Jump to content

Τα πάντα για τα Καρτοσυμβόλαια


stathis334
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχω κανει χτες αιτηση για φορητοτητα για whats up.και μετα θα κανω για καρτοσυμβολαιο.

για τα 1000 θεωρω ενα μηνα παραταση θα δωσουν σιγουρα

Edited by makarios91
Link to comment
Share on other sites

έχουν δώσει ήδη ένα μηνα παράταση, αλλά δεν αποκλείεται να δώσουν και άλλη
Nokia και ξερό ψωμί ... :p
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω κατι? Μετα το περας των δωδεκα μηνων μπορει να συνεχισει να μας καλουν δωρεαν οι WhatsUpακιδες?
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω κατι? Μετα το περας των δωδεκα μηνων μπορει να συνεχισει να μας καλουν δωρεαν οι WhatsUpακιδες?

 

μετά το τέλος του συμβολάιου σου (όσο είναι αυτό) δεν μπορούν να σε καλούν δωρεάν.

Nokia και ξερό ψωμί ... :p
Link to comment
Share on other sites

μετά το τέλος του συμβολάιου σου (όσο είναι αυτό) δεν μπορούν να σε καλούν δωρεάν.

 

Εγω εκανα μετατροπη WhatsUp σε καρτοσυμβολαιο τον περασμενο Ιουνιο με 18μηνο συμβολαιο, θυμαμαι μου ειχαν πει στο γερμανο οτι για ενα χρονο θα μπορουσαν οι whatsupακιδες να με καλουν δωρεαν! Τι ισχυει?

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Εγω εκανα μετατροπη WhatsUp σε καρτοσυμβολαιο τον περασμενο Ιουνιο με 18μηνο συμβολαιο, θυμαμαι μου ειχαν πει στο γερμανο οτι για ενα χρονο θα μπορουσαν οι whatsupακιδες να με καλουν δωρεαν! Τι ισχυει?

 

για εσένα ισχύει ότι σου είχαν πει τότε.

 

για αυτούς που κάνουν τώρα ισχύει μέχρι το τέλος της δέσμευσης του συμβολαίου

Nokia και ξερό ψωμί ... :p
Link to comment
Share on other sites

για εσένα ισχύει ότι σου είχαν πει τότε.

 

για αυτούς που κάνουν τώρα ισχύει μέχρι το τέλος της δέσμευσης του συμβολαίου

 

Φυσικα οταν τελειωσει ο χρονος θα ζητησω να μου το επεκτηνουν. Θα γινεται λες?

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Φυσικα οταν τελειωσει ο χρονος θα ζητησω να μου το επεκτηνουν. Θα γινεται λες?

 

θεωρητικά όχι, αλλά δεν χάνεις τίποτα να ρωτήσεις.

 

αλλιώς το κάνεις πάλι WU στην ανάγκη...

Nokia και ξερό ψωμί ... :p
Link to comment
Share on other sites

θεωρητικά όχι, αλλά δεν χάνεις τίποτα να ρωτήσεις.

 

αλλιώς το κάνεις πάλι WU στην ανάγκη...

 

Γτ θεωριτικα οχι; Σιγα που δε θα το κανουν κιολας μολις τους πεις οτι θα το κοψεις.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

γιατί "θεωρητικά" σημαίνει με βάση το τι ισχύει... και αυτή τη στιγμή ισχύει να μην το κάνουν.

 

ωστόσο, ποτέ δεν ξέρεις... και δεν χάνεις τίποτα να ρωτήσεις όταν έρθει εκείνη η στιγμή

Nokia και ξερό ψωμί ... :p
Link to comment
Share on other sites

Αυτες οι προσφορες δεν ισχυουν στα καταστηματα του οτε και στον γερμανο?Ειναι μονο On line?

 

ισχύουν κανονικά

Nokia και ξερό ψωμί ... :p
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΡΤΟΣΥΜΒΟΛΑΙΟ COSMOTE.ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ 22,40 ΕΥΡΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΕΧΩ 1500 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ COSMOTE ΚΑΙ 30 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΑΛΛΑ ΔΥΚΤΙΑ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΟ 22,40 ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΡΤΟΣΥΜΒΟΛΑΙΟ COSMOTE.ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ 22,40 ΕΥΡΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΕΧΩ 1500 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ COSMOTE ΚΑΙ 30 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΑΛΛΑ ΔΥΚΤΙΑ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΟ 22,40 ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.

 

Αν όλοι οι φίλοι/γνωστοί/συνεργάτες σου έχουν Κοσμοτέ... Γιατί εγώ πάντα το ξεπερνούσα γι' αυτό το άλλαξα...

A suspicious mind is a healthy mind...

Never stop dreaming

 

(Μπάμπης από Θεσσαλονίκη)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο μενα. Σημερα εκανα το καρτοσυμβολαιο 20.με καρτα ανεργιας και επιδοτηση στο παγιο βγαινει στα 16,5.πηρα και τα χιλια λεπτα. Ηθελα να ρωτησω στα χιλια λεπτα ισχυει το τριλεπτο? Η μονολεπτες κλησεις ειναι? Επισης αν θελησωνα φυγω πριν το 18 μηνο που ειναι και το ποιο πιθανο? Τι επιβαρυνση θα εχω? Νομιζα οτι θα ειχα 1000 προς ολους:) :) :) καθε μηνα...

