Jump to content

Blackberry Bold 9700


lilith240484
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Βγηκε 415 με Ελληνικα, ορματε!!! :-)

Δώσε και κανένα link...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δώσε και κανένα link...

 

http://*****berry.com/leaked-os-5-0-0-415-blackberry-bold-9700

 

στα comments εχει πολλα links.

 

PS κρακμπερυ ειναι, δεν ξερω πως να το γραψω

Link to comment
Share on other sites

Ειναι και Multilanguage! Μολις εγκατασταθηκε ! για λεπτομερειες,αυριο!!!
it's just the way the game is played....:spider:
Link to comment
Share on other sites

Το έβαλα παραγγελία χτες στις 4:30 το απόγευμα, έστειλα τα δικαιολογητικά, και σήμερα στις 10 το πρωί το είχα στο μαγαζί στη Vodafone!!! Και με 416 κι όχι 426 ευρώ!!!!!

 

ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΕΣΤΕ ΤΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ!!!! Μη χαραμίζετε τσάμπα έστω και τα 10 ευρώ!!! Φοβερή η ExpanSYS. Πραγματικά. Σε 16 ώρες από την παραγγελία το είχα από Μασσαλία στην Ελλάδα και στην πόρτα μου.

 

Τα κουπόνια που ισχύουν αυτή τη στιγμή είναι τα εξής:

 

WEBUSER: 5 ευρώ έπτωση σε αγορές άνω των 15 ευρώ

10XMAS2009: 10 ευρώ έκπτωση σε αγορές άνω των 100 ευρώ

FESTIVAL09: 10 ευρώ έκπτωση σε αγορές άνω των 50 ευρώ, μέχρι 31/12/2009

 

Τεσταρισμένοι κωδικοί! :)

Αυτός ο χώρος είναι δικός μου! Σταματήστε να παίζετε!!!! Ξέρω καράτε και δαγκώνω άσχημα!!!!!

 

Knowledge is power.

Immitation is immaturity

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα παιδια,να θεσω λοιπον ενα ερωτημα που δεν εχει συζητηθει μεχρι τωρα,προφανως γιατι δεν ειμαστε πολλοι ακομα με τη συγκεκριμενη συσκευη.πως σας φαινεται το trackpad??προσωπικα δε νομιζω να γυρισω ξανα σε trackball!!!
Link to comment
Share on other sites

Trackpad δούλεψε πρώτο το Omnia i900 νομίζω, και είναι όντως πολύ βολικό...

Αυτός ο χώρος είναι δικός μου! Σταματήστε να παίζετε!!!! Ξέρω καράτε και δαγκώνω άσχημα!!!!!

 

Knowledge is power.

Immitation is immaturity

Link to comment
Share on other sites

πραγματι,εχεις δικιο φιλε μου αλλα για καποιους που χρησιμοποιουσαν blackberry ειναι κατι καινουργιο.παροτι αντιμετωπιστηκε στην αρχη με πολυ σκεπτικισμο τελικα θεωρω οτι η blackberry εκανε διανα με την εισαγωγη του στα μοντελα της
Link to comment
Share on other sites

Ναι, σίγουρα για την ΒΒ αυτό το μοντέλο ήταν μεγάλη καινοτομία!! Μεγάλη επέκταση μνήμης, υποστήριξη full HD .Η264 υλικού, καλό GPS και με καλό δέκτη (εντάξει κάποια που άκουσα για το Diamond2 ΔΕΝ τα φτάνει, αλλά είναι καλό), και τρελλή αναμονή! +70 ώρες ονομαστική σε σχέση με το μπαμπά 9000, και πάνω από 100 ώρες διαφορά σε σχέση με το 9520/9550. Μπορώ να πω πως στις πρώτες μου ώρες με ΒΒ στα χέρια (με έκαψε στην μισθοδοσία μου αυτή η Vodafone και τα καλά της λόγια για αναμονές κλπ κλπ κλπ!!) έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος... Βέβαια είμαι της αφής (i900, iPhone, Samsung H1 VF360), οπότε θέλει λίγο προσαρμογή για μένα το QWERTY!

 

Σίγουρα πάντως για μένα το πρωτόγνωρο ήταν η συμπίεση των δεδομένων, που με κάνει να σκέφτομαι ήδη τη μείωση του πακέτου μου... :)

Αυτός ο χώρος είναι δικός μου! Σταματήστε να παίζετε!!!! Ξέρω καράτε και δαγκώνω άσχημα!!!!!

 

Knowledge is power.

Immitation is immaturity

Link to comment
Share on other sites

η συμπιεση δεδομενων ειναι κατι που η bb κανει εδω και πολυ καιρο και το κανει απιστευτα!200 mb το μηνα εμενα προσωπικα μου ειναι υπεραρκετα.τωρα για την αφη φιλε μου εχω και ενα htc hd2 που το πηρα μαζι με το 9700 αλλα οσο και αν δεν το πιστευεις εχει χρησιμοποιηθει ελαχιστα!!:D:D
Link to comment
Share on other sites

Οχι, σε πιστεύω!!! Εγώ το βλέπω στο dummy, και λέω σε ποιούς θα το πουλήσουμε. Μια σαγιονάρα των 699 ευρώ!!!

Αυτός ο χώρος είναι δικός μου! Σταματήστε να παίζετε!!!! Ξέρω καράτε και δαγκώνω άσχημα!!!!!

 

Knowledge is power.

