Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος Ι)


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα και απο μένα παιδες,

 

Νέος στην οικογενεια galaxy s, καλως σας βρήκα.

 

Διαβαζω εδω και τρεις ωρες το thread απο την αρχή του. Πολυ ενδιαφέροντα όλα τα θέματα που αναπτύσονται. Καλλυμένος (νομίζω) από την προστασία του DOA αλλά και σαν υπάλληλος καταστήματος Γερμανός (ηρεμα γιουχαρισματα,παρακαλώ) θα ήθελα αν μπορεί καποιος να μου πει σε ενα μηνυμα ποιες ειναι οι τελευταίες εκδοσεις (δοκιμασεμένες-σταθερές) firmaware,rom κτλ.

 

Η συσκευή μου γράφει:

 

2.1-update1

I9000XXJM1

2.6.29

root@SE-S603#2

 

Επίσης το thread του tyxerakias με τις οδηγίες είναι up to dated? (Πολύ καλό post και πολλά ευχαριστώ για την δουλειά του)

 

Το lagfix μπαινει αυτόματα αν κανεις root τη συκευή σου??

 

Συγνωμη αν τα έχετε πει πολλές φορές μα μετά απο τρεις ωρες διασπαρτες πληροφορίες θα ήμουν ευγνόμων αν τα έβλεπα συγκεντρωτικά με λινκ αν χρειάζεται σε ενα ποστ.

 

Και ότι θέλεται απο Γερμανό μου λέτε....:)

Edited by Agelos_17
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εδώ και πολύ ώρα προσπαθώ να πάρω τηλ. και δεν μπορώ.Η κλείνει τελείως η μου λέει το τηλ. που καλείτε δεν αντιστοιχεί σε συνδρομητή.Οταν με περνούνε καλεί και όταν το σηκώνω δεν ακούω τίποτα.Μετά από κάνα δυο φορές που έκλεισα το τηλ. όλα καλα.Υπάρχει περίπτωση να έφταιγε το τηλ. η πάλι η το δίκτυο έκανε τα δικά του?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά και απο εμένα στο forum.Ακουστε λίγο το πρόβλημα κ αν μπορέσεται να με βοηθήσετε.Είχα ένα galaxy s και εγώ όπως οι περισσότεροι στο forum...το έκανα update την προηγούμενη βδομάδα μέσω kies κ μετά δούλευε κανονικά...Ήθελα όμως να το κάνω και reset στην αρχική κατάσταση.Έτσι λοιπόν το έκανα με τον γνώστο τρόπο(πατώντας τα 3 κουμπιά κτλ).....Μετά όμως απο αυτό δεν δουλευε κανονικά...Συγκεκριμένα άνοιγε μια χαρά ..έβαζα το pin μου μια χαρά αλλα μετά εμφάνιζε μόνο το εικονίδιο κάτω δεξιά menu χωρίς αυτο όμως να ανταποκρίνεται και μου έβγαζε η συσκευή συννέχεια κάποια error(στα γερμανικά) στην οθόνη χωρίς όμως να μπορέσω να πατήσω τπτ άλλο εκτός απο ok....τηλεφωνώ λοιπόν στην samsung και αφού περίμενα 1 ώρα στην αναμονή μου λέει ο υπάλληλος ότι υπαρχει εξουσιοδοτημένο service στην κοζάνη(απο όπου κ είμαι)...Το πάω την ίδια μέρα το κινητό μου εκεί όπου με ενημερώνει ότι θα το στείλει στην Πτολεμαίδα διοτι εκεί είναι ο τεχνικός...μετά απο σχεδόν μια βδομάδα(σήμερα δλδ) αφου πήγα και ρώτησα ο ίδιος στο μαγαζί..τηλεφώνησε η υπάλληλος στον τεχνικό και με ενημερώνει ότι πρέπει να το στείλει στην αθήνα και ότι υπάρχει ενδεχόμενο να μην διορθώνεται το λάθος...και δεν είχε απάντηση στην ερώτηση μου και εγώ τώρα τι πρέπει να κάνω...Το κινητό το αγόρασα απο ελληνικό κατάστημα...κ εφόσον δεν πρόκειται για hardware αλλα για software ξέρει κανείς πως πάει με την εγγύηση??Ετσι είμαι στην αναμονή....ακόμα δεν το έχω ξεχρεώσει κ εγινε αυτό...Το πιο τραγικό είναι ότι εστειλα και e-mail στην samsung hellas(τρομάρα τους) με αναλυτικά τι έκανα πριν πάτηει το προβλημα και τα error που εμφανίζει και μετα απο 3 μέρες η μόνη απάντηση που πήρα ήταν copy paste τα γράμματα απο το site που λέει τα τηλέφωνα εξυπηρέτησης...Θα έπρεπε να ντρεπονται σαν εταιρία κ ιδίως ο τεχνικός που μου έστειλε αυτην την απάντηση..
Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν γίνεται OTA :(

