Jump to content

Samsung B5722 Dual SIM


soublaki-3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά εχει ελληνικό μενου εγγύηση της ελληνικής αντιπροσωπείας?Απο που το αγόρασες?

 

Ολα τα Ελληνικα καταστηματα το εχουν με ελληνικο μενου και 2 χρονια εγγυηση. Εγω το πηρα απο το multirama 209 E

ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ :stupid:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 475
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ολα τα Ελληνικα καταστηματα το εχουν με ελληνικο μενου και 2 χρονια εγγυηση. Εγω το πηρα απο το multirama 209 E

 

Me too..από multirama στα 209Ε

Link to comment
Share on other sites

Επειδη το σκεφτομαι και εγω σοβαρα να το παρω θελω να ρωτησω η μπαταρια ποσες μερες κραταει με αρκετη ομιλια ??

 

Επισης η συσκευασια περιλαμβανει καποια εξτρα μπαταρια ή καποια θηκη ?

2020 - Vote China again :p Go Xiaomi Mi 9 lite

2018 - Back in the Android World...Honor 8 Black

Iphone 5s think different..

LG G2- Samsung S4 - Samsung S1 - Alfawise S92 !

Link to comment
Share on other sites

Επειδη το σκεφτομαι και εγω σοβαρα να το παρω θελω να ρωτησω η μπαταρια ποσες μερες κραταει με αρκετη ομιλια ??

 

Επισης η συσκευασια περιλαμβανει καποια εξτρα μπαταρια ή καποια θηκη ?

η μπαταρια του ειναι πολυ καλη μου εχει κρατηση 4 ημερες με μεση χρηση,δηλαδη 15 με 20 λεπτα ομηλιας και 10 sms. δυστυ

χος εχει μια μπαταρια στην συσκευασια.θηκη εχει αλλα δεν με βολευει γιατι αφηνει ενα κομματι της μπροστινης προσοψης ακαληπτο

Link to comment
Share on other sites

Οθτε εμενα βολευει η θηκη.(θηκη ειναι ??????) Οσο για τη μπαταρια θεωρω οτι για τις απαιτησεις του κινητου με τοσο μεγαλη οθονη μια χαρα κραταει. Εμενα με ικανοποιει πληρως
ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ :stupid:
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι χρηστης του D880 και πολυ ευχαριστημενος!

Εχω 3 ερωτησεις για το B5722 .

1. Ποια η σχεση (αμα ξερει καποιος) αναμεσα στις μπαταριες αυτων των 2 συσκευων?

2. Το B5722 εχει την δυνατοτητα να να ανοιξεις καποιο αρχειο word ή excel ?

3. Επειδη κανω πολλες κλησεις και χρειαζομαι να ειναι ευκολο στην χρηση το κινητο οσον αφορα την ευκολια της κλησης , πως κρινεται αυτη την συσκευη σε αυτο το θεμα?

Link to comment
Share on other sites

Μπορω μονο στη τριτη ερωτηση να σου απαντησω με σιγουρια μιας και το εχω μονο 4 μερες.Επειδη ειναι το πρωτο μου κινητο χωρις πληκτρολογιο χρειαστηκε λιγος χρονος να το συνηθησω αλλα δεν εχει μεγαλη διαφορα σε σχεση με τα αλλα. Κανω κι εγω πολλες κλησεις και γρηγορα γι αυτο χρησιμοποιω τις ταχειες.Οπως ακριβως και με τα αλλα. Οσο για τη μπαταρια εχει ερωτηθει πολλες φορες αυτο. Για τοσο μεγαλη οθονη εμενα με ικανοποιει πληρως με 30-40 λεπτα ομιλιας και το ραδιο ολη μερα σχεδον μου κραταει 2 μερες. Ελπιζω να βοηθησα
ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ :stupid:
Link to comment
Share on other sites

Μπορω μονο στη τριτη ερωτηση να σου απαντησω με σιγουρια μιας και το εχω μονο 4 μερες.Επειδη ειναι το πρωτο μου κινητο χωρις πληκτρολογιο χρειαστηκε λιγος χρονος να το συνηθησω αλλα δεν εχει μεγαλη διαφορα σε σχεση με τα αλλα. Κανω κι εγω πολλες κλησεις και γρηγορα γι αυτο χρησιμοποιω τις ταχειες.Οπως ακριβως και με τα αλλα. Οσο για τη μπαταρια εχει ερωτηθει πολλες φορες αυτο. Για τοσο μεγαλη οθονη εμενα με ικανοποιει πληρως με 30-40 λεπτα ομιλιας και το ραδιο ολη μερα σχεδον μου κραταει 2 μερες. Ελπιζω να βοηθησα

 

 

Σε ευχαριστω!

