Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος Ι)


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει link για την XXJP2?

 

Επίσης, όταν γράφω ένα μήνυμα με το swype, βγαίνει ειδοποίηση ότι μπορεί να είναι corrupted, και να επιλέξω αυτόματη μορφή γλώσσας. Αν το αγνοήσω, ο παραλήπτης λαμβάνει ??????. Κάποια λύση γι' αυτό?

 

Έχει απαντηθεί.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σημερα το εβαλε κ στο site του ο Γερμανος για παραγγελια!! 599 ευρα κ δωρο χαρτες MLS Destinator αξιας 99 ευρω!! Βουρ λοιπον μιας κ εχω επιδοτηση κ περιμενα αυτην την μερα πως κ πως!!!

 

http://www.e-germanos.gr/e-germanos/products/showCloseUp.eg?productListId=53792&selectedCategoryId=93

Link to comment
Share on other sites

Δεν διαβαζω καλα νεα στο xda σχετικα με το update.

πολλα προβληματα. Μαλλον θα χρειασθουν λιγες μερες μεχρι να το βελτιωσουν.

μηπως δεν ειναι καλη ιδεα να βιαστειτε να το περασετε.

 

Δεν ξερω αν μπορειτε να επανελθετε αν δεν σας αρεσει.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Γιαννη οπως καταλαβαινεις σε περιμενουν πολλα ΠΜ:lol::) μεχρι να καταλαβω πως δουλευει το ολο συστημα αν και δειχνει πολυ απλο.

Μετά χαράς Κωστή:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι η JP1. Γι' αυτήν συζητάμε?

 

Froyo περιέχει και αυτή του παραπάνω λινκ...

Για την τελευταία jp2 εδώ: http://www.megaupload.com/?d=AVJDHZ3S

Από ότι διάβασα πάντως στο xda και οι δύο είναι " μωρά " ακόμα....

 

EDIT

Συμφωνώ και εγώ με τον Te_salat καλό είναι να περιμένουμε...

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Δεν διαβαζω καλα νεα στο xda σχετικα με το update.

πολλα προβληματα. Μαλλον θα χρειασθουν λιγες μερες μεχρι να το βελτιωσουν.

μηπως δεν ειναι καλη ιδεα να βιαστειτε να το περασετε.

 

Δεν ξερω αν μπορειτε να επανελθετε αν δεν σας αρεσει.

κωσταντινε εσενα απο τα πολλα λειτουργικα σε βλεπω στο τελος να flasharis σε android, jb σε windows mobile,,,, root σε os:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τζιφος παιδιά το update μου έσπασε τα νεύρα τρελά κολλήματα δεν ηξερα τι έκανε το τηλέφωνο,ξαναγύρησα στο Μ2 να βρω την υγειά μου.
Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

κωσταντινε εσενα απο τα πολλα λειτουργικα σε βλεπω στο τελος να flasharis σε android, jb σε windows mobile,,,, root σε os:lol:

 

 

Χαχαχα:lol:

Δικιο εχεις, αλλα αφου εχω το ipad να παρω και iphone? δηλαδη το ιδιο πραγμα σε μικροτερη εκδοση.

 

Τα windows τα τελειωσαμε οποτε τι μενει; να περασουμε και απο android.

Ηδη τα δοκιμαζω στο Leo εδω και καποιες μερες. Ναι μεν ειναι καινουργιο λειτουργικο αλλα δεν ειναι τοσο απλο οσο το iphone os.

Εχει ομως ολα οσα λειπουν απ αυτο συν πολυ ευχαριστα μενου.

Διαλεξα το Samsung για την κορυφαια οθονη του και γιατι τα HTC δεν μ αρεσουν οπτικα. Ειδικα το desire εκτος απο ασχημο εχει ενα καπακι που μου θυμισε εποχες diamond. Επειτα οπως δειχνουν τα πραγματα θα ειναι το πρωτο με froyo.

 

Απο Samsung εχω καλες εμπειριες και οι κριτικες ειναι καλες. Δεν ξερω αν θα μ αρεσει, αλλα θα το κρατησω τουλαχιστον μεχρι τον Οκτωβρη.

 

 

 

 

τζιφος παιδιά το update μου έσπασε τα νεύρα τρελά κολλήματα δεν ηξερα τι έκανε το τηλέφωνο,ξαναγύρησα στο Μ2 να βρω την υγειά μου.

 

Πριν γυρισεις μηπως θα επρεπε να ξαναδοκιμασεις μπορει κατι να μην πηγε καλα στο φλασαρισμα.

κανε κι ενα hard reset μετα το flashing.

 

Τα bug δεν δειχνουν σοβαρα απ οτι διαβαζω. Πιστευω θα τα διορθωσουν πολυ συντομα με τοσες αναφορες που εχουν απο τα παιδια που δοκιμαζουν.

 

Σε λιγες μερες θα εχουμε builds πολυ κοντα στο τελικο.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Καλα εχει βγει για τα ανδροειδη το δεστινατορ?