 

δηλαδη περα απο το kies δεν υπαρχει αλλος τροπος για να κανω update το κινητο ?

με λιγα λογια την μαμησα??

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, όπως είχα ξαναπεί, του αδερφού μου έχει κάποιο πρόβλημα.

 

Ξαφνικά σβήνει και δεν ξανά ανάβει η οθόνη ή οτιδήποτε άλλο. Για να ανοίξει το κινητό πρέπει να βγάλει τη μπαταρία. Αυτό συμβαίνει μερικές φορές.

Τι μπορεί να παίζει; Καμιά περίπτωση αλλαγής με άλλη συσκευή που δεν είναι ελαττωματική; Από Γερμανό το έχει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο μένα παιδες,

 

Νέος στην οικογενεια galaxy s, καλως σας βρήκα.

 

Διαβαζω εδω και τρεις ωρες το thread απο την αρχή του. Πολυ ενδιαφέροντα όλα τα θέματα που αναπτύσονται. Καλλυμένος (νομίζω) από την προστασία του DOA αλλά και σαν υπάλληλος καταστήματος Γερμανός (ηρεμα γιουχαρισματα,παρακαλώ) θα ήθελα αν μπορεί καποιος να μου πει σε ενα μηνυμα ποιες ειναι οι τελευταίες εκδοσεις (δοκιμασεμένες-σταθερές) firmaware,rom κτλ.

 

Η συσκευή μου γράφει:

 

2.1-update1

I9000XXJM1

2.6.29

root@SE-S603#2

 

Επίσης το thread του tyxerakias με τις οδηγίες είναι up to dated? (Πολύ καλό post και πολλά ευχαριστώ για την δουλειά του)

 

Το lagfix μπαινει αυτόματα αν κανεις root τη συκευή σου??

 

Συγνωμη αν τα έχετε πει πολλές φορές μα μετά απο τρεις ωρες διασπαρτες πληροφορίες θα ήμουν ευγνόμων αν τα έβλεπα συγκεντρωτικά με λινκ αν χρειάζεται σε ενα ποστ.

 

Και ότι θέλεται απο Γερμανό μου λέτε....:)

 

Καλώς ήρθες, σε αυτό που μπορώ να σου απαντήσω σχετικά με το lag fix είναι ότι αφού γίνει το root μετά θα πρέπει να ξαναμπείς στην εφαρμογή και θα δείς πράσινο το one click v2 , το πατάς, κάνεις υπομονή κάνα πεντάλεπτο ΔΕΝ ακουμπάς το τηλέφωνο μην τυχόν και πατήσεις κάποιο πλήκτρο, θα κάνει reset μόνο του και είσαι οκ...και αν τυχόν δεν ξέρεις, όταν επιλέξεις το fix θα σου εμφανιστεί μία μπάρα, αστην εκεί που είναι ή πήγαινε την λίγο δεξιά, όχι τέρμα δεξιά..επίσης για να μπορείς να επιλέξεις το one click πρέπει να είναι πράσινο όπως σου έγραψα πριν, αν τώρα είναι κόκκινο, φόρτισε το κινητό ώστε η μπαταρία σου να είναι πάνω από 40%...

Επίσης για όσους θέλουν η τελευταία version του fix 2.1.2 είναι ήδη στο μάρκετ!

