Jump to content

[Επίσημο] Samsung Wave (S8500)


andreas_ku990
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μάγκες βρήκα τρόπο να περάσω σε Sygic με χάρτη Ελλάδας όλη την Ευρώπη μέσα!!! Αν σαν ενδιαφέρει πείτε μου! :D (Πρέπει να έχετε ήδη αγοράσει το Sygic με οποιονδήποτε χάρτη).

-Μπορώ να γράψω εδώ οδηγίες η θα με κυνηγήσουν;;;

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πόσοι το έχτε παρατηρήσει άλλα όταν πάτε να ανοίξετε τα google maps, δεν μπαίνει βγάζοντας μήνυμα "Οι Χάρτες Google απατούν Bada 2.0 ή μεταγενέστερη έκδοση υλικολογισμικού. Αναβαθμίστε το υλικολογισμικό σας μέσω Samsung Kies" ... Η αναβάθμιση όλο και πιο κοντά :)
Link to comment
Share on other sites

και απο που βρισκουμε τους google maps?

 

Είναι widget (ένα μπλέ με ένα μεγάλο g από το google) που το έχει εξαρχής στη δεξαμενή των widgets

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες βρήκα τρόπο να περάσω σε Sygic με χάρτη Ελλάδας όλη την Ευρώπη μέσα!!! Αν σαν ενδιαφέρει πείτε μου! :D (Πρέπει να έχετε ήδη αγοράσει το Sygic με οποιονδήποτε χάρτη).

-Μπορώ να γράψω εδώ οδηγίες η θα με κυνηγήσουν;;;

 

Δεν νομιζω να σε κυνηγησουν αφου προυποθετει να εχουμε αγορασει το sygic, για πες με ενδιαφερει!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

 

θα ηθελα λιγη βοηθεια σχετικα με το συγχρονισμο επαφων μεταξυ κινητου και e-mail.

Θελω να περασω στο gmail ολες τις επαφες. Πηγαινω στους λογαριασμους,φτιαχνω ενα gmail βαζω τα στοιχεια μου και παταω το συγχρονισμο. Επειτα πηγαινω στο e-mail και μου δειχνει οτι οι επαφες ειναι αδειες.

Δοκιμασα και το εξης: Ρυθμισεις,συγχρονισμος, sync1 για επαφες, βαζω τα στοιχεια του gmail και παταω συγχρονισμο.Περνουν 5 δευτερα και μου βγαζει σφαλμα δικτυου. Τι πρεπει να διορθωσω? Επισης,αν μπω μεσα στο συγχρονισμο επαφων,μου γραφει απομακρυσμενες επαφες,ονομα προφιλ και κωδικο.Πρεπει να γραψω κατι εκει?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

 

θα ηθελα λιγη βοηθεια σχετικα με το συγχρονισμο επαφων μεταξυ κινητου και e-mail.

Θελω να περασω στο gmail ολες τις επαφες. Πηγαινω στους λογαριασμους,φτιαχνω ενα gmail βαζω τα στοιχεια μου και παταω το συγχρονισμο. Επειτα πηγαινω στο e-mail και μου δειχνει οτι οι επαφες ειναι αδειες.

Δοκιμασα και το εξης: Ρυθμισεις,συγχρονισμος, sync1 για επαφες, βαζω τα στοιχεια του gmail και παταω συγχρονισμο.Περνουν 5 δευτερα και μου βγαζει σφαλμα δικτυου. Τι πρεπει να διορθωσω? Επισης,αν μπω μεσα στο συγχρονισμο επαφων,μου γραφει απομακρυσμενες επαφες,ονομα προφιλ και κωδικο.Πρεπει να γραψω κατι εκει?

 

Τι email εκανες; Gmail ή Exchange Activesync; Εγω θυμαμαι δεν ειχα καποιο προβλημα με τις επαφες, εκανα παντα ομως Exchange Activesync.

Link to comment
Share on other sites

Εκανα και με Gmail και με Exchange αλλα τιποτα :(

 

Μολις το δοκιμασα και δουλευει κανονικα, σου βγαζει κανα μηνυμα ή απλα δεν στα συγχρονιζει;

Link to comment
Share on other sites

Μολις το δοκιμασα και δουλευει κανονικα, σου βγαζει κανα μηνυμα ή απλα δεν στα συγχρονιζει;

 

Μπαινω λογαριασμοι στο goole, επειτα, δινω στοιχεια για το gmail και κωδικο, μου βγαζει social Hub Push, συγχ Email μια εβδομαδα πριν κ.τ.λ. Συγχρονισμο επαφων κ.τ.λ. , πατaω οκ και μου βγαζει πανω στη μπαρα συγχρονισμοσ. Οταν ομως μπαινω απο browser στο gmail μου δεν υπαρχει καμια επαφη :(

