Jump to content

Τρομακτικές Ιστορίες - Φαντασμάτων άπαντα


gkr41
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

είδες που μοιάζει σαν πρόσωπο? εκεί όμως δεν υπάρχει τίποτα κρεμασμένο είναι απλά κενός τοίχος! :worry:

η φωτογραφία τραβήχτηκε απο κινητό βράδυ σε απόλυτο σκοτάδι, δηλαδή ακόμη καιμάσκα να υπήρχε εκει δεν ήταν δυνατόν να βγεί, αλλά σας λέω και πάλι πως δεν υπάρχει τίποτα εκεί. ούτε μουτζούρες ούτε καθρέφτες ούτε κρεμασμένες μάσκες.. αλήθεια πέστε πως είναι μάσκα κυκλοφορούν τόσο κακές και άσχημες διαβολικές μάσκες? :O

 

Πραγματικά τρομακτικό. Πολύ άσχημη μάσκα.

Θα σου συνιστούσα να σκουπίσεις την σκόνη που έχει μαζευτεί στον φακό του κινητού.:p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εξάλλου το παραπάνω είναι και υπεύθυνο για τον εξαφανισμό μέλους του myphone :shifty:

 

:shifty:

 

Είναι ένα ταμπλό με γράμματα και αριθμούς, που "υποτιθεται" ότι το χρησιμοποιούν να να έρχονται σε επικοινωνία με πνεύματα. Βάζεις πάνω ένα "σημάδι", και αυτό κουνιέται από γράμμα σε γράμμα, ανάλογα με το τι θέλει να σου πει το πνεύμα.

 

 

υ.γ.: φυσικά και δεν ασπάζομαι τα παραπάνω, απλώς το αναφέρω μιας και ρώτησες.

 

Έχει δοκιμάσει κανείς κάτι τέτοιο να μας πείς αν λειτούργησε;:w00t:

 

είδες που μοιάζει σαν πρόσωπο? εκεί όμως δεν υπάρχει τίποτα κρεμασμένο είναι απλά κενός τοίχος! :worry:

η φωτογραφία τραβήχτηκε απο κινητό βράδυ σε απόλυτο σκοτάδι, δηλαδή ακόμη καιμάσκα να υπήρχε εκει δεν ήταν δυνατόν να βγεί, αλλά σας λέω και πάλι πως δεν υπάρχει τίποτα εκεί. ούτε μουτζούρες ούτε καθρέφτες ούτε κρεμασμένες μάσκες.. αλήθεια πέστε πως είναι μάσκα κυκλοφορούν τόσο κακές και άσχημες διαβολικές μάσκες? :O

 

Ναι, κυκλοφορούν τέτοιες μάσκες! Επίσης κυκλοφορούν και "κενές" μάσκες που τις διαμορφώνεις μόνος σου και τις κάνεις όσο άσχημες και διαβολικές θές εσύ...:devil:

 

Τράβηξε άλλη μια φωτογραφία, με επαρκή φωτισμό και κατά προτίμηση ημέρα το συγκεκριμένο σημείο.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Όποιος τράβηξε την φωτο, τι δουλειά έχει να φωτογραφίζει κουρτίνες βραδιάτικα :whistle:
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Όποιος τράβηξε την φωτο, τι δουλειά έχει να φωτογραφίζει κουρτίνες βραδιάτικα :whistle:

 

Ναι σαν τα βιντεο που δειχνουν οτι καποιος ξυπνησε το βραδυ απο θορυβο και πηρε κινητο/καμερα μαζι και τυχαια μαγνητοσκοπησε ενα φαντασμα που ηταν στην τουαλετα του.:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

:shifty:

Έχει δοκιμάσει κανείς κάτι τέτοιο να μας πείς αν λειτούργησε;:w00t:

Οουυυυυυυυυ, δουλεύει πολύ. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς κάτι τέτοιο να μας πείς αν λειτούργησε;:w00t:

 

Ο "δείκτης" που αναφέρεται πιο πάνω είναι ένα γυαλάκι που τις τρείς (ή τέσσερις αναλόγως) άκρες του τις κρατάνε με το ένα τους δάκτυλο τρία ή τέσσερα άτομα. Ε, κάποιος να καθοδηγήσει με τη δύναμή του το γυαλάκι, εφόσον και καλά θα πρέπει "όλοι" να είναι χαλαροί, να σου το παιχνίδι.