Sent from my Galaxy S

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Μόλις σήμερα πήρα το κινητό και ειναι πραγματικά φανταστικό!Ομως με το που πατάω την κάμερα μου βγάζει ¨σφάλμα κάμερας"!! Τι μπορω να κάνω εκτόσ απο reset που ήδη έκανα!Οχι τιποτε αλλο αλλα μου είπαν από την vodafone οτι δεν κανουν άμεση αντικατάσταση και θέλει 2 βδομάδεσ για να φτιαχτέι αν έχει πρόβλημα!!!

Δοκίμασε να κανείς hard reset, δηλαδή επαναφορά στις εργοστασιακες ρυθμίσεις. Εννοείται ότι θα διαγράφουν όλα οσα έχεις βάλει στο κινητό.

 

Θα ήθελα την βοήθειά σας στο εξής :

 

Όταν κάποιες φορές αφαιρώ ορισμένες εφαρμογές , τα εικονίδιά τους στις διάφορες οθόνες εξαφανίζονται (λογικό) και μένουν κενές θέσεις .

 

Υπάρχει τρόπος να γίνεται μια αναδιοργάνωση των εικονιδίων ώστε να μήν κάθομαι να γεμίζω τα κενά ? ;)

Πατάς παρατεταμενα το εικονίδιο που θες να μετακινήσεις και κρατοντας το πατημενο το πας εκεί που θέλεις.

 

Gorilla ξεgorilla εμένα αλλά και σε άλλους εδώ έχει κάνει μικρογρατσουνιές παρότι το προσέχω...για αυτό και έχω λυσαξει να του βάλω protector!

Ναι χρειάζεται!

 

Sent from my Galaxy S

 

Αντώνη εγώ του έχω μια δερματινη Zenus back cover και το βάζω στην τσέπη του παντελονιου μου χωρίς τίποτα άλλο, όπως κλειδιά αναπτηρες.

Δεν έχει ούτε σημαδακι.

Απεχθανομαι τα screen prοttectors όμως σε πολλές περιπτώσεις μπορεί να σώσουν καταστάσεις πχ σε πτώση που είχα στο hd2 η back cover έσωσε την γωνία με την οποία έσκασε το τηλέφωνο στην άσφαλτο κακό prottector τις γρατζουνιες από την οθόνη. Οπότε μάλλον θα παραγγειλω μερικούς από nettles που αν και φτηνοι είναι αρκετά καλοί.

 

Πέρασα τώρα το καινούργιο lag fix και μου έδωσε 2310 στο benchmark.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ψιλοηλιθια ερωτηση αλλα μηπως γνωριζει κανεις αν με καποιο app μπορει να γινει η αφη του κινητου πιο ομαλη? Δηλαδη οταν scrollaro ενω surfaro να μην ειναι τοσο αποτομη η κινηση,να ειναι σαν του iphone καπως που παει αναλογα με την δυναμη.
Νέα ARoMA-CN-28s-Rooted- και Debloated
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από την αρχή που πήρα το κινητό έχω παρατηρήσει μία πράσινη πολύ λεπτή γραμμή στο αριστερό μέρος της οθόνης (από πάνω προς τα κάτω). Φαίνεται περισσότερο άμα το αριστερό μέρος της εικόνας είναι ανοιχτό γκρι.

 

Το έχει παρατηρήσει κανένας άλλος? Αρχικά δεν του έδωσα σημασία αλλα...

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επίσης για όσους θέλουν η τελευταία version του fix 2.1.2 είναι ήδη στο μάρκετ!

Sent from my Galaxy S

Γιατί δε μου βγάζει να κάνω update από την 2.04 που έχω τώρα; Πρέπει πρώτα να βγάλω αυτήν που έχω και μετά να βάλω την καινούρια έκδοση;

 

 

Sent from my Galaxy S

Link to comment
Share on other sites

wow πολύ! OCLF ή voodoo ?

Μόνο OCLF. Το άλλο και μόνο το όνομα του με κρατά σε αποσταση:p

Μια και το φέρε η κουβέντα να πούμε δυο πράγματα.

