Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Gangster Granny

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.blackbulletgames.gangstergranny1

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.blackbulletgames.gangstergranny

 

γιατί το έχει ανεβάσει 2 φορές απλά με διαφορετικό όνομα ?

 

το δεύτερο link δεν υπάρχει πλέον!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

το δεύτερο link δεν υπάρχει πλέον!!!!

 

εμένα κανονικά ανοίγει . και το παιχνίδι λέγεται zzzOLD GG1.

παντός πραγματικά ότι νάνε το παιχνίδι

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω το μονο παιχνιδι που δεν εχω βερεθει να παιζω μετα απο σχεδον ενα χρονο ειναι το super hexagon.

πολυ ζορικο! :D

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω το μονο παιχνιδι που δεν εχω βερεθει να παιζω μετα απο σχεδον ενα χρονο ειναι το super hexagon.

πολυ ζορικο! :D

 

εγώ δεν μπωρο καθόλου τέτοια παιχνίδια :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάποιο παιχνίδι με card duels έχουμε?

Φάση hearthstone η order and chaos duels (android). Έπαιζα το δεύτερο για αρκετό αλλά έχω ξενερώσει από τα bugs στο multiplayer.

 

Κάτι αξιοπρεπές και αντίστοιχο έχουμε?

me > you
Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν παίζω παιχνίδια γενικά λόγο ελάχιστου χρόνου, έχω φάει κόλλημα με το Construction City...

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.heavyfall.constructioncity&hl=el

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν παίζω παιχνίδια γενικά λόγο ελάχιστου χρόνου, έχω φάει κόλλημα με το Construction City...

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.heavyfall.constructioncity&hl=el

 

Απίθανο παιχνίδι, έχω κολλήσει απίστευτα εδώ και κάμποσο καιρό! Και αρκετά δύσκολο από ένα σημείο και μετά..:p

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια, μπωρει καποιος να μου στειλει το apk του the hobbit kingdom? την τελευταια εκδοση.
SAMSUNG GALAXY S II
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια, μπωρει καποιος να μου στειλει το apk του the hobbit kingdom? την τελευταια εκδοση.

 

Γιατί δεν το κατεβάζεις από play store; Ή γιατί δεν το ψάχνεις στο google;

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί η συσκευή στην οποία θέλει να το κατεβάσει να μην έχει play store.

 

Φαίνεται να έχει το S2 όμως. Για αυτό ρωτάω. Μήπως του βγάζει ότι δεν είναι συμβατή;

Link to comment
Share on other sites

το s2 εχω αλλα για καποιο περιεργο λογο εχει φαει σκαλωμα το play store και αυτην την εφαρμογη αρνειται να την κατεβασει και κολαει σε καθε προσπαθεια. εχω ψαξει στο google αλλα δεν βρηκα το τελευταιο apk. διεγραψα και το Playstore και το ξαναπερασα αλλα τιποτα και ελεγα αν το ειχε καποιος να μου το στειλει για να το περασω manual.
SAMSUNG GALAXY S II
Link to comment
Share on other sites

το s2 εχω αλλα για καποιο περιεργο λογο εχει φαει σκαλωμα το play store και αυτην την εφαρμογη αρνειται να την κατεβασει και κολαει σε καθε προσπαθεια. εχω ψαξει στο google αλλα δεν βρηκα το τελευταιο apk. διεγραψα και το Playstore και το ξαναπερασα αλλα τιποτα και ελεγα αν το ειχε καποιος να μου το στειλει για να το περασω manual.

 

Δοκίμασες και μέσα από υπολογιστή;

Link to comment
Share on other sites

οταν λες μεσα απο υπολογιστη? να κατεβασω την εφαρμογη μεσω pc και να περαστει στο κινητο? το εκανα και μολις ανοιγα το ιντερνετ στο τηλεφωνο εβγαζε μηνυμα οτι το play store διακοπηκε.
SAMSUNG GALAXY S II
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω καεί με το jungle heat :cool:

 

Τα παιχνιδια αυτου του στυλ ειναι τρομερα εθιστικα αλλα κανενα δεν μπορει συγκριθει με το clash of clans που ηρθε επιτελους για android!!!! μοναδικο μειον οτι μαζευεις πολυ δυσκολα gems για να σε κανει το παιχνιδι να αγορασεις...

Link to comment
Share on other sites

ολα τα stickman :D ειδικα το Base Jumper ειναι καψιμο, οπως και το Downhill!!! ;)

 

επισης αν και πολλοι θα το ξερετε, Scribblenauts ;) καψιμο στο pc, καψιμο στο DS, καμιψο τωρα και στο κινητο :p

 

και για λατρεις puzzle games: Cogs, το ομωνυμο απο pc ;)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Τα παιχνιδια αυτου του στυλ ειναι τρομερα εθιστικα αλλα κανενα δεν μπορει συγκριθει με το clash of clans που ηρθε επιτελους για android!!!! μοναδικο μειον οτι μαζευεις πολυ δυσκολα gems για να σε κανει το παιχνιδι να αγορασεις...

 

το παιχνιδακι απλα δεν υπαρχει αδερφε...

 

και στο iphone και στο ipad απο παιχνιδια μονο αυτο εχω...τρελο καψιμο

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

το παιχνιδακι απλα δεν υπαρχει αδερφε...

 

και στο iphone και στο ipad απο παιχνιδια μονο αυτο εχω...τρελο καψιμο

 

Οντως φιλε απο τοτε που βγηκε στο android δεν παιζω τιποτα αλλο!!!:) Βεβαια για να το ευχαριστηθεις πρεπει να εισαι μελος σε μια clan, αλλιως μενεις στασιμος απο να σημειο και μετα...

Link to comment
Share on other sites

πιο πρόγραμμα να βάλω για να πηγαίνουν τα παιχνίδια από το play στην sd , γιατί δεν έχω χώρο στη κύρια μνήμη. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

πιο πρόγραμμα να βάλω για να πηγαίνουν τα παιχνίδια από το play στην sd , γιατί δεν έχω χώρο στη κύρια μνήμη. Ευχαριστώ.

 

folder mount pro κ μεταφερεις καθε παιχνιδι με αρχεια .obb στην καρτα ,,βασικα τα μεταφερει ολα :D θελει ρουτ ομως

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...