Jump to content

Τρομακτικές Ιστορίες - Φαντασμάτων άπαντα


gkr41
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ένας Θεός ξέρει τι ήταν αλλά ποντίκια δεν ήταν σίγουρα. ποτέ δεν είχαμε ποντίκια και όταν έχεις ποντίκια αφήνουν ακαθαρσίες πάντα. αυτό το γνωρίζω γιατί έζησα σε παλιό σπίτι στο εξωτερικό ένα διάστημα και η ύπαρξη τους ήταν εμφανής απότο θόρυβο και τις ακαθαρσίες.

 

τέλοσπαντων μπορεί ο καθένας να πιστεύει οτι νομίζει :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Life is too short so enjoy every second of it...you never know where you will be tomorrow.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ας πω κι εγώ μια δικιά μου ιστορία, αληθινή μεν, αλλά όχι τρομακτική... Περίεργη θα έλεγα :) Μπορεί να ήταν κι εντελώς τυχαίο βέβαια! :p

Λοιπόν, καθόμασταν ένα βράδυ του Αυγούστου στο χωριό μου εγώ με δυο φίλους μου. Και πιο συγκεκριμένα, στην εκκλησία μπροστά (και πίσω απ' την εκκλησία υπήρχε ένα νεκροταφείο). Κοιτάζαμε το χωριό, μια και η εκκλησία ήταν ψηλότερα απ' τα σπιτάκια. Μιλούσαμε για παραψυχολογία, κι όπως το έφερε η κουβέντα, είπα εγώ να προσπαθήσουμε να σβήσουμε με τη σκέψη μας το φως του στύλου που ήταν απέναντι μας (να ξεκαθαρίσω πως τότε πρέπει να ήμουν 16-17 χρονών εγω, και 14-15 οι άλλοι). Αρχίζουμε λοιπόν σε στυλ Γιούρι Γκέλερ και λέγαμε απο μέσα μας "σβήσε, σβήσε" :p Μετά από μισό λεπτό προσπάθειας, συνέβει το εξής!!! Τα φώτα της πλατείας του χωριού (που την βλέπαμε κι αυτή από ψηλά) ΕΣΒΗΣΑΝ!!! Το φως που είχαμε βάλει στο μάτι άναβε και βασίλευε :lol: Κι αμέσως είπαν τα παιδιά "πάμε να φύγουμε μη σβήσει κι αυτό γιατί θα τα παίξουμε!!!" Σαφώς και φύγαμε αλλά το συζητούσαμε για μέρες :D Περίεργο γεγονός ε; Αν είναι απλή σύμπτωση, είναι φοβερή ;)

Όλα δικά σου μάτια μου κι ο πόνος σου δικός μου

είδαν πολλά τα μάτια μου στις γειτονιές του κόσμου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

fishfemale κάτι δεν κάνατε σωστά και δώσατε εντολή σε λάθος ασφάλειες να πέσουν :p πάντως θεωρώ πετυχημένη κατά 50% την προσπάθεια :p
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

fishfemale κάτι δεν κάνατε σωστά και δώσατε εντολή σε λάθος ασφάλειες να πέσουν :p πάντως θεωρώ πετυχημένη κατά 50% την προσπάθεια :p

 

:lol: :rotfl: :p

Φίλε Πέτρο πολύ καλό!

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

loipon molis bika kai ego edo mesa

 

re pedia prepi na psaxoume na vroume istories apo diafore meroi pou ehon ginei.

ego ime apo kerkyra kai legame poles istories.... kai xero polous pou xeroun istories... ala tora ime amerikh kai ine diskolo gia mena na rotiso giafto oti xerete grafte