Στα android δεν χρειάζονται ρίσκα με extreme βελτιώσεις κλπ.

Επισης τα φλασαρισματα ειδικά στο galaxy δεν έχουν να προσφέρουν τίποτα.

Είναι αρκετo το γνήσιο firmware με κάποιες απλές βελτιώσεις μέσω εφαρμογών.

Ειδικά τα beta firmwares δεν αποτελούν λύση αφού αν ήταν, θα τα έδιναν σαν final.

Μόνο κάποιες νεότερες εκδόσεις που όμως δεν είναι beta αλλά προορίζονται για άλλες χώρες και πιθανως περιεχουν σημαντικές βελτιώσεις, θα μ έκαναν να ξαναφλασαρω.

Μοναδικό μου πρόβλημα με τα android παραμένει το copy paste που είναι εντελώς χάλια τουλάχιστον στο Eclair.

Αν και στο froyo παραμένει το ίδιο κακό, θα μπω σε σκέψεις αλλαγης:mad:

Είναι κάτι που το χρησιμοποιώ καθημερινά για την δουλειά μου και μου είναι απαραίτητο.

Δοκίμασα μια εμπορική εφαρμογή αλλά έχει πρόβλημα με τα Ελληνικά. Δεν διαβάζονται στην επικολληση.

 

Παιδιά από την αρχή που πήρα το κινητό έχω παρατηρήσει μία πράσινη πολύ λεπτή γραμμή στο αριστερό μέρος της οθόνης (από πάνω προς τα κάτω). Φαίνεται περισσότερο άμα το αριστερό μέρος της εικόνας είναι ανοιχτό γκρι.

 

Το έχει παρατηρήσει κανένας άλλος? Αρχικά δεν του έδωσα σημασία αλλα...

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Όχι δεν έχω παρατηρήσει τέτοια γραμμή.

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Όταν έχω κάποιο εισερχόμενο στο Gmail, αλλά το ανοίξω και στη συνέχεια το διαγράψω από το PC, αυτό παραμένει στα εισερχόμενα του Galaxy.

Ξέρετε αν γίνεται, όταν κάνω συγχρονισμό από το Galaxy, να σβήνει τα μηνύματα που έχουν διαβαστεί και διαγραφεί από το PC?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο μένα παιδες,

 

Νέος στην οικογενεια galaxy s, καλως σας βρήκα.

 

Διαβαζω εδω και τρεις ωρες το thread απο την αρχή του. Πολυ ενδιαφέροντα όλα τα θέματα που αναπτύσονται. Καλλυμένος (νομίζω) από την προστασία του DOA αλλά και σαν υπάλληλος καταστήματος Γερμανός (ηρεμα γιουχαρισματα,παρακαλώ) θα ήθελα αν μπορεί καποιος να μου πει σε ενα μηνυμα ποιες ειναι οι τελευταίες εκδοσεις (δοκιμασεμένες-σταθερές) firmaware,rom κτλ.

 

Η συσκευή μου γράφει:

 

2.1-update1

I9000XXJM1

2.6.29

root@SE-S603#2

 

Επίσης το thread του tyxerakias με τις οδηγίες είναι up to dated? (Πολύ καλό post και πολλά ευχαριστώ για την δουλειά του)

 

Το lagfix μπαινει αυτόματα αν κανεις root τη συκευή σου??

 

Συγνωμη αν τα έχετε πει πολλές φορές μα μετά απο τρεις ωρες διασπαρτες πληροφορίες θα ήμουν ευγνόμων αν τα έβλεπα συγκεντρωτικά με λινκ αν χρειάζεται σε ενα ποστ.

 

Και ότι θέλεται απο Γερμανό μου λέτε....:)

 

Φιλε μου απο τις πληροφοριες της συσκευης σου που παραθετεις,εισαι ηδη root,απ οτι θυμαμαι σε καποιο προηγουμενο ποστ,τα παιδια ειχαν γραψει οτι τα firmwares στα galaxy s που πουλαει ο γερμανος ειναι εξαρχης root (διορθωστεμε αν κανω λαθος).

