Jump to content

iPad (1st gen - 2010)


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να επισημάνω κ εγώ ένα άλλο bug (ίσως)..

 

Έχω μετατρέψει μια σειρά σε mp4 και βάζω κ βλέπω επεισόδια σε fullscreen. Ενώ γενικά όταν κάνω tap πάνω στην οθόνη μου εμφανίζει τη μπάρα κύλισης και του ήχου, υπάρχουν φορές που είναι σα να κολλάει και όσα tap και αν κάνω δε βγάζει τίποτα. Τότε στρέφω την οθόνη από landscape σε portrait, σα να ξεκολλάει τότε και με ταπ μου τα εμφανίζει πάλι.

Το χει παρατηρήσει κάποιος?

 

Το ίδιο έχω παρατηρήσει κι εγώ στο iphone μου, σε 3.1.2 j/b, καποιες, λίγες, φορές το κάνει. Μήπως είναι θέμα OS?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Λοιπον, απο θεμα bugs δεν δοκιμασα τα παραπανω αλλα χθες παρατηρησα το εξης. Ειμαι συνδεμενος με το iPad ασυρματα και λεω ας δοκιμασω να δω τα email μου. Μπαινω λοιπον στο inbox και επιλεγω ενα απο τα accounts που εχω, συγκεκριμενα επελεξα του hotmail. Υποψην οτι αυτο το account δεν ειναι "Push" αλλα "Fetch". Μπαινω σε e-mail που ειχε attached ενα pps και αρχιζω να βλεπω το αρχειο. Καποια στιγμη οταν εκανα γρηγορο scrolling προς τα κατω με επανεφερε στην Home page του iPad. Σαν να με πεταξε με λιγα λογια. Αυτο εγινε αλλη μια φορα σε ενα αλλο email παλι με pps. Μηπως ειναι αλλεργικο το iPad με το ΒασιλοΓατο? (Bill Gates για οσους δεν γνωριζουν). :D

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

PERIKLI κατάφερες να κάνεισ stream απότο dream sto air video?

εγλω πιστεύω τα έκανα όλα σωστά αλλα μου λέει invalid sto video.:(

Happy iPhone user:)
Link to comment
Share on other sites

PERIKLI κατάφερες να κάνεισ stream απότο dream sto air video?

εγλω πιστεύω τα έκανα όλα σωστά αλλα μου λέει invalid sto video.:(

 

Ναι, έχεις περάσει σωστά τα κανάλια που θες να παίξει;

Link to comment
Share on other sites

Ας το αναφέρουμε και εδώ :rolleyes:

 

Apple Released iOS 3.2.1 For iPad. Jailbreakers Do Not Update

http://www.funkyspacemonkey.com/apple-released-ios-321-ipad-jailbreakers-update

 

The new iPad iOS comes with the following changelog:

improved WiFi connectivity

fixed an issue that could prevent copy and paste of single-page PDF attachments in Mail

Addressed an issue that could cause video playback to freeze

improved reliability of video-out when using iPad Dock Connector to VGA Adapter

Added Bing as an option for Safari’s search field

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ας το αναφέρουμε και εδώ :rolleyes:

 

Apple Released iOS 3.2.1 For iPad. Jailbreakers Do Not Update

http://www.funkyspacemonkey.com/apple-released-ios-321-ipad-jailbreakers-update

 

The new iPad iOS comes with the following changelog:

improved WiFi connectivity

fixed an issue that could prevent copy and paste of single-page PDF attachments in Mail

Addressed an issue that could cause video playback to freeze

improved reliability of video-out when using iPad Dock Connector to VGA Adapter

Added Bing as an option for Safari’s search field

Μόλις το διάβαζα στο macrumors:) ευχαριστούμε.

Και όπως λέει προσοχή δεν κάνουμε upgrade αν δεν θελουμε να μείνουμε χωρίς ελληνικό πληκτρολόγιο.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Ναι, έχεις περάσει σωστά τα κανάλια που θες να παίξει;

 

με το πρόγραμμα που δίνει τα πέρασες?

δε μπορεσα να βρώ μόνος το zap url κλπ που λέει...μήπως μπορείς να με βοηθήσεις λίγο?