Immitation is immaturity

Link to comment
Share on other sites

το μονο που δεν ξερω ακομα ειναι ποσο πιο ευαισθητο ειναι σε σχεση με το trackball σε θεμα αντοχης και ποσο πολυπλοκη ειναι η αντικατασταση του!!:worry::worry:
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
το μονο που δεν ξερω ακομα ειναι ποσο πιο ευαισθητο ειναι σε σχεση με το trackball σε θεμα αντοχης και ποσο πολυπλοκη ειναι η αντικατασταση του!!:worry::worry:

 

Προφανώς λιγότερο ευαίσθητο από το trackball μιας και δεν έχει κινούμενα μέρη κλπ!

:)

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να εχεις δικιο φιλε μου λογικα.απο διαδικασια αντικαταστασης πως το βλεπεις?μαλλον για πιο πολυπλοκο το κοβω!
Link to comment
Share on other sites

πρεπει να εχεις δικιο φιλε μου λογικα.απο διαδικασια αντικαταστασης πως το βλεπεις?μαλλον για πιο πολυπλοκο το κοβω!

 

εως πολυ , αλλα δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος αντικαταστασης μιας και δεν ειναι τοσο ευαισθητο σαν κατασκευη απο την trackball.

Αντιθετως στην χρηση του ειναι απιστευτα ακριβες και πολυ πιο βολικο στο χερι.

 

Παντως μια σημειωση για την ,415 παιδια.

 

Εχει σημαντικη μειωση μπαταριας δυστυχως σε σχεση με την .405 και δεν καταλαβαινω τον λογο.

 

Μπορει καποιος να επιβεβαιωσει η να το αντικρουσει? απλα για να ξερω αν ειναι να προχωρησω σε downgrde στην 4.05.:(

it's just the way the game is played....:spider:
Link to comment
Share on other sites

εως πολυ , αλλα δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος αντικαταστασης μιας και δεν ειναι τοσο ευαισθητο σαν κατασκευη απο την trackball.

Αντιθετως στην χρηση του ειναι απιστευτα ακριβες και πολυ πιο βολικο στο χερι.

 

Παντως μια σημειωση για την ,415 παιδια.

 

Εχει σημαντικη μειωση μπαταριας δυστυχως σε σχεση με την .405 και δεν καταλαβαινω τον λογο.

 

Μπορει καποιος να επιβεβαιωσει η να το αντικρουσει? απλα για να ξερω αν ειναι να προχωρησω σε downgrde στην 4.05.:(

 

οταν λες σημαντικη μειωση ειναι κατα το ημισι?ρωταω γιατι ελεγα να την περασω το σαββατοκυριακο.:confused::confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

απο 8900 σε 9700.

μιλαμε τεραστια διαφορα.

 

το 9700 τα ΣΠΑΕΙ

 

touchpad απιστευτο, τρομερη μπαταρια, ταχυτατο

 

το καλυτερο blackberry που εχω πιασει

 

και εχω περασει απο 8300, 8310, 9000, 9500, 8900 και τωρα 9700

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: Πήρε κανείς το 9700 από WIND ??

 

δεν ξερω αν μιλας για ανεπισημες κυκλοφοριες αλλα επισημα δεν κυκλοφορει απο πουθενα. Μιλησα με τα κεντρικα της Wind την ΠΑρασκευη και δεν εχεουν καν ενημερωση.

 

οταν λες σημαντικη μειωση ειναι κατα το ημισι?ρωταω γιατι ελεγα να την περασω το σαββατοκυριακο.:confused::confused::confused:

 

Οχι κατα το ημιση αλλα ειναι μειωση κατα 15%.

 

Ασε να το φορτισω αλλη μια φορα και θα σου πω με σιγουρια. Δεν χανεις κατι να την βαλεις παντως!

it's just the way the game is played....:spider:
Link to comment
Share on other sites

απο 8900 σε 9700.

μιλαμε τεραστια διαφορα.

 

το 9700 τα ΣΠΑΕΙ

 

touchpad απιστευτο, τρομερη μπαταρια, ταχυτατο

 

το καλυτερο blackberry που εχω πιασει

 

και εχω περασει απο 8300, 8310, 9000, 9500, 8900 και τωρα 9700

 

Θα συμφωνησω και εγω μαζι μου. Ειναι εκπληκτικο κινητο, απο ποιοτητα κατασκευης μεχρι ταχυτητα στο μενου, οθονη. Το ιδανικο blackberry με το ιδανικο μεγεθος. Τωρα που γλυκαθηκα με την ολη φαση των bb σκεφτομαι να πουλησω το 8520 μου και να παρω το 9700 :happy:

Link to comment
Share on other sites

Εσυ φίλε Bill είσαι το τέλειο case study για την RIM. για αυτό έβγαλε το 8520 για να γλυκαθούν κάποιοι ποy δεν ήξεραν τί είναι blackberry από την τιμή και μετά αν κάνουν upgrade στα μεγάλα. Αλλά εσύ είσαι και γρήγορος...
Link to comment
Share on other sites

Guys η Cosmote θα το κυκλοφορησει απο Γεναρη ...

Θα ειναι η πρωτη που θα το φερει, τουλαχιστον ετσι λενε!

it's just the way the game is played....:spider:
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Guys η Cosmote θα το κυκλοφορησει απο Γεναρη ...

Θα ειναι η πρωτη που θα το φερει, τουλαχιστον ετσι λενε!

 

Ταυτόχρονα θα το φέρουν όλοι τον Ιανουάριο.

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...