Jump to content

Ανδρικά και γυναικεία αρώματα


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω προσφατα ξαναπηρα μετα απο πολυ καιρο την cool water απο Harley Davidson!δεν ξερω αλλα εμενα πολυ μου αρεσει η συγκεκριμενη! :)

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μάλλον τα φαγε τα αρώματα η ναφθαλίνη.. :lol:

 

New entry στην τεράστια συλλογή μου του ενός αρώματος..χαχαχα...

Ένιωθε μοναξιές η Bvlgari blv και δέχθηκε ευχάριστα την παρέα μιας Gucci Κουκούτσι Envy, που προορίζεται για τα κρύα αγγλικά χειμωνιάτικα βράδια φέτος και έγινε δώρο από κολλητό, ύστερα από επιλογή μιας γνωστής του εργαζόμενης σε ένα hondos και αφού δοκιμάζαμε όλα τα υπόλοιπα και χαζεύαμε τον λαό που κυκλοφορύσε στο μαγαζί σε μια μέρα όπου είχαν 50% έκπτωση στα καλλυντικά και είχαν πλακώσει..ξέρετε ποιες.. :p

Ήταν το άτιμο και στην πίσω σειρά και δε φαινόταν, αλλά το ξετρύπωσε η τσαχπινογαργαλιάρα κοπελιά και μας έβγαλε από το αδιέξοδο να διαλέξουμε κάτι ανάμεσα σε Joop (πολύ φρουτένιο), Cherruti C ή κάπως έτσι τεσπα, ένα Montblanc (που θα το περίμενα να ταν σε σχήμα πένας) και ένα Trussardi blue jeans. Εnvy λοιπόν για τον χειμώνα και blv για πιο δροσερό καλοκαιρινό (και δεν τελειώνει το άτιμο)...χαχαχα.... Κρίμα πάντως που δεν έδιναν και την κοπελιά δώρο μαζί με αυτό :rolleyes:

 

Neeeeeeeeeext :)

Link to comment
Share on other sites

Cerutti 1881 Amber

DKNY for men (στο μακρόστενο μπουκαλάκι σε σχήμα ρόμβου)

Clinique Happy for men

Desire by Dunhill

Dreamer by Versace

 

;)

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω μια που λέγεται KENZO (made in Japan?) την οποία χρησιμοποιώ αν θυμηθώ καμιά φορά. Είναι EAU DE TOILETTE 100ml.

Δεν είμαι γνώστης της γαλλικής αλλά αυτό δεν σημαίνει νερό της τουαλέτας; :blink:

 

:o Και έχω μια απορία. Ποιά η διαφορά μεταξύ κολόνιας - αρώματος - eau de toilette; :o

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DrGus (27 Φεβ. 2004 , 02:59)

 

εγω προσφατα ξαναπηρα μετα απο πολυ καιρο την cool water απο Harley Davidson!δεν ξερω αλλα εμενα πολυ μου αρεσει η συγκεκριμενη! :)

 

Cool water? Απο Harley Davidson???? :confused:

Μήπως ήθελες να πείς Daviddoff?? :lol:

 

Πρώτη μου κολώνια ήταν η Dolce & Gabbana... Ωραία αλλά αρκετά βαριά

Μετά δοκίμασα την Hugo Boss στη πράσινη συσκευασία! Πάρα πολύ ωραίο άρωμα! :happy: Αυτή είναι η πρώτη μου επιλογή ακόμα και σήμερα!

 

Μετά δοκίμασα την Dark Blue πάλι από Hugo Boss! Φοβερή!

 

Τώρα παράλληλα με την Hugo Boss έχω την CK από Calvin Klein και θα πάρω και την Issey Miyake for men(αυτό έλειπε να έπαιρνα αυτή for women! :lol: )

Φυσικά θα προτιμούσα κι εγώ τις κοπέλες από το Hondos αλλά τι να κάνουμε... :rolleyes: :lol:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

nomizw exei k i harley davidson cool water I mle einai i prasino.

Egw:

Tommy

harley davidson hot road

cool water davidoff

Jean Paul GAULTTER LA MALE

after shave :

EAU DE TOILETTE-after shave ena pro sport

Auta

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Alexel ( 3 Αύγ. 2004 , 16:42)

 

:o Και έχω μια απορία. Ποιά η διαφορά μεταξύ κολόνιας - αρώματος - eau de toilette; :o

 

η διαφορά τους είναι στην περιεκτικότητα του οινοπνεύματος...

και μόνο τα γυναικεία βγαίνουν eau de parfume....

Link to comment
Share on other sites

Aqua και Joop! εδώ και πολλά χρόνια... Εχω δοκιμάσει και άλλες αλλά αυτές οι δύο έμειναν στο χρόνο, μου άρεσαν και... άρεσαν.

