Jump to content

iPad (1st gen - 2010)


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χαιρετε!

 

Μηπως περασε κανεις απο κανα Πλαισιο να δει το ipad απο κοντα,να μοιραστει εντυπωσεις?

 

Από 8 Απριλίου αν δεν κάνω λάθος.

 

Πάντως επειδή το είδα στο Λονδίνο το Σάββατο, δεν παίζεται από κοντά :)

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μολις γυρισα απο το πλαισιο οπου ειδα το ipad χωρις να ξερω οτι το εχουν φερει και χαζεψα!! Παιδια ειναι η πιο ωραια συσκευη που εχω πιασει στα χερια μου! Απιστευτα γρηγορο, πανεμορφο, και ζυγιζει οσο πρεπει (σχετικα ελαφρη:p)! Το πληκτρολογιο ειναι παρα πολυ καλο σε landscape αλλα δυστυχως δεν ειχαν pages εγκατεστημενο για να μπορεσω να το δουλεψω λιγο παραπανω...
Link to comment
Share on other sites

Μολις γυρισα απο το πλαισιο οπου ειδα το ipad χωρις να ξερω οτι το εχουν φερει και χαζεψα!! Παιδια ειναι η πιο ωραια συσκευη που εχω πιασει στα χερια μου! Απιστευτα γρηγορο, πανεμορφο, και ζυγιζει οσο πρεπει (σχετικα ελαφρη:p)! Το πληκτρολογιο ειναι παρα πολυ καλο σε landscape αλλα δυστυχως δεν ειχαν pages εγκατεστημενο για να μπορεσω να το δουλεψω λιγο παραπανω...

 

love at first sight? :p :lol:

 

Μακαρι να το φερουν και σε καποιο Πλαισιο της Θεσ/νικης :)

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

love at first sight? :p :lol:

 

Μακαρι να το φερουν και σε καποιο Πλαισιο της Θεσ/νικης :)

 

Οδυσσεα, εχω την αεντυπωση οτι στο ΠΛΑΙΣΙΟ στο Φοινικα πρεπει να εχουν. Αυτο τουλαχιστο αφηνουν να εννοηθει στο site τους :confused:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Ωχ ναι,δικιο εχεις.Τωρα ειδα και το -"Καλαμαρια".Πως δεν το ειδα πριν :fool:
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Ωχ ναι,δικιο εχεις.Τωρα ειδα και το -"Καλαμαρια".Πως δεν το ειδα πριν :fool:

 

Αντε ραντεβου αυριο στο Φοινικα να το δουμε και μετα για καφε για περαιτερω αξιολογηση. Εισαι ? :rolleyes:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Απλώς παιδιά αυτά είναι demo κομμάτια, δυστυχώς δεν είναι ακόμη καθόλου σίγουρο πότε ακριβώς θα είναι κανονικά διαθέσιμα στην Ελλάδα.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Κωστα μιας και το επιασες στα χερια σου,το βαρος του ηταν αποδεκτο για τις διαστασεις του και τον τροπο που θα πρεπει να το κρατας φυσιολογικα?Δηλαδη ηταν ευκολο να το κρατας με το ενα χερι και να το χειριζεσαι με το αλλο?

 

Αντε ραντεβου αυριο στο Φοινικα να το δουμε και μετα για καφε για περαιτερω αξιολογηση. Εισαι ? :rolleyes:

 

Eγω κι αποψε θα πηγαινα αλλα εχουν κλεισει... :p

 

Αυριο δυστυχως ειμαι κλεισμενος ολη τη μερα,αλλα Παρασκευη ή το αργοτερο Σαββατο θα περασω ;)

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

αν θες τη γνωμη μου ειναι ιδανικο το βαρος του για το μεγεθος του. και το πως θα το κρατας ειναι πραγματικα αναλογως την εφαρμογη. στο itunes που το δουλεψα λιγακι το landscape ηταν πιο βολικο τουλαχιστον για μενα. Αλλα πραγματικα ισχυει αυτο που ελεγε εκεινος ο τυπος με το μαυρο μπλουζακι στο βιντεο της παρουσιασης(αυτος που φοραει συνεχεια τα ιδια:p) οτι δεν εχει orientation. Νομιζω πως τελικα θα το αγορασω απο αμερικη. Αν κα ιεχω τις αμφιβολιες μου για την χρησιμοτητα του, το ερωτευτηκα
Link to comment
Share on other sites

Κωστα μιας και το επιασες στα χερια σου,το βαρος του ηταν αποδεκτο για τις διαστασεις του και τον τροπο που θα πρεπει να το κρατας φυσιολογικα?Δηλαδη ηταν ευκολο να το κρατας με το ενα χερι και να το χειριζεσαι με το αλλο?

