Jump to content

Ανδρικά και γυναικεία αρώματα


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Fahrenheit (και Fahrenheit 0 degre που είναι πιο ελαφριά για καλοκαίρι)

CK Be

Hugo Boss

Ferrari 1 και (καλύτερη) Ferrari Black.

 

Βλέπω όμως ότι οι Ferrari σνομπάρονται εδώ, πως κι έτσι;;;

KCB
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Armani mania αυτον τον καιρο για αλλαγη.Αλλα εδω κ 4 χρονια -και δεν την αλλαζω με τιποτα-Armani Aqua Di Gio....it kicks ass :)
Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

.....Ενας συνδυασμος που δεν μπορω να αντισταθω με τιποτα, ειναι γυναικα με αρωμα Gaultier! Αναγνωριζω αυτο το αρωμα απο μετρα μακρυα, και αν αξιζει και αυτη που το φοραει, δεν κρατιεμαι!!!! :)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bpetros ( 9 Αύγ. 2004 , 18:19)

 

axm...

den lew, kalo to BVLGARI, alla oxi kai sto katakalokairo re paidia!!!

 

poli vari gia tetoies epoxes....

 

 

Εμενα παντως η Bulgari ειναι απο τις πιο ελαφριες κωλωνιες που εχω βαλει !!!

 

Να μου πεις για βαρια κωλωνια τν Gaultier , θα σε πω Οκ ειναι και αρκετα βαρια για καλοκαιρακι !!!!

 

 

 

Φιλικα

~~!~~Δημητρης~~!~~

Ειχα να σου πω πολλα μα δε μιλσουσα.Ηξερα τη θεση μου καλα και υποχωρουσα. Ενιωσα να χανομαι αλλα χαμογελουσα. Επαιξα το ρολο μου καλα και αδιαφορουσα.Ακουγα για αλλον να μιλας και συμφωνουσα. Παραλιγο να εκλαιγα κι ομως γελουσα. Γιατι δεν μπορουσα να σου πω το ποσο σ'αγαπησα και ποσο σ'αγαπω...!!!

 