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

μαλλον το ξερετε ηδη βγηκε επίσημα firmware με το Android 2.2 (Froyo)

http://techtacy.blogspot.com/2010/07/froyo-leaked-for-samsung-galaxy-s.html

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Ενώ ενεργοποιήσει την υπηρεσία cosmote internet 120 για δωρεάν ίντερνετ τις ημέρες των διακοπών μου, αποθηκεύοντας τις ρυθμίσεις που μου έστειλε η cosmote στο τηλέφωνο. Επειδή είμαι παντελώς άσχετος θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να απενεργοποιήσω με κάποιο τρόπο τη σύνδεση σε δίκτυα 3G που είναι συνεχώς ανοιχτή στο επάνω μέρος της οθόνης. Φοβάμαι τυχών πονηρές κρυφές χρεώσεις.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Ενώ ενεργοποιήσει την υπηρεσία cosmote internet 120 για δωρεάν ίντερνετ τις ημέρες των διακοπών μου, αποθηκεύοντας τις ρυθμίσεις που μου έστειλε η cosmote στο τηλέφωνο. Επειδή είμαι παντελώς άσχετος θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να απενεργοποιήσω με κάποιο τρόπο τη σύνδεση σε δίκτυα 3G που είναι συνεχώς ανοιχτή στο επάνω μέρος της οθόνης. Φοβάμαι τυχών πονηρές κρυφές χρεώσεις.

 

Κατέβασε το ΑPNdroid απο μαρκετ και κανεις off το κατεβασμα πακέτων δεδομένων (Μαζι με το 3GWatchdog βλεπεις και ποσα εχεις κατεβασει ωστε να μην ξεπερνας το όριο που εχεις θέσει)

Edited by Utrion
Link to comment
Share on other sites

Ενώ ενεργοποιήσει την υπηρεσία cosmote internet 120 για δωρεάν ίντερνετ τις ημέρες των διακοπών μου, αποθηκεύοντας τις ρυθμίσεις που μου έστειλε η cosmote στο τηλέφωνο. Επειδή είμαι παντελώς άσχετος θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να απενεργοποιήσω με κάποιο τρόπο τη σύνδεση σε δίκτυα 3G που είναι συνεχώς ανοιχτή στο επάνω μέρος της οθόνης. Φοβάμαι τυχών πονηρές κρυφές χρεώσεις.

 

Είτε σε 3g είσαι είτε σε 2g είναι ενεργοποιημένα τα data.

Απ' οτι κατάλαβα θέλεις να απενργοποιήσεις τα data.

Τότε θα πρέπει να εγκαταστήσεις απο το market το APNDroid

 

EDIT Πανω κατω τα ιδια είπαμε, αν και κάπου διάβασα ότι το 3GWatchdog δεν παίζει με το galaxy

Link to comment
Share on other sites

To 3GWatchdog το χρησιμοποιώ εδώ και 19 μέρες και λειτουργει πολή καλά απλα για να μπει σε λειτουργία πρωτη φορα θέλει restart το κινητο και να βρει enabled ΑPN
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όποιος θέλει σιλικονατη θηκουλα για το κινητό μας μου ήρθε σήμερα μία που είχα παραγγείλει από Pdair, δεν παίζεται είχα μέχρι τώρα αυτή της zenus αλλά της pdair είναι σαφώς ανώτερη

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

οποιος εχει παραγγειλει απο amazon.de αν θελει με πμ να με βοηθhσει βηματακι βηματακι δηλ.κουμπακι κουμπακι ,γιατι δεν βγαζω ακρη:O
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να γράψει κάποιος, τι ρυθμίσεις χρειάζονται για να στέλνουμε MMS? Έχω σετάρει το Internet, αλλά δεν μπορώ να στείλω MMS.

Αναφέρομαι σε ρυθμίσεις για cosmote.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να γράψει κάποιος, τι ρυθμίσεις χρειάζονται για να στέλνουμε MMS? Έχω σετάρει το Internet, αλλά δεν μπορώ να στείλω MMS.

Αναφέρομαι σε ρυθμίσεις για cosmote.

 

Δες σελίδα 36 σε αυτό το φόρουμ

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Η IGN γνωστει για τα παιχνιδια που εχει φτιαξει για το iPhone τωρα αρχιζει να βγαζει παιχνιδια και για Android

http://techtacy.blogspot.com/2010/07/ign-launches-coverage-of-android-games.html

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όποιος θέλει σιλικονατη θηκουλα για το κινητό μας μου ήρθε σήμερα μία που είχα παραγγείλει από Pdair, δεν παίζεται είχα μέχρι τώρα αυτή της zenus αλλά της pdair είναι σαφώς ανώτερη

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

 

ποια πηρες της pdair?εγω τη λευκη δερματινη που μπαινει μεσα

εχει σιλικονουχες η pdair?

εχω παραγγειλει την αντιστοιχη της zenus

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος Ι)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...