 

Δες για να καταλάβεις.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Ο "δείκτης" που αναφέρεται πιο πάνω είναι ένα γυαλάκι που τις τρείς (ή τέσσερις αναλόγως) άκρες του τις κρατάνε με το ένα τους δάκτυλο τρία ή τέσσερα άτομα. Ε, κάποιος να καθοδηγήσει με τη δύναμή του το γυαλάκι, εφόσον και καλά θα πρέπει "όλοι" να είναι χαλαροί, να σου το παιχνίδι.

 

Δες για να καταλάβεις.

 

αν ριξετε μια ματια στο site π εδωσα στην προηγουμενη σελιδα θα δειτε οτι δν ειναι ετσι ακριβως δλδ μουφα..

εχει βαθος το θεμα.. τεσπα τι το σκαλιζετε? :confused:

 

ps: μεσα απο το myphone εμαθα για αυτο το <<"game">> κ στην συνεχεια το ψαξα το θεμα..

Ότι δεν σε σκοτώνει :rocket: σε κάνει δυνατότερο

Όσο ζω μαθαίνω

Link to comment
Share on other sites

αν ριξετε μια ματια στο site π εδωσα στην προηγουμενη σελιδα θα δειτε οτι δν ειναι ετσι ακριβως δλδ μουφα..

εχει βαθος το θεμα.. τεσπα τι το σκαλιζετε? :confused:

 

ps: μεσα απο το myphone εμαθα για αυτο το <<"game">> κ στην συνεχεια το ψαξα το θεμα..

Το site που έδωσες περιέγραφε μια ιστορία όπου (κλασικά) μια παρέα ατόμων μαζεύτικε σε ένα σπίτι, έκανε το παιχνιδάκι, κάλεσε ένα πνεύμα, το πνεύμα ήρθε, είπε ότι είναι "κακό", και επειδή ήταν κακό του ζητήσανε να δείξει τη δύναμή του, και η δύναμή του έφτανε μέχρι το σπάσιμο (κλασικά) των τζαμιών του σπιτιού. Επίσης είχανε βάλει μια κάμερα να γράφει, της οποία η κασέτα, όμως, έλιωσε από το "κακό πνεύμα" (τι βολικό, ε?).

Ουσιαστικά, δλδ, μας παρέθεσες ένα post σε ένα φόρουμ, που κατά πάσα πιθανότητα (τι κατά πάσα, 100% θα έπρεπε να πω) είναι ένα παραμύθι και τπτ παραπάνω, εντελώς ανεπιβεβαίωτο και χωρίς καθόλου στοιχεία.

Δε ξέρω για σένα, πάντως εγώ δεν μπορώ να πιστέψω τέτοιες αφελείς ιστορίες.

Link to comment
Share on other sites

Το site που έδωσες περιέγραφε μια ιστορία όπου (κλασικά) μια παρέα ατόμων μαζεύτικε σε ένα σπίτι, έκανε το παιχνιδάκι, κάλεσε ένα πνεύμα, το πνεύμα ήρθε, είπε ότι είναι "κακό", και επειδή ήταν κακό του ζητήσανε να δείξει τη δύναμή του, και η δύναμή του έφτανε μέχρι το σπάσιμο (κλασικά) των τζαμιών του σπιτιού. Επίσης είχανε βάλει μια κάμερα να γράφει, της οποία η κασέτα, όμως, έλιωσε από το "κακό πνεύμα" (τι βολικό, ε?).

Ουσιαστικά, δλδ, μας παρέθεσες ένα post σε ένα φόρουμ, που κατά πάσα πιθανότητα (τι κατά πάσα, 100% θα έπρεπε να πω) είναι ένα παραμύθι και τπτ παραπάνω, εντελώς ανεπιβεβαίωτο και χωρίς καθόλου στοιχεία.

Δε ξέρω για σένα, πάντως εγώ δεν μπορώ να πιστέψω τέτοιες αφελείς ιστορίες.

 

Να φανταστείς δεν με έπεισε ούτε καν να το δοκιμάσω το παιχνίδι. Πιστεύω πως είναι ένας πολύ παλιός urban legend που οσο πάει και οριμάζει. Νομίζω και η εκπομπή της Μάρας Μεϊμαρίδη είχε ασχοληθεί με κάτι ανάλογο.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Επίσης είχανε βάλει μια κάμερα να γράφει, της οποία η κασέτα, όμως, έλιωσε από το "κακό πνεύμα".

 

Tην επομενη φορα να βαλουν καμερα HD με σκληρο δισκο!