εγώ έτρεξα το πρόγραμμαπάτισα export sto air video αλλά δεν παίζουν τα αρχεία μετά μου λέει invalid.

Happy iPhone user:)
Link to comment
Share on other sites

Ολε! Μολις το διαβασα κι εγω! Παω για update! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Aγορασα αυτή την back cover της Belkin

 

http://the-gadgeteer.com/2010/04/20/belkin-grip-vue-case-for-ipad-review/

 

Έχω εντυπωσιαστει τρομερά από την μπαταρία του.

Από τις 9 το πρωί μέχρι τώρα και είμαι στο 60% βέβαια χωρίς συνεχή χρήση αλλά κάτι ανάλογο σε κινητό θα το είχε στείλει προ πολλού για φορτισμα.

 

Μετά από ένα μήνα++ αρχίζω να μην μπορώ να ανεχθώ την χρήση του κινητού μου πέρα από κανά mail.

Καθομουν νωρίτερα σ ένα καφέ όσο η γυναίκα μου έκανε τα ψώνια της και έβγαλα το Leo να σερφαρω λίγο. Μου κακοφανηκε τρομερά.

Τέλος. Δεν ρίχνω λεφτά σε κινητά. Θα προτιμησω να μείνω όπως είμαι και του χρόνου αν βγει iPad με κάμερα και μεγαλύτερη ραμ τα δίνω εκεί να πιάσουν τόπο.

 

Η χρήση που κάνω στο κινητό μου έχει ελαχιστοποιηθεί. Στην δουλειά βγάζω κάποιες φωτό που τις περνάω με το Dropbox στο iPad η στο pc και αυτό είναι όλο.

Ενταξη είναι και το gps κλπ, αλλά τα κάνω μια χαρά όπως είμαι. Δεν αξίζει να πάρω κάτι άλλο.

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Aγορασα αυτή την back cover της Belkin

 

http://the-gadgeteer.com/2010/04/20/...r-ipad-review/

 

Έχω εντυπωσιαστει τρομερά από την μπαταρία του.

Από τις 9 το πρωί μέχρι τώρα και είμαι στο 60% βέβαια χωρίς συνεχή χρήση αλλά κάτι ανάλογο σε κινητό θα το είχε στείλει προ πολλού για φορτισμα.

 

Μετά από ένα μήνα++ αρχίζω να μην μπορώ να ανεχθώ την χρήση του κινητού μου πέρα από κανά mail.

Καθομουν νωρίτερα σ ένα καφέ όσο η γυναίκα μου έκανε τα ψώνια της και έβγαλα το Leo να σερφαρω λίγο. Μου κακοφανηκε τρομερά.

Τέλος. Δεν ρίχνω λεφτά σε κινητά. Θα προτιμησω να μείνω όπως είμαι και του χρόνου αν βγει iPad με κάμερα και μεγαλύτερη ραμ τα δίνω εκεί να πιάσουν τόπο.

 

Η χρήση που κάνω στο κινητό μου έχει ελαχιστοποιηθεί. Στην δουλειά βγάζω κάποιες φωτό που τις περνάω με το Dropbox στο iPad η στο pc και αυτό είναι όλο.

Ενταξη είναι και το gps κλπ, αλλά τα κάνω μια χαρά όπως είμαι. Δεν αξίζει να πάρω κάτι άλλο.

 

Αν μπορεις διoρθωσε λιγο το link σου για να δουλεψει. Μηπως λες γιά αυτην εδω? :)

http://the-gadgeteer.com/2010/04/20/belkin-grip-vue-case-for-ipad-review/

 

 

Για τη μπαταρια πραγματικα εχω παθει πλακα. Να φανταστεις Τριτη μεσημερι το ανοιξα και το δουλευα οχι συνεχεια, και μολις τωρα το εβαλα να φορτωσει. :lol:

 

Οσο για το iPhone μπορω να πω οτι το εχω βαλει παραπερα, ισως και επειδη ειμαι πανω απο το iPad συνεχεια. Πριν ειχα τη καψα να παρω το 4αρι αλλα μετα το iPad δεν με καιει κιολας. Θα δειξει μετα απο καιρο. :)

Edited by energetic

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

με το πρόγραμμα που δίνει τα πέρασες?