 

Αν και δεν το κράτησα πολύ γιατί γινόταν χαμός από κόσμο, η αίσθηση που μου έδωσε είναι ότι δεν το χειρίζεσαι εύκολα με το ένα χέρι για πολύ ώρα, αυτό όμως που είναι πολύ εντυπωσιακό και δεν περιγράφεται εύκολα είναι ότι σου δίνει την αίσθηση του μικρού και του μεγάλου ταυτόχρονα, δηλαδή μικρό για να το έχεις από εδώ και από εκεί και μεγάλο για να "χορταίνεις" την εικόνα του (εδώ νομίζω παίζει ρόλο ότι παρά τη μικρή σχετικά οθόνη, το έχεις λόγω φόρμας πιο κοντά στο οπτικό σου πεδίο από ότι π.χ. ένα netbook και επομένως έχεις αίσθηση μεγαλύτερης κάλυψης της εικόνας). Επίσης η οθόνη είναι πολύ σταθερή και φωτεινή - βέβαια δεν το είδα σε εξωτερικό χώρο, αλλά σε εσωτερικό και μάλιστα με ισχυρό φωτισμό ήταν εξαιρετική.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, διαβασα αυτο το review http://arstechnica.com/apple/reviews/2010/04/ipad-review.ars/ .

Δυστυχως δεν ενθουσιαστηκα. Απο αυτα που διαβασα εποκομισα την εντυπωση οτι ειναι πολυ καλο για διασκεδαση (fun, αν και η ελληνικη λεξη δεν αποδιδει 100% τη σημασια της λεξεως), αλλα οχι για σοβαρη δουλεια (ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ) τουλαχιστον. Αυτα αποκομισα εγω. Μπορει στη συνεχεια να διορθωθουν τα πραγματα, οπως παραδειγματος χαριν χειριζεσαι τα αρχεια στο iworks κ.α. αλλα τωρα μαλλον ΔΕΝ .....

Παρολα αυτα θα παω αυριο να το δω κι απο κοντα :confused:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω παιδια πιστευω οτι μετα απο αρκετη ωρα θα σε κουραζει αν το κρατας με το ενα χερι.Αλλα ενα netbook δε μπορεις καν να το κρατησεις σ'αυτη τη σταση,στον αερα δηλαδη.Χρειαζεσαι καποια σταθερη βαση.

 

Κωστα(kkalog) αυτο που λες περιπου διαβασα και στο engadget.Οτι δλδ μετα απο λιγη ωρα η συσκευη "εξαφανιζεται" και το μονο που βλεπεις ειναι ειναι η οθονη και το περιεχομενο της.

 

Κωστα(ktsak) ειπαμε,την πρωτη γενια θα την αγορασουν για διασκεδαση,οσοι την αγορασουν.Αλλα εχει προοπτικες αναμφισβητητες η συσκευη.Να δουμε τι θα φερει στο τραπεζι και η 4.x.

Edited by NTROPIC
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Την Κυριακή θα το φέρει ένα φίλος να του κάνουμε και το review του και έτσι θα έχω και εγώ άποψη από πρώτο χέρι...

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, διαβασα αυτο το review http://arstechnica.com/apple/reviews/2010/04/ipad-review.ars/ .

Δυστυχως δεν ενθουσιαστηκα. Απο αυτα που διαβασα εποκομισα την εντυπωση οτι ειναι πολυ καλο για διασκεδαση (fun, αν και η ελληνικη λεξη δεν αποδιδει 100% τη σημασια της λεξεως), αλλα οχι για σοβαρη δουλεια (ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ) τουλαχιστον. Αυτα αποκομισα εγω. Μπορει στη συνεχεια να διορθωθουν τα πραγματα, οπως παραδειγματος χαριν χειριζεσαι τα αρχεια στο iworks κ.α. αλλα τωρα μαλλον ΔΕΝ .....

