Jump to content

[Επίσημο] Samsung Wave (S8500)


andreas_ku990
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν μπορώ να τα κατεβάσω
nokia 3210, nokia 3310, nokia 3330, sony ericsson t68i, sony ericsson t610, sony ericsson t630, sharp gx30i, nokia 6670, nokia n70, sony ericsson g900, nokia 5800, samsung omnia, samsung wave, samsung corby, samsung monte, nokia 1800, sony ericsson xperia neo V, sony xperia U, sony xperia Z, lg nexus 4, sony xperia Z, sony xperia Z1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και γω τώρα το κατέβασα. Το tetris πως λέγετε?
nokia 3210, nokia 3310, nokia 3330, sony ericsson t68i, sony ericsson t610, sony ericsson t630, sharp gx30i, nokia 6670, nokia n70, sony ericsson g900, nokia 5800, samsung omnia, samsung wave, samsung corby, samsung monte, nokia 1800, sony ericsson xperia neo V, sony xperia U, sony xperia Z, lg nexus 4, sony xperia Z, sony xperia Z1
Link to comment
Share on other sites

τωρα το πρωι το κιες μου εβγαλε αναβαθμιση την οποια καταφερα να κανω με το update του προγραμματος ολως παραδόξως...
Link to comment
Share on other sites

Σημερα στο UK SamsungApps εχει δωρεαν Tetris, Monopoly απο ΕΑ.

 

πως μπορουμε να κατεβασουμε απο το uk samsungapps?

Link to comment
Share on other sites

Ναι πολυ περιεργως και σε εμενα η αναβαθμιση εγινε αμεσωσ.... Αντε λετε να βγαινει και 1.2?

 

Λογικά το update του kies θα έγινε για να μην υπάρχουν προβλήματα στις αναβαθμίσεις μιας και δεν προσθέθηκε κάποιο ιδιαίτερο feature...Οπότε σύντομα θα έρθει και η 1.2

Sony Ericcson K550i

Samsung Wave S8500

LG NEXUS 4 E960 (16gb)

And it goes talking (και πάει λέγοντας) :p

Link to comment
Share on other sites

πως μπορουμε να κατεβασουμε απο το uk samsungapps?

 

Αν βαλεις tetris πχ πανω δεξια στο search που εχει θα στο βγαλει,παρεπιπτοντως το monopoly πολυ καλο παιχνιδακι αλλα μαλλον οσοι προλαβαν,προλαβαν.Eχει και ενα αλλο πολυ καλο παιχνιδι που λεγεται tight rope hero και χτες ηταν free,σημερα δεν ξερω

Link to comment
Share on other sites

Καλά πολύ χάλι οι servers του samsung apps...Το monopoly ακόμα free το έχουνε...Πολεμάω από χτες να το κατεβάσω αλλά συνεχειά μου βγάζει σφάλμα οτί οι server είναι φορτωμένοι και δεν μπορούν να με εξυπηρετήσουν...Και γενικώς το apps αργεί πολύ κ από το kies και από το κινητ να φορτώσει πληροφορίες των εφαρμογών κτλ..

Sony Ericcson K550i

Samsung Wave S8500

LG NEXUS 4 E960 (16gb)

And it goes talking (και πάει λέγοντας) :p

Link to comment
Share on other sites

Και γω προσπαθούσα ώρες αλλά τελικά τα κατάφερα και το κατέβασα. Πολύ lag όμως
nokia 3210, nokia 3310, nokia 3330, sony ericsson t68i, sony ericsson t610, sony ericsson t630, sharp gx30i, nokia 6670, nokia n70, sony ericsson g900, nokia 5800, samsung omnia, samsung wave, samsung corby, samsung monte, nokia 1800, sony ericsson xperia neo V, sony xperia U, sony xperia Z, lg nexus 4, sony xperia Z, sony xperia Z1
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά έχω θέμα. Ξαφνικά χθες έφαγε όλη τη μπαταρία σε μια μέρα. Ηταν στην αναμονή και 5 λεπτά route66!!. Το φόρτησα και σε 2ώρες πήγε 75%!!!!

