Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire Μέρος Ι


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το ψαξα αρκετά γιατί και εγώ δεν το περίμενα... Η συσκευασία ήταν σφραγισμένη, τσέκαρα και στην ace αν έχει ξαναπάει για service και πέρασα από το κατάστημα και είδα με τα μάτια μου και το εκθεσιακό (ίδιας παρτίδας) που είχε και αυτό amoled + 10 κουτιά της ίδιας παραλαβής με παρόμοιο s/n που δεν το γραφε σε κανενός το κουτί... Στο μονο που ξεχώριζε από του φίλου μου (με την slcd) ήταν το αισθητά παλαιότερο serial number, τίποτα άλλο... Μαζί τα χαμε συζητήσει πριν μερικές μέρες: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3352584#post3352584 και εδω: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3352735#post3352735 και http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3353288#post3353288

 

Από ποιο μαγαζί το πήρες?

www.i-math.gr
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εχει ακουστεί τπτ σχετικά με το αν το κινητό μας θα πάρει την νέα εκδοση Gingerbread που αναμένεται να βγει στο τέλος του χρόνου ??
Η καλύτερη στιγμή για να κάνεις κάτι είναι Τώρα !! :dash:
Link to comment
Share on other sites

Εχει ακουστεί τπτ σχετικά με το αν το κινητό μας θα πάρει την νέα εκδοση Gingerbread που αναμένεται να βγει στο τέλος του χρόνου ??

 

Μην ανησυχείς. Οι xda θα φροντίσουν για όλα.

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

HTC Desire Root User
Link to comment
Share on other sites

Παιδες μια γρηγορη ερωτηση και σορρυ κιολας αλλα δν το εχω διαβασει το θρεντ.

Αν το παρω απο Αγγλια πχ, ειναι ευκολη η διαδικασια να του βαλω ελληνικα?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια!!!!χθες ηταν η πρωτη μερα μου με το desire...πηγα να περασω κατι τραγουδια και φοτογραφιες στην ενσωματομενη καρτα sd και ειδα οτι ειχε ηδη μεσα διαφορα αρχεια αο την μανα τοθ τα οποια ηταν διασπαρτα...ετσι λοιπον εκανα ενα φακελο και τα εβαλα ολα εκει για να τα ξεχωριζω με τα δικα μου....απο τοτε προσπαθω να μπω στο internet μεσω wifi και μου βγαζει αυτο:Υπηρξε μη αναμενομενη διακοπη της εφαρμογης internet(διαδικασια com.android.browser).Προσπαθηστε ξανα......αμεσως καταλαβα οτι εκανα χοντρη μ.....α !!!!!ετσι πηγα παλι αμεσως στην sd και εβγαλα παλι τα αρχεια ποθ ειχε εξψ απο τον φακελλο που ειχα κανει και τον εσωησα....ομως το προβλημα συνεχιζεται.....παρεπιπτοντως μπαινει και στο market αλλα και youtube....καμμια ιδεα για το τι εγινε?????μπορω να ξανακατεωασω τα αρχεια μπας και καταστραφηκε κανενα?????ξερετε τιποτα????Ευχαριστω......
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια!!!!χθες ηταν η πρωτη μερα μου με το desire...πηγα να περασω κατι τραγουδια και φοτογραφιες στην ενσωματομενη καρτα sd και ειδα οτι ειχε ηδη μεσα διαφορα αρχεια αο την μανα τοθ τα οποια ηταν διασπαρτα...ετσι λοιπον εκανα ενα φακελο και τα εβαλα ολα εκει για να τα ξεχωριζω με τα δικα μου....απο τοτε προσπαθω να μπω στο internet μεσω wifi και μου βγαζει αυτο:Υπηρξε μη αναμενομενη διακοπη της εφαρμογης internet(διαδικασια com.android.browser).Προσπαθηστε ξανα......αμεσως καταλαβα οτι εκανα χοντρη μ.....α !!!!!ετσι πηγα παλι αμεσως στην sd και εβγαλα παλι τα αρχεια ποθ ειχε εξψ απο τον φακελλο που ειχα κανει και τον εσωησα....ομως το προβλημα συνεχιζεται.....παρεπιπτοντως μπαινει και στο market αλλα και youtube....καμμια ιδεα για το τι εγινε?????μπορω να ξανακατεωασω τα αρχεια μπας και καταστραφηκε κανενα?????ξερετε τιποτα????Ευχαριστω......