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jane_butterfly ( 4 Αύγ. 2004 , 01:08)

 

του Issey Miyake το καλοκαιρινό ...ΤΕΛΕΙΟ....το συνιστώ :whistle:

αρέσει σε ΟΛΕΣ :D

 

Ευχαριθτούμε που μαθ το θυθτήνειθ! Θα το προτιμήθουμε!! :D

 

Άμα είναι να αρέθουμε θε όλεθ χαλάλι τα Ευρά!!! :lol: :lol: :alien:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

emm tipota m aresei na brwmaw :whistle: alla mallon kai auto aresei se oles,ti perierga plasmata einai autes oi gynaikes...To arwma sas Barbatilue!!!Einai kai galliko ;)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος arfi-gorgona ( 5 Αύγ. 2004 , 14:23)

 

emm tipota m aresei na brwmaw :whistle: alla mallon kai auto aresei se oles,ti perierga plasmata einai autes oi gynaikes...To arwma sas Barbatilue!!!Einai kai galliko ;)

 

Ρε συ Arfi το ιδιο αρωμα χρησιμοποιουμε;Αν θυμαμαι καλα ειναι του οικου Yv saint βρωμαν ετσι;
http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Emporio Armani edo kai 4 xronia :)

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος alfisti147 ( 3 Αύγ. 2004 , 16:29)

 

Μάλλον τα φαγε τα αρώματα η ναφθαλίνη.. :lol:

 

New entry στην τεράστια συλλογή μου του ενός αρώματος..χαχαχα...

Ένιωθε μοναξιές η Bvlgari blv και δέχθηκε ευχάριστα την παρέα μιας Gucci Κουκούτσι Envy, που προορίζεται για τα κρύα αγγλικά χειμωνιάτικα βράδια φέτος και έγινε δώρο από κολλητό, ύστερα από επιλογή μιας γνωστής του εργαζόμενης σε ένα hondos και αφού δοκιμάζαμε όλα τα υπόλοιπα και χαζεύαμε τον λαό που κυκλοφορύσε στο μαγαζί σε μια μέρα όπου είχαν 50% έκπτωση στα καλλυντικά και είχαν πλακώσει..ξέρετε ποιες.. :p

Ήταν το άτιμο και στην πίσω σειρά και δε φαινόταν, αλλά το ξετρύπωσε η τσαχπινογαργαλιάρα κοπελιά και μας έβγαλε από το αδιέξοδο να διαλέξουμε κάτι ανάμεσα σε Joop (πολύ φρουτένιο), Cherruti C ή κάπως έτσι τεσπα, ένα Montblanc (που θα το περίμενα να ταν σε σχήμα πένας) και ένα Trussardi blue jeans. Εnvy λοιπόν για τον χειμώνα και blv για πιο δροσερό καλοκαιρινό (και δεν τελειώνει το άτιμο)...χαχαχα.... Κρίμα πάντως που δεν έδιναν και την κοπελιά δώρο μαζί με αυτό :rolleyes:

 

Neeeeeeeeeext :)

 

Pira kai ego mia Gucci Envy prin apo kamia 5etia omos den tin polovazo. Paraeinai vareti :p

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως χρησιμοποιω ολο το σετ της Bulgari Blue !!!

(σαμπουαν,After Shave και την Κολωνια) !

Ειχα να σου πω πολλα μα δε μιλσουσα.Ηξερα τη θεση μου καλα και υποχωρουσα. Ενιωσα να χανομαι αλλα χαμογελουσα. Επαιξα το ρολο μου καλα και αδιαφορουσα.Ακουγα για αλλον να μιλας και συμφωνουσα. Παραλιγο να εκλαιγα κι ομως γελουσα. Γιατι δεν μπορουσα να σου πω το ποσο σ'αγαπησα και ποσο σ'αγαπω...!!!

 

 

~~~~!~~~~Livas_D~~~~!~~~~

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Livas_D ( 6 Αύγ. 2004 , 19:34)

 

Εγω παντως χρησιμοποιω ολο το σετ της Bulgari Blue !!!

(σαμπουαν,After Shave και την Κολωνια) !

 

 

Bulgari Blu(το αρωμα) rulezzzz και ξαναματαrulezzz!! :up: :up:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bpetros ( 9 Αύγ. 2004 , 18:19)

 

axm...

den lew, kalo to BVLGARI, alla oxi kai sto katakalokairo re paidia!!!

 

poli vari gia tetoies epoxes....

 

eno to Davidoff - Echo, einai oti prepei gia twra, opws kai to diaxronikotato CK 1.

 

Petros

 

 

Ωραια και η Echo...αλλα ωραια ειναι και η Calvin Clain BE...Δεν λεω...και η One καλη ειναι...Παντως τωρα χρησιμοποιω Hugo Boss(τι σφαιρικη) ή την Armani Mania(ισως και την Aqua di Gio). :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...