Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Το μόνο πρόβλημα που έχω είναι ότι με την task bar που χρησιμοποιώ, δεν μου δείχνει την ένταση του σήματος :wacko:

 

Αυτό που δίνω στο πρώτο post αλλά και αυτό δεν έχουν το εν λόγω πρόβλημα (είναι θέμα της 1.66 ROM).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μετά από πολλές δοκιμές και... φλασαρίσματα αστραπή :p

 

Τελικά κατέληξα!

Topix 1.2

Radio 2.07.51.05

 

Δικό μου background από HDWall

Co0kie HomeTab 1.5

Dusk 6.5 Lockscreen v3.0

Transparent Opera buttons

Devotion Sense TABiconset

BG4all

BiGnAdAd Sense RemoveCarier

BiGnAdAd TransparentBottomCurtain

κ.α.

 

Δημήτρη πως γίνεται να έχω κάνει ακριβώς τις ίδιες ρυθμίσεις σε Opera;;; :lol:

Το μόνο πρόβλημα που έχω είναι ότι με την task bar που χρησιμοποιώ, δεν μου δείχνει την ένταση του σήματος :wacko:

 

Διέγραψε τα reg-keys to get volume icon back with custom taskbar:

Code:

[HKLM/Software/HTC/VolumeOverlay]

LoadIconFromResDLL

SoundIconLink

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά όταν ανοίγω το sport-fm μου ζητάει για την εμφάνιση μιας εικόνας να εγκαταστήσω τον flash player.Κατέβασα τον 7 αλλά πάλι δεν την εμφανίζει.Μήπως θέλει κάποιο reset ή επανεκκίνηση;

 

Κανενας mobile browser μεχρι τωρα δεν υποστηριζει εγγενως flash. Ο μονος που μπορεις να εχει full flash support ειναι o skyfire.

 

βαλε το .cab που δινω κ μετα τρεξε τον internet explorer κ θα σου δουλεψει. τρεχει κ τα βιντεακια απο το youtube.

ακυρο ειναι λιγο μεγαλο κ δεν με αφηνει να το ανεβασω .

ψαχνο το λινκ κ το ανεβαζω σε λιγο

τελικα δεν βρησκω το link κ γιαυτο τα εκοψα με win rar για να καταφερο να τα ανεβασω. σε εμενα αυτο το cabaki δουλευει κανονικα ( με rom topix 1.2)

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ και απο μενα θαθελα να πω οτι απο τα οσα εχω διαβαση εως σημερα και μετα απο τα διαφορα πειραματα που εχω κανη και εγω ειχα καταληξη στο οτι εκτος απο τον skyfire κανενας δεν υποστηριζε flash player oταν διαβασα την απαντηση σου περασα το cad aki αλλα δεν μου δουλευη πειραματιστικα και στο HTC HD και στο HD2 μιας και τα εχω και τα δυο αλλα τιποτα Και να ρωτησω τωρα το δοκιμασε καποιος αλλος και του δουλευη ?? :confused:

προτεινομενη εκδοση οπερα η 9.70 35627 (χωρις το opera flash fix ,που μονο καλο δεν κανει στο browsing...) -μεσα στα add ons και αυτη.

 

οσοι θελουν flash support και οπερα σωνει και καλα,ας βαλουν την εκδοση 9.70 35443_2 που ειναι πιο συμβατη με το οπερα flash fix tool... θα την βρειτε εκει

All Opera Mobile/Mini versions: Official thread

 

αλλα μην περιμενετε την διαφορα ...δυσκολο κοματι το flash support σε mobile devices...μαθετε καλυτερα να ζειτε χωρις αυτο στα λεο σας....

Δημητρη σχεδων το εχω αποδεχθη οτι flash και wm οπως και iphone δεν αλλα ελα που θελω να κανω εναν ελεγχο στο zoo.gr για προσωπικους λογους σε διαφορες στιγμες και δεν με ενδιαφερη να παιξω αλα να δω online ατομα και δυστηχως ουτε ο skyfire δεν μαφηνη να γραψω στο παραθυρο που ελεγχης τους online παιχτες και δεν ξερω με ποιον αλλο τροπο να το κανω

Αυτο που εχης πιο πανω θα μου δουλεψη η τζαμπα θα χασω την ωρα μου και θα το κανω και πιο αργο στο σερφαρισμα ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ΝΙΚΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που δίνω στο πρώτο post αλλά και αυτό δεν έχουν το εν λόγω πρόβλημα (είναι θέμα της 1.66 ROM).

