Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έπεσε σε πλακάκι...;)

 

Ouch!!! Παλι καλα! Παντως σαν ποιοτητα κατασκευης δε παιζεται! ειναι πολυ μπροστα!

 

Προσπαθω τωρα να τρεξω τον emulator για το playstation 1!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ouch!!! Παλι καλα! Παντως σαν ποιοτητα κατασκευης δε παιζεται! ειναι πολυ μπροστα!

 

Προσπαθω τωρα να τρεξω τον emulator για το playstation 1!

 

μπορείς σε παρακαλώ να δώσεις μερικές λεπτομέρειες πάνω σε αυτό αν το πετύχεις??

τι διαδικασία πρέπει να κάνω για να τρέξω παιχνίδι??

το παιχνίδι που θα τρέξω σε τι μορφή πρέπει να είναι??

μονο και μονο για ένα παιχνίδι θα το βάλω

kula world :P

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε τον emulator. Απλά googlare Fpsece 0.96 και θα το βρεις. Απλα περνάς τα αρχεία στην κάρτα μνήμης και το τρέχεις απο το executable που έχει. Τα παιχνίδια πρέπει να είναι σε μορφή iso και θα βρεις πολλά στο emuparadise.org ελπίζω να βοήθησα :)

 

 

 

Με τον Snapdragon θα τρέχουν τέλεια τα games. Εδώ έτρεχαν μια χαρά στο Toshiba Portege G810 είχα.

 

Υ.Γ: Ας σβηστεί το προηγούμενο post μου παρακαλώ γιατί έκανα λάθος :wacko: ευχαριστώ :D

 

 

Ωραιο το σαιτ και εψαχνα ενα καλο με ρομ! Ευχαριστουμε ironwolf!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε τον emulator. Απλά googlare Fpsece 0.96 και θα το βρεις. Απλα περνάς τα αρχεία στην κάρτα μνήμης και το τρέχεις απο το executable που έχει. Τα παιχνίδια πρέπει να είναι σε μορφή iso και θα βρεις πολλά στο emuparadise.org ελπίζω να βοήθησα :)

 

ωραίος...;)ευχαριστώ φιλε μου:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εμενα εχει πεσει δυο φορες απο τον καναπε κατω σε πλακακια,ανοιξε το καπακι,εφυγε η μπαταρια,αλλα δεν επαθε την παραμικρη γρατζουνια!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εμενα μια φορα επεσε...στην ασφαλτο...γ_μωτο την τυχη μου.:mad: εκανε 3-4 γρατσουνιες(ολες μαζι σε λιγοτερο του ενος χιλιοστου) στην πανω αριστερη γωνια απ'την εξω μερια. ευτυχως δεν πολυφενεται...κατα τα αλλα ουτε μπαταρια βγηκε ουτε τιποτα.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Βάλτε μια θήκη σιλικόνης. Γλιστράει πολύ πιο δύσκολα από οποιαδήποτε επιφάνεια ή χέρι.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Για όσους σκοπεύουν να το αποκτήσουν από Ελλάδα, σήμερα το πρωί με ενημέρωσαν στο ΠΛΑΙΣΙΟ ότι Πέμπτη μεσημέρι η κεντρική αποθήκη τους θα παραλάβει 500 τεμάχια. Από VODAFONE κανένα νέο, έπεσα σε τούβλο που μου έδειξε το HD1 και αγνοούσε το νέο μοντέλο.
Δεν υπογράφω ρε!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Η τελευταία - δική μου - ενημέρωση από Πλαίσιο και Vodafone είναι ότι... δεν έχουν καμία ενημέρωση. Οι υπεύθυνοι στα Πλαίσιο Ψυχικού και Στουρνάρη πριν από 2 ώρες μου είπαν ότι δεν έχουν καμία ενημέρωση για το πότε θα παραλάβουν το ίδιο και οι συνάδελφοί τους στη Vodafone σε Πανόρμου και Στουρνάρη. Εκεί μάλιστα μου είπαν ότι θα τη δίνουν τη συσκευή και "σκέτη" χωρίς υποχρέωση σύνδεσης. Ο μόνος λόγος που αξίζει, ίσως, να περιμένεις τη Vodafone είναι ότι δίνουν δώρο το NDrive. Φίλε μου apostolidisathan εσύ από ποιό Πλαίσιο ενημερώθηκες;

Υπομονή λοιπόν...!!!

