Jump to content

Εικόνες στις υπογραφές


Γιάννης
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω δυο φωτογραφιες στην υπογραφη μου και εμφανιζοντε πανω κατω.Μπορω να τις κανω να εμφανιζοντε η μια διπλα στη αλλη και πως????Ευχαριστω. :) ;) ;)

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να βάλεις το & n b s p ; χωρίς το κενό ανάμεσά τους, μετά από το τέλος του πρώτου [/img] και πριν την αρχή του επόμενου

 

(δεν το έχω δοκιμάσει εδώ, αλλά δες αν δουλεύει)

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Μπα...δεν επιασε....Ευχαριστω παντως!!!!! :) ;) ;)

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

XEREI KAPOIOS NA MOU PEI POS MPAINEI PHOTO STHN YPOGRAFEI ?

THKS

[sIGPIC][/sIGPIC]Ericsson 197,337,388,768,688,788,T39,T68_SE P900,K500,P910,K750,W800,K800,W910,T650,C905,X1,X10mini+pro_Nokia 6150,3210,8210,7110,6510,3650,6100,6600,6680,9500_Motorola MicroTac 7500,StarTac130,V3x,K1_Panasonic G500,GD90,GD92_Siemens C25,SL45,SX1,S65_Sharp GX20,GX30_Samsung D600,B2100,Galaxy SIII, Sonim XP1, Qtek8010,2020i,S100,9100,8310_iPAQ 6515,hx4700_O2 XDA IIs_Dell Axim X51V_FSC N560_MIO A701_SONY Xperia S,J,T,,Z,Z2_Z5_iPhone 3GS,4,5.6,7
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Γιάννης

 

Εχω δυο φωτογραφιες στην υπογραφη μου και εμφανιζοντε πανω κατω.Μπορω να τις κανω να εμφανιζοντε η μια διπλα στη αλλη και πως????Ευχαριστω. :) ;) ;)

 

Επ η παλια μου signature-photo της 13 :o

 

Τεσπα..δλδ ενοεις να εμφανιζεται η μια διπλα στην αλλη οπως και εμενα, ή να ειναι ακριβως κολλητα; ;Απλως βαλτα συνεχόμενα δλδ klp[//img] fsdf[//img] και μην αφησεις line.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον UNIQUE®

 

XEREI KAPOIOS NA MOU PEI POS MPAINEI PHOTO STHN YPOGRAFEI ?

THKS

 

 

Ανεβαζεις την φωτογραφια σε μια σελιδα (πχ briefcase pathfinder) την βλεπεις κανεις δεξι κλικ -ιδιοτητες πανω στην φωτο και επιλεγεις με το ποντικι ολη της την διευθυνση.Μετα πας στην υπογραφη σου και γραφεις img το url που μαρκαρες με το ποντικι και τελος /img

Τις λεξεις img και /img μεσα σε αγκυλη [] Aυτα!!!! :) :) :) :)

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Stephen

 

Επ η παλια μου signature-photo της 13 :o

 

Τεσπα..δλδ ενοεις να εμφανιζεται η μια διπλα στην αλλη οπως και εμενα, ή να ειναι ακριβως κολλητα; ;Απλως βαλτα συνεχόμενα δλδ klp[//img] fsdf[//img] και μην αφησεις line.

 

 

Σε ευχαριστω φιλε μου.Πετυχε αλλα υπαρχει μια διαφορα υψους στις δυο φωτο.Διορθωνεται???Γινεται να μπει ενα ελαχιστο κενο αναμεσα τους???Ευχαριστω πολυ. :) ;) ;) ;)

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Γιάννης

 

Ανεβαζεις την φωτογραφια σε μια σελιδα (πχ briefcase pathfinder) την βλεπεις κανεις δεξι κλικ -ιδιοτητες πανω στην φωτο και επιλεγεις με το ποντικι ολη της την διευθυνση.Μετα πας στην υπογραφη σου και γραφεις img το url που μαρκαρες με το ποντικι και τελος /img

Τις λεξεις img και /img μεσα σε αγκυλη [] Aυτα!!!! :) :) :) :)

 

Επίσης πρέπει το site που θα βάλεις την photo σου να δίνει εξωτερικά links!

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως οι ΟΠΧ απαγορεύουν τη χρήση παραπάνω από μίας φωτογραφίας για υπογραφή. Μπορείτε να παρακάμψετε αυτόν τον κανόνα συγχωνεύοντας τις δύο εικόνες σε μία με κάποιο πρόγραμμα (πχ PhotoShop) που όμως θα συμμορφώνεται με τους κανόνες διαστάσεων και μεγέθους των ΟΠΧ.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον eLeKtriK EyE

 

Νομίζω πως οι ΟΠΧ απαγορεύουν τη χρήση παραπάνω από μίας φωτογραφίας για υπογραφή. Μπορείτε να παρακάμψετε αυτόν τον κανόνα συγχωνεύοντας τις δύο εικόνες σε μία με κάποιο πρόγραμμα (πχ PhotoShop) που όμως θα συμμορφώνεται με τους κανόνες διαστάσεων και μεγέθους των ΟΠΧ.

