Jump to content

Ποιό παιχνίδι παίζετε αυτό τον καιρό;


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξεκίνησα πάλι NFS Most Wanted...:w00t::w00t:

 

Δοκίμασε το World, έχει τους ίδιους χάρτες αλλά μεγαλύτερους γιατί έχει και του Carbon και πολύ περισσότερα αυτοκίνητα !!!!!

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε το World, έχει τους ίδιους χάρτες αλλά μεγαλύτερους γιατί έχει και του Carbon και πολύ περισσότερα αυτοκίνητα !!!!!

 

Το δοκίμασα παλαιότερα αλλά δε τρελάθηκα. Δε μου άρεσε ότι είναι online. Έπαιξα λίγο, τερμάτισα σε όλους τους αγώνες πρώτος (αυτοί είναι πραγματικοί οδηγοί απ όλο το κόσμο; ) αλλά δε τρελάθηκα...

Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα παλαιότερα αλλά δε τρελάθηκα. Δε μου άρεσε ότι είναι online. Έπαιξα λίγο, τερμάτισα σε όλους τους αγώνες πρώτος (αυτοί είναι πραγματικοί οδηγοί απ όλο το κόσμο; ) αλλά δε τρελάθηκα...

 

Γιατί έπαιζες το Singleplayer .... Για βάλε multiplayer να δεις την γλύκα .....

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

@alkis7 Το need for speed carbon θυμάμαι ότι είχε πολύ δύσκολες τις τελευταίες 3-4 πίστες. Απίστευτα δύσκολες όμως. Ωραίες αναμνήσεις!

 

Ξεκίνησα να παίζω SAW II και Avatar The Game για ps3 και τα δύο.

Το SAW II απίστευτη ατμόσφαιρα, πρέπει να το παίξετε, μου θύμισε λίγο Alone in the dark (το τελευταίο), το Avatar είναι από τα λίγα Third-person shooter, action adventure παιχνίδια που φτιάχτηκαν με μεράκι και αυτό στο μεταδίδουν.

I'm spacesick and dead tired... But it looks like Operation Last Dance has entered the final phase

 

Nokia Lumia 620 - Windows Phone 8.1

Link to comment
Share on other sites

Για την ώρα pause στο skyrim και επιστροφή στο διάστημα.Mass Effect 3 και με το Normandy στις σκοτεινές γωνιές του σύμπαντος.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Lol Άργησα το ξέρω, αλλά ξεκίνησα πρόσφατα το Skyrim και πλέον τα 4ωρα περνάνε σφαίρα!! :-)

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
εγω πηρα τη συλλογη metal gear για το ps3 και ξαναρχισα το snake eater. το παιχνιδι πρεπει να ειναι απο τα πιο ωραια που εχω παιξει ποτε. ακομα θυμαμαι τις πιστες και τι πρεπει να κανω!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Constantine playstation 2.

Μόλις το τερμάτισα. Από την ομώνυμη ταινία. Καλό παιχνιδάκι, είχε spells όπλα, τα πάντα.

I'm spacesick and dead tired... But it looks like Operation Last Dance has entered the final phase

 

Nokia Lumia 620 - Windows Phone 8.1

Link to comment
Share on other sites

ήρθε η ώρα του diablo III :D:D:D

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα κάπου ότι κάποιος παίχτης τερμάτισε το Diablo III μέσα σε 12 ώρες. Το Ι και ΙΙ δεν ήτανε λίγο μεγαλύτερα? :cry:

I'm spacesick and dead tired... But it looks like Operation Last Dance has entered the final phase

 

Nokia Lumia 620 - Windows Phone 8.1

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα κάπου ότι κάποιος παίχτης τερμάτισε το Diablo III μέσα σε 12 ώρες. Το Ι και ΙΙ δεν ήτανε λίγο μεγαλύτερα? :cry:

 

το 2 ήταν τεράστιο το παιχνίδι. δεν νομίζω πως θα το έχουν κάνει τόσο μικρό

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα κάπου ότι κάποιος παίχτης τερμάτισε το Diablo III μέσα σε 12 ώρες. Το Ι και ΙΙ δεν ήτανε λίγο μεγαλύτερα? :cry:

 

Ισχύει αυτό! Ο πρώτος που το τερμάτισε, το έκανε σε 12 ώρες..

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα κάπου ότι κάποιος παίχτης τερμάτισε το Diablo III μέσα σε 12 ώρες. Το Ι και ΙΙ δεν ήτανε λίγο μεγαλύτερα? :cry:

 

Αν θες να τα δεις όλα κάτω από 20-25 ώρες δεν πρόκειται να σου πάρει.