Link to comment
Share on other sites

Κοιτάζαμε το χωριό, μια και η εκκλησία ήταν ψηλότερα απ' τα σπιτάκια. Μιλούσαμε για παραψυχολογία, κι όπως το έφερε η κουβέντα, είπα εγώ να προσπαθήσουμε να σβήσουμε με τη σκέψη μας το φως του στύλου που ήταν απέναντι μας (να ξεκαθαρίσω πως τότε πρέπει να ήμουν 16-17 χρονών εγω, και 14-15 οι άλλοι). Αρχίζουμε λοιπόν σε στυλ Γιούρι Γκέλερ και λέγαμε απο μέσα μας "σβήσε, σβήσε" :p Μετά από μισό λεπτό προσπάθειας, συνέβει το εξής!!! Τα φώτα της πλατείας του χωριού (που την βλέπαμε κι αυτή από ψηλά) ΕΣΒΗΣΑΝ!!! Το φως που είχαμε βάλει στο μάτι άναβε και βασίλευε :lol:

Καποιος απο σας αλληθωριζε.:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Λέσβος ( Περιοχή Μόριας )

Στο χωριό Μόρια οι φήμες περί ύπαρξης βρυκολάκων υπήρχαν ακόμα και πρόσφατα. Κάποιοι κάτοικοι μάλιστα ισχυρίζονταν ότι ήταν έντονα τα περιστατικά την δεκαετία του 1940.

 

Στην περιοχή του στρατοπέδου της Μ. (*) οι σκοπιές έγιναν διπλοσκοπιές ( φυλάσσονταν ταυτόχρονα από 2 άτομα ), όταν για μεγάλο χρονικό διάστημα οι στρατιώτες έβλεπαν μια κοπέλα να περιφέρεται τις πρωινές ώρες και λίγο πριν χαράξει με σκισμένα λευκά και αιματοβαμμένα ρούχα στους ελαιώνες γύρω από το στρατόπεδο. Αρχικά υπήρξε αμφισβήτηση και όπως πάντα ειρωνεία. Όταν όμως τα περιστατικά συνεχίστηκαν και επιβεβαιώθηκαν κρίθηκε επιβεβλημένο για ψυχολογικούς λόγους να επανδρωθούν οι σκοπιές με δύο άτομα ( αν και η συγκεκριμένη επιλογή για ευνόητους λόγους διαψευδόταν ) .

 

Η επιβεβαίωση για την θέαση του φαντάσματος της κοπέλας έγινε και από βοσκούς που είχαν κοπάδια στην περιοχή. Αυτοί απέφευγαν να κινούνται σε αυτό το μέρος και ειδικά τις πρωινές ώρες.

 

Από άρθρο του Alito.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

Σε νησί του Αιγαίου (δε θυμάμαι όνομα) φίλη φίλου που δεν έχει λόγο να πει ψέματα καθώς πηγαινε σπιτι της περνώντας απο χωράφια και δίπλα απο μια ακατοίκητη έπαυλη είδε φώτα αναμένα,παράθυρα ανοιχτά και βιολιά να αιωρούνται και να παίζουν

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Πριν 7 χρονια ημασταν με τον ξαδερφο μου (ο οποιος τωρα υπηρετει στην μορια που αναφερθηκε ποιο πανω) και ημασταν στο σπιτι της γιαγια μου μολις τελειωσαμε το φαγητο καθησαμε σε ενα δωματιο και αρχισαμε να ψαχνουμε ενα παλιο ντουλαπι που ειχε εκει η γιαγια μου χρονια και βρηκαμε κατι φωτογραφιες οι οποιες ηταν οι ποιο πολλες με τον παππου πολυ παλιες.ο παππους μου ειχε πεθανει οταν ημουν παρα πολυ μικρος και ισα που τον θυμαμαι.οπως καθομασταν παρατηρωντας τις φωτογραφιες καποια στιγμη ακουγοταν εξω στον διαδρομο κατι ηχοι που δε καταλαβαιναμε απο που ερχοταν και ξαφνικα μεσα στο ντουλαπι τις κουζινας ακουγοταν ολα τα ποτηρια να τριζουν για καποια δευτερολεπτα.την τρομαρα που πηραμε δεν μπορω να την περιγραψω και απο τοτε αυτες οι συζητησεις με επηρεαζουν πολυ.
http://www.bikepics.com/pics/icon/modenas-dynamic125-06-bikepics-590056.jpg
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα εχθές ένα πολύ καλό site με videos του "υπερφυσικού". Κάποια κάνουν μπαμ ότι είναι ψέματα. Κάποια άλλα όμως σε βάζουν σε σκέψεις. Για ρίξτε του μια ματιά:

 

http://www.ghostvideos.ws

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Ξαναδοκίμασε. Μόλις το πάτησα και δουλεύει κανονικά...

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Πριν 7 χρονια ημασταν με τον ξαδερφο μου (ο οποιος τωρα υπηρετει στην μορια που αναφερθηκε ποιο πανω) και ημασταν στο σπιτι της γιαγια μου μολις τελειωσαμε το φαγητο καθησαμε σε ενα δωματιο και αρχισαμε να ψαχνουμε ενα παλιο ντουλαπι που ειχε εκει η γιαγια μου χρονια και βρηκαμε κατι φωτογραφιες οι οποιες ηταν οι ποιο πολλες με τον παππου πολυ παλιες.ο παππους μου ειχε πεθανει οταν ημουν παρα πολυ μικρος και ισα που τον θυμαμαι.οπως καθομασταν παρατηρωντας τις φωτογραφιες καποια στιγμη ακουγοταν εξω στον διαδρομο κατι ηχοι που δε καταλαβαιναμε απο που ερχοταν και ξαφνικα μεσα στο ντουλαπι τις κουζινας ακουγοταν ολα τα ποτηρια να τριζουν για καποια δευτερολεπτα.την τρομαρα που πηραμε δεν μπορω να την περιγραψω και απο τοτε αυτες οι συζητησεις με επηρεαζουν πολυ.

 

kai mono pou to dianasa:cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nai h oxi?? to aionio erothma pou basanizei olous mas ,eiparxei zoh meta???

kai exete dei FANTASMA???osoi exoun dei fantasmata pos niosane????prospathhsan na milisoun mazi tous????xerete anthropous pou exoun thn ekth aisthhsh kai milane me nekrous????BRRRRRRRRRRRRR:lol: :lol: :lol:

BASIKA eiparxei kai alo thread tromaktikes istories apla anoigo auto to thread mono kai mono kai KARAMONO gia ta fantasmata......

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστεύω στους λυκανθρώπους αλλα πιστευω οτι πρεπει να κανουμε αλλο thread γι' αυτο.:p
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω παντως ναι,πιστευω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

(:!: Όσοι έχετε πρόβλημα ύπνου και σας φοβίζουν τα σχετικά.... Μην συνεχίσετε παρακάτω:!: )

 

Δείτε εδώ μερικές "αληθινές" φωτογραφίες από φαντάσματα- από αριστερά είναι οι υποτιθέμενες αληθινές και από δεξιά οι "μούφα"

Αν θέλετε να κολλήσετε την μούρη σας στην οθόνη και να περιμένετε να περάσει κανά φαντασματάκι , δείτε εδώ , έχει μερικά links από live κάμερες σε γνωστά παγκοσμίως στοιχειωμένα μέρη !

Και εδώ (το πιο τρομακτικό) , έχει τις 10 καλύτερες φωτογραφίες φαντασμάτων που τραβήχτηκαν ποτέ!!!! Τις είχα δει και παλιά σε μια εκπομπή του National Geographic και είχαν πάει όλες τις photo στο κεντρικό εργοστάσιο επεξεργασίας της Kodac (αν θυμάμαι καλά) και αποδείχτηκαν μη-πειραγμένες από άνθρωπο και είχαν μείνει άφωνοι όλοι οι τεχνικοί και οι επιστήμονες εκεί!