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου απο τις πληροφοριες της συσκευης σου που παραθετεις,εισαι ηδη root,απ οτι θυμαμαι σε καποιο προηγουμενο ποστ,τα παιδια ειχαν γραψει οτι τα firmwares στα galaxy s που πουλαει ο γερμανος ειναι εξαρχης root (διορθωστεμε αν κανω λαθος).

 

γιαυτο μου παει κι εμενα σφαιρα η συσκευη και τοσο καιρο απλα νομιζα οτι ειμαι τυχερος διαβαζοντας ολα τα κοληματα που κανει σε αλλοςυ εδω μεσα...???

 

γιαυτο πεταει το δικο μου και δεν εχω αντιμετωπισει προβλημα σε τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά "καλημέρα"!

 

Το πήρα και εγώ επιτέλους! Αλλα νωρίς-νωρίς ξεκίνησαν τα προβλήματα...

Ενώ μέχρι τις 04:00 τα ξημερωμάτα που επεσα να κοιμηθω ολα ηταν αψογα σήμερα μπήκα στο Μαρκετ να κατεβασω κανενα Widget με καιρο αλλα δεν κατεβαινει ΤΙΠΟΤΑ. Μου βγαζει σε όλα "ανεπιτυχής λήψη". Τι έγινε; Ποιο είναι το πρόβλημα του;

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά "καλημέρα"!

 

Το πήρα και εγώ επιτέλους! Αλλα νωρίς-νωρίς ξεκίνησαν τα προβλήματα...

Ενώ μέχρι τις 04:00 τα ξημερωμάτα που επεσα να κοιμηθω ολα ηταν αψογα σήμερα μπήκα στο Μαρκετ να κατεβασω κανενα Widget με καιρο αλλα δεν κατεβαινει ΤΙΠΟΤΑ. Μου βγαζει σε όλα "ανεπιτυχής λήψη". Τι έγινε; Ποιο είναι το πρόβλημα του;

 

Καλοριζικο,δεν κανεις ενα reboot να δεις τι γινεται?τυχαινει σε ολα καμια φορα να τη φανε τη φλασια τους.εχεις τσεκαρει τη συνδεση σου?αν εισαι με wifi σβηστο και αναψετο παλι,εχει τυχει κι αυτο.

Δοκιμασε με τον explorer να ανοιξεις καποια σελιδα κι αν στην ανοιγει πιθανοτατα να εχει προβλημα το μαρκετ αυτην την στιγμη κι αυτο εχει τυχει.

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

ηδη μου κατεβαζει νεα εκδοση το kies (παντα με το ενοχλητικο μηνυμα για αποτυχια συνδεσης) και πρεπει να πατας συνεχεια οκ για να συνεχιστει....λετε να μας δωσουν το froyo..??
LG G4
Link to comment
Share on other sites

Κάτι μου καταναλώνει πολύ μπαταρία και δε ξέρω τι. Το έχω βγάλει εδώ και μία ώρα από τη φόρτιση και από εκείνη την ώρα δεν το έχω ακουμπήσει καθόλου και έχει πέσει 6%. Μου το έχει ξανακάνει άλλη μια φορά. Το gps το έχω κλειστό. Και έχω βάλει κάθε μία ώρα να κλείνουν αυτόματα όλες οι εφαρμογές που δε θέλω με τον advanced task killer. Καμιά ιδέα?
Link to comment
Share on other sites

ηδη μου κατεβαζει νεα εκδοση το kies (παντα με το ενοχλητικο μηνυμα για αποτυχια συνδεσης) και πρεπει να πατας συνεχεια οκ για να συνεχιστει....λετε να μας δωσουν το froyo..??

 

νεα εκδοση του kies η νεο update για το τηλεφωνο?

Στο δικο μου kies γιατι η επιλογη ενημερωση τωρα ειναι ανενεργη?

Link to comment
Share on other sites

Καλα το κινητο (και το android γενικα) εχει τρομακτικες δυνατοτητες. Μολις συνδεσα το Galaxy με το pc μου με ftp και πλεον κανω file transfer στο δευτερολεπτο με wifi χωρις το βαλε-βγαλε καλωδιο. Μεχρι στιγμης η μεταβαση απο windows mobile σε android γινεται στο 100%. Δεν εχω θελησει κατι που να μην το εχω βρει. Μπραβο στη Samsung και στη Google βεβαιως!