Από κει και πέρα έχει ακόμα 3 δυσκολίες, online και πολύ κυνήγι για τα καλύτερα αντικείμενα.

 

Το 1 και το 2 μου είχαν πάρει λιγότερο την πρώτη φορά.

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

Μεσα σε 12 ώρες? Μονο? Επειδή τώρα παίζω το ΙΙΙ, για να το βγάλεις μέσα σε 12 ώρες δεν θα δεις τίποτε αλλο απο το παιχνίδι και θα πηγαίνεις μονο για τα objectives, αλλά και πάλι μου φαίνεται πολύ δύσκολο. Είναι μεγάλο παιχνίδι και δύσκολο..... Εάν κάνεις κάπου λάθος στην επιλογή των όπλων κλπ, ΔΕΝ βγαίνουν οι πίστες.
Link to comment
Share on other sites

resident evil raccoon city pc.

 

Κανένας άλλος ρε παιδιά για να παίξουμε κανένα co op online? Ας πει ποιός να μαζευτούμε να παίξουμε.

I'm spacesick and dead tired... But it looks like Operation Last Dance has entered the final phase

 

Nokia Lumia 620 - Windows Phone 8.1

Link to comment
Share on other sites

Έχει παίξει κανείς το Asphalt 6 https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftA6HP&feature=more_from_developer#?t=W251bGwsMSwxLDEwMiwiY29tLmdhbWVsb2Z0LmFuZHJvaWQuQU5NUC5HbG9mdEE2SFAiXQ.. να μου πει (γιατί έχω κολλήσει) πως περνώ από την όγδοη πίστα (8 Nassau Drift) στην 9(chamonix),10(new orleans), κ.τ.λ.π. έχει λουκέτα φυσικά. τρέχω την 8 και αφού την τερματίσω ξαναγύρνα πάλη στην 8 (Nassau Drift).

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχει παίξει κανείς το Asphalt 6 https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftA6HP&feature=more_from_developer#?t=W251bGwsMSwxLDEwMiwiY29tLmdhbWVsb2Z0LmFuZHJvaWQuQU5NUC5HbG9mdEE2SFAiXQ.. να μου πει (γιατί έχω κολλήσει) πως περνώ από την όγδοη πίστα (8 Nassau Drift) στην 9(chamonix),10(new orleans), κ.τ.λ.π. έχει λουκέτα φυσικά. τρέχω την 8 και αφού την τερματίσω ξαναγύρνα πάλη στην 8 (Nassau Drift).

 

Τερματισμένο 2 φορές στο 100% με όλα τα αστέρια.Η κάθε πίστα σου λέει να κάνεις κάποια πράγματα για να πάρεις τα επιπλέον 2 αστεράκια.Τα πρώτα 3 τα πέρνεις βγαίνοντας πρώτος στον αγώνα.Ανάλογα τα αστέρια ξεκλειδώνονται και πίστες.Μόλις βάλεις να παίξεις μια πίστα σου λέει αριστερά τα 2 πράγματα που πρέπει να κάνεις.Βγες πρώτος και κάνε και εκείνα που γράφει σε κάθε πίστα και θα ξεκλειδώσεις και περισσότερα αυτοκίνητα και αναβαθμίσεις πίστες

Link to comment
Share on other sites

Τερματισμένο 2 φορές στο 100% με όλα τα αστέρια.Η κάθε πίστα σου λέει να κάνεις κάποια πράγματα για να πάρεις τα επιπλέον 2 αστεράκια.Τα πρώτα 3 τα πέρνεις βγαίνοντας πρώτος στον αγώνα.Ανάλογα τα αστέρια ξεκλειδώνονται και πίστες.Μόλις βάλεις να παίξεις μια πίστα σου λέει αριστερά τα 2 πράγματα που πρέπει να κάνεις.Βγες πρώτος και κάνε και εκείνα που γράφει σε κάθε πίστα και θα ξεκλειδώσεις και περισσότερα αυτοκίνητα και αναβαθμίσεις πίστες

 

ευχαριστώ..!!!

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Εγώ ξαναάρχισα το GTA san andreas!!! απο τα λίγα παιχνίδια που μου έχουν μείνει αξέχαστα!!!

 

Από τα αγαπημένα μου games αν και προτιμώ το αξεπέραστο Vice City με την 80es ατμόσφαιρα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...