Η καλυτερα να το κανουν on-line!

Να δουμε αν τα 'πνευματα' μπορουν να τα βαλουν με την τεχνολογια!!!

Link to comment
Share on other sites

αν ριξετε μια ματια στο site π εδωσα στην προηγουμενη σελιδα θα δειτε οτι δν ειναι ετσι ακριβως δλδ μουφα..

εχει βαθος το θεμα.. τεσπα τι το σκαλιζετε? :confused:

 

ps: μεσα απο το myphone εμαθα για αυτο το <<"game">> κ στην συνεχεια το ψαξα το θεμα..

 

Και που κατέληξες απο το ψάξιμο που έκανες; Τι εννοείς όταν λές ότι έχει "βάθος το θέμα";

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Το site που έδωσες περιέγραφε μια ιστορία όπου (κλασικά) μια παρέα ατόμων μαζεύτικε σε ένα σπίτι, έκανε το παιχνιδάκι, κάλεσε ένα πνεύμα, το πνεύμα ήρθε, είπε ότι είναι "κακό", και επειδή ήταν κακό του ζητήσανε να δείξει τη δύναμή του, και η δύναμή του έφτανε μέχρι το σπάσιμο (κλασικά) των τζαμιών του σπιτιού. Επίσης είχανε βάλει μια κάμερα να γράφει, της οποία η κασέτα, όμως, έλιωσε από το "κακό πνεύμα" (τι βολικό, ε?).

Ουσιαστικά, δλδ, μας παρέθεσες ένα post σε ένα φόρουμ, που κατά πάσα πιθανότητα (τι κατά πάσα, 100% θα έπρεπε να πω) είναι ένα παραμύθι και τπτ παραπάνω, εντελώς ανεπιβεβαίωτο και χωρίς καθόλου στοιχεία.

Δε ξέρω για σένα, πάντως εγώ δεν μπορώ να πιστέψω τέτοιες αφελείς ιστορίες.

 

1ον ξερω τι λεει το post, δεν χρειαζετε να μου το επαναλαμβανεις.

 

2ον και σημαντικοτερον δεν παρεθεσα το post, παρεθεσα το Thread του forum (20 σελιδες). Λες και στις 20 σελιδες να λενε ολοι ψεματα?

Ότι δεν σε σκοτώνει :rocket: σε κάνει δυνατότερο

Όσο ζω μαθαίνω

Link to comment
Share on other sites

Και που κατέληξες απο το ψάξιμο που έκανες; Τι εννοείς όταν λές ότι έχει "βάθος το θέμα";

 

εννοω αυτο που εννοω, λεω οτι εχει βαθος, τι δεν καταλαβαινεις? :)

Ότι δεν σε σκοτώνει :rocket: σε κάνει δυνατότερο

Όσο ζω μαθαίνω

Link to comment
Share on other sites

εννοω αυτο που εννοω, λεω οτι εχει βαθος, τι δεν καταλαβαινεις? :)

 

Κοίταξε, βλέποντας το βίντεο που παρέθεσε ο Mbokota και κρίνοντας την σοβαρότητα του θέματος(κατά την γνώμη μου πάντα), καταλήγω στο συμπέρασμα ότι πρόκειται για κάποιο urban legend...

Αυτό λοιπόν που δεν καταλαβαίνω, είναι ποια είναι τα βαθύτερα συμπεράσματα στα οποία έχεις καταλήξει. Δεν βρίσκω κάτι αυτονόητο... Αν θέλεις γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος!:)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε, βλέποντας το βίντεο που παρέθεσε ο Mbokota και κρίνοντας την σοβαρότητα του θέματος(κατά την γνώμη μου πάντα), καταλήγω στο συμπέρασμα ότι πρόκειται για κάποιο urban legend...

Αυτό λοιπόν που δεν καταλαβαίνω, είναι ποια είναι τα βαθύτερα συμπεράσματα στα οποία έχεις καταλήξει. Δεν βρίσκω κάτι αυτονόητο... Αν θέλεις γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος!:)

 

ο Mbokota ηταν απο την αρχη κατα οπως και το video του :p

παντος γενικα μν στηριζεστε στα videos για τετοια θεματα.. αυτα μαθαινονται με το να διαβαζεις αποψεις, να παραθετεις τισ δικες σ κτλ. πολλα forums π ασχολουνται μπορουν να βοηθησουν στην κατανοηση..

