Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7610


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος R.I.P. ( 9 Ιούν. 2004 , 23:36)

 

Δεν ειπε κανεις οτι δεν υποστηριζει στερεοφωνικη αναπαραγωγη ηχου .

Εγω το μονο που ειπα ειναι οτι δεν εχω ακουστικα για να το δοκιμασω . :)

 

Σύμφωνα με όσα έχουν γραφεί σε προηγούμενες σελίδες, σε φόρουμ του εξωτερικού, χρήστες του 7610 που δοκίμασαν να βάλουν στερεο ακουστικά, αντιμετώπισαν έκπληξη όταν είδαν στην οθόνη τους ότι δεν υποστηρίζονται.... :eek:

 

Βέβαια μακάρι να συμβαίνει το αντίθετο....Αν θέλεις διαθέτω τα δικά μου ακουστικά προς επίρρωση του σημείου αυτού, αν και δεν μπορεί, όλο και κάποια ακουστικά θα σου έχουν ξεμείνει σε κανενα συρτάρι.... :whistle:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος christ-k (10 Ιούν. 2004 , 00:30)

 

Σύμφωνα με όσα έχουν γραφεί σε προηγούμενες σελίδες, σε φόρουμ του εξωτερικού, χρήστες του 7610 που δοκίμασαν να βάλουν στερεο ακουστικά, αντιμετώπισαν έκπληξη όταν είδαν στην οθόνη τους ότι δεν υποστηρίζονται.... :eek:

 

Βέβαια μακάρι να συμβαίνει το αντίθετο....Αν θέλεις διαθέτω τα δικά μου ακουστικά προς επίρρωση του σημείου αυτού, αν και δεν μπορεί, όλο και κάποια ακουστικά θα σου έχουν ξεμείνει σε κανενα συρτάρι.... :whistle:

 

 

Ayto to exoume vevaiwsei prin apo polles selides,den yparxei kamia periptwsh gia stereo,mhn epanerxomaste se ayta.

Ayto pantws pou 8a ginei(epeidh rwthse kai enas filos paliotera) einai oti 8a vgoun dual(zeygari)- mono headset pou na yposthrizoun to 7610,h poiothta allwste einai sxetika apodekth

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος R.I.P. ( 9 Ιούν. 2004 , 23:36)

 

 

 

 

2. Θελει δουλεια ακομα με την καμερα .

Σε συνθηκες φωτισμου δωματιου και μαλιστα οχι χαμηλου , θυμιζει SX-1 στο ποσο "κοκκινες" βγαινουν οι φωτογραφιες .

ΔΕΝ ειναι οτο ιδιο χαλια με το SX-1 αλλα δεν εχει καμια σχεση και με την καμερα του 6600 .

 

 

 

:eek: :eek:

αυτο δεν το καταλαβα??? δηλαδη σε μετριο φωτισμο οι photos βγαινουν "κοκκινες"?

αυτο ειναι ενα απο τα βασικα problems του p900-και ο λογος που με κουρασε η καμερα του-συμβαινει και στο 7610?? :wacko:

μου φαινεται απιστευτο....

το 6600 μια που το ανεφερες παντως σε μετριο φωτισμο εβγαζε πολυ καλες photos....

Link to comment
Share on other sites

Kala, apo tin alpha copy,tilefonikos, mou eipan oti arxizei i diathesi toy mesa stin ebdomada, apo ton germano oti aytes tis meres tha arxisoun na to stelnoun (epikinonia me e-mail). Par'ola ayta sta alpha copy twn Ioanninwn kai ston germano kai stn grammi eksipiretisis kai sta katastimata den kseroun tipota. Mallon tha perimenw na teleiwsi i eksetastiki na gyrisw thessaloniki na to parw
Link to comment
Share on other sites

Gia to plaisio to gnwrizw, mono pou den exei sta iwannina katastima kai den mou aresei na agwrazw me antikataboli. idika kinito kai idika an thelw 2.milame gia 1000euro paraggelia,thelw na ta dw prwta.Ante na doume mpas kai to ferei o germanos i i alpha copy!!!!!!!An mathete kati gia germano i nokia steilte
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος freddaras (10 Ιούν. 2004 , 00:43)

 

:eek: :eek:

αυτο δεν το καταλαβα??? δηλαδη σε μετριο φωτισμο οι photos βγαινουν "κοκκινες"?

