Jump to content

Ποιό παιχνίδι παίζετε αυτό τον καιρό;


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Nba 2k13 με patch της euroleague.
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

αν και ο χρόνος λίγος αλλά όταν ευκαιρώ

walking dead,

Heroes of Might and Magic V

Civilization 4 all exp

Team Fortress 2

Dirt 3

Age of empires online

Link to comment
Share on other sites

Το walking dead θελω να το ξαναπιασω και εγω. Το ειχα αφησει στο τεταρτο επεισόδιο.

 

είπανε ότι θα έχει και συνέχεια άλλα 5 επεισόδια 2013-14

Link to comment
Share on other sites

είπανε ότι θα έχει και συνέχεια άλλα 5 επεισόδια 2013-14

 

Ακριβώς. Βεβαια το κακο ειναι οτι το ξεκινησα στο xbox. Και ειναι κριμα να πληρώνεις για το καθε επεισόδιο. Γιαυτο λέω να το παω στο pc.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό το καιρό ψάχνω ενα game με το οποίο θα ξεκολλησω απο το bf3...αλλά τζιφος, παλι εκεί καταληγω...

 

Μαζί σου 100%! Πάω στα καταστήματα μήπως βρω κάτι να μου κεντρίσει το ενδιαφέρον, μπα.. δανείζομαι παιχνίδια από φίλους, τα παλεύω μια δυο ώρες και τα επιστρέφω. Άντε να βγει το 4 να τελειώνουμε με δαύτο..! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Το walking dead θελω να το ξαναπιασω και εγω. Το ειχα αφησει στο τεταρτο επεισόδιο.

 

είπανε ότι θα έχει και συνέχεια άλλα 5 επεισόδια 2013-14

 

Τι λεει το παιχνιδι?Εχει στοιχεια resident evil?

Ψινομαι να το παρω...

Link to comment
Share on other sites

Μαζί σου 100%! Πάω στα καταστήματα μήπως βρω κάτι να μου κεντρίσει το ενδιαφέρον, μπα.. δανείζομαι παιχνίδια από φίλους, τα παλεύω μια δυο ώρες και τα επιστρέφω. Άντε να βγει το 4 να τελειώνουμε με δαύτο..! :lol:

 

Αχ αχ αχ...είναι μακρύς ο δρόμος...:p

Link to comment
Share on other sites

Τελείωσα στο easy το Resistance 3. Πολύ easy ήταν όμως και θα το ξεκινήσω και στο medium.

Καλύτερο από το 2, χειρότερο όμως από το 1, το οποίο για μένα ήταν με διαφορά το καλύτερο απ τα 3.

Link to comment
Share on other sites

Μπήκε και το crysis 3. Έπαιξαν μονο το πρώτο level και έδωσα έμφαση στο multiplayer. Το hunter mode είναι τρελό κολλημα!! Edited by zapee995
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ περιμένω πως και πως να κυκλοφορήσει το Simcity 5, τώρα μέσα στον Μάρτιο!!!!

Μέχρι να κυκλοφορήσει έχω λιώσει με το Simcity 4!!!! :D

"Εις οιωνός άριστος αμύνεσθαι περί πάτρης"

Ένας είναι ο καλύτερος οιωνός, ν’ αγωνιζόμαστε για την πατρίδα. Ιλιάδα, Μ 243

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τερμάτισα resident evil 6 ps3 και dead space 2 pc.

Τώρα παίζω castlevania: lords of shadow ps3, killzone 3 με όλα του τα αξεσουάρ (move guns κτλπ). Το τελευταίο παιχνίδι όσοι δεν το έχουνε παίξει να ξέρουνε ότι είναι must, μόνο και μόνο για την εμπειρία move + gun συνδυασμό.

Καμία φορά παίζω resident evil 5 στο pc επειδή έχει ωραίο co op online παιχνίδι (αν και το έχω τερματίσει, μου αρέσει τρελά).

Κανένας άλλος με resident evil 5 σε pc υπάρχει? Γιατί δεν βλέπω παίκτες από Ελλάδα να μπαίνουνε online τον τελευταίο καιρό. Φαίνεται θα το έχουνε βαρεθεί, τι να πω. Ή θα το παίζουνε στο ps3, μάλλον το τελευταίο είναι και το πιο πιθανόν.