δε μπορεσα να βρώ μόνος το zap url κλπ που λέει...μήπως μπορείς να με βοηθήσεις λίγο?

εγώ έτρεξα το πρόγραμμαπάτισα export sto air video αλλά δεν παίζουν τα αρχεία μετά μου λέει invalid.

 

Υποθέτω ότι έχεις Hotbird, σωστά; Τα κανάλια που δίνει είναι για τον Astra.

 

Θα πρέπει να πάρεις τους κωδικούς των καναλιών που σε ενδιαφέρουν από τα bouquets του Dreambox και να τα περάσεις στο αρχείο που έβαλες στο root του mac αλλά και στον φάκελο liveTv.

 

Αν μπορώ θα κάνω post με τα απαραίτητα αρχεία/ρυθμίσεις, θέλω να βεβαιωθω πρώτα ότι οι πληροφορίες αυτές μπορούν να δημοσιευτούν νόμιμα.

Link to comment
Share on other sites

Aγορασα αυτή την back cover της Belkin

 

http://the-gadgeteer.com/2010/04/20/belkin-grip-vue-case-for-ipad-review/

 

Έχω εντυπωσιαστει τρομερά από την μπαταρία του.

Από τις 9 το πρωί μέχρι τώρα και είμαι στο 60% βέβαια χωρίς συνεχή χρήση αλλά κάτι ανάλογο σε κινητό θα το είχε στείλει προ πολλού για φορτισμα.

 

Μετά από ένα μήνα++ αρχίζω να μην μπορώ να ανεχθώ την χρήση του κινητού μου πέρα από κανά mail.

Καθομουν νωρίτερα σ ένα καφέ όσο η γυναίκα μου έκανε τα ψώνια της και έβγαλα το Leo να σερφαρω λίγο. Μου κακοφανηκε τρομερά.

Τέλος. Δεν ρίχνω λεφτά σε κινητά. Θα προτιμησω να μείνω όπως είμαι και του χρόνου αν βγει iPad με κάμερα και μεγαλύτερη ραμ τα δίνω εκεί να πιάσουν τόπο.

 

Η χρήση που κάνω στο κινητό μου έχει ελαχιστοποιηθεί. Στην δουλειά βγάζω κάποιες φωτό που τις περνάω με το Dropbox στο iPad η στο pc και αυτό είναι όλο.

Ενταξη είναι και το gps κλπ, αλλά τα κάνω μια χαρά όπως είμαι. Δεν αξίζει να πάρω κάτι άλλο.

 

+1000 Κώστα, μόλις βγει δε και η 4, τότε θα πετάει το εργαλείο.

 

Σήμερα το χρησιμοποίησα για πρώτη φορά με πρσγματικη επαγγελματική ανάγκη γιατί δεν είχα κοντά μου άλλο υπολογιστή:

 

Επεξεργασία συνημμενου doc Ελληνικού κειμένου που ήλθε με email στο documents to go, αποθήκευση στο dropbox, αποστολή του link με email πίσω στο χειριστή για τα περαιτέρω. Επίσης δημιουργία ενός mind map με το iThoughts HD (εκπληκτική εφαρμογή για mind mapping) αποθήκευση στο dropbox σαν pdf, σε folder που συγχρονιζει με αλλους συναδέλφους στο γραφείο, εκτύπωση από έναν από αυτούς και παράδοση στη συνάντηση που είχαμε λίγο αργότερα.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Κωστή πράγματι έτσι είναι.

Από την αρχή είπα ότι πολλά πράγματα προτιμώ να τα κάνω στο iPad παρά στο pc που έχω στο γραφείο λόγο της απλότητα στην υλοποίηση τους.

 

Αυτό το excel να δούλευε λίγο καλύτερα. Δεν ξέρω γιατί είναι τόσο αργό. Αρχείο 350ΚΒ και για να πας από την τελευταία γραμμή στην πρώτη με την μια εφαρμογή κάνει σπασιματα ενώ με την άλλη είναι σαν να κολαει το scrolling.

Αντίθετα PDF τεράστια δεν έχουν κανένα πρόβλημα.