Το σβήνο το βράδυ, το ανοίγω στο 65%!!!!. Μετά από λίγη ώρα 70%. Τώρα το απόγευμα 55%....Τι λέτε. Το κινητό ή η μπαταρία?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά έχω θέμα. Ξαφνικά χθες έφαγε όλη τη μπαταρία σε μια μέρα. Ηταν στην αναμονή και 5 λεπτά route66!!. Το φόρτησα και σε 2ώρες πήγε 75%!!!!

Το σβήνο το βράδυ, το ανοίγω στο 65%!!!!. Μετά από λίγη ώρα 70%. Τώρα το απόγευμα 55%....Τι λέτε. Το κινητό ή η μπαταρία?

 

τι εφαρμογές εγκατέστησες τις τελευταίες 2-3 μέρες;

 

απεγκατήστησε τες και δες ξανά τι γίνεται ...

 

επίσης, το CPU % πόσο είναι οταν "δεν κάνεις τίποτα"

 

μήπως μένει κάτι να τρέχει από πισω;

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εγώ όποτε το βλέπω είναι στο 1% το cpu. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο. το gps status το έχω κι εγώ. weatherbug το είχα αλλά μούφες θερμοκρασίες μου έβγαζε και το έστειλα. Δοκίμασε να δεις μήπως παίζει ρόλο.

 

επίσης "σκότωσε" όλα τα widgets σου γιατί παίζει κι αυτά να κάνουν την ζημιά (wifi- bluetooth εννοείται πως τα έχεις απενεργοποιημένα έ.... ;)

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

καλά εννοείται off. widgets δεν άλλαξα κάτι τόσο καιρό. Έχω πολλά (7 σελίδες) αλλά πάντα κράταγε 3 μέρες. Θα στείλω το weather bug και θα δώ.

Απλά απόρρώ. Θα μου έρθει και ....3η μπαταρία σε λίγες μέρες (η 2η που ήρθε ήταν μούφα) και θα τσεκάρω εκ νέου.

Link to comment
Share on other sites

μα πως κάνετε ετσει γεια καπεια παλιοπεχνειδεια,

 

δεν κατεβάζετε λέω εγώ ., έναν καλό αλά τσαμπε ΠΙΧΙΔΑ που κυκλοφορεί, και ας φενετε σαν πεδικος , είναι από τούς καλύτερους , σας το λέω εγώ , που έχω 5 πιχιδες !!!!!!

 

φιλικα μακης

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες.

Βρήκα το εξής bug προχτές.... Όταν μου στέλνει κάποιος sms και στην επαφή του έχω παραπάνω απο 1 νούμερο αποθηκευμένο, π.χ. 2 νούμερα, στο μήνυμα δεν εμφανίζεται ο αριθμός απο τον οποίο μου έστειλε το sms, ούτε υπάρχει κάποια επιλογή στο μενού "Στοιχεία" όπως σε αλλα κινητα...

 

Το έχει προσέξει κανείς άλλος αυτό;

 

Υπάρχει τρόπος διόρθωσης ή να περιμένουμε την έκδοση 1.2 του Bada?

Huawei P8 Titanium Grey, Android 5.0.1

Samsung Galaxy S4 mini (GT-I9195 Black), Android 4.4.2

Samsung Galaxy S Advance (GT-I9070 Black) Android 4.1.2

Samsung Wave I (GT-S8500) BadaOS 2.0

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλήμερα που μπορουμε να βρουμε το route66 για το κινητο ;

το κινητο το εχει φιλος και μεσα δεν υπαρχει ουτε η trial version αλλα ουτε στο app store δεν το βλεπουμε. ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλήμερα που μπορουμε να βρουμε το route66 για το κινητο ;

το κινητο το εχει φιλος και μεσα δεν υπαρχει ουτε η trial version αλλα ουτε στο app store δεν το βλεπουμε. ευχαριστω

 

γεια σου φιλε. πρεπει να πατησεις στο εικονιδιο περιηγηση γιατι η εφαρμογη δεν εχει τιτλο route 66. Αν πατησεισ στο περιηγηση θα μπει σε αυτη την εφαρμογη..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

 

Έχω το Wave 20 μέρες και είμαι ΥΠΕΡ-ευχαριστημένος. Αν και δε το έχω εξερευνήσει πλήρως....περισσότερο παιχνίδια παίζω. :)

Μία απλή ερώτηση: Ποιός είναι ο καλύτερος-σωστότερος τρόπος να καθαρίζεις την super amoled οθόνη? Γενικά λερώνεται αρκετά με δαχτυλιές κλπ, παρόλο που προσέχω πολύ! Συνήθως παίρνω ένα βαμβάκι στεγνό και το σκουπίζω, αλλά έτσι δε γίνεται τίποτα....