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=2575

http://www.metafysiko.gr/forum/showthread.php?t=1949

αμα ψαχνεις βρισκεις πολλα πραγματα και ενδιαφεροντα..

 

φιλικα :)

Ότι δεν σε σκοτώνει :rocket: σε κάνει δυνατότερο

Όσο ζω μαθαίνω

Link to comment
Share on other sites

ο Mbokota ηταν απο την αρχη κατα οπως και το video του :p

παντος γενικα μν στηριζεστε στα videos για τετοια θεματα.. αυτα μαθαινονται με το να διαβαζεις αποψεις, να παραθετεις τισ δικες σ κτλ. πολλα forums π ασχολουνται μπορουν να βοηθησουν στην κατανοηση..

http://www.esoterica.gr/forums/topic.asp?TOPIC_ID=2575

http://www.metafysiko.gr/forum/showthread.php?t=1949

αμα ψαχνεις βρισκεις πολλα πραγματα και ενδιαφεροντα..

 

φιλικα :)

Μα κάτσε ρε συ, αν ένα σύνολο ευφάνταστων ανθρώπων αρχίσει και εκφράζει τις "εμπειρίες" του, και τις καταγράψει κάπου, αυτές γίνονται αυτόματα έγκυρες και αληθινές? Απο πότε?

Και πως γίνεται όοοοολοιιι αυτοί οι άνθρωποι που έχουν βιώσει τις εμπειρίες αυτές να μην έχουν ούτε ενα single αποδεικτικό στοιχείο γι'αυτά που λένε??

Συμφωνώ και γω με τους προλαλήσαντες: urban legend

Link to comment
Share on other sites

Μα κάτσε ρε συ, αν ένα σύνολο ευφάνταστων ανθρώπων αρχίσει και εκφράζει τις "εμπειρίες" του, και τις καταγράψει κάπου, αυτές γίνονται αυτόματα έγκυρες και αληθινές? Απο πότε?

Και πως γίνεται όοοοολοιιι αυτοί οι άνθρωποι που έχουν βιώσει τις εμπειρίες αυτές να μην έχουν ούτε ενα single αποδεικτικό στοιχείο γι'αυτά που λένε??

Συμφωνώ και γω με τους προλαλήσαντες: urban legend

 

αυτη ειναι η γνωμη η δικια σου και των αλλων που δεν το εχουν ψαξει.. καθαρα επιφανειακη :)

Ότι δεν σε σκοτώνει :rocket: σε κάνει δυνατότερο

Όσο ζω μαθαίνω

Link to comment
Share on other sites

παιδιά,βοηθήστε λίγο.Σήμερα το πρωί,στις 8 παρά τέταρο,είδα στο όνειρό μου το μπαμπά μου.Μου σφύριξε,για να τον προσέξω και μου έδειξε με το κεφάλι στην πόρτα.Αμέσως μετά η μητέρα μου είπε "Παιδιά,ξυπνήστε".Μπορείτε να μου πέιτε τί σημαίνει αυτό,κι όχι αστεία?Έχω αρχίσει να ανησυχώ...
Link to comment
Share on other sites

παιδιά,βοηθήστε λίγο.Σήμερα το πρωί,στις 8 παρά τέταρο,είδα στο όνειρό μου το μπαμπά μου.Μου σφύριξε,για να τον προσέξω και μου έδειξε με το κεφάλι στην πόρτα.Αμέσως μετά η μητέρα μου είπε "Παιδιά,ξυπνήστε".Μπορείτε να μου πέιτε τί σημαίνει αυτό,κι όχι αστεία?Έχω αρχίσει να ανησυχώ...

 

Δεν νομίζω ότι είναι κάτι ανησυχητικό, αν και δεν κατάλαβα αν στον ύπνο σου είδες και τους 2 γονείς σου ή μόνο τον πατέρα σου και απλά την αμέσως επόμενη στιγμή σου φώναξε η μητέρα σου. Αν ισχύει το δεύτερο, το μόνο που μπορώ να υποθέσω είναι ότι είχες ψιλοξυπνήσει και ό,τι συνέβει ήταν μεταξύ ύπνου και ξύπνιου.