Τις πέρασαν απο πολλά στάδια επεξεργασίας και απο τις 100+ φωτογραφίες που τους στείλαν , βγάλαν αληθινές αυτές! :scared: Δεν θυμάμαι αν ήταν και οι 10 , αλλά 6-7 τις θυμάμαι ολοκάθαρα- Ξεχνιέται κάτι τέτοιο!

Εδώ τις εξηγεί και αναλυτικά....(έχει και παραπάνω)

Επίσης υπάρχει και το ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΗΧΩΝ E.V.P. "ELECTRONIC VOICE PHENOMENA" (http://aaevp.com/) - είναι σχετικό με την μετα θάνατον επικοινωνία ...

δείτε και στο site με τι εξοπλισμό και σε τι συνθήκες γράφεις και μετά ακούς διάφορα μηνύματα από ... ποιους?:worry:

Δείτε εδώ μερικά αληθινά παραδείγματα....

P.S. .... και τέλος δείτε αυτό για να ξεμουδιάσετε λίγο από τα παραπάνω! :-)

Link to comment
Share on other sites

Aν και το έχω ξαναναφέρει σε κάποιο άλλο σχετικό θέμα με όνειρα,

εγώ δεν πιστεύω σε αυτά.

Πιστεύω μόνο σε όσα μπορούν να αποδειχθούν με απλή ή επιστημονική εξήγηση.

Link to comment
Share on other sites

Και εδώ (το πιο τρομακτικό) , έχει τις 10 καλύτερες φωτογραφίες φαντασμάτων που τραβήχτηκαν ποτέ!!!! Τις είχα δει και παλιά σε μια εκπομπή του National Geographic και είχαν πάει όλες τις photo στο κεντρικό εργοστάσιο επεξεργασίας της Kodac (αν θυμάμαι καλά) και αποδείχτηκαν μη-πειραγμένες από άνθρωπο και είχαν μείνει άφωνοι όλοι οι τεχνικοί και οι επιστήμονες εκεί!

 

Αν αυτές είναι οι 10 πιο καλές φώτο φαντασμάτων, τότε οι φαντασματο-θεωρητικοί πρέπει να δίνουν μεγάλο αγώνα για να κρατάνε το θέμα στην επιφάνεια. :D Γιατί οι μισές αχνοφαίνονται τόσο πολύ που δεν μπορεις να πεις με σιγουριά αν είναι φάντασμα, κακός/έντονος φωτισμός ή καπνός, ενώ οι άλλες μισές θα μπορούσαν να είναι άνετα κάποιος άνθρωπος ο οποίος ποζάρει ως φάντασμα.

Είναι, δε, χαρακτηριστικό, ότι με τόσους ghostbusters που έχουμε γεμίσει, δεν υπάρχει ούτε μια "αυθεντική" φωτογραφία με ανάλυση μεγαλύτερη των avatar του myphone.

 

Και επειδή έχουν αποδειχθεί τρελές απάτες σε τέτοια "υπερφυσικά" θέματα, προσωπικά δεν τα παίρνω και πολύ στα σοβαρά. Ενδεικτικά να αναφέρω πως μια από τις πιο γνωστές φωτογραφίες του τέρατος του Λοχνες, την οποία παραθέτω πιο κάτω, έχει αποδειχθεί απάτη (στημένη).

 