Αλλιως εμενα με τη q. Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Το ειδαμε και αυτο, σημερα ξυπναω το πρωι, πιανω το κινητο μου να στειλω ενα μνμ, δεν εφευγε, ξαναπροσπαθω, τιποτα. Δοκιμαζω να παρω τηλεφωνο, μου ελεγε οτι δεν εχω προσβαση. Τι να κανω μιας και εφευγα απο το σπιτι μπαινω στο ΟΤΕ SHOP στο Γαλατσι, το λεω εκει σε μια υπαλληλο, κοιταει στο pc, μου λεει ειναι κολλημενος ο αριθμος μου, απο εδω και περα ξεκιναει μια ΑΘΛΙΑ εξυπηρερηση απο την συγκεκριμενη υπαλληλο, γεματο το καταστημα απο κοσμο, μου δινει ενα ακουστικο απο σταθερο τηλ κ μου λεει πες οτι ειπες κ σε εμενα, ηταν τηλ στο 13838, φυσικα δε μπορεσα να βγαλω ακρη με την εισαγωγη κ την φασαρια και το κλεινω κ φευγω. Μετα μας φταει η τροικα το δντ με τετοιους ελλεηνους αξεστους κοπριτες υπαληλους που δε μπορουν να κανουν ουτε τα πιο απλα επιδει θεωρουν σιγουρη την θεση τους. Φευγω και παω ελαχιστα πιο πανω σε Γερμανο οπου πραγματικα εκει η κοπελα με εξυπηρετησε αψογα, πηρε τηλ απο μονη της και μου το εφτιαξαν σε λιγα λεπτα. Πραγματικα απιστευτο αισχος κ νοοτροπια απο το συγκεκριμενο ΟΤΕ shop γιατι απλα εχει δεδομενη την θεση της, ευχομαι να την πεταξουν στο δρομο αυριο.
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα ότι κάποιοι πρέπει να χάσουν τη δουλειά τους και δεν τους λυπάμαι καθόλου. Η χώρα αυτή έφτασε εκεί που έφτασε εξαιτίας τέτοιων ανθρώπων (σαν αυτή την υπάλληλο).
Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα ότι κάποιοι πρέπει να χάσουν τη δουλειά τους και δεν τους λυπάμαι καθόλου. Η χώρα αυτή έφτασε εκεί που έφτασε εξαιτίας τέτοιων ανθρώπων (σαν αυτή την υπάλληλο).

 

δε φταινε αυτοι τοσο, οσο φταινε οι ανωτεροι τους, που ψαχνουν ''ανειδικευτους εργατες'' για να τους βγαινει πιο φτηνα... Και εγω εαν βαλω μια ''κομμωτρια'' να πεταξει αεροπλανο, θα μου το τρακαρει :lol:

Link to comment
Share on other sites

δε φταινε αυτοι τοσο, οσο φταινε οι ανωτεροι τους, που ψαχνουν ''ανειδικευτους εργατες'' για να τους βγαινει πιο φτηνα... Και εγω εαν βαλω μια ''κομμωτρια'' να πεταξει αεροπλανο, θα μου το τρακαρει :lol:

 

Πολλες φορες εκπροσωποι τηλεφωνικων πωλησεων μας παιρνουν για διαφορα πακετα,και οι περισσοτεροι κανουν λαθη στα πακετα που προτεινουν,ειτε αφορα φορητοτητα,ειτε για διαφορα εξοδα που μπορει να προκυψουν οπως διακοπης συμβολαιου,ελαχιστης χρεωσης στις κλησεις,αν υπολογιζουν η οχι το τελος κινητης στο συνολικο ποσο που σου λενε οτι θα σου κοστισει το πακετο κλπ...

Ειναι γεγονος οτι οι περισσοτεροι δεν γνωριζουν καλα τις πτυχες του καθε προγραμματος,και του τι σου προτεινουν.

Link to comment
Share on other sites

Πολλες φορες εκπροσωποι τηλεφωνικων πωλησεων μας παιρνουν για διαφορα πακετα,και οι περισσοτεροι κανουν λαθη στα πακετα που προτεινουν,ειτε αφορα φορητοτητα,ειτε για διαφορα εξοδα που μπορει να προκυψουν οπως διακοπης συμβολαιου,ελαχιστης χρεωσης στις κλησεις,αν υπολογιζουν η οχι το τελος κινητης στο συνολικο ποσο που σου λενε οτι θα σου κοστισει το πακετο κλπ...

Ειναι γεγονος οτι οι περισσοτεροι δεν γνωριζουν καλα τις πτυχες του καθε προγραμματος,και του τι σου προτεινουν.

 

ειδικά στις τηλεπωλησεις λενε πολλα ψεμματα (και μετά 'δε σε ξερω, δε με ξερεις')

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μια βοηθεια ,εχω μιλησει κανα 5αρι φορες με τη cosmote και δε βγάζω άκρη!! Είναι τοσο δύσκολο να καταφέρω να μπω στο cosmote my account???;Έχω δημιουργήσει λογαριασμό στο mycosmote αλλα δε βρίσκω το my account.

http://img201.imageshack.us/img201/6797/20037978.jpg

έχω γραφτεί όπως βλεπεται στο mycosmote,παταω εκει που λεει myaccount και με βγάζει στη παρακατω σελίδα

http://img688.imageshack.us/img688/712/48309768.jpg

ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΜΩΣ BUSINESS ACCOUNT

Επίσης παω να μπω απο το android κινητό και μου λεει το username ή ο κωδικός δεν έιναι έγκυρος!

Τι κανω λαθος ,που πρεπει να παω??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...