Jump to content

[Επίσημο] HTC HD mini


zalaros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σας, μόλις σήμερα έγινα κάτοχος του mini και είμαι αρκετά ενθουσιασμένος. Θα μπορούσε κάποιος να μου πει πως κατεβάζουμε το dropbox στο κινητό και αν μπορούμε να αποθηκεύσουμε ολόκληρους φακέλους με αρχεία (του dropbox) στο κινητό ώστε να να τα επεξεργαζόμαστε και όταν δεν είμαστε online και ας γίνεται η ενημέρωση του προγράμματος αργότερα?

 

Και κάτι ακόμα, πως καθαρίζουμε την οθόνη?

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by athanaso77
Δεν γράφουμε συνεχόμενα μηνύματα. Κάνε χρήση της "Τροποποίησης" ή της "Πολλαπλής Παράθεσης"
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Σχετικά με το dropbox είναι πολύ πρόσφατες οι πρώτες προσπάθειες για windows mobile και δεν έχουμε ασχοληθεί ιδιαίτερα. Δες εδώ.

 

Όσον αφορά το καθάρισμα της οθόνης, ένα απλό βαμβακερό ύφασμα αρκεί.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς εννοείς

Απουσία του Χ Button από τα windows,δεν κατάφερα να βρώ πως κλείνουν τα προγράμματα.

 

Αυτό επανέρχεται εύκολα κάτω αριστερά.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Η αλήθεια είναι ότι δεν κατάλαβα πως συνδέεται αυτό που λες με την προηγούμενη συζήτηση... :confused:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

έχω αγοράσει το κινητό εδώ και τρείς ημέρες και είμαι αρκετά ευχαριστημένη.βασικά έχω κάποιες απορίες, χρειάζετε να βάλω προστατευτικό οθόνης;και πως μπορώ να μην κατεβάζω οτιδήποτε απο το internet παρά μόνο όταν συνδέομαι με το wifi?

και όσον αφορά τα προγράμματα ,έχει task manager όπου τα απενεργοποιείς πανέυκολα και άμεσα.

Link to comment
Share on other sites

απο wifi δεν χρεωνομαστε τιποτα;Ενας ασχετος ρωταει

 

Οχι ...Καμμια χρεωση απο κανενα κινητο με Wifi.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Να βαλεις το nodata και να αποκλεισεις συνδεσεις μεσω Vodafone κλπ.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ.θα τα κάνω και τα δύο

 

Tο Vodafone web να το κανεις να ειναι disable.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!ειμαι και εγώ καινουργιος κάτοχος του htc hdmini θα ήθελα να ροτήσω πώς συνδέουμε το τηλ με τον pc αν έχει καπιο πρόγραμα για να μπορέσω να περάσω τισ επαφές του προηγούμενου τηλ μου σε αφτό.και απο που μπορώ να κατεβάσω κάπια προγραματάκια δωρεάν για το htc όπως κάπιο πρόγραμα πλοήγησεις.

ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!ειμαι και εγώ καινουργιος κάτοχος του htc hdmini θα ήθελα να ροτήσω πώς συνδέουμε το τηλ με τον pc αν έχει καπιο πρόγραμα για να μπορέσω να περάσω τισ επαφές του προηγούμενου τηλ μου σε αφτό.και απο που μπορώ να κατεβάσω κάπια προγραματάκια δωρεάν για το htc όπως κάπιο πρόγραμα πλοήγησεις.

ευχαριστώ!

 

Συγχρονιζεις τις επαφες σου με το microsoft outlook απο το παλιο τηλεφωνο και μετα συγχρονιζεις και το νεο κινητο με το προγραμμα αυτο.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

εχω κατεβάσει το active syng 4.5 απο την σελίδα της microsoft mobile και οταν προσπαθώ να συνδεθώ με το htc παρουσιάζει σφάλμα δεν μπορέι να κανει ενημέρωση με το outlook. μήπως δεν έχω σαν προεπιλεγμένο αφτό και έχω το outlook expres?(γενικά με το που αρχίζει και σκανάρει δεν συνδεεται καθόλου με το pc:cry:
Link to comment
Share on other sites

hello every1! ομολογώ οτι με εχει ζαλισει το κινητο, απο το απλό nokia e71 πέρασα στο hd mini και δε μπορώ ακόμα καλά καλά να δω τα μηνυματα μου. Τέσπα, έχω κατεβασει ενα οδηγό (ντροπή στο κουτί να έχει μονο το γρηγορο οδηγο) και προσπαθώ να βγάλω άκρη με τη βοηθεια σας. Πρώτη μου λοιπόν απορία. Στην αρχική οθόνη γράφει για το καιρό, βρίσκει επίσης ποια περιοχή ειμαι. Χρεώνομαι για αυτο το γεγονός? το ρωτάω γιατί πάνω στη μπάρα έχει ενα G με σήμα δίπλα και όταν πατάω γράφει vodafone web και δίπλα χρόνο να γράφει. Πατώντας το τέλος (κρατώντας πατημένο) κάνω disable το gprs (αν εχει σχέση με το γεγονός και δεν είναι άσχετο). Ερχονται και αλλες αποριες..thanks!
Link to comment
Share on other sites

hello every1! ομολογώ οτι με εχει ζαλισει το κινητο, απο το απλό nokia e71 πέρασα στο hd mini και δε μπορώ ακόμα καλά καλά να δω τα μηνυματα μου. Τέσπα, έχω κατεβασει ενα οδηγό (ντροπή στο κουτί να έχει μονο το γρηγορο οδηγο) και προσπαθώ να βγάλω άκρη με τη βοηθεια σας. Πρώτη μου λοιπόν απορία. Στην αρχική οθόνη γράφει για το καιρό, βρίσκει επίσης ποια περιοχή ειμαι. Χρεώνομαι για αυτο το γεγονός? το ρωτάω γιατί πάνω στη μπάρα έχει ενα G με σήμα δίπλα και όταν πατάω γράφει vodafone web και δίπλα χρόνο να γράφει. Πατώντας το τέλος (κρατώντας πατημένο) κάνω disable το gprs (αν εχει σχέση με το γεγονός και δεν είναι άσχετο). Ερχονται και αλλες αποριες..thanks!

 

 

Κλειστο αμμεσως!!!!! Θα παθεις εγκεφαλικο με τον λογαριασμο αν δεν εχεις προπληρωμενο χρονο για internet.

 

Βαλε το nodada που λεω λιγο πιο πανω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Κλειστο αμμεσως!!!!! Θα παθεις εγκεφαλικο με τον λογαριασμο αν δεν εχεις προπληρωμενο χρονο για internet.

 

Βαλε το nodada που λεω λιγο πιο πανω.

το προγραμμα τρεχει αυτοματα μολις ανοιφω το κινητο? πρεπει να κανω κατι αλλο?

Link to comment
Share on other sites

το προγραμμα τρεχει αυτοματα μολις ανοιφω το κινητο? πρεπει να κανω κατι αλλο?

 

Να πας την πρωτη φορα στο προγραμμα και το Vodafone web μα το κανεις disable.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

υποθετω κατι αντιστοιχο και για κοσμοτε. εγω εκανα disable και gprs και internet. μονο τα mms αφησα.
Link to comment
Share on other sites

υποθετω κατι αντιστοιχο και για κοσμοτε. εγω εκανα disable και gprs και internet. μονο τα mms αφησα.

 

Πολυ σωστα!!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...