Jump to content

Blackberry Bold 9700


lilith240484
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορείς να ορίσεις εσύ ένα όριο διαφορετικά στα κρατάει όλα, αποθηκεύοντας τα στη μνήμη τηλεφώνου. Προσωπικά έχω πάνω από 200 mail.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Την ημέρα δέχομαι πάνω Απο 50 email, οπότε αντιλαμβάνεσαι ότι μία χωρητικότητα 200- 1000 email δεν μου αρκεί. Μπορείτε να μου το επιβεβαίωσετε ότι χωράει ουσιαστικά «άπειρο» αριθμό ή αν μπορώ να δηλώσω να αποθηκέυονται στη κάρτα μνήμης; Όπως στο Νόκια Ε71.

Μέχρι τί μέγεθος κάρτα μνήμης μπορεί να πάρει η συσκευή;

Link to comment
Share on other sites

Δεν αποθηκεύονται στην κάρτα μνήμης, εκτός από τα συνημμένα που κατεβάζεις όπου μπορείς και να τα σβήσεις μετά με έναν file manager... Απόσο ξέρω δεν υπάρχει περιορισμός στον αριθμό των μηνυματων, και το μόνο που έχω ακούσει (κυρίως σε παλιότερες συσκευές) είναι τα 'κολλάει' ή ναγίνεται αργή η συσκευή όταν φουλάρει.. Και είναι λογικό γιατί μειώνεται και η μνήμη...

 

Δεν μπορώ να υπολογίσω πόσα mails έχω τώρα στο 9000 μου αλλά σίγουρα ξεπερνούν τα 800...

Link to comment
Share on other sites

Την ημέρα δέχομαι πάνω Απο 50 email, οπότε αντιλαμβάνεσαι ότι μία χωρητικότητα 200- 1000 email δεν μου αρκεί. Μπορείτε να μου το επιβεβαίωσετε ότι χωράει ουσιαστικά «άπειρο» αριθμό ή αν μπορώ να δηλώσω να αποθηκέυονται στη κάρτα μνήμης; Όπως στο Νόκια Ε71.

Μέχρι τί μέγεθος κάρτα μνήμης μπορεί να πάρει η συσκευή;

 

Εχω 4GB καρτα και τα e-mail μου ξεπερνανε τα 2500 χωρις πρόβλημα μνήμης!:D

it's just the way the game is played....:spider:
Link to comment
Share on other sites

Αυτό αποτελεί ενημέρωση "ανεπίσημη" από την COSMOTE προς τους διευθυντές των καταστημάτων της. Μην ξεχνάς ότι το έχει κυκλοφορήσει η T-Mobile...

 

T-mobile ειναι το δικο μου !:D:D:D:D:D:D:D

 

Ξεχασα να συμπληρωσω στα νεα features της συσκευης οτι ναι επιτελους η δονηση βαραει μαζί με τον ηχο!

it's just the way the game is played....:spider:
Link to comment
Share on other sites

Πάντως η COSMOTE θα το έχει πριν τα χριστούγεννα...

 

Η WIND το έχει πάνω από 20 μέρες τώρα & το έχει παραδόσει και σε διάφορους πελάτες.. Το είχα γράψει και τότε.. Δεν θυμάμαι αν ηταν εδώ ή στο chat του myphone.gr στο BBM

Link to comment
Share on other sites

Η WIND το έχει πάνω από 20 μέρες τώρα & το έχει παραδόσει και σε διάφορους πελάτες.. Το είχα γράψει και τότε.. Δεν θυμάμαι αν ηταν εδώ ή στο chat του myphone.gr στο BBM

 

επισημως? και δεν του εκαναν διαφημιση ?

it's just the way the game is played....:spider:
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω... Το χει πάντως... Και πάει καιρος... ;)

 

Στο τοπικο καταστημα Wind δεν το ξερουν καν και στα κεντρικα δεν εχουν καμμια ενημερωση.

Και πες οτι το εφεραν , γιατι στα official λογισμικα Blackberry για Wind το 9700 δεν υπαρχει πουθενα?

https://www.blackberry.com/Downloads/entry.do?code=3210DDBEAA16948A702B6049B8D9A202

:ninja:

it's just the way the game is played....:spider:
Link to comment
Share on other sites

Νεα εκδοση λογισμικου .405

 

http://rapidshare.com/files/316239220/9700M_PBr5.0.0_rel645_PL5.1.0.112_A5.0.0.405.exe

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Νεα εκδοση λογισμικου .405

 

http://rapidshare.com/files/316239220/9700M_PBr5.0.0_rel645_PL5.1.0.112_A5.0.0.405.exe

 

Δεν εχει Ελληνικα, εγω εβαλα την 405 και Ελληνικα απο την 351, δουλευει μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Η WIND το έχει πάνω από 20 μέρες τώρα & το έχει παραδόσει και σε διάφορους πελάτες.. Το είχα γράψει και τότε.. Δεν θυμάμαι αν ηταν εδώ ή στο chat του myphone.gr στο BBM

 

Παρέδωσε demo κομμάτια για δοκιμές κλπ μιας και δεν είχαν την τελική έκδοση του λογισμικού. Ειδικά όσοι έχουν BIS δεν παίζει ακόμη ο internet browser (με wifi είναι οκ αλλά όχι με BIS internet).