αυτο ειναι ενα απο τα βασικα problems του p900-και ο λογος που με κουρασε η καμερα του-συμβαινει και στο 7610?? :wacko:

μου φαινεται απιστευτο....

το 6600 μια που το ανεφερες παντως σε μετριο φωτισμο εβγαζε πολυ καλες photos....

 

 

Σε φωτισμό λάμπας χαμηλής κατανάλωσης στο δωμάτιο μου η ποιότητα ήταν σαφώς υποβαθμισμένη. Περίμενα καλύτερη απόδοση. Σε άλλες φωτό με ηλιακό φως ήταν σαφώς καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (:) Μάνος_the_Wireless_Master:): SonyEricssonP900/R101 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από iosif1980

APO AVRIO 10/06 THA IPARXEI SE OAL TA KATASTIMATA PLAISIO

TO XERO APO 100% EGIRES PIGES.... :cool: :cool: :cool: :cool:

 

Αφού, εσύ δεν είσαι που δουλεύεις στο Πλαίσιο Βουλιαγμένης είναι δυνατόν να μην ξέρεις; :lol: Μπορείς να μας πεις πόσα κομμάτια θα φέρει το πλαίσιο συνολικά; Ευχαριστώ!!! :) :o

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (:) Μάνος_the_Wireless_Master:): SonyEricssonP900/R101 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από iosif1980

ηρθε ικανοποιητικη ποσότητα κατευθέίαν!!!!!Περιέργο!!!!!!!

Υπάρχουν 5 κομμάτια αυτη την στιγμή σε κάθε κατάστημα

 

Εγώ έκανα κράτηση στο Πλαίσιο στην Στουρνάρη μην το χάσω! :lol:

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Ayto einai ontos periergo!! Edw kati ginete, milisa twra me alpha copy kai moy eipan pws arxes tis ebdomadas tha exei stalei apo ta kentrika tis nokia sta katastimata se oli tin ellada. Kala sta katastimata tou germanou oute pou kseroun ti toys ginete!!
Link to comment
Share on other sites

άριστη οθόνη και ποιότητα κατασκευής.

επιτέλους όχι κουτί από αυγοθήκη...

 

κάμερα με καταπληκτικό ζουμ.

 

όποιος έχει κάποιο λινκ με εφαρμογές μιας και από την εποχή του 6600 έχω να πιάσω symbian 7.0s ας μου το δώσει.

 

φιλικά Αλέξης

 

Υ.Γ. 524 πλαίσιο. (9:04 ήμουν εκεί ;)

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Ετσι για να φλυαρισω λιγο, μολις εκλεισα το τηλ. στο ΝΟΚΙΑ shop στο Αιγαλεω με 500€.

Εφεραν μολις 3 κομματια και πηρα το τελευταιο :D :D

Μονο που ειναι σε λευκο ενω το ηθελα σε μαυρο :rolleyes: :o

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Όλη η Ελλάδα, η Ευρώπη, και γενικότερα ο πλανήτης Γη περιμένει το review του Αλέξη μέσω του myphone.... :happy:

 

....Άντε ποιός στη χάρη σου.... :D

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιό πλαίσιο πήγες; Εγώ ήμουν εκεί στις 9:05. Έπιασα την συζήτηση με την πωλήτρια και ξεχάστηκα. :D :rolleyes:

 

Πάρα πολύ μικρό και απίστευτα όμορφο. Πολύ πιο όμορφοαπ'ότι περίμενα απο τις άπειρες φωτογραφίες που είχα δεί.