I'm spacesick and dead tired... But it looks like Operation Last Dance has entered the final phase

 

Nokia Lumia 620 - Windows Phone 8.1

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τερμάτισα resident evil 6 ps3 και dead space 2 pc.

Τώρα παίζω castlevania: lords of shadow ps3, killzone 3 με όλα του τα αξεσουάρ (move guns κτλπ). Το τελευταίο παιχνίδι όσοι δεν το έχουνε παίξει να ξέρουνε ότι είναι must, μόνο και μόνο για την εμπειρία move + gun συνδυασμό.

Καμία φορά παίζω resident evil 5 στο pc επειδή έχει ωραίο co op online παιχνίδι (αν και το έχω τερματίσει, μου αρέσει τρελά).

Κανένας άλλος με resident evil 5 σε pc υπάρχει? Γιατί δεν βλέπω παίκτες από Ελλάδα να μπαίνουνε online τον τελευταίο καιρό. Φαίνεται θα το έχουνε βαρεθεί, τι να πω. Ή θα το παίζουνε στο ps3, μάλλον το τελευταίο είναι και το πιο πιθανόν.

 

Ειμαι δηλωμενος φαν του resident evil απο το εποχης psx...Το 6 το νοικιασα και το εφτασα μεχρι ενα σημειο,αλλα γενικα μου φανηκε δυσκολο,στο χειρισμο του κλπ,ειδα διαφορες σε σχεση με τα προηγουμενα...Εσενα πως σου φανηκε?

Ομοιως παρατηρησα αλλαγη και στο sillent hill...

 

Θελω γνωμες για το Assassin's Creed 2...

Ειχα παιξει λιγο το 1,αλλα το παρατησα,γιατι ειχε πολλα κενα διαστηματα που δεν εκανες τπτ...Ακουω καλα λογια για το 2...Αξιζει να το ξεκινησω.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ασχολούμαι με Crysis 3, το οποίο ευτυχώς παίζει μια χαρά με την 6870 στα High settings, γιατί είχα ακούσει ότι είναι πολύ βαρύ.

Τα γραφικά είναι τρομερά ως συνήθως και ευχάριστη προσθήκη το τόξο για αθόρυβα kills.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι δηλωμενος φαν του resident evil απο το εποχης psx...Το 6 το νοικιασα και το εφτασα μεχρι ενα σημειο,αλλα γενικα μου φανηκε δυσκολο,στο χειρισμο του κλπ,ειδα διαφορες σε σχεση με τα προηγουμενα...Εσενα πως σου φανηκε?

Ομοιως παρατηρησα αλλαγη και στο sillent hill...

 

Θελω γνωμες για το Assassin's Creed 2...

Ειχα παιξει λιγο το 1,αλλα το παρατησα,γιατι ειχε πολλα κενα διαστηματα που δεν εκανες τπτ...Ακουω καλα λογια για το 2...Αξιζει να το ξεκινησω.

 

Το resident evil 6 έχει πολύ άθλια κάμερα, μάλλον γιαυτό είναι και άθλιο στο χειρισμό, έχει πιο χάλια γραφικά από το resident evil 5, γενικά δεν ξετρελάθηκα, αλλά πέρασα πολύ ωραία, είχε ωραίες ώρες διασκέδασης.

Κρίμα που το φτιάξανε τόσο πρόχειρα, δεν έπρεπε να το κάνουνε έτσι βιαστικά. Τελικά χαλάει όλη τη σειρά resident evil, εντελώς μέτριο παιχνίδι.

 

Το assasins creed II, ξεκίνα το, είναι φοβερό παιχνίδι, εγώ το έχω τερματίσει εδώ και πολύ καιρό.

Ωραία γραφικά, ωραία περιπέτεια. Το assasins creed I δεν το έχω παίξει για να μπορώ να το συγκρίνω.

Μόνο έχε υπόψη σου ότι θέλει καλή κάρτα γραφικών, δηλαδή κάτι καλύτερο από 6870 amd, για να μπορείς να δεις όλα τα εφέ και anti - aliasing. Ειδάλλως θα σου ρίχνει πολλά fps κάτω και γενικά θα σου κολλάει.

I'm spacesick and dead tired... But it looks like Operation Last Dance has entered the final phase

 

Nokia Lumia 620 - Windows Phone 8.1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...