 

Διέγραψε τα reg-keys to get volume icon back with custom taskbar:

Code:

[HKLM/Software/HTC/VolumeOverlay]

LoadIconFromResDLL

SoundIconLink

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις! Η λύση του tsipistri τελικά δεν δούλεψε μιας και δεν είναι για το εικονίδιο του σήματος που θέλω εγώ, αλλά για το volume icon!!! :(

 

edit: Η λύση είναι taskbar για 6.5

http://www.4shared.com/dir/17633986/245c0c10/XDA_Developers.html

 

Μόλις μου ήρθε ενημέρωση ότι η kingston έβγαλε στην αγορά microSDHC 16GB class 10 :shock:

Edited by EchiDNA
Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις! Η λύση του tsipistri τελικά δεν δούλεψε μιας και δεν είναι για το εικονίδιο του σήματος που θέλω εγώ, αλλά για το volume icon!!! :(

 

Η λύση του φίλου Δημήτρη είναι όντως για άλλο πράγμα.

 

Μόλις μου ήρθε ενημέρωση ότι η kingston έβγαλε στην αγορά microSDHC 16GB class 10 :shock:

 

Κάποιο link;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου δωσει τα φωτα του?Μεχρι προτινος προσπαθουσα να βγαλω την επιλογη ολισθηση πανω στην οθονη για ξεκλειδωμα.Δεν ξερω πως αλλα αυτο εγινε......μεν αλλα.....τωρα βγαζει κατω αριστερα Ξεκλειδωμα...οποτε θελει παλι αναλογο τροπο.Πως βγαινει αυτο?και απο που τοβαλα κατα λαθος?

Σημειωση....διαβασα στην αρχη αυτα που μου ειπατε αλλα δεν εβγαλα ακρη,Αν γινεται λιγο ποιο κατατοπιστικη βοηθεια!!!

Link to comment
Share on other sites

Μετά από πολλές δοκιμές και... φλασαρίσματα αστραπή

 

Τελικά κατέληξα!

Topix 1.2

Radio 2.07.51.05

 

Δημήτρη πως γίνεται να έχω κάνει ακριβώς τις ίδιες ρυθμίσεις σε Opera;;;

Το μόνο πρόβλημα που έχω είναι ότι με την task bar που χρησιμοποιώ, δεν μου δείχνει την ένταση του σήματος

τα λεω καιρο και για την ρομ και για το ραδιο,αλλα δεν ακουνε ολοι :O

 

βγαλε αυτην που εχεις Γιωργο και χρησιμοποιησε αυτην που δινω στα add ons στον φακελο taskbar and menu icons/Dusk_6.5 Taskbar_icons...(κοιτα το screen shot μου)

 

Δημήτρη δε νομίζω ότι "την κάνανε τη δουλειά" στην Ελλάδα γιατί η ταινία φαινότανε ότι είχε καιρό κομμένη και καθώς είναι άσπρη είχε αρχίσει να αλλοιώνεται το χρώμα της από τη βρωμιά, άλλωστε η παραγγελία δόθηκε επτά το απόγευμα Πέμπτη και Σάββατο πρωί το παρέλαβα ο ίδιος από την courier, πότε να την έκαναν αφού τελωνείο δεν περνάει?

δεν αποκλειεται και αυτο Σπυρο,δεν το ειχα σκεφτει...

 

πολυ ομορφο το εχεις το λιονταρι σου. μπραβο !!!!

 

Δημητρη οι ρυθμισεις στον opera αποθηκευονται σε καποιο συγκεκριμενο αρχειακι ? και αν ναι, θα μπορουσες ισως να μας ανεβασεις το αρχειο που εχεις στο leo σου με τις δικες σου ρυθμισεις ?

πιστευω οτι θα βοηθουσε αρκετα τους πιο νεους (και τους παλιοτερους φυσικα), γιατι ισως αν μπουν στην διαδικασια καποιοι να κανουν δοκιμες να τον βγαλουν off τον opera.

 

εγω κανω copy ολον τον φακελο οπερα απο τα windows μαζι με το favorites...

