Jump to content

[Επίσημο] HTC Trophy


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
παιδια σταματησε να κυκλοφορει το τηλεφωνο?δε το βρισκω πουθενα.

 

http://www.skroutz.gr/s/287798/HTC-7-Trophy.html

 

Εγκρίνεις; Και γω για αυτή έλεγα (βασικά έχει αυτό το σχέδιο σε πολλά μέρη, πολλά χρώματα και διάφορες τιμές) αλλά δε μπορώ να καταλάβω και πολλά.

 

Σε αυτή την τιμή; Φυσικά και εγκρίνω.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά το trophy μου αρνείται να παραμείνει κλειστό όσο το φορτίζω.

Το κλείνω, το βάζω για φόρτιση και ανάβει.

Το ξανακλείνω ενώ φορτίζει, ξανανοίγει.

Έτσι συμβαίνει ή είναι παραξενιά του δικού μου;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανένας αν υπάρχει δυνατότητα να λειτουργούμε το gps χωρίς να είμαστε online? Μήπως θα έπρεπε να κατεβάσω και να εγκαταστήσω χάρτες?( έχω αυτή τη δυνατότητα?) Επιπλέον με την εφαρμογή connection setup τι κάνουμε?(είμαι λίγο άσχετος το ξέρω)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ξέρει κανένας αν υπάρχει δυνατότητα να λειτουργούμε το gps χωρίς να είμαστε online? Μήπως θα έπρεπε να κατεβάσω και να εγκαταστήσω χάρτες?( έχω αυτή τη δυνατότητα?)

 

Στην παρούσα φάση δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα επίσημα. Κάποιοι έχουν βάλει το Navigon Select που δουλεύει μια χαρά ως αυτόνομο πρόγραμμα πλοήγησης αλλά από τη στιγμή που απαιτούνται ανεπίσημες μέθοδοι για να το περάσεις δεν μπορούμε να επεκταθούμε περισσότερο στο παρόν forum.

 

Επιπλέον με την εφαρμογή connection setup τι κάνουμε?(είμαι λίγο άσχετος το ξέρω)

 

Τίποτα σχετικό.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθα στη παρεα σας :) μετα απο 1 χρονο μακρυα απο windows δεν αντεξα πηγα και το πηρα :):)

200 ευρω νομιζω ειναι τσαμπα για μια τετοια συσκευη.

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθα στη παρεα σας :) μετα απο 1 χρονο μακρυα απο windows δεν αντεξα πηγα και το πηρα :):)

200 ευρω νομιζω ειναι τσαμπα για μια τετοια συσκευη.

 

Καλως στον ..Ναι ειναι μεγάλη ευκαιρία ...Απο Voda το πήρες ???

 

Διάβασε προσεκτικά τα 3 πρωτα ποστ ...και αν εχεις καποιο θέμα εδω είμαστε

Link to comment
Share on other sites

Thanks :)

Δεν το πηρα απο βοδα,δεν το εβρισκα ουτε στο ebw και το εψαξα στο scroutz και μου εβγαλε ενα κατηστημα διπλα μου(open364.gr) .

Βεβαια το κινητο ειναι voda ..αλλα νομιζω οτι βγαινει ευκολα το logon screen ε?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Thanks :)

Δεν το πηρα απο βοδα,δεν το εβρισκα ουτε στο ebw και το εψαξα στο scroutz και μου εβγαλε ενα κατηστημα διπλα μου(open364.gr) .

Βεβαια το κινητο ειναι voda ..αλλα νομιζω οτι βγαινει ευκολα το logon screen ε?

 

Μόνο αν αλλάξεις rom αλλά θα είναι εκτός εγγύησης. Η συσκευή σου δυστυχώς είναι branded.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
απο οσο ειδα το μονο κακο ειναι το logo ,ετσι δεν ειναι ?

 

Λογικά ναι... δεν ξέρω μελλοντικά αν θα υπάρχει θέμα με τις αναβαθμίσεις αλλά μπορεί και όχι μιας και οι αναβαθμίσεις του λειτουργικού έρχονται κατευθείαν από τη Microsoft και δεν περνάνε από τις εκάστοτε κατασκευαστικές εταιρίες.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

απο οσο ειδα το μονο κακο ειναι το logo ,ετσι δεν ειναι ?

 

Ναι δεν υπάρχει κανενα προβλημα ..Και δεν υπάρχει ανάμιξη της Vodafone στην διαδικασια αναβαθμισης...

Link to comment
Share on other sites

έχω πάθει πλάκα με την ταχύτητα !! το σερφινγκ ειναι απιστευτο (με wifi ακομα δεν εχω βαλει sim).Ξερει κανεις να προτείνει καμία θήκη ?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ξερει κανεις να προτείνει καμία θήκη ?