Πολύ μικρό και στο χέρι.

Link to comment
Share on other sites

Η ελεύθυερη RAM με 2 προγράμματα εγκατεστημένα είναι 8,7ΜΒ. Νομίζω οτι το 6600 έχει μεγαλύτερη.

 

Το πολυπλήκτρο και τα υπόλοιπο πληκτρλόγιο είναι αρκετά σκληρά, όχι όμως σε βαθμό που καταντέι κουραστικό, η πληκτρολόγηση ΄κειμένου γίνεται άνετα και παρά τις όποιες επιφυλάξεις μερικών λόγω πλαγιαστού πληκτρολογίου δεν θα δημιουργηθεί κανένα πρόβλημα. Δεν χρειάζεται ούτε κάποιος χρόνος εξεικοίωσης. Το πρώτο μου κιόλας μήνυμα πληκτρολογήθηκε γρήγορα και χωρίς κανένα λάθος.

Πολύ μεγάλο θετικό είναι οτι δεν υπάρχει το πρόβλημα της κωδικοποίησης των μηνυμάτων και έτσι μπορούμε να στέλνουμε μήνυμα 160 χαρακτήρων στα ελληνικά. ;)

 

Το bluetooth είναι κλειδωμένο για τα αρχεία που γνωρίζουμε, όπως στην 4.09 του 6600. Όμως όταν πας να στείλεις σε προειδοποιεί οτι το αρχείο που πας να στείλεις είναι προσταυτευμένο. Το προγραμματάκι που λύνει το πρόβλημα δεν τό'χω εγκαταστήσει ακόμα γιατί δεν θυμάμαι πως λέγεται και δεν το βρίσκω στον υπολογιστή μου. :D

 

To Be Continued.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow (10 Ιούν. 2004 , 11:14)

 

Το bluetooth είναι κλειδωμένο για τα αρχεία που γνωρίζουμε, όπως στην 4.09 του 6600. Όμως όταν πας να στείλεις σε προειδοποιεί οτι το αρχείο που πας να στείλεις είναι προσταυτευμένο. Το προγραμματάκι που λύνει το πρόβλημα δεν τό'χω εγκαταστήσει ακόμα γιατί δεν θυμάμαι πως λέγεται και δεν το βρίσκω στον υπολογιστή μου. :D

 

To Be Continued.....

 

 

Καλοριζικο καλοριζικο....Αντε περιμενουμε ενα ολοκληρωμενο review!!!Το προγραμμα που θες για το Bluetooth ειναι το mobiluck.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mourtzaman (10 Ιούν. 2004 , 12:21)

 

Pou mporw na to vrw to mobiluck,*****ed omws???

 

 

Cr@cked δεν υπαρχει ακομα.Πηγαινε ΕΔΩ δωσε email και θα σου στειλουνε το link να το κατεβασεις.Ειναι free beta version.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Psyxraimia paidia.

Pleon yparxei se arketa shmeia(plaisio,club nokia) kai kalo einai na kanete thn ereyna agora sas,mh viazeste giati oi times apo club nokia se club nokia p.x "paizoun"...

Oi dikes mou entypwseis gia to thlefwno: Poly kalh poiothta kataskeyhs(pragmatika eixa kairo na dw nokia kai dh me apospwmena kalymmata me toso kalo desimo,sto mellon vevaia 8a doume tis anoxes twn plastikwn),poly kalh o8onh(h gnwsth),kalh ,synolika, entypwsh.

Link to comment
Share on other sites

Τα μαγαζια που το εχουν φερει ως τωρα μονο σε λευκο το εχουν φερει η και σε μαυρο?

Το ασπρο παντως δεν ειναι τοσο εντυπωσιακο οσο το μαυρο.

Κανενα νεο ποτε η vodafone θα το προσφερει στα προγραμματα της?

Καλοριζικο σε οσους το πηραν

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...