ετσι με καθε νεα ρομ,απλα βαζω την εκδοση του οπερα που θελω,σβηνω τους δυο φακελους απο τα windows και τους αντικαθιστω με αυτους που εχω σωσει...

ετσι αγαπημενα,cookies και ρυθμισεις ειναι παντα οι ιδιες με ενα copy paste :p

 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις! Η λύση του tsipistri τελικά δεν δούλεψε μιας και δεν είναι για το εικονίδιο του σήματος που θέλω εγώ, αλλά για το volume icon!!! :(

 

Μόλις μου ήρθε ενημέρωση ότι η kingston έβγαλε στην αγορά microSDHC 16GB class 10 :shock:

κανε αυτο που σου λεω πιο πανω ;)

 

οσο για την kingston,ποτε δεν τις συμπαθησα :happy:

 

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ και απο μενα θαθελα να πω οτι απο τα οσα εχω διαβαση εως σημερα και μετα απο τα διαφορα πειραματα που εχω κανη και εγω ειχα καταληξη στο οτι εκτος απο τον skyfire κανενας δεν υποστηριζε flash player oταν διαβασα την απαντηση σου περασα το cad aki αλλα δεν μου δουλευη πειραματιστικα και στο HTC HD και στο HD2 μιας και τα εχω και τα δυο αλλα τιποτα Και να ρωτησω τωρα το δοκιμασε καποιος αλλος και του δουλευη ?? :confused:

προτεινομενη εκδοση οπερα η 9.70 35627 (χωρις το opera flash fix ,που μονο καλο δεν κανει στο browsing...) -μεσα στα add ons και αυτη.

 

οσοι θελουν flash support και οπερα σωνει και καλα,ας βαλουν την εκδοση 9.70 35443_2 που ειναι πιο συμβατη με το οπερα flash fix tool... θα την βρειτε εκει

All Opera Mobile/Mini versions: Official thread

 

αλλα μην περιμενετε την διαφορα ...δυσκολο κοματι το flash support σε mobile devices...μαθετε καλυτερα να ζειτε χωρις αυτο στα λεο σας....

Δημητρη σχεδων το εχω αποδεχθη οτι flash και wm οπως και iphone δεν αλλα ελα που θελω να κανω εναν ελεγχο στο zoo.gr για προσωπικους λογους σε διαφορες στιγμες και δεν με ενδιαφερη να παιξω αλα να δω online ατομα και δυστηχως ουτε ο skyfire δεν μαφηνη να γραψω στο παραθυρο που ελεγχης τους online παιχτες και δεν ξερω με ποιον αλλο τροπο να το κανω

Αυτο που εχης πιο πανω θα μου δουλεψη η τζαμπα θα χασω την ωρα μου και θα το κανω και πιο αργο στο σερφαρισμα ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

δοκιμασε το opera flash tool 1.54 και ακολουθησε τις οδηγιες που δινει το παληκαρι εκει.δεν χανεις τπτ να δοκιμασεις ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο link;

 

εγω αγόρασα και μου έχει έρθει ήδη αυτή ( δεν είναι KIngston αλλά είναι 16GB SDHC) .. :http://cgi.ebay.com/16GB-16G-microSD-micro-SD-SDHC-Memory-Card-Class-6-USB_W0QQitemZ250562456223QQcmdZViewItemQQptZPCC_Drives_Storage_Internal?hash=item3a56afaa9f#ht_3202wt_939

 

Ολα μιά χαρά και με USB converter :rolleyes:

Edited by qosmio
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
εγω αγόρασα και μου έχει έρθει ήδη αυτή ( δεν είναι KIngston αλλά είναι 16GB SDHC) .. :http://cgi.ebay.com/16GB-16G-microSD-micro-SD-SDHC-Memory-Card-Class-6-USB_W0QQitemZ250562456223QQcmdZViewItemQQptZPCC_Drives_Storage_Internal?hash=item3a56afaa9f#ht_3202wt_939

 

Ολα μιά χαρά και με USB converter :rolleyes:

 

Η δικιά σου είναι class 6 και βρίσκεις σχετικά εύκολα πλέον. Ο φίλος EchiDNA μιλάει για ανακοίνωση εμφάνισης class 10, κάτι πρωτόγνωρο για τα δεδομένα.