 

Προτίμησε μια gel/silicone από το ebay. Θα βρεις μεγάλη ποικιλία και στις καλύτερες τιμές. Δεν δίνουν όγκο στη συσκευή όντας διακριτικότατες και κάνουν σωστά αυτό που υπόσχονται.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα ,μετα απο τοσους μηνες που το πηρα ειπα να το ανοιξω να δω πως ειναι το νεο λειτουργικο ,το ξεκλειδωσα με τις οδηγιες του κολοσσου να εισαι καλα για την δουλεια που εχεις κανει, περασα εφαρμογες και ringtones ολα καλα σιγα σιγα θα το μαθουμε και αυτο ευχαριστω .

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα ,μετα απο τοσους μηνες που το πηρα ειπα να το ανοιξω να δω πως ειναι το νεο λειτουργικο ,το ξεκλειδωσα με τις οδηγιες του κολοσσου να εισαι καλα για την δουλεια που εχεις κανει, περασα εφαρμογες και ringtones ολα καλα σιγα σιγα θα το μαθουμε και αυτο ευχαριστω .

 

Welcome join the club ...ΛΟΛ

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια εχω καιρο μια απορια για το zune music + videos....

υποτειθεται οτι οταν ακουμε μουσικη και βλεπουμε το αλμπουμ απο πισω ως Background εχει τον τραγουδιστη.... εμενα δεν εχει τιποτα μονο μια μαυριλα..... τι μπορω να κανω?????

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια εχω καιρο μια απορια για το zune music + videos....

υποτειθεται οτι οταν ακουμε μουσικη και βλεπουμε το αλμπουμ απο πισω ως Background εχει τον τραγουδιστη.... εμενα δεν εχει τιποτα μονο μια μαυριλα..... τι μπορω να κανω?????

 

Πρεπει οι τιτλοι των τραγουδιων και τα ονοματα των καλιτεχνων να ειναι σωστο για βρει artist backgrounds...(και οχι για ολους)

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει οι τιτλοι των τραγουδιων και τα ονοματα των καλιτεχνων να ειναι σωστο για βρει artist backgrounds...(και οχι για ολους)

 

Α νομιζω πωσ καταλαβα τι πρεπει να κανω.... Πολυ δυσκολο ομως...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Εχω μπει στο τρυπακι αγορας WP7 συσκευης και το Trophy φαινεται μια πολυ καλη λυση.

Θα ηθελα οποιος γνωριζει να μου απαντησει στα κατωθι ερωτηματα προκειμενου να με βοηθησει να αποφασισω:

1. Η ποιοτητα χρωματων της οθονης πως ειναι?

2. Ακουω πολυ ραδιοφωνο. Πως τα παει σε αυτον τον τομεα? Η ληψη των σταθμων ειναι καλη? ΑΠο το εξωτερικο ηχειο παιζει? Ποσους σταθμους μπορω να αποθηεκευσω? Στο background παιζει το ραδιοφωνο( ακου ραδιο και σερφαρω για παραδειγμα).

3. Απο προγραμμα GPS τι παιζει στον οριζοντα? Υπαρχει κατι σε "ραισμενη"μορφη??

4. Απο αυτονομια πως τα παει

5. Ποιοτητα μουσικης απο τα ακουστικα πως την κρινεται?Στο gsmarena την ποιοτητα αναπαραγωγης μουσικης την αναφερει ως μειον...

6. Απο φωτογραφια και βιντεο πως τα παει? Ικανοποιητικα αποτελεσματα

7. Υπαρχει εφαρμογη στο μαρκετ που να κανει φακο το led της καμερας??

8. Με MAC υπολογιστη παιζει οποιουδηποτε ειδος συνγχρονισμου ή οχι?Εστω επαφες..

 

Τωρα εχω το ΝΟΚIA C7. Ειμαι γενικα ευχαριστημενος αλλα η ελλειψη καλου market σε συνδυασμο με το αργο browsing (ακομα και με Opera mobile) με κανουν να ψαχνομαι.

 

Σας ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
3. Απο προγραμμα GPS τι παιζει στον οριζοντα? Υπαρχει κατι σε "ραισμενη"μορφη??

 

Αν διαβάσεις στο παρόν θέμα θα λύσεις όλες τις απορίες σου. Σχετικά με αυτό που ρωτάς παραπάνω... απαγορεύεται κάθε είδους συζήτηση για "ραγισμένες" μορφές.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν διαβάσεις στο παρόν θέμα θα λύσεις όλες τις απορίες σου. Σχετικά με αυτό που ρωτάς παραπάνω... απαγορεύεται κάθε είδους συζήτηση για "ραγισμένες" μορφές.

Αν ειχα την πολυτελεια να διαβασω ολο το θεμα δεν θα ποσταρα καθολου. Εξαλλου το να απαντησει καποιος που εχει την συσκευη σε ολα μου τα ερωτηματα μαζεμενα ειναι το πιο πρακτικο.