Παρολα αυτα θα παω αυριο να το δω κι απο κοντα :confused:

 

Για σοβαρή δουλειά σε καμία περίπτωση Κώστα, αλλά για όλα τα υπόλοιπα που όταν δεν δουλεύουμε μπορεί να καταλαμβάνουν και το 80% του χρόνου χρήσης μας είναι άψογο (αφού τακτοποιηθεί και το θέμα των ελληνικών βέβαια για εμάς - θυμίζω την προσωρινή λύση του Περικλή!).

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω παιδια πιστευω οτι μετα απο αρκετη ωρα θα σε κουραζει αν το κρατας με το ενα χερι.Αλλα ενα netbook δε μπορεις καν να το κρατησεις σ'αυτη τη σταση,στον αερα δηλαδη.Χρειαζεσαι καποια σταθερη βαση.

 

Κωστα(ktsak) ειπαμε,την πρωτη γενια θα την αγορασουν για διασκεδαση,οσοι την αγορασουν.Αλλα εχει προοπτικες αναμφισβητητες η συσκευη.Να δουμε τι θα φερει στο τραπεζι και η 4.x.

 

Το οτι δεν χρειαζεται να το ακουμπας καπου ειναι αυτο που μ αρεσει, αλλα το οτι δεν μπορει να συνδιασει προς το παρων και ελαφρα πραγματα της δουλειας, δεν μ ενθουσιαζει καθολου.

 

Η εποχη που διανυουμε δεν σηκωνει πραγματα αποκλειστικα για διασκεδαση, ειδικα οταν εχεις οικογενεια.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Την Κυριακή θα το φέρει ένα φίλος να του κάνουμε και το review του και έτσι θα έχω και εγώ άποψη από πρώτο χέρι...

 

Ωραια, θα εχουμε και review απο δικο μας ανθρωπο !!!!!!!!!!

 

Για σοβαρή δουλειά σε καμία περίπτωση Κώστα, αλλά για όλα τα υπόλοιπα που όταν δεν δουλεύουμε μπορεί να καταλαμβάνουν και το 80% του χρόνου χρήσης μας είναι άψογο (αφού τακτοποιηθεί και το θέμα των ελληνικών βέβαια για εμάς - θυμίζω την προσωρινή λύση του Περικλή!).

 

Το οτι δεν χρειαζεται να το ακουμπας καπου ειναι αυτο που μ αρεσει, αλλα το οτι δεν μπορει να συνδιασει προς το παρων και ελαφρα πραγματα της δουλειας, δεν μ ενθουσιαζει καθολου. Η εποχη που διανυουμε δεν σηκωνει πραγματα αποκλειστικα για διασκεδαση, ειδικα οταν εχεις οικογενεια.

 

Και οι δυο εχετε δικιο, αλλα περισσοτερο κλινω προς την αποψη του te_salat :shifty:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Για σοβαρή δουλειά σε καμία περίπτωση Κώστα, αλλά για όλα τα υπόλοιπα που όταν δεν δουλεύουμε μπορεί να καταλαμβάνουν και το 80% του χρόνου χρήσης μας είναι άψογο (αφού τακτοποιηθεί και το θέμα των ελληνικών βέβαια για εμάς - θυμίζω την προσωρινή λύση του Περικλή!).

 

για ποια προσωρινη λυση λες? Αυτη του jailbreak ή εφαρμογης που δινει ελληνικο πληκτρολογιο οπως στο iphone?

Link to comment
Share on other sites

για ποια προσωρινη λυση λες? Αυτη του jailbreak ή εφαρμογης που δινει ελληνικο πληκτρολογιο οπως στο iphone?

 

Αυτην του πληκτρολογιου εννοει :)

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

για ποια προσωρινη λυση λες? Αυτη του jailbreak ή εφαρμογης που δινει ελληνικο πληκτρολογιο οπως στο iphone?