 

2.01.531.7 (72923) wwe τι λεει αυτη η ρομ για το λεο μας??

 

Είναι test rom της αμερικάνικης T-mobile, όχι final shipped με ότι αυτό συνεπάγεται.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

@zaharakis

έβαλα τελικά την 6.5 (το έκανα ταυτόχρονα με το ποστ σου :p)

όλα Οκ τώρα!!!

 

@athanaso77

Υπάρχει μόνο στο εξωτερικό προς το παρόν

http://www.kingston.com/grroot/flash/sdhc_micro.asp

Και πάλι για προ-παραγγελία!!! Μόλις έρθει Ελλάδα θα ενημερώσω!

Edited by EchiDNA
Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Την προτείνω ανεπιφύλακτα. Δεν υπάρχει κάποιος λογικός λόγος που βρίσκεται στο γερμανικό μόνο και αυτό γίνεται λόγω των ανακατατάξεων της υποστήριξης από την ACE Hellas, στην HTC Hellas.

 

ευχαριστω ..την περασα και τωρα πια θα την τσεκαρω γενικως

 

μια ερωτηση εχω hd2 απο vodafone με 2gb καρτα και φορτωμενους ndrive.οι χαρτες με ποιον τροπο μπορουν να περαστουν σε 8gb καρτα μνημης.γινεται φανταζομαι..αλλα πως?

Edited by pascal1281

HTC HD2 (best of the best)

HTC EVO 3D

SAMSUNG GALAXY S3/ S4

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

υπάρχει κάποιο shortcut για quickmenu που να κάνει ότι και το πλήκτρο σβησίματος της οθόνης?

Για να μην καταναλώνω μπαταρία άσκοπα, πάντα πατάω το πλήκτρο που σβήνει ο φωτισμός της οθόνης και φοβάμαι οτι σε λιγο καιρό θα ξεχαρβαλωθεί.

1) Note 8

2) Note III

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ από eXpansys το πήρα το HD2 μου και όλα είναι ΟΚ μέχρι τώρα, αλλά θέλω να επισημάνω ότι το κουτί του ΔΕΝ ήταν σφραγισμένο! Υπήρχε σφραγίδα στο κουτί του αλλά ήταν πολύ προσεκτικά κομμένη (με κοπίδι). Τα πράγματα (συσκευή και αξεσουάρ) φαίνονταν ολοκαίνουρια, με όλα τα προστατευτικά τους και το μονωτικό μέσα στην μπαταρία κτλ. Το παράξενο είναι ότι μέσα στο κουτί περιεχόταν αχρησιμοποίητη αυτοκόλλητη αυθεντική σφραγίδα της HTC με την οποία μπορώ τώρα να σφραγίσω το κουτί μόνος μου! :confused:

 

Για να είμαι ειλικρινής με χάλασε λίγο αυτό με την ασφράγιστη συσκευασία και δεν το περίμενα από την eXpansys, αλλά επειδή όλα φαίνονται ολοκαίνουρια και χωρίς κανένα πρόβλημα δεν ήθελα να μπω στη διαδικασία να το επιστρέψω (απόστολή στη Γαλλία, αναμονές κτλ.). Ας ελπίσουμε να πάνε όλα καλά...

 

Για όσους αγόρασαν το HD2 τους από eXpansys, σας ήρθε σφραγισμένο;

 

Το δικό μου ήρθε με σφραγίδα, η οποία όμως δεν κόπηκε όταν το άνοιξα αλλά ξεκόλησε σαν να ήταν φρεσκοκολημένη. Μέσα στην συσκευασία υπήρχε και αχρησιμοποίητη αυτοκόλλητη αυθεντική σφραγίδα της HTC. Πάντως 15 μέρες, η συσκευή λειτουργεί απροβλημάτιστα και είναι αψεγάδιαστη.

Γιώργος

Keep on riding...

Link to comment
Share on other sites

Να έχεις στα υπόψιν ότι όσο μεγαλώνει το call log, τόσο θα καθυστερεί στην απόκρισή του η λειτουργία του dialpad.

 

Γηράσκω, αεί διδσκόμενος!!!!!