Δε νομίζω να φταίει το οτι πήραξες κάποιους φακέλους στην sd.

Μήπως έκανες κατι τέτοιο ??

Η καλύτερη στιγμή για να κάνεις κάτι είναι Τώρα !! :dash:
Link to comment
Share on other sites

Παιδες μια γρηγορη ερωτηση και σορρυ κιολας αλλα δν το εχω διαβασει το θρεντ.

Αν το παρω απο Αγγλια πχ, ειναι ευκολη η διαδικασια να του βαλω ελληνικα?

Πολύ εύκολο απ ότι έχω διαβάσει (εμένα δεν μου χρειάστηκε)

 

καλησπερα παιδια!!!!χθες ηταν η πρωτη μερα μου με το desire...πηγα να περασω κατι τραγουδια και φοτογραφιες στην ενσωματομενη καρτα sd και ειδα οτι ειχε ηδη μεσα διαφορα αρχεια αο την μανα τοθ τα οποια ηταν διασπαρτα...ετσι λοιπον εκανα ενα φακελο και τα εβαλα ολα εκει για να τα ξεχωριζω με τα δικα μου....απο τοτε προσπαθω να μπω στο internet μεσω wifi και μου βγαζει αυτο:Υπηρξε μη αναμενομενη διακοπη της εφαρμογης internet(διαδικασια com.android.browser).Προσπαθηστε ξανα......αμεσως καταλαβα οτι εκανα χοντρη μ.....α !!!!!ετσι πηγα παλι αμεσως στην sd και εβγαλα παλι τα αρχεια ποθ ειχε εξψ απο τον φακελλο που ειχα κανει και τον εσωησα....ομως το προβλημα συνεχιζεται.....παρεπιπτοντως μπαινει και στο market αλλα και youtube....καμμια ιδεα για το τι εγινε?????μπορω να ξανακατεωασω τα αρχεια μπας και καταστραφηκε κανενα?????ξερετε τιποτα????Ευχαριστω......

 

Μπες settings applications και κάνε clear cache/data του browser

Link to comment
Share on other sites

Πολύ εύκολο απ ότι έχω διαβάσει (εμένα δεν μου χρειάστηκε)

 

 

 

Μπες settings applications και κάνε clear cache/data του browser

 

Οντως παιδια!!!!!πηγα εκανα καθαρισμο δεδομενων και κανενα προβλημα....αντε παλι να βαζω τα αρχεια σε ενα φακελλο....τα αρχεια αυτα που εχει η καρτα μεσα ειναι σημαντικα...πρεπει να υπαρχουν/??οχι οτι με πειραζουν που υπαρχουν απλα ρωταω.....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.είμαι και εγω νέος στην παρεά του desire.τα μηνύματα που στέλνω εχουν όριο ανα μήνυμα τους 70 χαρακτήρες..... πως θα το κάνω να είναι στους 160???
Oneplus 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.είμαι και εγω νέος στην παρεά του desire.τα μηνύματα που στέλνω εχουν όριο ανα μήνυμα τους 70 χαρακτήρες..... πως θα το κάνω να είναι στους 160???

 

Μια γρήγορη απάντηση είναι να προσπαθήσεις να γράφεις όλα τα γράμματα κεφαλαία. Για δες και πες μας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.είμαι και εγω νέος στην παρεά του desire.τα μηνύματα που στέλνω εχουν όριο ανα μήνυμα τους 70 χαρακτήρες..... πως θα το κάνω να είναι στους 160???

 

Μια γρήγορη απάντηση είναι να προσπαθήσεις να γράφεις όλα τα γράμματα κεφαλαία. Για δες και πες μας.

Βάλε το Handcent SMS και θα είσαι οκ, ενώ θα βρεις και πολλές πρόσθετες ρυθμίσεις για να φτιάξεις την εφαρμογή όπως εσύ τη θέλεις ;)

Link to comment
Share on other sites

Παίδες έχει πρόβλημα το market σήμερα; Δεν ξεκινά καμία εφαρμογή όταν τις βάζω για κατέβασμα και το κινητό είναι μετά από reset... Και στο update τους κολλάει...