 

Αυτήν εδώ :)

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με προβληματίζει η αντοχή του. Πχ αν το βάλεις σε 1 τσάντα διαφορετική απο laptop δε μπορεί να σπάσει η οθόνη ή αν πιεστεί να στραβώσει κλπ. Δε θέλω να αναφέρω τη περίπτωση που πέσει κάτω. Θα πάω mall στο Πλαίσιο να το δώ αύριο απο κοντα. Για εμένα η τιμή που έχει στην Αμερική σε $ είναι ιδανική, πολύ φοβάμαι όμως οτι στην Ελλάδα θα το δούμε υπερτιμημένο.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα με προβληματίζει η αντοχή του. Πχ αν το βάλεις σε 1 τσάντα διαφορετική απο laptop δε μπορεί να σπάσει η οθόνη ή αν πιεστεί να στραβώσει κλπ. Δε θέλω να αναφέρω τη περίπτωση που πέσει κάτω. Θα πάω mall στο Πλαίσιο να το δώ αύριο απο κοντα. Για εμένα η τιμή που έχει στην Αμερική σε $ είναι ιδανική, πολύ φοβάμαι όμως οτι στην Ελλάδα θα το δούμε υπερτιμημένο.

 

Παρά το ανεγκέφαλο του βίντεο [ame=http://www.youtube.com/watch?v=XGUppxoJUVg]αυτού[/ame], παίρνει κανείς μια πολύ καλή ιδέα για την αντοχή της συσκευής :)

 

Σε ότι αφορά την τιμή εκτιμώ ότι όταν υπάρξει επίσημη διάθεση στην Ελλάδα θα είναι 1 ευρώ = 1 δολλάριο περίπου, όπως και με τα περισσότερα προϊόντα της Apple, ενώ πριν από αυτό μάλλον θα έχουμε κερδοσκοπικές υπερβολές όπως και με τα iPhone 2G που είχε φέρει παράπλευρα γνωστή αλυσίδα super market.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Το οτι δεν χρειαζεται να το ακουμπας καπου ειναι αυτο που μ αρεσει, αλλα το οτι δεν μπορει να συνδιασει προς το παρων και ελαφρα πραγματα της δουλειας, δεν μ ενθουσιαζει καθολου.

 

Εχεις δικιο.Και ειμαι σιγουρος οτι κανεις εδω μεσα δεν πιστευει πως ξαφνικα θα παρατησουν ολοι τα netbooks/laptops/macbooks τους και θα πανε στη δουλεια,στα meetings,στις παρουσιασεις με τα ipads.

Νομιζω οτι το στοιχημα της Apple με την πρωτη γενια ειναι κυριως το πως θα αξιοποιηθει ο form factor του ipad,δλδ το κατα ποσο τα πλακιδια θα αποδειχθουν βολικα στην αρχη για "ελαφρια" χρηση.Για πιο "βαριες" δουλειες εχουμε ακομα καιρο.

Επειτα ειναι και το θεμα των εφαρμογων,που αυτη τη στιγμη ειναι μαλλον λιγοστες με αποτελεσμα να κανουν το Ipad να μοιαζει με μεγαλο ipod touch.Δεν ξερουμε π.χ αν καποια στιγμη αργοτερα η MS θα βγαλει σουιτα Office(προς το παρον δεν το επιθυμει).Ή ποιες αλλες desktop εφαρμογες θα βρουν το δρομο τους για το Ipad.

 

Ιδωμεν.

 

 

Η εποχη που διανυουμε δεν σηκωνει πραγματα αποκλειστικα για διασκεδαση, ειδικα οταν εχεις οικογενεια.

 

Πες το ψεμματα,αν και μεχρι 1-2 χρονια πριν τα πραγματα στην Ελλαδα δυστυχως εδιναν την ακριβως αντιθετη εντυπωση.