 

 

Στο σπίτι του κρεμασμένου δεν μιλάνε για σχοινί... :o :D ;) :p

Ούτε οι δικές μας συμμορφώνονται... :rolleyes: :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Bayern7

 

Στο σπίτι του κρεμασμένου δεν μιλάνε για σχοινί... :o :D ;) :p

Ούτε οι δικές μας συμμορφώνονται... :rolleyes: :cool:

 

Τώρα το είδα αυτό... Λοιπόν:

Αν εννοείς τα 27 pixels ύψους που είναι μεγαλύτερα από το επιτρεπτό, εντάξει. Κρεμασμένος είσαι κι εσύ όμως, μιας και έχεις 8 γραμμές κειμένου, αντί για τις 5 επιτρεπτές, καθώς και 10 pixels ύψους περισσότερα από το επιτρεπτό. Αυτό για να μη νομίζεις ότι μου την είπες.

Link to comment
Share on other sites

Γιαυτό ο αγαπητός Bayern θα την αλλάξει σύντομα, όσο πολύ και αν μας αρέσει...

 

Μπορείς π.χ. να βγάλεις τα λόγια... ή να τα κάνεις σε μια γραμμή...

 

Thank you...

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Wappy

 

olh ayth h fasaria gia na mpei epipleon to shma tou pelateiakou sthn ypografh??? e re vitsia... :p

 

 

 

Φιλικα κρατα τα προβληματα σου για σενα!!!!! :) :) :) Το τι θελει καθενας να βαλει ειναι αποκλειστικα δικο του θεμα. :) :)

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Γιάννης

 

Φιλικα κρατα τα προβληματα σου για σενα!!!!! :) :) :) Το τι θελει καθενας να βαλει ειναι αποκλειστικα δικο του θεμα. :) :)

 

Μην τον παρεξηγεις τον Wappako, το "13" του φερνει αγριες εξωαγωνιστικες μνημες και δικαιλογειται. :p :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Bayern7

 

Στο σπίτι του κρεμασμένου δεν μιλάνε για σχοινί... :o :D ;) :p

Ούτε οι δικές μας συμμορφώνονται... :rolleyes: :cool:

 

 

 

Αρχικό Μήνυμα από τον eLeKtriK EyE

 

Τώρα το είδα αυτό... Λοιπόν:

Αν εννοείς τα 27 pixels ύψους που είναι μεγαλύτερα από το επιτρεπτό, εντάξει. Κρεμασμένος είσαι κι εσύ όμως, μιας και έχεις 8 γραμμές κειμένου, αντί για τις 5 επιτρεπτές, καθώς και 10 pixels ύψους περισσότερα από το επιτρεπτό. Αυτό για να μη νομίζεις ότι μου την είπες.

 

 

Aπότι βλέπεις από τα smilies δεν είχα κανενα σκοπό να "στην πω"! Αν βέβαια εσύ νομίζεις ότι στην είπα δεν έχω κανένα πρόβλημα!

Επίσης αν πρόσεξες καλά μίλησα για τις υπογραφές ΜΑΣ (συμπεριλαμβανομένης και της δικής μου, το ξέρω ότι είναι "παράνομες" όπως και πολλών άλλων), οπότε κακώς αρπάχτηκες!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Stephen

 

Μην τον παρεξηγεις τον Wappako, το "13" του φερνει αγριες εξωαγωνιστικες μνημες και δικαιλογειται. :p :lol:

 

 

ω ναί! εξέχαστες νύχτες βίας και ... :o :p :cool: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω και εγω!Γιατι τα Post εναλλαξ εχουν διαφορετικο background colour; Ετσι η υπογραφη μου δεν μπορει να ταιριαξει με ολα τα ποστ αλλα τα μισα (καταλαβαινετε τι εννοω αν δειτε την υπογραφη μου....εδω...)
Link to comment
Share on other sites

για λόγους ευκολίας θα έλεγα είναι περισσότερο...απλά για να ξεχωρίζουν τα ποστς μεταξύ τους..:o

και σιγά...μια χαρά είναι η υπογραφή σου βρε..:)

Link to comment
Share on other sites

@Lumens: Είναι έτσι για να ξεχωρίζουνε τα posts. Αλλά αυτό δεν είναι πρόβλημα για την υπογραφή σου, αρκεί να ορίσεις να έχει transparent background.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Γιάννης

 

Εχω δυο φωτογραφιες στην υπογραφη μου και εμφανιζοντε πανω κατω.Μπορω να τις κανω να εμφανιζοντε η μια διπλα στη αλλη και πως????Ευχαριστω. :) ;) ;)

 

Τόση φασαρία για να βάλεις αυτή την πράσινη βλακεία? :o :p
http://digitalviews.smugmug.com/photos/471912194_RABQF-Th.gif
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...