Jump to content

[Επίσημο] HTC Legend


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 981
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αντιμετωπίζει κανένας πρόβλημα με το WiFi μου κάνει συνέχεια disconnect και δεν συνδέεται εύκολα..

 

Μάλλον εγώ έχω θέμα συμβατότητας με τον router μου(linksys)

Link to comment
Share on other sites

Αλλαξε chanel στο router σου και μαλλον θα λυθει το προβλημα σου

 

Δυστυχώς ούτε με αυτό παίζει ,διάβασα και στο φορουμ της htc πως έχουν και άλλοι θεμα με συμβατότητα σε διάφορους routers..

Link to comment
Share on other sites

παιδια μετα την τελευταια αναβαθμιση λογισμικου βλεπω αρκετη βελτιωση στην μπαταρια, εχει δει καποιος κατι παρομοιο?
Link to comment
Share on other sites

παιδια μετα την τελευταια αναβαθμιση λογισμικου βλεπω αρκετη βελτιωση στην μπαταρια, εχει δει καποιος κατι παρομοιο?

 

Γιατί βγήκε αναβάθμιση??

Link to comment
Share on other sites

ναι για legend και desire.

με συνδεση wifi, ρυθμισεις > σχετικα με το τηλεφωνο > ενημερωσεις λογισμικου συστηματος > "ελεγχος τωρα"

εκτος αν σου εχει ερθει ειδοποιηση..

Link to comment
Share on other sites

ναι για legend και desire.

με συνδεση wifi, ρυθμισεις > σχετικα με το τηλεφωνο > ενημερωσεις λογισμικου συστηματος > "ελεγχος τωρα"

εκτος αν σου εχει ερθει ειδοποιηση..

 

Αν εννοείς αυτή 1.31.405.4 έχει κυκλοφορήσει αρκετό καιρό..

Link to comment
Share on other sites

παιδια μετα την τελευταια αναβαθμιση λογισμικου βλεπω αρκετη βελτιωση στην μπαταρια, εχει δει καποιος κατι παρομοιο?

 

αρκετη δεν θα ελεγα αλλα παει λιγο καλυτερα εφτασα και μεχρι της 10 το βραδυ με μια φορτηση

 

Αν εννοείς αυτή 1.31.405.4 έχει κυκλοφορήσει αρκετό καιρό..

 

ειναι η 1.31.405.5

 

agelakos12τελικα πιο θα παρεις Wave S8500 Sony Ericsson Xperia X10 HTC Legend η Desire

Edited by sotosok
ολα τα λεφτα ο agelakos
Link to comment
Share on other sites

Την 1.31.405.5 εννοοω.

Ε δεν λεω για χρηση σκισιμο, για μετρια χρηση εννοω ειδα μιση μερα παραπανω..

 

πολυ καλα οπως και να το κανεις ειναι μιση μερα επιπλεων φανταζομε οτι δεν θα δουλευης καθολου Bluetooth

Link to comment
Share on other sites

για το κινητό λέω!!!απο wind πότε θα κυκλοφορήσει???

 

αποτι λενε θα καθυστερήσει και θα έρθει μέσα ιουλιου

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλα οπως και να το κανεις ειναι μιση μερα επιπλεων φανταζομε οτι δεν θα δουλευης καθολου Bluetooth

 

οσο βρισκομαι στην δουλεια 8.00-16.00 το bluetooth ειναι μονιμα ανοιχτο και συνδεδεμενο σε ακουστικο.

Link to comment
Share on other sites

Για την αναζήτηση προσώπων η καλύτερη λύση τελικά είναι από την κεντρική οθόνη -->τηλέφωνο και γράφεις τα αρχικά του προσώπου που θέλεις και το βρίσκει. Από την αναζήτηση προσώπων δεν το έχω καταφέρει ακόμα (morelocale εγκατεστημένο εννοείται). Υπάρχει κάποια άλλη εφαρμογή μήπως ;
Link to comment
Share on other sites

Για την αναζήτηση προσώπων η καλύτερη λύση τελικά είναι από την κεντρική οθόνη -->τηλέφωνο και γράφεις τα αρχικά του προσώπου που θέλεις και το βρίσκει. Από την αναζήτηση προσώπων δεν το έχω καταφέρει ακόμα (morelocale εγκατεστημένο εννοείται). Υπάρχει κάποια άλλη εφαρμογή μήπως ;

 

dialer one.

Must have app!

FuTuRe TaKeS PlAcE DeEp In SpAcE......
Link to comment
Share on other sites

thanks! Επόμενη ερώτηση : Πως γίνεται η διαγραφή ενός mp3 αρχείου; (εκτός από το να συνδέσω το τηλέφωνο στο pc και να το ψάξω από εκεί)
Link to comment
Share on other sites

Το dialer one ειναι πολυ καλο οντως αλλα δεν ψαχνει ταυτοχρονα και αγγλικα και ελληνικα οπως ο default dialer. Κι εμενα δεν με βολευει που τις εχω μισες μισες τι επαφες μου.
Link to comment
Share on other sites

thanks! Επόμενη ερώτηση : Πως γίνεται η διαγραφή ενός mp3 αρχείου; (εκτός από το να συνδέσω το τηλέφωνο στο pc και να το ψάξω από εκεί)

 

απο οτι ειδα δεν γινεται ουτε με το astro file

Link to comment
Share on other sites

thanks! Επόμενη ερώτηση : Πως γίνεται η διαγραφή ενός mp3 αρχείου; (εκτός από το να συνδέσω το τηλέφωνο στο pc και να το ψάξω από εκεί)

 

OI File Manager .

FuTuRe TaKeS PlAcE DeEp In SpAcE......
Link to comment
Share on other sites

απο οτι ειδα δεν γινεται ουτε με το astro file

 

Κρατάς πατημένο το δάχτυλο στο αρχείο, και μετά πατάς το Edit File. Εκεί έχει επιλογή για delete.

Link to comment
Share on other sites

Κρατάς πατημένο το δάχτυλο στο αρχείο, και μετά πατάς το Edit File. Εκεί έχει επιλογή για delete.

 

πολυ σωστα δεν το ειχα δει ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πάει και ο Ιούνιος!

Πού είναι το Legend οεο;;

My mobile History:

ERICSSON GO118 -- ERICSSON GF768 -- ERICSSON T28s -- SONY ERICSSON P900 -- SONY ERICSSON G900 -- HTC LEGEND -- SAMSUNG GALAXY S3 mini -- SAMSUNG GALAXY S5 mini -- XIAOMI Mi5 -- XIAOMI Mi Mix 2s

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...