Bill
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Η τελευταία - δική μου - ενημέρωση από Πλαίσιο και Vodafone είναι ότι... δεν έχουν καμία ενημέρωση. Οι υπεύθυνοι στα Πλαίσιο Ψυχικού και Στουρνάρη πριν από 2 ώρες μου είπαν ότι δεν έχουν καμία ενημέρωση για το πότε θα παραλάβουν το ίδιο και οι συνάδελφοί τους στη Vodafone σε Πανόρμου και Στουρνάρη. Εκεί μάλιστα μου είπαν ότι θα τη δίνουν τη συσκευή και "σκέτη" χωρίς υποχρέωση σύνδεσης. Ο μόνος λόγος που αξίζει, ίσως, να περιμένεις τη Vodafone είναι ότι δίνουν δώρο το NDrive. Φίλε μου apostolidisathan εσύ από ποιό Πλαίσιο ενημερώθηκες;

Υπομονή λοιπόν...!!!

 

παρε το απεξω καμια διαφορα φτηνοτερο.:)

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Η τελευταία - δική μου - ενημέρωση από Πλαίσιο και Vodafone είναι ότι... δεν έχουν καμία ενημέρωση. Οι υπεύθυνοι στα Πλαίσιο Ψυχικού και Στουρνάρη πριν από 2 ώρες μου είπαν ότι δεν έχουν καμία ενημέρωση για το πότε θα παραλάβουν το ίδιο και οι συνάδελφοί τους στη Vodafone σε Πανόρμου και Στουρνάρη. Εκεί μάλιστα μου είπαν ότι θα τη δίνουν τη συσκευή και "σκέτη" χωρίς υποχρέωση σύνδεσης. Ο μόνος λόγος που αξίζει, ίσως, να περιμένεις τη Vodafone είναι ότι δίνουν δώρο το NDrive. Φίλε μου apostolidisathan εσύ από ποιό Πλαίσιο ενημερώθηκες;

Υπομονή λοιπόν...!!!

 

Το πλαίσιο το δίνει στα 698,99 χωρις το NDrive???:blink:

Link to comment
Share on other sites

- Το αρχείο "fix opera flash" τρέχει και μένει για πάντα στο "installing". έχει τύχει σε κάποιον άλλο αυτό?

 

Που μπορούμε να βρούμε το fix opera flash??

 

 

Μια απορία, συνέβη σε κάποιον από εσάς να κλείσει το HD2, ενώ έχει μπαταρία, και ο μόνος τρόπος για να ανοίξει είναι να του βγάλετε την μπαταρία ή να κάνετε RESET (με το κουμπί από πίσω)??

Μου συνέβησε 2 φορές και τις δύο βράδυ. Δλδ κοιμήθηκα και λειτουργούσε κανονικά και όταν ξύπνησα ήταν σβηστο. Σκέφτηκα ότι θα είναι η μπαταρία αλλά δεν άνοιγε καθόλου. Έβγαλα την μπαταρία και την ξαναέβαλα, άνοιξε κ μάλιστα είχε περισσότερο από 50% ενέργεια!

 

χμ... μούμπλε μούμπλε....

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Που μπορούμε να βρούμε το fix opera flash??