Ακριβως αυτο ειναι κι εμενα το προβλημα μου. Παντα ειχα τηλεφωνο με πληκτρολογιο.

Link to comment
Share on other sites

το έχει δουλέψει κάποιος με bluetooth hands free;

λειτουργεί κανονικά η άμα απαντήσεις από το κινητό σου μεταφέρει τον ήχο εκεί;

Link to comment
Share on other sites

το έχει δουλέψει κάποιος με bluetooth hands free;

λειτουργεί κανονικά η άμα απαντήσεις από το κινητό σου μεταφέρει τον ήχο εκεί;

 

Τι εννοεις κανονικα? Εγω δεν το βγαζω απο τη τσεπη μου καθολου.

ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ :stupid:
Link to comment
Share on other sites

το έχει δουλέψει κάποιος με bluetooth hands free;

λειτουργεί κανονικά η άμα απαντήσεις από το κινητό σου μεταφέρει τον ήχο εκεί;

 

Αν εννοεις οτι αμα χρησιμοποιεις bluetooth hands free και απαντησεις οχι απο αυτο αλλα απο το κινητο , τοτε οντως μεταφερει τον ηχο απευθειας εκει και πρεπει να τον μεταφερεις παλι στο bluetooth hands free .

 

Το αγορασα κι εγω σημερα το κινητο!

Μετα απο 2 χρονια χρησης του D880 duo μου κανει πολυ καλη εντυπωση!

Ειμαι πολυ ικανοποιημενος απο την ευκολη αλλαγη καρτων οπως και απο το μενου και τον ηχο στην ομιλια!

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις πως κλειδωνει-ξεκλειδωνει?γιατι δεν το βρισκω!

 

Στο πλαι δεξια κατω εχει δυο κουμπακια. Το ενα ειναι κλειδωμα και το αλλο φωτογραφια.

ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ :stupid:
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!

 

Τελικα παιδες η μπαταρια με μετρια χρηση τι λεει ? Ποσο κραταει ? Επισης αν μπορει καποιος ας ανεβασει μια photo να δουμε πως παει η καμερα...

2020 - Vote China again :p Go Xiaomi Mi 9 lite

2018 - Back in the Android World...Honor 8 Black

Iphone 5s think different..

LG G2- Samsung S4 - Samsung S1 - Alfawise S92 !

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω.ξερεις αν κλειδωνει αυτοματα?υπαρχει επιλογη?

 

Ουτε εγω το βρηκα οποτε το κλειδωνω με το χερι.

ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ :stupid:
Link to comment
Share on other sites

Εχετε εντοπισει αν εχει μετρητη δεδομενων???

 

Λογικα θα ειναι οπως και στα υπολοιπα samsung..πατα το πληκτρο των κλησεων,μετα διαχειριση αρχειων καταγραφης και θα στα βγαλει.

Link to comment
Share on other sites

Λογικα θα ειναι οπως και στα υπολοιπα samsung..πατα το πληκτρο των κλησεων,μετα διαχειριση αρχειων καταγραφης και θα στα βγαλει.

 

Δυστυχως δεν ειναι εκει.Εχει εχει μονο για χρονο ομιλιας

Link to comment
Share on other sites

Οι απαράδεκτοι της COSMOTE δεν το επιδοτουν στην ανανέωση που πηγα να κάνω σημερα... εχουν 800 τηλέφωνα στη λίστα και αυτό όχι!!! γκρρρρρρ
Link to comment
Share on other sites

Οι απαράδεκτοι της COSMOTE δεν το επιδοτουν στην ανανέωση που πηγα να κάνω σημερα... εχουν 800 τηλέφωνα στη λίστα και αυτό όχι!!! γκρρρρρρ

 

προφανος θελουν να εχεις μονο εναν αριθμο και οχι επιπλεον εναν αλλης εταιριας

Link to comment
Share on other sites

Γεια παιδιά.. πολύ όμορφο το κινητό και με πολύ καλή οθόνη. Μήπως θα μπορούσε κάποιος να βοηθήσει και να μου πει πως θα μπορούσα να το συνδέσω με τον υπολογιστή;

 

Στο cd που υπήρχε στη συσκευασία ήρθε το kies αλλά δυστυχώς κάθε απόπειρα σύνδεσης είτε με το kies είτε ως μέσο μαζικής αποθήκευσης αποτυγχάνει..

ευχαριστώ

TO CALL OR NOT TO CALL??
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung B5722 Dual SIM

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...