Για να μπορώ να δουλέψω, μετατρεπω τα αρχεία πριν τα αποθηκευσω. Τα κάνω special paste μόνο τα values ώστε να μην είναι ενεργές οι συναρτησεις οι οποίες είναι η αιτία του κακού.

Οπότε αναγκαστικά αυτά τα αρχεία τα έχω σε δυο εκδόσεις μια original στο Dropbox και η απλοποιημενη στο iPad για απλή Γρηγόρη χρήση.

 

 

EDIT

 

Υπάρχει τρόπος να μετατρεψω με κάποια εφαρμογή ένα αρχει word που περιέχει κείμενο και φωτογραφίες σε PDF ?

 

Δοκιμάσω επίσης αποστολή mail με πολλα attachments φωτογραφίες κλπ.

Το office2 Hd που έχω αγοράσει σαν το καλυτερο για excel δεν το κάνει. To documents to go έχει την δυνατοτηα αυτή αλλά δεν το έχω αγοράσει οπότε μελλοντικά χωρίς jb θα πρέπει να αγορασω κι αυτό.

Γίνεται και από το good reader αλλά δεν έχει πλήρη επεξεργασία κειμένου και πρέπει να έχεις όλα τα αρχεια αποθηκευμένα σ αυτό.

Δηλαδή δεν μπορείς να πάρεις κάτι που έχεις αποθηκευμενο στο office2.

Μπορείς αν είσαι JB μέσω iFile αλλά λέμε να το κανείς στα ίσα.

Μάλλον η καλύτερη λύση όλα τα εισερχομενα attachments να τα αποθηκευεις στο Good reader και από εκεί και πέρα τα κανείς ότι θέλεις.

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Μετά από ένα μήνα++ αρχίζω να μην μπορώ να ανεχθώ την χρήση του κινητού μου πέρα από κανά mail.

Καθομουν νωρίτερα σ ένα καφέ όσο η γυναίκα μου έκανε τα ψώνια της και έβγαλα το Leo να σερφαρω λίγο. Μου κακοφανηκε τρομερά.

Τέλος. Δεν ρίχνω λεφτά σε κινητά. Θα προτιμησω να μείνω όπως είμαι και του χρόνου αν βγει iPad με κάμερα και μεγαλύτερη ραμ τα δίνω εκεί να πιάσουν τόπο.

 

Η χρήση που κάνω στο κινητό μου έχει ελαχιστοποιηθεί. Στην δουλειά βγάζω κάποιες φωτό που τις περνάω με το Dropbox στο iPad η στο pc και αυτό είναι όλο.

Ενταξη είναι και το gps κλπ, αλλά τα κάνω μια χαρά όπως είμαι. Δεν αξίζει να πάρω κάτι άλλο.

 

+1

Στο μυαλό μου είσαι Κώστα...!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να μετατρεψω με κάποια εφαρμογή ένα αρχει word που περιέχει κείμενο και φωτογραφίες σε PDF ?

 

Δοκιμάσω επίσης αποστολή mail με πολλα attachments φωτογραφίες κλπ.

Το office2 Hd που έχω αγοράσει σαν το καλυτερο για excel δεν το κάνει. To documents to go έχει την δυνατοτηα αυτή αλλά δεν το έχω αγοράσει οπότε μελλοντικά χωρίς jb θα πρέπει να αγορασω κι αυτό.

Γίνεται και από το good reader αλλά δεν έχει πλήρη επεξεργασία κειμένου και πρέπει να έχεις όλα τα αρχεια αποθηκευμένα σ αυτό.

Δηλαδή δεν μπορείς να πάρεις κάτι που έχεις αποθηκευμενο στο office2.

Μπορείς αν είσαι JB μέσω iFile αλλά λέμε να το κανείς στα ίσα.

Μάλλον η καλύτερη λύση όλα τα εισερχομενα attachments να τα αποθηκευεις στο Good reader και από εκεί και πέρα τα κανείς ότι θέλεις.

