Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδια μια βοηθεια....

Τι πρεπει να κανω για να βλεπω κανονικα τα βιντεο στο ytube αλλα και καποια site?

Βλεπω πως θελει τον Adobe flash player 10...αλλα δεν μπορω να τον βρω σε cab...

τι πρεπει να κανω?

Ευχαριστω

 

και νομιζω πως ουτε και θα τον βρεις. η υποστηριξη flash player ειναι κατι που χωλαινει. παρολα αυτα εχει κυκλοφορησει ο opera 10 με υποστηριξη flash τον οποιο εγω που δοκιμασα δε μου λεει κατι. google it :)

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

υπα;ρχει τροπος να συνδεθει στο ξντερνετ το hd2 με lan?δηλαδη υπαρχει καλωδιο micro usb σε lan?η συσκευη μας υποστηριζει τετοια συνδεση?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη μολις ανεβω αθηνα σε 3 μερες θα παρω το HD2 μπορει καποιος να δει εδω και να μου πει εαν ειναι αυτο μην κανω κανα λαθος γτ μια HTC HD2 μια HTC Leo μια HTC HD2 HTC T8585 που λεει το site αυτο εχω μπερδευτει ο ανθρωπος !

Δεν νομιζω να χρειαζετε να ρωτησω εαν τα σπαει το μηχανημα γτ πιστευω οτι ειναι εμφανες αυτο.

 

Βλεπω παντως οτι το εχετε δουλεψει το θεμα και εχω πολυ υλικο να δω και να εφαρμοσω.

Να κανω και την πρωτη μου ερωτηση αν και θα δω και της παραπανω απαντησεις : με το ραδιο τι παιζει ? θα εχω κανονικα φμ ραδιο ?

Εχω και εγω κινητο παντοφλα και γουσταρω πολυ !!!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! γιατι οταν αλλαζω τη γλωσσα στο manila μπερδευονται ολες οι φωτογραφιες μου; τις δειχνει ολες απο 2 φορες και μπερδεμενες. και σα να μην εφτανε αυτο δειχνει και τις encrypted απο ολα τα αλμπουμ μου κι οχι μονο οσες βρισκονται στα documents. καμια βοηθεια;:cry:

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλησπερα! γιατι οταν αλλαζω τη γλωσσα στο manila μπερδευονται ολες οι φωτογραφιες μου; τις δειχνει ολες απο 2 φορες και μπερδεμενες. και σα να μην εφτανε αυτο δειχνει και τις encrypted απο ολα τα αλμπουμ μου κι οχι μονο οσες βρισκονται στα documents. καμια βοηθεια;:cry:

 

Δες στο πρώτο post, υπάρχει η λύση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει νεότερη ρομ από 1,66?

 

Γιατί στο xda αναέρουν ότι έχει πάκέτα από Leo rom 3.04...

 

Επίσης ήθελα να ρωτήσω αν έχουν καταφέρει να κάνουν port κάποια έκδοση android (xdandroid) που να δουλεύει καλά , γιατί μόλις έδωσα το topaz στο οποίο δεν είχαν καταφέρει και πολλά πράγματα και μάλλον με βλέπω για το HD2...

Edited by Nikos_s3
noikia 5130-nokia3210-ericsson T28-ericsson T39m-nokia7210-Eten m500-MioA701-Omnia i900-HTC Diamond2-HTCDesire-HtcDesireHD-HtcSensation-Iphone4-Samsung GalaxyS2-Samsung Galaxy S3-Samsung Galaxy Note 2-Samsung Galaxy Note3-Meizu pro 5-Samsung Galaxy Note 4
Link to comment
Share on other sites

Δες στο πρώτο post, υπάρχει η λύση.

 

εφαρμοσα ο,τι ελεγε στο πρωτο ποστ. καμια αλλαγη. τα εβλεπα διπλα και μπερδμενα. γυρισα αναγκαστικα παλι στα αγγλικα.

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποιος file manager free . Χρησιμοποιώ τον gsfinder1.04 και τρώει κάτι κολλήματα τελευταία με την 1.66 είμαι .

Γιώργος//ROM: Omega XT v16/RADIO:2.14/NATIVE ANDROID ROMS

pinterest,instagram,EyeEm,flickr

Link to comment
Share on other sites

για πολλοστή φορά: μη κάνετε συνεχόμενα ποστς και μη ρωτάτε τα ίδια, επιμένοντας να πάρετε απάντηση...όποιος θέλει και ξέρει απαντάει...
Link to comment
Share on other sites

εφαρμοσα ο,τι ελεγε στο πρωτο ποστ. καμια αλλαγη. τα εβλεπα διπλα και μπερδμενα. γυρισα αναγκαστικα παλι στα αγγλικα.

 

Δες κι εδώ:

http://ip208-100-42-21.static.xda-developers.com/showthread.php?t=590445

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη διαβαζω τα ποστ σας δεν εχω καταλαβει κατι

Το ραδιο που λετε και ξαναλετε ειναι το ραδιοφωνο η ειναι κατι αλλο ?

Και αν ειναι το ραδιοφωνο πως γινετε να επηρεαζει την λειτουργια του κινητου ?