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=544770

 

Σχετικά με το πρόβλημα που αναφέρεις, το πιθανότερο είναι κάποια εφαρμογή που έχεις βάλει να δημιουργεί το conflict.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο μενα.Σημερα στο Πλαισιο καλαμαριας μου ειπαν οτι φτανει στις αποθηκες τους 10 Δεκ και οτι μπορω να το παρω και με την αναβαθμιση που εχω απο την cosmote.Το γνωριζει αυτο κανενας ακομα αν ισχυει σιγουρα?
Link to comment
Share on other sites

Η cosmote δεν εχει την συσκευη ακομα αλλα το πλαισιο που θα την εχει λεει οτι μπορεις να την παρεις απο αυτους ακομα κι αν εχεις επιδοτηση απο cosmote και οχι μονο απο vodafone.Αν ισχυουν αυτα...
Link to comment
Share on other sites

παρε το απεξω καμια διαφορα φτηνοτερο.:)

 

ουσιαστικα σε 2 sites το εχω βρει που αξίζει να αγοραστεί.

 

1. το expasnys.com.gr Εδώ το έχει γύρω στα 620€

 

2. http://www.handtec.co.uk/page.php?xPage=international_orders Σε αυτό το site που είναι αγγλικό έχει την καλύτερη τιμή γύρω στα 550€ τελική τιμή, μαζί με έξοδα αποστολής στην Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

....κάτι άσχετο από αυτά που λέτε....

κάπου είχε δώσει ο odytsak μια λύση για να τρέχει σωστά το igo8 στο hd2

το έχει κανείς ?

γιατί έψαξα λίγο βιαστικά τις σελίδες και δεν το βρήκα.

επίσης θα με βοηθούσε πολύ να ήξερα τι οδηγίες είχε δώσει ,όποιος μπορεί με βοηθάει διαφορετικά όταν θα έχω ευκαιρία θα ψάξω απ την αρχή όλο το forum....

Goodbye Nexus --Welcome Iphone
Link to comment
Share on other sites

....κάτι άσχετο από αυτά που λέτε....

κάπου είχε δώσει ο odytsak μια λύση για να τρέχει σωστά το igo8 στο hd2

το έχει κανείς ?

γιατί έψαξα λίγο βιαστικά τις σελίδες και δεν το βρήκα.

επίσης θα με βοηθούσε πολύ να ήξερα τι οδηγίες είχε δώσει ,όποιος μπορεί με βοηθάει διαφορετικά όταν θα έχω ευκαιρία θα ψάξω απ την αρχή όλο το forum....

 

Αυτό εννοείς?

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Πριν από λίγο επέστρεψα από VOdafone (Στην Παπάφη, Τούμπα, Θεσσαλονίκη). Εκεί το έχει παραγγείλει ο υπεύθυνος και το περιμένει από μέρα σε μέρα. Μια καλή προσφορά που τρέχει τώρα για τα Χριστούγεννα είναι η παρακάτω.

 

Σύνδεση στο πρόγραμμα των 35 ευρώ το μήνα (περίπου 39 με τον φόρο).

Δώρο τα πάγια των 2 πρώτων μηνών.

Δώρο Bluetooth ακουστικό από το κατάστημα.

Δυνατότητα αλλαγής στο φθηνότερο πρόγραμμα μετά τον 8ο μήνα.

Τιμή σύνδεσης με το παραπάνω πάγιο, 422 ευρώ.

 

Με μια πρόχειρη σούμα, 2 πάγια των 0 ευρώ = 000 ευρώ

6 πάγια των 39 ευρώ = 234 ευρώ

4 πάγια των 15 ευρώ = 60 ευρώ

μετρητά 422 ευρώ

--------------------------

ΣΥΝΟΛΟ = 716 ευρώ

 

Πολύ καλή προσφορά , χωρίς υπερβολή....

Δεν υπογράφω ρε!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Όταν ανοίγω το αλμπουμ των φωτογραφιων το storage device δημιουργεί ένα αρχείο cache με αρκετα mb. Πώς γίνεται αυτό να δημιουργείται στην κάρτα μνήμης οταν ανόιγω το αλμπουμ της htc? Ευχαριστώ :)

Apple Iphone 4s

Apple Ipad 2

HTC HD2

Fujitsu Siemens loox n560

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...