Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6700 Slide


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως γνωρίζει κάποιος πώς θα μεταφέρω τις επαφές από το sony k770i στο nokia 6700 slide? Ευχαριστώ!!!

 

 

Μπορεις να μας πεις τις εντυπωσεις σου απο το κινητο ; Κυριως τα αρνητικα , γιατι μεχρι τωρα δεν φαινεται να εχει σοβαρα προβληματα.

 

Επισης , ξερει κανεις αν θα το φερει η cosmote ; Σε λιγες μερες θα βγει η επιδοτηση μου και θελω πολυ να το παρω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 192
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπορεις να μας πεις τις εντυπωσεις σου απο το κινητο ; Κυριως τα αρνητικα , γιατι μεχρι τωρα δεν φαινεται να εχει σοβαρα προβληματα.

 

Επισης , ξερει κανεις αν θα το φερει η cosmote ; Σε λιγες μερες θα βγει η επιδοτηση μου και θελω πολυ να το παρω.

 

προβληματα δεν εχει,ειναι ομως ελλειπης η συσκευη.οχι wifi,να χε και λιγο μεγαλυτερη οθονη...ειναι παντως πανεμορφο

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα..χτες αγορασα το 6700 slide και οταν το εβαλα πρωτη φορα για φορτηση(το κινητο κλειστο)παρατηρησα οτι δεν εδειχνε τις μπαρες απο την μπαταρια να ανεβοκατεβαινουν οπως κλασικα στα nokia.Ειναι καποιο προβλημα ή ετσι συμβαινει σε αυτο το μοντελο...????
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

λοιπον χτες το τσιμπησα κι εγω απο πλαισιο σε μπλε χρωματακι.

το κινητο ειναι πολυ καλο πραγματικα.

καλη ποιοτητα κατασκευης,πανεμορφο και μικρο.,πολυ καλο ηχειο,κριμα που δε του εβαλαν ενα wifi.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια , απο σημα πως ειναι ;

 

μια χαρα ειναι

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον χτες το τσιμπησα κι εγω απο πλαισιο σε μπλε χρωματακι.

το κινητο ειναι πολυ καλο πραγματικα.

καλη ποιοτητα κατασκευης,πανεμορφο και μικρο.,πολυ καλο ηχειο,κριμα που δε του εβαλαν ενα wifi.

 

καλορίζικο ταξιδιώτη

Link to comment
Share on other sites

καλορίζικο ταξιδιώτη

 

σε ευχαριστω πολυ φιλε μου.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια , επειδη αυριο θα παω να το παρω , οσοι το εχετε μπορειτε να μου πειτε τις εντυπωσεις σας απο το κινητο (περα απο την εμφανιση που ειναι υποκειμενικη) ;

 

Δηλαδη , ποιοτητα κατασκευης και μηχανισμου slide , ταχυτητα menu , ποιοτητα συνομιλιας , ληψη σηματος , διαρκεια μπαταριας η' οτιδηποτε αλλα εχετε εντοπισει.

 

Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια , επειδη αυριο θα παω να το παρω , οσοι το εχετε μπορειτε να μου πειτε τις εντυπωσεις σας απο το κινητο (περα απο την εμφανιση που ειναι υποκειμενικη) ;

 

Δηλαδη , ποιοτητα κατασκευης και μηχανισμου slide , ταχυτητα menu , ποιοτητα συνομιλιας , ληψη σηματος , διαρκεια μπαταριας η' οτιδηποτε αλλα εχετε εντοπισει.

 

Ευχαριστω πολυ.

