SGSIII(I9305),SGSIV,NOTEIII iPHONE6,LgG3,SGS7 SGS7EDGE,SGS8!!:D
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

αξιζει να μεταβω σε omega 25.1 απο 25?

Αναφέρεσαι στη custom rom ή υπάρχει παιχνίδι omega και δεν το ξέρω;;;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανενας κανενα παιχνιδι τυπου Age ob Empires για το κινητο?

Age of Strategy δες

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται βγήκε το hearthstone στο play store.

Για κινητά; Γιατί για τάμπλετ υπάρχει πολύ καιρό τώρα.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα .παιδια εχω ενα προβλημα. Παιζω ενα πολυ ωραιο παιχνιδι που λεγεται One piece tresure cruise (απο το γνωστο anime οποιος γνωριζει). Καταλαθος βρηκα ενα τροπο να το hackaρω μεσω απο το sb game hacker. Το θεμα ειναι οτι το εκανα μερικεσ φορες και ηταν οκ αλλα πλεον δεν μου ανοιγει το sb καθολου. Το απεγκατεστησα τ ξαναεγκατεστησα αλλαξα και version της εφαρμογης αλλα και παλι τιποτα...Πλεον δεν ανοιγει καθολου και οταν σβηνει βγαζει το εξης μυνημα "Game hacker εχει παραχωρηθει δικαιωμα superuser για διαδραστικο κελυφος"...η συσκευη S3 και ειναι root. Ξερει κανεις τι γινεται σε αυτη την περιπτωση?καποια βοηθεια γενικως?
Link to comment
Share on other sites

Λογικά πρέπει να βγάλεις τις ρυθμίσεις που έχεις κάνει μέσω του game hacker, από αυτή την εφαρμογή. Πιθανώς με το που βρίσκει το παιχνίδι εφαρμόζει ξανά τις παρεμβάσεις που έχεις κάνει.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να ισχυει αυτο γιατι τισ ρυθμισεισ τισ εκανες μεσα στο παιχνιδι...Βασικα αν καταλαβα τι ειπεσ. Εκανα οτι κ στο βιντεο και τωρα εχω θεμα..
Link to comment
Share on other sites

Σημερα κυκλοφορησε το hearthstone σε iOS και android. Το εχει δοκιμασει κανεις σε note 4? ειναι ολα οκ? σε iPhone ειναι απιστευτα καλο, αλλα σκεφτομαι να αλλαξω συσκευη και το HS ειναι σημαντικό στην αποφαση μου
Άξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να σε κάψει... (Α. Αλκαίου)
Link to comment
Share on other sites

Τρελο κολλημα το hearthstone heroes of warcraft. Πλεον τρεχει επισημα και σε τηλεφωνα iOS & android...
Άξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να σε κάψει... (Α. Αλκαίου)
Link to comment
Share on other sites

παιδια λοιπον το sd μου ανοιγει μονο οταν κλεισω το wifi. Οταν τ ανοιγω παλι κλεινε το προγραμμα. ξερει κανεις γιατι?καποια βοηθεια?
Link to comment
Share on other sites

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nexonm.dominations.adk

 

Dominations , ότι καλύτερο έχω παίξει ποτέ σε android. Μιλάμε ότι είναι αλλού το παιχνίδι και με διαφορά από οτιδήποτε άλλο υπάρχει. Online παιχνίδι στρατηγικής με πολύ καλά γραφικά για το είδος του.

Δεν προλαβαίνω να φορτίζω την μπαταρία. :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nexonm.dominations.adk

 

Dominations , ότι καλύτερο έχω παίξει ποτέ σε android. Μιλάμε ότι είναι αλλού το παιχνίδι και με διαφορά από οτιδήποτε άλλο υπάρχει. Online παιχνίδι στρατηγικής με πολύ καλά γραφικά για το είδος του.

Δεν προλαβαίνω να φορτίζω την μπαταρία. :lol:

 

Καλο φαινετε,κανεις επιθεσεις σε αλλους παικτες η απλα χτιζεις μια πολη?

(Sim City ενα πραγμμα?)

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται βγήκε το hearthstone στο play store.

Βρηκα με τι θα ζεσταινομαι τον επομενο χειμωνα :lol::lol::lol:

Καλημερα .παιδια εχω ενα προβλημα. Παιζω ενα πολυ ωραιο παιχνιδι που λεγεται One piece tresure cruise (απο το γνωστο anime οποιος γνωριζει).

 

Να σε ρωτησω, μεχρι που περιπου ακολουθει την ιστορια (επεισοδιο); Για να μου αποφυγω και τα spoiler, μιας και ειμαι στο 80 :p

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω ένα καλό bubble shooter. Ότι εχώ βρει δε με έχει εντυπωσιάσει και πολύ

Ευχαριστώ

 

Εγω εχω το bubble shooter και το bubble mania και μου αρεσαν.Αμα θες δοκιμασε τα.

Link to comment
Share on other sites

:ninja:Πρόσφατα έγινε publish ένα νέο παιχνίδι Puzzle στο Play Store της Google δωρεάν, το WordMine !

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=gr.aadroid.wordminer

 

Αξίζει να του ρίξετε μία ματιά, μιας και θεωρώ ότι από τη πρώτη στιγμή θα σας εντυπωσιάσει (ιδιαίτερα το gameplay στο adventure mode που θεωρώ ότι είναι μοναδικό) και θα σας πείσει ότι είναι κάτι πολύ περισσότερο από ένα απλό παιχνίδι της σειράς και μόνο για τα ελληνικά δεδομένα.

Link to comment
Share on other sites

Tι βλεπω στο play store ρε παιδια?

Το fifa 15, εντελως δωρεαν;

Ετσι απλα χωρις κανενα περιορισμο;

Το κατεβαζεις και παιζουν τα παντα ολα δωρεαν και offline?

Link to comment
Share on other sites

Tι βλεπω στο play store ρε παιδια?

Το fifa 15, εντελως δωρεαν;

Ετσι απλα χωρις κανενα περιορισμο;

Το κατεβαζεις και παιζουν τα παντα ολα δωρεαν και offline?

Λέει οτι έχει αγορες εντός, του παιχνιδιού.

Link to comment
Share on other sites

Λέει οτι έχει αγορες εντός, του παιχνιδιού.

 

Γνωστος μου που το εχει παιξει και απο χειροκινητη εγκατασταση apk (...), αλλα και με εγκατασταση απο το play, μου ειπε οτι δεν βρηκε διαφορα. Μηπως ομως κανει λαθος;

Ενα τοσο πληρες-μεγαλο-φανταστικο παιχνιδι, δινεται ετσι απλα δωρεαν;

Μου κανει τρομερη εντυπωση, θεωρω οτι κατι μας ξεφευγει.

Δηλαδη στο pc το πουλανε, και στο android το δινουν δωρεαν;

Και δεν μιλω για παιχνιδι οτι να ναι, μιλαμε για το fifa.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι το ίδιο πράγμα, αυτό που παίζεις σε υπολογιστή/κονσόλα με το κινητό και ας έχουν το ίδιο όνομα.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...