:)

Link to comment
Share on other sites

Παρέδωσε demo κομμάτια για δοκιμές κλπ μιας και δεν είχαν την τελική έκδοση του λογισμικού. Ειδικά όσοι έχουν BIS δεν παίζει ακόμη ο internet browser (με wifi είναι οκ αλλά όχι με BIS internet).

:)

 

ευχαριστω για την διευκρινηση γιατι κοντεψαμε να γεμισουμε το ποστ με το "ηρθε δεν ηρθε!"

 

Οσο για το leaked 405 με το:O apploader να αφησω τα ελληνικα μεσα?

it's just the way the game is played....:spider:
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την διευκρινηση γιατι κοντεψαμε να γεμισουμε το ποστ με το "ηρθε δεν ηρθε!"

 

Οσο για το leaked 405 με το:O apploader να αφησω τα ελληνικα μεσα?

 

Πρεπει να εγκαταστησεις την 351 στο πισι, να βρεις τα cod αρχεια ελληνικων στο pc σου (30 αρχεια ειναι), να τα κανεις copy καπου στο pc σου, να βγαλεις τη 351 απο το πισι, να βαλεις την 405 στο πισι, να αναβαθμισεις το 9700 σε 405 μονο με αγγλικα και μετα να εγκαταστησεις τα cod ελληνικων με το BBSAK. Αμεσως να βγαλεις τη 405 απο το πισι γιατι θα σου πει να κανει παλι αναβαθμιση και αν την κανεις τα σνησει τα ελληνικα. Αν δεν εισαι σιγουρη, αστο, λογικα θα βγει συντομα η 405 με ολες τις γλωσσες μεσα. Η 405 φτιαχνει το προβλημα με τα sms + stability.

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να εγκαταστησεις την 351 στο πισι, να βρεις τα cod αρχεια ελληνικων στο pc σου (30 αρχεια ειναι), να τα κανεις copy καπου στο pc σου, να βγαλεις τη 351 απο το πισι, να βαλεις την 405 στο πισι, να αναβαθμισεις το 9700 σε 405 μονο με αγγλικα και μετα να εγκαταστησεις τα cod ελληνικων με το BBSAK. Αμεσως να βγαλεις τη 405 απο το πισι γιατι θα σου πει να κανει παλι αναβαθμιση και αν την κανεις τα σνησει τα ελληνικα. Αν δεν εισαι σιγουρη, αστο, λογικα θα βγει συντομα η 405 με ολες τις γλωσσες μεσα. Η 405 φτιαχνει το προβλημα με τα sms + stability.

 

να σου πω , δεν εχω κανενα προβλημα με τα sms στην .351.

Με τα ελληνικα της εχω! στα sms ενω γραφει ελληνικα , τα στελνει ως ???? (ερωτηματικα!) WTF?

 

Anyway θα προσπαθησω αυτο που μου περιεγραψες και θα σε ενημερωσω αν διορθωθηκε το προβλημα ! :wacko:

it's just the way the game is played....:spider:
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στα options-sms και γύρισε το data coding σε ucs2. Μετά από ένα battery pull θα εμφανίζονται κανονικά τα ελληνικά.
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στα options-sms και γύρισε το data coding σε ucs2. Μετά από ένα battery pull θα εμφανίζονται κανονικά τα ελληνικά.

 

405 με ελληνικο input απο BBSAK ooooooooooookkkkkk!!!!!

 

μηνυματα με ελληνικα οκ!:D

it's just the way the game is played....:spider:
Link to comment
Share on other sites

405 με ελληνικο input απο BBSAK ooooooooooookkkkkk!!!!!

 

μηνυματα με ελληνικα οκ!:D

Παίζει ο BB browser μέσα από bis;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για ελληνικό input στην .405 ακολουθήστε τις οδηγίες εδώ και περάστε τα παρακάτω αρχεία:

 

http://bit.ly/6eBl4t

pass: HellsAngel81

Link to comment
Share on other sites

Παίζει ο BB browser μέσα από bis;

 

 

Ναι κανονικοτατα,χεις δει να αναφαρει καποιος αυτο το προβλημα?

it's just the way the game is played....:spider:
Link to comment
Share on other sites

Απλά υπάρχει θέμα με το BIS της cosmote και τις εκδόσεις 5.0. Αυτό ισχύει για τα 9000 με το τελευταιο 5.0 os μέχρι στιγμής.
Link to comment
Share on other sites

Απλά υπάρχει θέμα με το BIS της cosmote και τις εκδόσεις 5.0. Αυτό ισχύει για τα 9000 με το τελευταιο 5.0 os μέχρι στιγμής.

 

Και σε WIND με BIS

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλημερα. η voda ξερετε ποτε θα το φερει?

 

μπορω να αγορασω την συσκευη απο online shop π.χ. expansys και να δουλεψει κανονικα αν του βαλω vodafone bis? στο απλο συμβολαιο που εχω με vodafone μπορω απλα να προσθεσω το bis και να ειμαι οκ? ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...