 

Ο μηχανισμος σε μένα δουλέυει άψογα

το μενού είναι γρήγορο

ποιότητα συνομιλίας με vodafone πολύ καλή

λήψη σήματος σε σχέση με το όμνια και ένα κ800 που χα δεν έχει διαφορά

και τέλος με την μπαταρία ετσι και ετσι, 3 μέρες μου πάει εμένα

Link to comment
Share on other sites

Γενικά είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος για αυτο και το κράτησα και δεν το πούλησα. Είναι μικρό χωράει ευκολα σε τζην, βερμουδες κτλ. Έχει τα πάντα (απο αυτα που χρειαζομαι εγω) συν μια πολύ καλη κάμερα τώρα για το καλοκαίρι.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους το πηρα σημερα αλλα δεν τραβαει φωτογραφιες ουτε βιντεο παταω το κουμπι στα πλαγια βγαινει πρασινο μεσα το πλαισιο αλλα τερμα μεχρι εκει αναβει το φλας αλλα τιποτα κ βιντεο καθολου.ξερει κανεις κατι μια βοηθεια
Link to comment
Share on other sites

Το ενεργοπ. εξοικον. ενέργειας τί ακριβός κάνει; Οταν το πατάω βγάζει ένα φεγγάρι στιν μπαταρία και μειώνει τον φωτισμό.Τί άλλο κάνει εκτός απο αυτό
Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!Το πηρα κι εγω πριν μια εβδομαδα και το εχω χαρει πολυ! Ειναι πολυ καλο κινητο, μικρο, βολικο, γρηγορο κτλ. Το μονο που με στεναχωρει ειναι η μπατταρια.. κραταει 3 μερες και οχι παντα.. Λετε να μην εχει ''στρωσει'' ακομα?

 

Σκεφτομαι να αγορασω μια μπαταρια απο e-bay (oxi Nokia) κοντα στα 1300maΗ

Ειναι καλη ιδεα? Αξιζει!!! Δωστε μου τα φωτα σας!

 

 

Το ενεργοπ. εξοικον. ενέργειας τί ακριβός κάνει; Οταν το πατάω βγάζει ένα φεγγάρι στιν μπαταρία και μειώνει τον φωτισμό.Τί άλλο κάνει εκτός απο αυτό

 

Απ οτι εχω καταλαβει,μειωνει γενικα το φωτισμο πιο γρηγορα (αναλογα που το εχεις ορισει απο το μενου) και γενικα κανει τη μεγιστη εξοικονομηση ενεργειας!

corollaclub.com
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,το προβλημα που εχω ειναι το εξησ.Η φωτογραφιεσ στην εκθεση εμφανιζονται ..σαν να μην υπαρχουν.δηλαδη εχει εικονιδια αλλα εναι μα μια γραμμη στην μεση,σαν σπαζμενεσ.αλλα αν κανεισ επεξεργασια τισ φωτογραφιασ τοτε στην εμφανιζει..καμια ιδεα?
Link to comment
Share on other sites

Αυριο θα το εχω και εγω στα χερια μου. Ελπιζω να μην με απογοητευσει.

 

Μπορειτε να προτεινετε καποιος εφαρμογες για το κινητο ; Δεν ειχα ξανα s60 κινητο.

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο.

 

Θα διαβάσεις οπωσδήποτε αυτό: S60 3rd Edition Platform FAQ.

Για προτάσεις εφαρμογών δες αυτό το θέμα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα κινητό Ν95 με το οποίο γράφω πολλά SMS με χρήση Τ9.

Το θέμα είναι ότι τις λέξεις που δεν έχει περασμένες το Τ9 τις καταχωρώ χειροκίνητα, για να τις θυμάται την επόμενη φορά.

 

Έφτασε όμως στο τέλος του, και μάλλον η διαθέσιμη μνήμη Τ9 για καταχώριση λέξεων απο τον χρήστη εξαντλήθηκε.... με αποτέλεσμα να μου σβήνει άλλες καταχωρημένες απο εμένα λέξεις για να καταχωρίσει την καινούρια που περνάω.

Το 6700 slide έχει Τ9 ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ και με δυνατότητα (σχεδόν) απεριόριστης καταχώρισης λέξεων στο Τ9 του;

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Απο φωτογραφία είναι σουπερ και μόνο να δεις ανάλυση ανα ιντσα θα το καταλάβεις, απο βίντεο ετσι και ετσι κολλημένη η νοκια στο 640χ480 με 15 fps.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...