 

Το pages κάνει πολύ καλή δουλειά σε αυτό το θέμα, όμως είναι και αυτό επί πληρωμή, αλλά την καλύτερη αυτή τη στιγμή κάνει το documents to go (δυστυχώς γιατί εγώ έχω αγοράσει το quickoffice ακόμη από την εποχή του iPhone και δεν θα ήθελα να ξαναπληρώσω για τέτοια εφαρμογή). Ένα πρόβλημα που έχω αντιμετωπίσει με το good reader αλλά και με τον native viewer αρχείων word που ενεργοποιείται π.χ. όταν ανοίγεις ένα συνημμένο word document στο mail (μάλλον και ο good reader χρησιμοποιεί το ίδιο api) είναι ότι δεν απεικονίζει 100% σωστά τη μορφοποίηση και το κείμενο ελληνικών αρχείων (σε ένα πρόσφατο παράδειγμα εμφάνιζε λέξεις που είχαν διαγραφεί ανάμεσα σε λέξεις που είχαν παραμείνει). Δοκιμάζοντας όλες τις εκδοχές (pages, office2hd, quickoffice, documents to go, good reader) για αυτό το αρχείο, μόνο το documents to go και το pages το έδειξαν σωστά, με το documents to go να δίνει περισσότερες δυνατότητες μεταφοράς του αρχείου στη συνέχεια (π.χ. στο dropbox) από ότι το pages.

 

Τούτων δοθέντων, από τη δική μου εμπειρία, αυτή τη στιγμή η καλύτερη λύση για προβολή και επεξεργασία ελληνικών αρχείων word στο iPad είναι το documents to go (δυστυχώς, για το λόγο που αναφέρω παραπάνω) ...

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, τελικα η original θηκη του iPad ειναι παρα πολυ καλη, ομορφη και πρακτικη. Μαλιστα σκεφτομουν να παρω αλλη μια να την εχω καβαντζα για παν ενδεχομενο. ΑΠο την αλλη ομως το μονο ελλατωμα της για μενα ειναι οτι μαζευει αρκετη σκονη και λερωνει ευκολα. Ευτυχως ομως που με λιγο τριψιμο με το χερι (μικρες ελαφριες σφαλιαριτσες) καθαριζει γρηγορα. Οποτε μπηκα στη σκεψη μηπως και βρω μια θηκη που να ειναι το ιδιο λεπτη οπως της Apple και να βολευει το ιδιο. Εχουμε καμια ιδεα για κατι παρομοιο μηπως στο WWW?

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, τελικα η original θηκη του iPad ειναι παρα πολυ καλη, ομορφη και πρακτικη. Μαλιστα σκεφτομουν να παρω αλλη μια να την εχω καβαντζα για παν ενδεχομενο. ΑΠο την αλλη ομως το μονο ελλατωμα της για μενα ειναι οτι μαζευει αρκετη σκονη και λερωνει ευκολα. Ευτυχως ομως που με λιγο τριψιμο με το χερι (μικρες ελαφριες σφαλιαριτσες) καθαριζει γρηγορα. Οποτε μπηκα στη σκεψη μηπως και βρω μια θηκη που να ειναι το ιδιο λεπτη οπως της Apple και να βολευει το ιδιο. Εχουμε καμια ιδεα για κατι παρομοιο μηπως στο WWW?

 

φιλε ακομα καλυτερη και το ιδιο πρακτικη ειναι αυτη:

 

http://www.macally.com/EN/Product/ArticleShow.asp?ArticleID=320

 

δεν θα το μετανιωσεις. ειναι η κορυφαια θηκη για ipad που κυκολοφοραει. για μενα! :)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, τελικα η original θηκη του iPad ειναι παρα πολυ καλη, ομορφη και πρακτικη. Μαλιστα σκεφτομουν να παρω αλλη μια να την εχω καβαντζα για παν ενδεχομενο. ΑΠο την αλλη ομως το μονο ελλατωμα της για μενα ειναι οτι μαζευει αρκετη σκονη και λερωνει ευκολα. Ευτυχως ομως που με λιγο τριψιμο με το χερι (μικρες ελαφριες σφαλιαριτσες) καθαριζει γρηγορα. Οποτε μπηκα στη σκεψη μηπως και βρω μια θηκη που να ειναι το ιδιο λεπτη οπως της Apple και να βολευει το ιδιο. Εχουμε καμια ιδεα για κατι παρομοιο μηπως στο WWW?