...And yet I know the worst is still to come...
Link to comment
Share on other sites

ok,thanks!δεν είδα τη μητέρα μου,πραγματικά το έκανε...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αυτην την ιστορια τη εχω ακουσει παραλαγμενη!Το ολο σκηνικο εγινε σε μια περιοχη της Αθηνας δε θυμαμε σε ποια!Ηταν ξημερωματα και ενας ταξιτζης εκανε την καθιερομενη του βολτα!Ξαφνικα βλεπει να τον κανει σινιαλο μια κοπελα!Σταματαει την παιρνει και την παει στην οδο που επιθυμουσε!Την επομενη μερα ο ταξιτζης βλεπει στα πισω καθισματα οτι ειχε ξεχασει η κοπελα το σακακι της!Αφου ειχε και διευθυνση αποφασισε να το παει!Μολις πηγε στο σπιτι ανοιγει μια μεγαλη γυναικα και εξηγει ο αντρας τη εγινε χθες το βραδυ!Ξαφνικα αρχιζει να κλαιει και να του λεει οτι ειναι της κορη της η οποια εχει πεθανει εδω και χρονια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

''Ολα ειναι δρόμos''

Sony Xperia L (4.2.2)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αυτην την ιστορια τη εχω ακουσει παραλαγμενη!Το ολο σκηνικο εγινε σε μια περιοχη της Αθηνας δε θυμαμε σε ποια!Ηταν ξημερωματα και ενας ταξιτζης εκανε την καθιερομενη του βολτα!Ξαφνικα βλεπει να τον κανει σινιαλο μια κοπελα!Σταματαει την παιρνει και την παει στην οδο που επιθυμουσε!Την επομενη μερα ο ταξιτζης βλεπει στα πισω καθισματα οτι ειχε ξεχασει η κοπελα το σακακι της!Αφου ειχε και διευθυνση αποφασισε να το παει!Μολις πηγε στο σπιτι ανοιγει μια μεγαλη γυναικα και εξηγει ο αντρας τη εγινε χθες το βραδυ!Ξαφνικα αρχιζει να κλαιει και να του λεει οτι ειναι της κορη της η οποια εχει πεθανει εδω και χρονια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ αυτή την ιστορία την έχω ακούσει σε δεκάδες παραλλαγές. Μάλλον είναι αυτή που συγκινεί περισσότρερο τους φαντασιόπληκτους (ή απλώς όλοι οι νεκροί έχουν για φετίχ τα... σακάκια και βγαίνουν στον επάνω κόσμο για να παίξουν μ' αυτά)!!!

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτή την ιστορία την έχω ακούσει σε δεκάδες παραλλαγές. Μάλλον είναι αυτή που συγκινεί περισσότρερο τους φαντασιόπληκτους (ή απλώς όλοι οι νεκροί έχουν για φετίχ τα... σακάκια και βγαίνουν στον επάνω κόσμο για να παίξουν μ' αυτά)!!!

 

η παιζει το φαντασμα να φρικαρε απο τον ταριφα και να εφυγε τρεχοντας ξεχνωντας το σακακι (και σιγα μην το πηγαινε πισω το πρωι θα το σκοτωνε)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας 420Χ150 και μέχρι 16Κ.
Link to comment
Share on other sites

Το παρακάτω δεν είναι αληθινό αλλά είναι μια πολύ καλή ιστορία για να τρομάξουν οι φίλοι σας.

 

Ήταν μια φορά μια οικογένεια πολύ πλούσια. Μια νύχτα η γιαγιά της οικογενείας πέθανε και εκτός απο

την πλούσια τελετή που έγινε η οικογένειά της για να την τιμήσει της πήρε ένα πανάκριβο δακτυλίδι

με διαμάντια επάνω χρυσό κτλ. Αυτό ακούστικε παντού στο χωριό που ζούσανε. Μερικές μέρες μετά την

κηδεία, 2 ληστές που ακούσανε για το πανάκριβο δακτυλίδι αυτό, πήγανε να το κλέψουνε. Σκάβουν τον

τάφο, ανοίγουν την κάσσα και προσπαθούν να πάρουν το δακτυλίδι απο το δάκτυλό της. Ήταν πολύ

σφιχτά βαλμένο όμως και δεν έβγαινε. Τότε ο ένας απο αυτούς έβγαλε ενα μαχαίρι και έκοψε το

δάκτυλο και το πήραν μαζί τους. Μετά απο εναν χρόνο, μια βροχερή νύχτα, στο σπίτι που έμεναν οι

ληστές χτυπάει η πόρτα. Πάει ο ένας να δει ποιός είναι και βλέπει μια γιαγιά ντυμένη στα μαύρα να