 

Και όταν μετά από 50 προσπάθειες αρχίσει το κατέβασμα δεν κατεβαίνει ούτε με 10kb/s...

Edited by housas08
Link to comment
Share on other sites

Παίδες έχει πρόβλημα το market σήμερα; Δεν ξεκινά καμία εφαρμογή όταν τις βάζω για κατέβασμα και το κινητό είναι μετά από reset... Και στο update τους κολλάει...

 

Και όταν μετά από 50 προσπάθειες αρχίσει το κατέβασμα δεν κατεβαίνει ούτε με 10kb/s...

 

Και σε μενα το ιδιο...

Link to comment
Share on other sites

Παίδες έχει πρόβλημα το market σήμερα; Δεν ξεκινά καμία εφαρμογή όταν τις βάζω για κατέβασμα και το κινητό είναι μετά από reset... Και στο update τους κολλάει...

 

Και όταν μετά από 50 προσπάθειες αρχίσει το κατέβασμα δεν κατεβαίνει ούτε με 10kb/s...

Εδώ και ώρες το market έχει πρόβλημα...:ninja:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εγω τον τελευταιο καιρο εχω το εξης προβλημα..

απο μαρκετ δεν λεει να κατεβει απολυτως τιποτα, αντε 1 στις 20 να κατεβει (εχω δοκιμασει σε καμποσα ασυρματα δικτυα..) αντιθετα με το που μπαινω απο το δικτυο κινητης κατεβαζει κανονικα..

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κι απο μενα,2 εβδομαδες με το desire,ομολογω το εχω ερωτευτει. μια ερωτηση,πως κανουμε backup μνημης sd card;:O Σας ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους και απο μενα!!!αυτο το προβλημα το παρατηρησα και εγω απο το market....με το που παταγα κατεβασμα εδειχνε στις ειδοποιησεις οτι γινοταν κατεβασμα αλλα μετα χανοταν και δεν υπηρχε πουθενα η εφαρμογη....και οταν πηγαινεις στην ιδια στο market σε δειχνει μονο την επιλογη ακυρωση εγκαταστασης....και νομιζα οτι ειχα κανει μ......α.Αλλα τελικα βλεπω οτι τοχατε πολλθι αυτο το προβλημα....ελπιζω να λυθει γρηγορα!!
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους και παλι!!!!!!!!εχω καλα νεα...σε οσους εχουν προβληματα με τις εφαρμογες που δεν σας γινοντε εγκατασταση πηγεντε απτις ρυθμισεις-καρτα sd και αφαιρεση καρτας.....μολις γινει ξαναεπιλεξτε προσθηκη καρτας(αν θυμαμαι καλα)....σε μονο ειναι πλεον ολα καλα!!!!

 

Γεια χαρα και παλι......μια ερωτηση...γιατι δεν μπορω να βρω το copilot στο market;και αν υπαρχει κανα καλο app για πλοηγηση χωρις να χρειαζετε internet και αμα γινετε να εχει φωνητικες εντολες στα ελληνικα.....Σας ευχαριστω πολυ

Edited by Nikos_s3
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα και παλι......μια ερωτηση...γιατι δεν μπορω να βρω το copilot στο market;και αν υπαρχει κανα καλο app για πλοηγηση χωρις να χρειαζετε internet και αμα γινετε να εχει φωνητικες εντολες στα ελληνικα.....Σας ευχαριστω πολυ

το copilot δεν μπορεις να το βρεις στο μαρκετ γιατι ειναι paid εφαρμογη

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κι απο μενα,2 εβδομαδες με το desire,ομολογω το εχω ερωτευτει. μια ερωτηση,πως κανουμε backup μνημης sd card;:O Σας ευχαριστω.

 

Την κάνεις mount είτε μέσα από το desire είτε την βγάζεις και χρησιμοποιείς adaptor και την βάζεις στον υπολογιστή.. και κάνεις copy paste...

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ htc SYNC 3 γιατί που εμφανίζει σφάλμα στην σύνδεση usb ?

Εχω win XP pro

Πήγαινε Settings > Applications > Development και δες αν έχεις επιλέξει το "USB debugging". Άλλαξε την τρέχουσα ρύθμιση και ξαναπροσπάθησε.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...