 

Ευχαριστώ;)

HD2 T-Mobile

Rom: Elegancia V2-final-CHT 2.0

Radio: 2.15.50.14

Δεν θα είχα καταφέρει τίποτα, χωρίς την βοήθεια του forum...Thanks to all:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

υπάρχει κάποιο shortcut για quickmenu που να κάνει ότι και το πλήκτρο σβησίματος της οθόνης?

Για να μην καταναλώνω μπαταρία άσκοπα, πάντα πατάω το πλήκτρο που σβήνει ο φωτισμός της οθόνης και φοβάμαι οτι σε λιγο καιρό θα ξεχαρβαλωθεί.

Φυσικά και υπάρχει! Ψάξε για το xda shutdown ;)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπέρα παιδιά,

υπάρχει κάποιο shortcut για quickmenu που να κάνει ότι και το πλήκτρο σβησίματος της οθόνης?

Για να μην καταναλώνω μπαταρία άσκοπα, πάντα πατάω το πλήκτρο που σβήνει ο φωτισμός της οθόνης και φοβάμαι οτι σε λιγο καιρό θα ξεχαρβαλωθεί.

 

http://img130.imageshack.us/img130/9590/31350870.jpg

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3021542#post3021542

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου ήρθε με σφραγίδα, η οποία όμως δεν κόπηκε όταν το άνοιξα αλλά ξεκόλησε σαν να ήταν φρεσκοκολημένη. Μέσα στην συσκευασία υπήρχε και αχρησιμοποίητη αυτοκόλλητη αυθεντική σφραγίδα της HTC. Πάντως 15 μέρες, η συσκευή λειτουργεί απροβλημάτιστα και είναι αψεγάδιαστη.

 

Εύκολα ξεκόλλησε κι εμένα όντως ( το πήρα από Vodafone όμως ) αλλά δεν θα έπρεπε να είναι ανοιχτό με κοπίδι απ όπου και να το πήρες..

Και το HD2 που έχω και το HERO έχουν ανταλλακτική αυτοκόλλητη αυθεντική σφραγίδα της HTC..

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Class 10 SDHC πήρα από το e-shop:

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.556052&u=APACER-16GB-SECURE-DIGITAL-HIGH-CAPACITY-CLASS-10

Λειτουργεί άψογα!

 

Ενδιαφέρον! Άντε να την δούμε και σε microSDHC.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΥΡΑ ΤΟ ΚΙΝ.Κ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΜΠΩΡΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΠΙΟ GPS ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΧΡΕΩΣΗ ΟΤΑΝ ΜΠΕΝΩ PLZ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΙΣΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΥΡΑ ΤΟ ΚΙΝ.Κ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΜΠΩΡΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΠΙΟ GPS ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΧΡΕΩΣΗ ΟΤΑΝ ΜΠΕΝΩ PLZ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΙΣΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

Με κανένα δεν έχεις χρέωση (εκτός και αν κάνεις χρήση του google maps αλλά αυτό δεν είναι πρόγραμμα πλοήγησης.

 

Επίσης θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ..

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΥΡΑ ΤΟ ΚΙΝ.Κ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΜΠΩΡΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΠΙΟ GPS ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΧΡΕΩΣΗ ΟΤΑΝ ΜΠΕΝΩ PLZ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΙΣΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

Destinator 7, igo8, γενικά δε χρεώνεσαι για χρήση προγραμμάτων πλοήγησης, αν αυτό εννοείς.

 

Και δε γράφουμε με κεφαλαία, είναι σα να φωνάζουμε. ;)

 

EDIT: Γιάννη με πρόλαβες :)

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

υπάρχει κάποιο shortcut για quickmenu που να κάνει ότι και το πλήκτρο σβησίματος της οθόνης?

Για να μην καταναλώνω μπαταρία άσκοπα, πάντα πατάω το πλήκτρο που σβήνει ο φωτισμός της οθόνης και φοβάμαι οτι σε λιγο καιρό θα ξεχαρβαλωθεί.

 

Αν θέλεις αυτή την εμφάνιση στο xda shutdown, τότε εγκατέστησε αυτό το cab.

Edited by sb68s

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το theme του dusk το έχω τιμήσει πολλές φορές, αλλά σε αυτό του xda shudown προσωπικά έχω πει όχι εδώ και πολύ καιρό τώρα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...