 

Οσο για το GPS προγραμμα δεν ρωτησα πληροφοριες αν υπαρχει καποια δωρεαν (ξερω οτι δεν επιτρεπεται). Η απαντηση που περιμενα ηταν ναι ή οχι στο αν υπαρχει καποια λυση.

Link to comment
Share on other sites

Α νομιζω πωσ καταλαβα τι πρεπει να κανω.... Πολυ δυσκολο ομως...

 

Δεν ειναι δύσκολο ...γινεται ευκολα και απο το Ζune αλλα και με πολλα προγραμματα...οπως το Songbird

 

Καλησπερα. Εχω μπει στο τρυπακι αγορας WP7 συσκευης και το Trophy φαινεται μια πολυ καλη λυση.

Θα ηθελα οποιος γνωριζει να μου απαντησει στα κατωθι ερωτηματα προκειμενου να με βοηθησει να αποφασισω:

1. Η ποιοτητα χρωματων της οθονης πως ειναι?

2. Ακουω πολυ ραδιοφωνο. Πως τα παει σε αυτον τον τομεα? Η ληψη των σταθμων ειναι καλη? ΑΠο το εξωτερικο ηχειο παιζει? Ποσους σταθμους μπορω να αποθηεκευσω? Στο background παιζει το ραδιοφωνο( ακου ραδιο και σερφαρω για παραδειγμα).

3. Απο προγραμμα GPS τι παιζει στον οριζοντα? Υπαρχει κατι σε "ραισμενη"μορφη??

4. Απο αυτονομια πως τα παει

5. Ποιοτητα μουσικης απο τα ακουστικα πως την κρινεται?Στο gsmarena την ποιοτητα αναπαραγωγης μουσικης την αναφερει ως μειον...

6. Απο φωτογραφια και βιντεο πως τα παει? Ικανοποιητικα αποτελεσματα

7. Υπαρχει εφαρμογη στο μαρκετ που να κανει φακο το led της καμερας??

8. Με MAC υπολογιστη παιζει οποιουδηποτε ειδος συνγχρονισμου ή οχι?Εστω επαφες..

Τωρα εχω το ΝΟΚIA C7. Ειμαι γενικα ευχαριστημενος αλλα η ελλειψη καλου market σε συνδυασμο με το αργο browsing (ακομα και με Opera mobile) με κανουν να ψαχνομαι.

Σας ευχαριστω

 

Αν ειχα την πολυτελεια να διαβασω ολο το θεμα δεν θα ποσταρα καθολου. Εξαλλου το να απαντησει καποιος που εχει την συσκευη σε ολα μου τα ερωτηματα μαζεμενα ειναι το πιο πρακτικο.

Οσο για το GPS προγραμμα δεν ρωτησα πληροφοριες αν υπαρχει καποια δωρεαν (ξερω οτι δεν επιτρεπεται). Η απαντηση που περιμενα ηταν ναι ή οχι στο αν υπαρχει καποια λυση.

 

Το να πάρεις ενα τηλ σαν το trophy με 199 ευρω ειναι ευκαιρία...

Ομως ειναι αλλο πραγμα το νεο λειτουργικο φιλε μου και το διαβασμα δεν το γλυτωνεις..

 

Οσο για αυτα που ρωτάς ειναι τα περισσοτερα υποκειμενικα και οι απαντησεις το ιδιο..

Εδω ειναι οι δικες μου

1. Αψογη

2. Τα παει καλα Δεν ξερω ποσους αποθηκευει γιατι μου φτανουν οι πρωτοι 10

3. Ναι

4. Καλα πειπου 1,5 -2 ημερες

5. Αψογη ποιοτητα ...για μερικους εχει χαμηλη ενταση

6. Πολυ καλο

7. Ναι

8. Ναι

 

Οτι και να λες η 3 ειναι ερωτηση!!!!! Και δεν επιτρεπεται εδώ ... Και θα επρεπε να το ξέρεις...

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αν ειχα την πολυτελεια να διαβασω ολο το θεμα δεν θα ποσταρα καθολου. Εξαλλου το να απαντησει καποιος που εχει την συσκευη σε ολα μου τα ερωτηματα μαζεμενα ειναι το πιο πρακτικο.

 

Φαντάζεσαι να απαντούσαμε σε όλους την ίδια ερώτηση επειδή "δεν έχουν την πολυτέλεια" να διαβάσουν το θέμα; Να θυμίσω ότι εδώ είναι forum και όχι chat room.

 

Οσο για το GPS προγραμμα δεν ρωτησα πληροφοριες αν υπαρχει καποια δωρεαν (ξερω οτι δεν επιτρεπεται). Η απαντηση που περιμενα ηταν ναι ή οχι στο αν υπαρχει καποια λυση.

 

Όλοι γνωρίζουμε τι ρώτησες. Παρακαλώ να σεβαστείς τους κανόνες που ισχύουν για όλους μας ανεξαιρέτως.

 

Ας επιστρέψουμε αποκλειστικά στα του Trophy.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...