 

~~~~!~~~~Livas_D~~~~!~~~~

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σίγουρα θα το γνωρίζετε αλλά κάθε κολώνια έχει διαφορετικό άρωμα σε κάθε άνθρωπο! Πάει ανάλογα με τη θερμοκρασία του σώματος καθώς και με το δέρμα...

Υπάρχουν άτομα που ακόμα και μετά από το μπάνιο π.χ εξακολουθεί και μυρίζει το άρωμά τους.

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

CZAR

BULGARI BLACK/EXTREME

για έντονες καταστάσεις

The carpet crawlers heed their callersالسجاده الزواحف عن اهتمام المتصلين We've got to get in to get out ويفي على التدخل في الخروج
Link to comment
Share on other sites

Eδώ και 3 χρόνια φοράω Azzaro Chrome που μου την παιρνει ο πατέρας μου από το αεροδρόμιο όταν πάει ταξίδι!Εχω δυο μπουκαλάκια και δεν την αποχωρίζομαι Π-Ο-Τ-Ε!!!Τώρα μου πηρε μια Hugo από Hugo Boss,αυτή με το υπέροχο μπουκαλάκι που βιδώνει!Αυτή είναι 100ml!!Έχω και μια Davidoff Cool water των 75ml(αυτή με το μπλε μπουκαλάκι).Είναι η πιο καλή μετά την πολυαγαπημένη μου Azzaro!!!!!Για αποσμητικό χρησιμποποιώ ένα μπλε Adidas αλλά δεν ξέρω πως λέγεται!

 

Noμίζετε να βάζουμε και φωτος από τα αρώματα μας??

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Agent M (11 Αύγ. 2004 , 20:23)

 

Yπάρχουν άτομα που ακόμα και μετά από το μπάνιο π.χ εξακολουθεί και μυρίζει το άρωμά τους.

 

δεν χρησιμοποίησαν σαπούνι :confused: :blink: :p :D :lol: :rolleyes: :happy:

Link to comment
Share on other sites

einai paidia kai merikoi den kserw an synanthsate pote kapoiwn sto lewforeio...pou brwmane toso apaisia diladi to swma tous bgazei authn thn myrwdia pou oute ola ta arwmata tou kosmou den kanoun tipota!!!Mou exei tyxei merikes fores kai milame einai na bgaleis ta antera sou....
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jane_butterfly (13 Αύγ. 2004 , 00:20)

 

δεν χρησιμοποίησαν σαπούνι :confused: :blink: :p :D :lol: :rolleyes: :happy:

 

Λες; :rolleyes:

Τι να πω... Άμα ήταν να κάνουν έτσι μπάνιο καλύτερα να μην ξανακάνουν μπάνιο... Σπαταλάνε και τσάμπα νερό! ;) :lol:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου άρεσε σε έναν φίλο μου μια που λεγόταν είτε ECHO ή ECKO δεν θυμάμαι ακριβώς. Νομίζω τη βγάζει η Davidoff αλλά δεν παίρνω και όρκο.. Πάντως μια φιλική συμβουλή στους άντρες του forum: Είναι πολύ σέξι να φοράει κάποιος άρωμα. Πρόσωπικά μου αρέσει πάρα πολύ και όλες οι γυναίκες με τις οποίες έχω συζητήσει συμμερίζονται την άποψη μου... :o
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για εμένα τα δύο καλύτερα ανδρικά αρώματα και αυτά που χρησιμοποιώ είναι η JOOP και η Jean Paul GAULTIER η ανδρικιά ;)

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Για προτείνετε και κανα άρωμα εσείς οι άντρες. Θέλω να πάρω ένα δώρο στον άντρα μου. Όχι πανάκριβο αλλά όχι και της λαικής. Μέτριο, όχι πολύ βαρύ, να μένει η μυρωδιά όλη την ημέρα. Έχω χαζέψει με τόσα πολλά ονόματα.
Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος GreekCharmed (16 Αύγ. 2004 , 12:17)

 

Για προτείνετε και κανα άρωμα εσείς οι άντρες. Θέλω να πάρω ένα δώρο στον άντρα μου. Όχι πανάκριβο αλλά όχι και της λαικής. Μέτριο, όχι πολύ βαρύ, να μένει η μυρωδιά όλη την ημέρα . Έχω χαζέψει με τόσα πολλά ονόματα.

 

Αυτό που λες είναί λίγο δύσκολο να πραγματοποιηθεί...

Συνήθως να κρατήσει 10 ώρες max...

Εκτός κι αν βάζεις με το κιλό... :lol:

 

Πάνω κάτω αρκετά αρώματα μοιάζουν μεταξύ τους γιατί έχουν την ίδια βάση σε υλικά... :rolleyes:

 

Τώρα ότι και να σου προτείνουμε δεν έχει νόημα... :rolleyes:

Πρέπει να πας εσύ να μυρίσεις αρκετά κι απο εκεί και πέρα να διαλέξεις

Ξέρω είναι λίγο δύσκολο αλλα...

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Ωραία τότε στηθείτε στην σειρά να αρχίζω να σας μυρίζω :P

 

Ενιγουέι...ένα που μου αρέσει πολύ είναι του Kenzo αλλά απο ονόματα δεν σκαμπάζω...α ρε άντρα τι μου κανες...και μετά λένε πως εμείς οι γυναίκες είμαστε δύσκολες :P

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο καλοκαιρινό άρωμα είναι του Issey Miyake,η Cool Water από Davidoff,καθώς και η Aqua Di Gio από Armani

Κάτι πιο βαρύ είναι η D&G σε ένα μπλέ βελούδινο κουτάκι.

Αρκετά καλές είναι η Hugo Boss σε μια πράσινη συσκευασία καθώς και η Dark Blue πάλι από Hugo Boss...

 

Τώρα ότι και να σου λέω τζάμπα κόπος θα είναι αν δεν πας και δεις μόνη σου... :) Ελπίζω να βοήθησα ;)

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Agent M (16 Αύγ. 2004 , 20:04)

 

Πολύ ωραίο καλοκαιρινό άρωμα είναι του Issey Miyake,η Cool Water από Davidoff ,καθώς και η Aqua Di Gio από Armani

Κάτι πιο βαρύ είναι η D&G σε ένα μπλέ βελούδινο κουτάκι.

Αρκετά καλές είναι η Hugo Boss σε μια πράσινη συσκευασία καθώς και η Dark Blue πάλι από Hugo Boss...

 

Τώρα ότι και να σου λέω τζάμπα κόπος θα είναι αν δεν πας και δεις μόνη σου... :) Ελπίζω να βοήθησα ;)

 

 

Αυτές τις δύο τις έχω και εγώ και προτείνω την Davidoff καθώς η Hugo της Hugo Boss είναι το "βαρύ" που λες :D :D

Μέχρι το απογευματάκι θα έχω τις υπέρυθρες μου πίσω(τις δάνεισα σε ένα φίλο)και θα σου δώσω και φωτος για να ξέρεις τι να ψάχνεις...

 

 

Φιλικά

Dr.Ju5tM3

Link to comment
Share on other sites

πολύ ωραίο καλοκαιρινό άρωμα ειναι το SCULPTURE του Νικου Αποστολόπουλου. το χρησιμοποιώ 2 χρονια και ειναι τέλειο. επίσης καλά τα ΟΖΟΝΕ, D&G, BYBLOS, to ETERNITY του CK και μια χειμωνιάτικη βαριά αλλα καλή FABERGE MUSK. για απλή πρωινή χρήση εχω UOMO της AVON.
Γιατί σε αυτό το χώρο γράφουμε οτι μας κατέβει η θεωρούμε έξυπνο?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Agent M (16 Αύγ. 2004 , 20:04)

 

Πολύ ωραίο καλοκαιρινό άρωμα είναι του Issey Miyake...

 

Αυτό το μυγάκι μαρέσει το έχω ξαναπετύχει....μυρίζει ωραία

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Πήρα από Very Valentino ενα Deodorant pour homme...Ενα εχω να πω...Τέλειο..άρεσε και σε όσες κοπέλες το έδωσα...(αδελφή μου,κορίτσι μου...)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αχ παιδιά εμένα με τρελαίνουν οι εξής:

by-d&g

be-ck

le male-jean paul gaultier

emporio night-armani

 

και από δροσερές:

higher energy-dior

pacco rabane

aqua di gio-armani

 

μμμμαααχχχ!:happy:

http://img178.imageshack.us/img178/1052/rainwa8.gif

But I miss you most of all, my darling

When autumn leaves start to fall...

Link to comment
Share on other sites

teleia eibnai kai h hugo boss sto mpoukali sa sfaira..ego thn phra doraki ston antra m...teliaaaaaaaaaaaa
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...