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον σημερα πηγα στο ΠΛΑΙΣΙΟ της Καλαμαριας στη Θεσσαλονικη. οσον αφορα στην εμφανιση, ενας ειναι ο χαρακτηρισμος, ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟ, απλα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ. Φοβερη αισθηση της συσκευης στα χερια, ειναι σαν να κραταμε ενα τετραδιο. Εχει καταπληκτικη ποιοτητα, ειναι 5 mm παχυ, τελειο. Οσον αφορα τη χρηση μπορω να πω οτι ειναι ιδιο με το iphone, γρηγορο, ειδα ενα τρειλερ μιας ταινιας, επαιξα ενα παιχνιδακι, ειδα βιντεο στο youtube, γενικα ολα ετρεχαν φανταστικα. Τωρα τα υπολοιπα, κυριως τα θεματα Office, μεταφορας αρχειων, προσβασιμοτητας στον αποθηκευτικο χωρο κλπ δεν μπορω να εκφερω γνωμη, μια και δεν μπορεσα να δω κατι περισσοτερο.

Παντως επαναλαμβανω, σε θεμα design η συσκευη ΣΚΙΖΕΙ. Ερωτας με πρωτη ματια. Θα μου οπειτε φτανει μονο αυτο ? Λεω πως ΟΧΙ, δεν ειναι αυτο μονο αρκετο. Αλλα ειναι τοσο ελκυστικο το ατιμο .......... :rolleyes:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον σημερα πηγα στο ΠΛΑΙΣΙΟ της Καλαμαριας στη Θεσσαλονικη. οσον αφορα στην εμφανιση, ενας ειναι ο χαρακτηρισμος, ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟ, απλα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ. Φοβερη αισθηση της συσκευης στα χερια, ειναι σαν να κραταμε ενα τετραδιο. Εχει καταπληκτικη ποιοτητα, ειναι 5 mm παχυ, τελειο. Οσον αφορα τη χρηση μπορω να πω οτι ειναι ιδιο με το iphone, γρηγορο, ειδα ενα τρειλερ μιας ταινιας, επαιξα ενα παιχνιδακι, ειδα βιντεο στο youtube, γενικα ολα ετρεχαν φανταστικα. Τωρα τα υπολοιπα, κυριως τα θεματα Office, μεταφορας αρχειων, προσβασιμοτητας στον αποθηκευτικο χωρο κλπ δεν μπορω να εκφερω γνωμη, μια και δεν μπορεσα να δω κατι περισσοτερο.

Παντως επαναλαμβανω, σε θεμα design η συσκευη ΣΚΙΖΕΙ. Ερωτας με πρωτη ματια. Θα μου οπειτε φτανει μονο αυτο ? Λεω πως ΟΧΙ, δεν ειναι αυτο μονο αρκετο. Αλλα ειναι τοσο ελκυστικο το ατιμο .......... :rolleyes:

 

Λοιπον: Δεχομαι παραγγελιες για γιλεκο μεταφορας με ειδικη τσεπη επενδεδιμενη με καταλληλο αφρολεξ για την προστασια του, ειδικες θηκες για τα αξεσουαρ του και οτι αλλο χρειαζεται:lol:

 

Προς το παρων, για να σοβαρευτουμε, αυτο ειναι που εντυπωσιαζει με την πρωτη. Η εμφανιση και η απλοτητα των οσων θελεις να κανεις στον ελευθερο χρονο σου, εχοντας παραλληλα αψογη ποιοτητα εικονας.

 

Οπως το ειπε ο Οδυσσεας.

Εμενα παντως κατι μου λεει οτι ενα tablet που θα διαθετει και περεταιρω ικανοτητες ειναι η λυση του μελλοντος για τους παντες.

Επαγγελματιες, Δικηγορους, Γιατρους, Σχεδιαστες, μαθητες, φοιτητες κ.λ.π.

Ολα οσα κουβαλαμε μπορουν να χωρεσουν στην μικρη δερματινη θηκη ενος πλακιδιου.

Μεσα στα αλλα, θα ηθελα και stylus αλλα για χρηση light pen φυσικα και οχι για καταδειξη. Ωστε να μπορουμε να γραφουμε πραγματικες σημειωσεις σαν σε χαρτι γιατι με το δαχτυλο δεν γινεται.

 

Το σιγουρο ειναι οτι προς τα εκει παμε και νομιζω πολυ συντομα.

Προυποθεση προσβαση στο διαδυκτιο παντου και με μεγαλες ταχυτητες.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPad (1st gen - 2010)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...