Link to comment
Share on other sites

Κάποια λύση σχετικά με το πρόβλημα στα windows 7 με το app store στο kies υπάρχει? Εκτός απ΄το να του αλλάξουμε την έκδοση για να το μπερδέψουμε ή να αντικαταστήσουμε το αρχείο AStorePlugin.dll με αρχείο παλαιότερης έκδοσης
nokia 3210, nokia 3310, nokia 3330, sony ericsson t68i, sony ericsson t610, sony ericsson t630, sharp gx30i, nokia 6670, nokia n70, sony ericsson g900, nokia 5800, samsung omnia, samsung wave, samsung corby, samsung monte, nokia 1800, sony ericsson xperia neo V, sony xperia U, sony xperia Z, lg nexus 4, sony xperia Z, sony xperia Z1
Link to comment
Share on other sites

Τι πρόβλημα έχεις δηλαδή ; Εμένα παίζει κανονικά σε 7. Δεν έπαιζε σωστά αλλα του έκανα το update και αυτο μου το πρότεινε το ίδιο και όλα δουλεύουν ρολόι
Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει το Bada 2.0, τα σπαει παιδια, μολις περασα μια εκδοση. Καμια σχεση με οτι εχουμε τωρα ;):D Edited by stakhs
Link to comment
Share on other sites

Τι πρόβλημα έχεις δηλαδή ; Εμένα παίζει κανονικά σε 7. Δεν έπαιζε σωστά αλλα του έκανα το update και αυτο μου το πρότεινε το ίδιο και όλα δουλεύουν ρολόι

 

Βασικά όλα εντάξει το έφτιαξα

nokia 3210, nokia 3310, nokia 3330, sony ericsson t68i, sony ericsson t610, sony ericsson t630, sharp gx30i, nokia 6670, nokia n70, sony ericsson g900, nokia 5800, samsung omnia, samsung wave, samsung corby, samsung monte, nokia 1800, sony ericsson xperia neo V, sony xperia U, sony xperia Z, lg nexus 4, sony xperia Z, sony xperia Z1
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει το Bada 2.0, τα σπαει παιδια, μολις περασα μια εκδοση. Καμια σχεση με οτι εχουμε τωρα ;):D

 

αντε να δουμε το update όμως! ας ελπισουμε μεσα νοέμβρη...

Link to comment
Share on other sites

αντε να δουμε το update όμως! ας ελπισουμε μεσα νοέμβρη...

 

Τι εννοείς update μήπως εννοείς πότε θα βγεί η επίσημη έκδοση?

nokia 3210, nokia 3310, nokia 3330, sony ericsson t68i, sony ericsson t610, sony ericsson t630, sharp gx30i, nokia 6670, nokia n70, sony ericsson g900, nokia 5800, samsung omnia, samsung wave, samsung corby, samsung monte, nokia 1800, sony ericsson xperia neo V, sony xperia U, sony xperia Z, lg nexus 4, sony xperia Z, sony xperia Z1
Link to comment
Share on other sites

Το σώφρον θα ήταν να το δώσουν εδώ και κάποιες μέρες.

Αν κάποιος θέλει να χρησιμοποιήσει το Google maps τώρα, δεν μπορεί. Απαράδεκτο:mad:

Link to comment
Share on other sites

Αν θελετε , κανετε τον κοπο να περασετε την 2.0 Στην σελιδα 511 γραφει τον τροπο.

 

Εντελως διαφορετικη φιλοσοφια. Ευελπιστω συντομα να βγει επισημα στο kies, με flash player :happy:

Link to comment
Share on other sites

Αν θελετε , κανετε τον κοπο να περασετε την 2.0 Στην σελιδα 511 γραφει τον τροπο.

 

Εντελως διαφορετικη φιλοσοφια. Ευελπιστω συντομα να βγει επισημα στο kies, με flash player :happy:

 

ειναι σταθερη εκδοση φιλε μου? μετα η αναβαθμιση στην επισημη εκδοση θα γινει κανονικα μεσω kies η θα πρεπει να το ξεφλασαρουμε?

Link to comment
Share on other sites

ειναι σταθερη εκδοση φιλε μου? μετα η αναβαθμιση στην επισημη εκδοση θα γινει κανονικα μεσω kies η θα πρεπει να το ξεφλασαρουμε?

 

Πρέπει να ξαναφλασάρεις

nokia 3210, nokia 3310, nokia 3330, sony ericsson t68i, sony ericsson t610, sony ericsson t630, sharp gx30i, nokia 6670, nokia n70, sony ericsson g900, nokia 5800, samsung omnia, samsung wave, samsung corby, samsung monte, nokia 1800, sony ericsson xperia neo V, sony xperia U, sony xperia Z, lg nexus 4, sony xperia Z, sony xperia Z1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...