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

εχω το wave περιπου 4 μηνες και θελω να μοιραστω μαζι σας την απογοητευση που νιωθω για το gps του.Παιδια δεν κλειδωνει με τιποτα κατω απο 10 λεπτα ειναι πραγματικα μια μουφα τι gps status τι a-gps εβαλα τα ιδια σ***α ειναι ενω στον ιδιο χωρο το htc td και το sony-ericcson c900 κλειδωνουν αμεσως το wave αγρον αγοραζει

και δε θελω καποιος να μου πει για τις ρυθμισεις του a-gps που αναφερονται σε προηγουμενο post εμενα με ενδαφερει οτι απο τη στιγμη που εχει κεραια gps πρεπει να λειτουργει και σωστα γιατι στο κατω κατω τζαμπα δεν το αγορασα 400 ευρω εδωσα

εαν καποιος εδω μεσα κατεχει καλα τα αγγλικα τον παρακαλω πολυ ας τους στειλει ενα mail να ξεκαθαρισει αυτη η κατασταση

firmware 1.0.2.

Up The Irons \m/
Link to comment
Share on other sites

εχω το wave περιπου 4 μηνες και θελω να μοιραστω μαζι σας την απογοητευση που νιωθω για το gps του.Παιδια δεν κλειδωνει με τιποτα κατω απο 10 λεπτα ειναι πραγματικα μια μουφα τι gps status τι a-gps εβαλα τα ιδια σ***α ειναι ενω στον ιδιο χωρο το htc td και το sony-ericcson c900 κλειδωνουν αμεσως το wave αγρον αγοραζει

και δε θελω καποιος να μου πει για τις ρυθμισεις του a-gps που αναφερονται σε προηγουμενο post εμενα με ενδαφερει οτι απο τη στιγμη που εχει κεραια gps πρεπει να λειτουργει και σωστα γιατι στο κατω κατω τζαμπα δεν το αγορασα 400 ευρω εδωσα

εαν καποιος εδω μεσα κατεχει καλα τα αγγλικα τον παρακαλω πολυ ας τους στειλει ενα mail να ξεκαθαρισει αυτη η κατασταση

firmware 1.0.2.

Το σκέφτηκες καθόλου ότι μπορεί να φταίει η συσκευή σου ή ο συγκεκριμένος δέκτης;

10 λεπτά σε εξωτερικό χώρο;

Εμένα κάνει 5 λεπτά σε σχεδόν κλειστό χώρο και 2-3 σε εξωτερικό (π.χ. αυτοκίνητο).

Σίγουρα κλειδώνει αργότερα από άλλες αλλά όχι και 10 λεπτά...

Link to comment
Share on other sites

εχω το wave περιπου 4 μηνες και θελω να μοιραστω μαζι σας την απογοητευση που νιωθω για το gps του.Παιδια δεν κλειδωνει με τιποτα κατω απο 10 λεπτα ειναι πραγματικα μια μουφα τι gps status τι a-gps εβαλα τα ιδια σ***α ειναι ενω στον ιδιο χωρο το htc td και το sony-ericcson c900 κλειδωνουν αμεσως το wave αγρον αγοραζει

και δε θελω καποιος να μου πει για τις ρυθμισεις του a-gps που αναφερονται σε προηγουμενο post εμενα με ενδαφερει οτι απο τη στιγμη που εχει κεραια gps πρεπει να λειτουργει και σωστα γιατι στο κατω κατω τζαμπα δεν το αγορασα 400 ευρω εδωσα

εαν καποιος εδω μεσα κατεχει καλα τα αγγλικα τον παρακαλω πολυ ας τους στειλει ενα mail να ξεκαθαρισει αυτη η κατασταση

firmware 1.0.2.

Πάντως και εμένα παρόλο που έχω αγορασμένο το route66 σε κλειστό χώρο δεν κλειδώνει σχεδόν ποτέ, όμως στο αυτοκίνητο πιάνει σήμα σχεδόν αμέσως. Δοκίμασε σε ανοιχτό χώρο...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...