 

Συμφωνώ απόλυτα με την πρόταση του Χριστόφορου, αλλά θα σου πρότεινα τη μαύρη γιατί η γκρι που δυστυχώς είναι η μόνη που βρήκα στην Ελλάδα (public) πριν 1,5 μήνα περίπου βρωμίζει πολύ εύκολα. Κατά τα άλλα είναι εξαιρετική και αφήνει πολύ πιο ανοιχτό το iPad στα πλάγια εκεί που είναι ηχείο, υποδοχή καλωδίων κλπ.

 

Update: Δες και αυτή την καταχώρηση που έχω βάλει φωτογραφίες της θήκης.

Edited by kkalog

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα με την πρόταση του Χριστόφορου, αλλά θα σου πρότεινα τη μαύρη γιατί η γκρι που δυστυχώς είναι η μόνη που βρήκα στην Ελλάδα (public) πριν 1,5 μήνα περίπου βρωμίζει πολύ εύκολα. Κατά τα άλλα είναι εξαιρετική και αφήνει πολύ πιο ανοιχτό το iPad στα πλάγια εκεί που είναι ηχείο, υποδοχή καλωδίων κλπ.

 

Συμφωνω και εγω. για αυτο και μολις βρηκα την μαυρη εδωσα την γκριζα... πολυ ωραια θηκη. ισως η κορυφαια!!

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω και εγω. για αυτο και μολις βρηκα την μαυρη εδωσα την γκριζα... πολυ ωραια θηκη. ισως η κορυφαια!!

 

Χριστόφορε βρήκες τη μαύρη κάπου στην Ελλάδα; (την είδα στις Βρυξέλλες αλλά τσιγκουνεύτηκα τα λεφτά, όμως τώρα το ξανασκέφτομαι για να αλλάξω την γκρι και εγώ).

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Χριστόφορε βρήκες τη μαύρη κάπου στην Ελλάδα; (την είδα στις Βρυξέλλες αλλά τσιγκουνεύτηκα τα λεφτά, όμως τώρα το ξανασκέφτομαι για να αλλάξω την γκρι και εγώ).

 

Αααααααα πού την είδες στις Βρυξέλλες και πόσο Κώστα;;;;

Link to comment
Share on other sites

Αααααααα πού την είδες στις Βρυξέλλες και πόσο Κώστα;;;;

 

Rue Neuve στο κατάστημα που πουλάει μόνο mac (δεν θυμάμαι το όνομα του καταστήματος, ένα τετράγωνο πίσω από το Inno) ;) 50 ευρώ.

 

Update: Mac Line εδώ

Edited by kkalog

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Χριστόφορε βρήκες τη μαύρη κάπου στην Ελλάδα; (την είδα στις Βρυξέλλες αλλά τσιγκουνεύτηκα τα λεφτά, όμως τώρα το ξανασκέφτομαι για να αλλάξω την γκρι και εγώ).

 

Κυπρο ειμαι φιλε.

 

αλλα την παρηγγειλα εγω απο την σελιδα τους. ποσα λεφτα πηρες την γκρι;

Link to comment
Share on other sites

Rue Neuve στο κατάστημα που πουλάει μόνο mac (δεν θυμάμαι το όνομα του καταστήματος, ένα τετράγωνο πίσω από το Inno) ;) 50 ευρώ.

 

Μόλις μας άναψες φωτιές.. Με βλέπω για βολτίτσα! Αν δώσω και 20 ευρώ αυτή που έχω είμαι καλά.

 

edit.. Τζίφος.. Τους πήρα τηλέφωνο. Δεν την έχουν πια και δεν ξέρουν πότε θα ξαναφέρουν.

Edited by CarpeNoctum
Link to comment
Share on other sites

Κυπρο ειμαι φιλε.

 

αλλα την παρηγγειλα εγω απο την σελιδα τους. ποσα λεφτα πηρες την γκρι;

 

Ευχαριστώ πολύ Χριστόφορε, 50 ευρώ κόστισε.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPad (1st gen - 2010)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...