http://www.astronomycafe.net/weird/lochness.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι μου κάνει εντύπωση που όλες οι φωτογραφίες με φαντάσματα είναι σχεδόν αρχαίες! Οπότε και να υπήρξαν φαντάσματα, σταμάτησαν εδώ και δεκαετίες να κυκλοφορούν! Μπορεί να τους δημιουργούν παρεμβολές τα κινητά, μπορεί να έχουν σπαστεί που ο καθένας πλέον μπορεί να προσθέσει το δικό του φάντασμα σε μια φωτογραφία με το photoshop, μπορεί απλώς να εξαφανίστηκαν σαν είδος... Κρίμα πάντως, είχαν κι αυτά τη χάρη τους...
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Αν αυτές είναι οι 10 πιο καλές φώτο φαντασμάτων, τότε οι φαντασματο-θεωρητικοί πρέπει να δίνουν μεγάλο αγώνα για να κρατάνε το θέμα στην επιφάνεια. :D Γιατί οι μισές αχνοφαίνονται τόσο πολύ που δεν μπορεις να πεις με σιγουριά αν είναι φάντασμα, κακός/έντονος φωτισμός ή καπνός, ενώ οι άλλες μισές θα μπορούσαν να είναι άνετα κάποιος άνθρωπος ο οποίος ποζάρει ως φάντασμα.

Είναι, δε, χαρακτηριστικό, ότι με τόσους ghostbusters που έχουμε γεμίσει, δεν υπάρχει ούτε μια "αυθεντική" φωτογραφία με ανάλυση μεγαλύτερη των avatar του myphone.

 

Και επειδή έχουν αποδειχθεί τρελές απάτες σε τέτοια "υπερφυσικά" θέματα, προσωπικά δεν τα παίρνω και πολύ στα σοβαρά. Ενδεικτικά να αναφέρω πως μια από τις πιο γνωστές φωτογραφίες του τέρατος του Λοχνες, την οποία παραθέτω πιο κάτω, έχει αποδειχθεί απάτη (στημένη).

 

http://www.astronomycafe.net/weird/lochness.jpg

Συμφωνω! Και μαλιστα μερικες απο το "τρομακτικο" site αυτοαναιρουνται απο τις διπλα που μοιαζουν υπερφυσικες αλλα ειναι απο λερωμενο φιλμ και τετοια. Ειδικα η αριστερα με τις 2 κοπελες και το υποτιθεμενο φαντασμα που πιανει το μπρατσο της μιας ειναι μουφα, διοτι στις διπλα δειχνει μια παρομοια στην οποια ο τυπος απλως σταθηκε για 3 δευτερολεπτα και μετα την κοπανησε και βγηκε σα φαντασμα!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν αυτές είναι οι 10 πιο καλές φώτο φαντασμάτων, τότε οι φαντασματο-θεωρητικοί πρέπει να δίνουν μεγάλο αγώνα για να κρατάνε το θέμα στην επιφάνεια. :D Γιατί οι μισές αχνοφαίνονται τόσο πολύ που δεν μπορεις να πεις με σιγουριά αν είναι φάντασμα, κακός/έντονος φωτισμός ή καπνός, ενώ οι άλλες μισές θα μπορούσαν να είναι άνετα κάποιος άνθρωπος ο οποίος ποζάρει ως φάντασμα.

 

+1000

 

Σε αυτην μαλιστα:

http://english.pravda.ru/photo/report/album-1042/6/

δεν βλεπω καν το φαντασμα. Ειναι ολοι τους;:p :cry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ουτε εγω πιστευω σε κατι τετοια, εννοω οτι δεν με τρομαζουν... μια φορα ομως μιλαγαμε με μια φιλη μου για διαφορα τετοια και μου ειπε μια ιστορια, η οποια λιγο με αγχωσε... την ξερω καλα την κοπελα και δεν θα μου ελεγε βλακειες, δεν υπηρχε αλλωστε λογος να με τρομαξει, αφου ξερει οτι δεν τρομαζω με αυτα. εκτος κι αν της ειπαν και της ιδιας χαζομαρες, που δεν το νομιζω γιατι ο πρωταγωνιστης της ιστοριας ειναι συγγενικο της προσωπο.