Εχω και εγω κινητο παντοφλα και γουσταρω πολυ !!!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη διαβαζω τα ποστ σας δεν εχω καταλαβει κατι

Το ραδιο που λετε και ξαναλετε ειναι το ραδιοφωνο η ειναι κατι αλλο ?

Και αν ειναι το ραδιοφωνο πως γινετε να επηρεαζει την λειτουργια του κινητου ?

 

Το ραδιόφωνο είναι το FM Radio.

Το radio, που αναφέρεις,, είναι το κομμάτι της rom, που ελέγχει τις ασύρματες υπηρεσίες (Τηλ/νο, bluetooth, wifi, gps).

Edited by stranger72
Link to comment
Share on other sites

Α οκ thanks, αρα fm radio εχει ?

Εχω και εγω κινητο παντοφλα και γουσταρω πολυ !!!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ωραια σε 4 μερες, καντες 5 ,θα μπω και εγω στην <<οικογενεια>> της HTC και αυτην την φορα μαλλον θα ειμαι για ΠΑΡΑΑΑΠΟΛΥ καιρο με το ιδιο κινητο !!!

Εχω και εγω κινητο παντοφλα και γουσταρω πολυ !!!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.

Όταν παω να γράψω μήνυμα (SMS) και παω να χρησιμοποιήσω χαρακτήρες εκτος από τους ( Γ Δ Θ Λ Ξ Π Σ Φ Ψ Ω ) οι 160 χαρακτήρες πεφτουν σε 70.

το μηνυμα το γραφω με κεφαλαία και Ελληνικά.

ξέρουμε τι παίζει??? Πως να το διορθόσουμε???

Έχω την ελληνική μαμιασια rom.

Σας ευχαριστώ εκ τον προτέρων.

_____________________________________

HTC HD2 Leo

IGO 8.3.2.71348

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.

Όταν παω να γράψω μήνυμα (SMS) και παω να χρησιμοποιήσω χαρακτήρες εκτος από τους ( Γ Δ Θ Λ Ξ Π Σ Φ Ψ Ω ) οι 160 χαρακτήρες πεφτουν σε 70.

το μηνυμα το γραφω με κεφαλαία και Ελληνικά.

ξέρουμε τι παίζει??? Πως να το διορθόσουμε???

Έχω την ελληνική μαμιασια rom.

Σας ευχαριστώ εκ τον προτέρων.

 

Καλησπέρα, όταν λες "μαμίσια" για πες μας πια ακριβώς είναι.

Αποστόλης [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, όταν λες "μαμίσια" για πες μας πια ακριβώς είναι.

 

rom 1.66.482.1 (76641) ELL

Radio 2.06.51.07

_____________________________________

HTC HD2 Leo

IGO 8.3.2.71348

Link to comment
Share on other sites

rom 1.66.482.1 (76641) ELL

Radio 2.06.51.07

 

Δεν έπρεπε να έχεις πρόβλημα με αυτήν την ρόμ, ίσως κάποιο άλλο πρόγραμμα να στο δημιουργεί, από πότε στο κάνει;

Αποστόλης [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν έπρεπε να έχεις πρόβλημα με αυτήν την ρόμ, ίσως κάποιο άλλο πρόγραμμα να στο δημιουργεί, από πότε στο κάνει;

 

Δυο εβδομαδες το εχω δει. πριν δεν εστελαν μηνυματα και δεν το ειχα παρατηρησει.

προσπαθησα να βρω τιποτα να με βοηθησει απο το forum αλλα δεν βρηκα κατι.

_____________________________________

HTC HD2 Leo

IGO 8.3.2.71348

Link to comment
Share on other sites

 

ευχαριστω αλλα δε θα το πειραξω αλλο γιατι πνιγομαι και δεν υπαρχει χρονος για hard reset και εκ νεου στησιματα. εμενα δε με απασχολει τοσο οσο ο φιλος μου που θελει να το αλλαξει στο δικο του. αλλα ουτε σε αυτον αλλαξε ουτε σ εμενα. θα του προτεινω απλα να περασει ελληνικη ρομ για σιγουρα πραγματα

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπέρα στην παρέα.

Όταν παω να γράψω μήνυμα (SMS) και παω να χρησιμοποιήσω χαρακτήρες εκτος από τους ( Γ Δ Θ Λ Ξ Π Σ Φ Ψ Ω ) οι 160 χαρακτήρες πεφτουν σε 70.

το μηνυμα το γραφω με κεφαλαία και Ελληνικά.

ξέρουμε τι παίζει??? Πως να το διορθόσουμε???

Έχω την ελληνική μαμιασια rom.

Σας ευχαριστώ εκ τον προτέρων.

 

Έχεις δοκιμάσει να αλλάξεις την επιλογή "Use Unicode when necessary" στις ρυθμίσεις;

 

υπάρχει κάποιος file manager free . Χρησιμοποιώ τον gsfinder1.04 και τρώει κάτι κολλήματα τελευταία με την 1.66 είμαι .

 

Ψάξε στο google για τον Total Commander.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...