κάθεται έξω στη βροχή. Αμέσως πάει έξω και της λέει: Γιαγιούλα τί κάνεις εδώ στη βροχή; Η γιαγιά

δεν μιλάει... "έλα μέσα να μην βρέχεσαι" της λέει. Πάνε μέσα.. της λεει ο άλλος "κάτσε να σου βάλω

λίγο τσάι να πιεις". Η γιαγια δεν μιλούσε.. Της βάζει το τσάι.. όταν όμως πάει να πάρει το

φλιντζάνι η γιαγια.. βλέπουν πως της έλειπε ένα δάκτυλο! την ρωτάει ο ένας"γιαγια.. ποιός σου

έκοψε το δάκτυλό σου;" "ΕΣΥΥΥΥΥ!!!!"

 

Λοιπόν μερικά tips τώρα: Το "εσυυυ" το λέτε απότομα και δυνατά, δείχνοντας με το δάκτυλό σας έναν

φίλο κατα προτίμηση αυτόν που φοβάτε περισσότερο. Οτι και να γίνει μην σας πιάσουν τα γέλια κατα

τη διάρκεια της ιστορίας. Εννοέιτε πως στην αρχή θα πείτε πως είναι αληθινή ιστορία!

 

Προσοχή: οι ιστορίες τρόμου δεν 'λέγονται' αλλά 'άπαγγέλονται' γιαυτο πρκειμένου να φτιαχτεί η

σωστή ατμόσφαιρα... να μιλάτε σιγά σιγά, να κάνετε μερικές παύσεις (τρομάζουν πολύ οι παύσεις) και

να κάνετε πιο βαριά φωνή. Αυτά και ελπίζω να μην σας κούρασα..

 

Όντως έχει επιτυχία. Το είχα κάνει εγώ σε κάτι παιδιά πρίν 5 χρόνια που πήγαινα έκτη δημοτικού σε ένα πάρτι και είχαν τρομάξει. Βέβαια η ιστορία που ήξερα ήταν μεγαλύτερη και είχε περισσότερο σασπένς.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Ενας φιλος απο ενα αλλο φορουμ ανοιξε το εξης θεμα:

 

Γεια σας!!

Είμαι ο Νίκος και είμαι 42 ετών!

Είμαι παντέμενος και ασχολούμε με την κηπουρικη...

Θα μπω στο θεμα..

Εδω και 1 εβδομαδα εχουμε μετακομισει σε ενα αλλο σπιτι!Επειση εγω εχω μανια με τα φυτα και γενικα με τον κηπο.ασχολιθηκα χτες το βραδυ ε αυτα!

Ο κηπος ειναι πολυ μεγαλος,ενω εκανα καποιες εργασειες στον κηπο για να δω τι να φυτεψω κλπ.Σε ενα σημειο του κηπου υπηρχε παρα πολυ πυκνη βλαστηση και ετσι ειπα να τη αρειωσω!Καθως εκοβα τα μεγαλα φυτα με το πριονι,καταλαβα οτι το πριονι σε μια στιγμη χτυπισε σε κατι πετρινο!!!!Κοιταξα να δω τι ηταν και αυτο που αντικρισα μου εκοψε τα ποδια!Ηδα 7 ταφους τον εναν διπλα στον αλλον!Τοσο καιρο δεν τους ειχα δει γιατι η βλαστηση ηταν ηταν τρομερα πυκνη!!Εχω παθει ΣΟΚ!!Ο μεσιτης δεν μου ειπε τιποτα για αυτο!!Απο χτες το βραδυ δεν εχω ξαναπλησιασει τον κηπο!!Στη γυναικα μου δεν το εχω πει γιατι θα πανικοβληθει!!Προσπαθω να εποιονινωνησω με τον μεσιτη αλλα δεν απαντα το τηλ.!!Πειτε μο τι να κανω!!

Ερχομαι απο Λατβια και α ελληνικα μου δεν ειναι τα καλυτερα!!

Περιμενω σοβαρες απαντησεις και οχι να παρετε ο θεμα στην πλακα!!

 

Ευχαριστω!

Νικος

 

Δεν ξερω αν αληθευει!Αυτα που εχω γραψει ΔΕΝ ειναι δικα μου. Ο χρηστης εφαγε ΒΑΝ και το τοπικ κλειδωθηκε.

 

Οποιος δεν το πιστευει υπαρχει το URL και ειναι διαθεσιμο!

 

Ενα εχω να πω!

 

ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!:blink::dizzy::X

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...