το παιδι αυτο, απο τοτε που γεννηθηκε τον συνοδευαν περιεργα πραγματα... ηθελαν οι γονεις του να τον βαφτισουν και δεν μπορουσαν γιατι καθε φορα που προσπαθουσε ιερεας να τελεσει το μυστηριο κατι παθαινε και δεν μπορουσε να το τελειωσει. τελικα το παιδι απο οτι ξερω εμεινε αβαπτιστο, διοτι καθε φορα ο παπας δεν μπορουσε να ολοκληρωσει το μυστηριο. το παιδι μεγαλωσε και συνεχισαν να του συμβαινουν διαφορα...

μια μερα ηταν στο σπιτι του, σε μια πολυκατοικια, ηταν ξαπλωμενος στο κρεβατι με την τηλεοραση κλειστη... ξαφνικα η τηλεοραση ανοιξε μονη της και αρχισε να παιζει...:X κοιταξε, λεει, μηπως παταει πανω στο τηλεκοντρολ και την ανοιξε κατα λαθος, αλλα το τηλεκοντρολ ηταν στο κομοδινο αθικτο. κλεινει την τηλεοραση, αλλα εκεινη ξανανοιξε μονη της....

δεν ξερω πως αντεδρασε και τι εκανε, αλλα απο οτι μου ειπε η φιλη μου ειχε αρχισει να πιστευει οτι κατι περιεργο συμβαινει με τον εαυτο του απο μικρο παιδι...

μια αλλη μερα που ηταν στο σπιτι του και κοιταζε απο το παραθυρο, ειδε μια μαυρη σκια να περναει μεσα απο ενα τοιχο στην απεναντι πολυκατοικια...:ninja: σε λιγες ωρες που κατεβηκε κατω γιατι ακουσε φασαρια μιλησε με τους γειτονες απο την απεναντι πολυκατοικια που του ειπαν οτι ειχε πεθανει μολις πριν λιγες ωρες ενας ενοικος....:cry:

τι να πω... μια ανατριχιλα με διαπερασε, η αληθεια ειναι, οταν τα ακουσα αυτα. ειδικα αυτο με τη μαυρη σκια που περασε τον τοιχο...ο χαρος να ταν;;;;;;; παναγια μου.... εκανα εναν σταυρο παντως... να ειμαστε καλυμμενοι!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι μου κάνει εντύπωση που όλες οι φωτογραφίες με φαντάσματα είναι σχεδόν αρχαίες! Οπότε και να υπήρξαν φαντάσματα, σταμάτησαν εδώ και δεκαετίες να κυκλοφορούν! Μπορεί να τους δημιουργούν παρεμβολές τα κινητά, μπορεί να έχουν σπαστεί που ο καθένας πλέον μπορεί να προσθέσει το δικό του φάντασμα σε μια φωτογραφία με το photoshop, μπορεί απλώς να εξαφανίστηκαν σαν είδος... Κρίμα πάντως, είχαν κι αυτά τη χάρη τους...

 

:lol: :lol: ....

 

+1000

 

Σε αυτην μαλιστα:

http://english.pravda.ru/photo/report/album-1042/6/

δεν βλεπω καν το φαντασμα. Ειναι ολοι τους;:p :cry:

 

:p ...και όμως , αυτός που λίγο φαίνεται , λένε ότι είναι ο Freddy Jackson- ένας μηχανικός αεροσκαφών που σκοτώθηκε κατά λάθος από έναν έλικα ... και μάλιστα η photo αυτή τραβήχτηκε την ίδια μέρα που τον κήδευαν! Ρε το ψώνιο , ήθελε να βγει και αυτός στην φωτογραφία πριν "πετάξει"...

Όσο για το γεγονός ότι όλες οι photo είναι παλιές και άχρωμες και γιατί σήμερα δεν υπάρχουν καινούργιες- πιστεύω φταίει η τεχνολογία... πλέον και ένας άσχετος μπορεί με ειδικά προγράμματα (π.χ. photoshop ...) να προσθέσει στην φωτογραφία του και τον Casper και δύσκολα να φαίνεται ότι έχει επεξεργαστεί η εικόνα!

http://i5.photobucket.com/albums/y168/solidskinkrew/casper.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...