Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχω κατεβάσει απο το μαρκετ το hd και παιζει σε μενα μια χαρα.

 

η συσκευη αποκλειεται να μην αντεχε το παιχνιδι...τα αντεχει ολα;)

τωρα ισως δεν εχει κατσει καλα στου φιλου την συσκευη

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

η συσκευη αποκλειεται να μην αντεχε το παιχνιδι...τα αντεχει ολα;)

τωρα ισως δεν εχει κατσει καλα στου φιλου την συσκευη

οχι απο θεμα να το σηκώνει δεν παιζει αλλα σε ενα αλλο που ειχα κατεβάσει η οθονη ηταν στο μισο του σ3 και δεν δουλευε σωστα.ελεγα μηπως κατέβασε το απλο και ειχα το ιδιο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

οχι απο θεμα να το σηκώνει δεν παιζει αλλα σε ενα αλλο που ειχα κατεβάσει η οθονη ηταν στο μισο του σ3 και δεν δουλευε σωστα.ελεγα μηπως κατέβασε το απλο και ειχα το ιδιο πρόβλημα.

 

ναι λογο της αναλυσης συμβαινει αυτο...και σε μενα το lane splitter στην αρχη δεν ειναι ολοκληρο..αλλα μετα γινεται;)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια,τελικα εγω κατεβαζα το απλο και δεν μου το ανοιγε καν τωρα γιατι δεν ξερω..Κατεβασα μετα το HD που διαβασα το μυνημα του φιλου Karpoutzidis και τον ευχαριστω παρα πολυ και τωρα πλεον παιζει κανονικα....!!!!!:D;);)
Link to comment
Share on other sites

Καμιά σχέση το where is my water και το machinarium σε tablet. Το δεύτερο το προτείνω ανεπιφύλακτα σε όλους τους λάτρεις του είδους.
Link to comment
Share on other sites

το final fantasy πως το κανεις εγκατασταση? ξερει κανεις

 

Τι εννοείς πως το κάνεις εγκατάσταση;

Μπαίνεις στο Play Store, επιλέγεις το παιχνίδι, πληρώνεις 13 € (αν θυμάμαι καλά τόσο κοστίζει) και κάνει εγκατάστασή Μονό του αφού κατέβει.

[sIGPIC][/sIGPIC]

||||||||||||||[be the change you want to see in the world]|||||||||||||||

Link to comment
Share on other sites

Rovio Amazing Alex

 

http://media.idownloadblog.com/wp-content/uploads/2012/06/Amazing-Alex-iPad-wallpaper.jpg

 

Μόλις βγήκε πριν λίγο στο playstore

 

Free έκδοση

Paid Έκδοση (0,81 €)

Και για tablet HD (2,45 €)

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε το Broken Sword, το τρομερό αστυνομικό PC Adventure για ICS συσκευές!! :):)

https://play.google.com/store/apps/details?id=uk.co.revolution.bs1dc&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsInVrLmNvLnJldm9sdXRpb24uYnMxZGMiXQ..

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε το Broken Sword, το τρομερό αστυνομικό PC Adventure για ICS συσκευές!! :):)

https://play.google.com/store/apps/details?id=uk.co.revolution.bs1dc&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsInVrLmNvLnJldm9sdXRpb24uYnMxZGMiXQ..

 

Αν κ ευκολο, απιστευτο παιχνιδι το συνιστώ κ εγω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!!! παρακολουθω αυτο το θεμα γιατι προσφατα αγορασα ενα κινητο με playstore( android 2.3 ) και ειμαι παρα πολυ πορωμενο ατομο σχετικα με τα παιχνιδια αλλα και τισ εφαρμογεσ του android ...Λοιπον παρακατω θα δειτε μερικα απο τα παιχνιδια που εχω στο κινητο μου και εαν επιθυμειτε θα παρακαλουσα να μου προτεινετε και εσεισ καποια παιχνιδακια μιας και ειναι καλοκαιρακι και οταν θα πηγαινω μακρινα ταξιδακια με τι θα ασχολουμαι στο αμαξι??? :lol:

Καποια απο τα παιχνιδια μου ,που προτεινω σε ολουσ αλλα τα δειχνω για να καταλαβετε καπως το γουστο μου στα παιχνιδια ειναι , :

Froggy Jump

Scooter Hero

Yoo Ninja

Fruit Ninja

Paper Toss

Basketball Shoot

Angry Birds

NiJump

 

και αλλαααα

 

Παρακαλω ριξτε μια ματια στα παιχνιδια μου και εαν θελετε προτεινετε μου καποιο δικο σασ

Ευχαριστω ΠΑΡΑ πολυ εκ των προτερων !!!:D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!!! παρακολουθω αυτο το θεμα γιατι προσφατα αγορασα ενα κινητο με playstore( android 2.3 ) και ειμαι παρα πολυ πορωμενο ατομο σχετικα με τα παιχνιδια αλλα και τισ εφαρμογεσ του android ...Λοιπον παρακατω θα δειτε μερικα απο τα παιχνιδια που εχω στο κινητο μου και εαν επιθυμειτε θα παρακαλουσα να μου προτεινετε και εσεισ καποια παιχνιδακια μιας και ειναι καλοκαιρακι και οταν θα πηγαινω μακρινα ταξιδακια με τι θα ασχολουμαι στο αμαξι??? :lol:

Καποια απο τα παιχνιδια μου ,που προτεινω σε ολουσ αλλα τα δειχνω για να καταλαβετε καπως το γουστο μου στα παιχνιδια ειναι , :

Froggy Jump

Scooter Hero

Yoo Ninja

Fruit Ninja

Paper Toss

Basketball Shoot

Angry Birds

NiJump

 

και αλλαααα

 

Παρακαλω ριξτε μια ματια στα παιχνιδια μου και εαν θελετε προτεινετε μου καποιο δικο σασ

Ευχαριστω ΠΑΡΑ πολυ εκ των προτερων !!!:D

 

δες και το lane spllitter....εθιστικο και πρεπει να εχεις αρκετη ισσοροπια:):lol:

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

δες και το lane spllitter....εθιστικο και πρεπει να εχεις αρκετη ισσοροπια:):lol:

 

Αν θέλεις χάζεψε και τα Moonchaser, Ninja Chicken Ooga Booga (είδα Ninja και έπιασα θεματικά παιχίδια :P)

Link to comment
Share on other sites

δες και το lane spllitter....εθιστικο και πρεπει να εχεις αρκετη ισσοροπια:):lol:

φιλε πρωτα απο ολα να σαι ευχαριστησω που μεσα σε λιγο χρονικο διαστημα ασχολειθηκες με το θεμα μου και μου προτεινεσ παιχνιδι ...ευχαριστω για το σχολιο αλλα και το παιχνιδι που μπηκα στο σιτε τησ playstore τησ google και ζητησα να μου γινει εγκατασταση του παιχνιδιου μολισ συνδεσω το τηλεφωνο με wi-fi..παντωσ απο τισ φωτογραφιεσ που ειδα στο σιτε το παιχνιδι φαινεται να τα σπαει:happy:

 

Αν θέλεις χάζεψε και τα Moonchaser, Ninja Chicken Ooga Booga (είδα Ninja και έπιασα θεματικά παιχίδια :P)

Οντως, ενω δεν εχω καποιο θεμα με τουσ νινξα τα παιχνιδια αυτα μου αρεσουν αλλα οχι τα fight...λοιπον το πρωτο παιχνιδι που μου προτεινεσ μοιαζει παρα πολυ με το dragon fly και ετσι δεν το εγκατεστησα ...Ομως το δευτερο μου γανηκε αρκετα ενδιαφερον απο οτι ειδα στο βιντεο που υπηρχε στο σιτε ths playstore τησ google και ετσι ζητησα απο το playstore να μου το εγκαταστησει μολις συνδεσω το τηλεφωνο μου στο ιντερνετ...Ευχαριστω πολυ για το σχολιο σου και για το χρονο που σπαταλησεσ για να μου προτεινεισ αυτα τα παιχνιδια.....Καλο βραδυ!!!:wink::happy:

Edited by Villis
Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε το κουμπί "τροποποίηση" ενναλλακτικά!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...Κατεβασα το MX Mayhem paid version αλλα δεν μπορω να κατεβασω τις επιπλεον πιστες...λεει download failed..please check your network connection...εχω συνδεση κανονικα αλλα δεν κατεβαζει ...ξερει κανεις καμια λυση?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...Κατεβασα το MX Mayhem paid version αλλα δεν μπορω να κατεβασω τις επιπλεον πιστες...λεει download failed..please check your network connection...εχω συνδεση κανονικα αλλα δεν κατεβαζει ...ξερει κανεις καμια λυση?

εισαι σιγουροσ οτι εγινε καλα η αρχικη εγκατασταση????:wacko:

Link to comment
Share on other sites

ε ναι αφου εγκατεστησα το παιχνιδη,εχει 3 πιστες...κ μετα εχει κ τις αλλες που λεει download αλλα δεν...λεει check network conection
Link to comment
Share on other sites

ε ναι αφου εγκατεστησα το παιχνιδη,εχει 3 πιστες...κ μετα εχει κ τις αλλες που λεει download αλλα δεν...λεει check network conection
μμμμ εγω δεν μπορω να σε βοηθησω.Προτεινω να πληκτρολογισεισ στο google. το προβλα σπυ και μαλιστα στα αγγλικα..εκει πιστευω πωσ θα βρεισ σιγουρα λυση !!!!!
Link to comment
Share on other sites

ε ναι αφου εγκατεστησα το παιχνιδη,εχει 3 πιστες...κ μετα εχει κ τις αλλες που λεει download αλλα δεν...λεει check network conection

 

ρεσταρτ το μοντεμ σου εκανες?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Ναι εκανα....δοκιμασα κ σε αλλη συνδεση(ρουτερ)κ παλι βγαζει το ιδιο μηνυμα...

 

κανε καμια εκκαθαριση δεδομενων στην εφαρμογη...ισως φτιαξει κατι...βεβαια θα χασεις ολα τα σκορ σου αν θες το κανεις...μπορει να φταει και κατι τετοιο

επαννεκινηση κινητου φανταζομαι εχεις κανει

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

κανε καμια εκκαθαριση δεδομενων στην εφαρμογη...ισως φτιαξει κατι...βεβαια θα χασεις ολα τα σκορ σου αν θες το κανεις...μπορει να φταει και κατι τετοιο

επαννεκινηση κινητου φανταζομαι εχεις κανει

 

μπα τα ιδια....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...