 

Αντε ενα navigation software επιπεδου garmin να υπηρχε καθως μονο το ndrive το αγγιζει σε σχεδιαση (γιατι απο πλοηγηση σε παει οπου ναναι....) και θα ηταν τελειο. Tα υπολοιπα προγραμματα που εχω βαλει (sygic, navigon) ναι μεν εχουν καλη πλοηγηση turn by turn αλλα το interface τους ειναι κακογραμμενο και φαινονται σαν resized, και οχι προσαρμοσμενα πανω στην αναλυση του Galaxy S.

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ψιλοηλιθια ερωτηση αλλα μηπως γνωριζει κανεις αν με καποιο app μπορει να γινει η αφη του κινητου πιο ομαλη? Δηλαδη οταν scrollaro ενω surfaro να μην ειναι τοσο αποτομη η κινηση,να ειναι σαν του iphone καπως που παει αναλογα με την δυναμη.

 

 

Λοιπόν εδώ εγώ έχω βρει δύο λύσεις...η πρώτη είναι o launcher pro που κάνει αυτό που θες..τον είχα βάλει αρχικά...η δεύτερη λύση είναι...τι άλλο, το lag fix, με το που το έβαλα και ενεργοποιώντας και τον task manager που περιέχει, είχα το ίδιο αποτέλεσμα με τον launcher pro τον οποίο και έβγαλα για να ελευθερώσω μνήμη...

@Κώστα εγώ του έχω θήκη σιλικόνης, και επίσης στην τσέπη το βάζω χωρίς κλειδιά ή κάτι άλλο αλλα επειδή στο θέμα του protector είμαι εντελώς άχρηστος στην τοποθέτηση παράγγειλα και εγώ μία δερμάτινη θήκη για να τελειώνω..lol

Sent from my Galaxy S

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Κάτι μου καταναλώνει πολύ μπαταρία και δε ξέρω τι. Το έχω βγάλει εδώ και μία ώρα από τη φόρτιση και από εκείνη την ώρα δεν το έχω ακουμπήσει καθόλου και έχει πέσει 6%. Μου το έχει ξανακάνει άλλη μια φορά. Το gps το έχω κλειστό. Και έχω βάλει κάθε μία ώρα να κλείνουν αυτόματα όλες οι εφαρμογές που δε θέλω με τον advanced task killer. Καμιά ιδέα?

 

Μήπως έχεις εγκατεστημένο πρόγραμμα προστασίας από ιούς κ.λπ.; Εγώ παρατήρησα τέτοια συμπεριφορά στην μπαταρία όταν το Lookout τρέχει τον πλήρη έλεγχο κάθε εβδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

νεα εκδοση του kies η νεο update για το τηλεφωνο?

Στο δικο μου kies γιατι η επιλογη ενημερωση τωρα ειναι ανενεργη?

 

το kies...

LG G4
Link to comment
Share on other sites

Έκανα αρκετές επανεκκινήσης, προσπάθησα και με WiFi και με GPRS αλλά τιποτα. Στο ιντερνετ μπαινω κανονικά. Και στο ΜΑΡΚΕΤ μπαινω κανονικα, αυτο που ΔΕΝ γίνεται είναι η ληψη...

Μπορεί κανείς να τσεκάρει αν λειτουργεί το ΜΑΡΚΕΤ; Δεν ξερω αν εχει σημασια αλλα ειμαι Θεσσαλονικη (λεω μηπως το ΜΑΡΚΕΤ ειναι Αντι-Παοκτσηδες :D ). Επισης μιας που το ανεφερα και πριν, για Weather Widget πιο προτεινετε; θελω καποιο που να βγαζει στο Widget αναλυτικη προβλεψη. Να βλεπω κατευθειαν τι θα γίνει τις επομενες 2-3 μερες χωρις να πρεπει να ανοιγω το Widget. Να ειναι κατευθειαν.

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος Ι)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...