Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Καλημέρα παιδιά . Μια ερωτησούλα . Όταν χρησιμοποιώ hands free για να ακούω τις οδηγίες των προγραμμάτων πλοήγησης χάνω τις πρώτες 2 λέξεις από τις οδηγίες . Έχει να κάνει με την rom ή το radio ;

 

Όχι. Απλά όταν αργεί να έρθει η επόμενη οδηγία, το bluetooth μπαίνει σε sleep mode και μέχρι να επανέλθει δεν προλαβαίνει τις πρώτες λέξεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν μου βγαζει option για επαφες...;

http://img826.imageshack.us/img826/74/screenshot20100803at125.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

απο χθες το εχω και το κινητο δικο μου μεσα δεν εχει ΤΙΠΟΤΑ....

 

ωραια...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν μου βγαζει option για επαφες...;

http://img826.imageshack.us/img826/74/screenshot20100803at125.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

απο χθες το εχω και το κινητο δικο μου μεσα δεν εχει ΤΙΠΟΤΑ....

 

ωραια...

 

Περίεργο αυτό Δημήτρη. Είναι η expert έκδοση?

Ακόμα και η απλή που είναι free συχρονιζει επαφές

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

ειλικρινα δεν ξερω τον λογο...

:(

μηπως πρεπει να επιλεξω στο Λεο το activesync και οχι το USB?

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

ειλικρινα δεν ξερω τον λογο...

:(

μηπως πρεπει να επιλεξω στο Λεο το activesync και οχι το USB?

 

Αυτό εννοείται!!! :lol::lol::lol:

 

Άμα τρέξεις μια φορά από τον υπολογιστή και σου περάσει το πρόγραμμα στο κινητό μετά συγχρονίζεις μέσω wifi κάνοντας ότι λέει στο ποστ που σου έδωσα

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Προσπαθησα χτες να συνδεσω το κινητο μου με το Bluetooth του αυτοκινητου μου! ειναι ενα Ford Mondeo του 2009! Αλλα μου ελεγε οτι δεν γινοταν συνδεση! Εχετε εσεις καποιο παρομοιο προβλημα? Μηπως δεν εκανα κατι σωστα?:blink:
Link to comment
Share on other sites

Το έχεις κάνει ορατό σαν συσκευή? Στο λέω γιατί η default ρύθμιση είναι να μην είναι ορατό και την είχα πατήσει και εγω....

Από το Ericsson GF768, στο 12 Pro Max, μια αιωνιότητα

Highlights: Nokia E66, HTC HD2, iPhone 4, LG G3, Xiaomi Mi Max

 

http://mowned.com/sig/george_soutzouk.smart.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αυτό εννοείται!!! :lol::lol::lol:

 

Άμα τρέξεις μια φορά από τον υπολογιστή και σου περάσει το πρόγραμμα στο κινητό μετά συγχρονίζεις μέσω wifi κάνοντας ότι λέει στο ποστ που σου έδωσα

 

τελικα τιποτα...

:(

δυο μερες HD2 και το κινητο δεν εχω καταφερει να το συγχρονισω...

 

κουτιαθηκα με το ΑιΦον 3 χρονια.... :lol:

Edited by pik.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά σόρυ που γίνομαι κουραστικός αλλά κάπου είχατε γράψει για το μανιλα στα mails πως γίνεται να μην φαίνεται ο λογαριασμός του outclock αλλά δεν μπορώ να βρω το post... :X
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εσάς σας βγάζει κάτι κακάσχημα εικονίδια της Htc στην έναρξη,π.χ Htc footprints,Htc music,Htc calendar και Htc people;Προσπάθησα να τα σβήσω μέσα από το φάκελο windows/start menu/programs,σβήνουν αλλά μετά από επανεκκίνηση εμφανίζονται ξανά.

OnePlus 8T KB2000 12/256 Global

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδιά εσάς σας βγάζει κάτι κακάσχημα εικονίδια της Htc στην έναρξη,π.χ Htc footprints,Htc music,Htc calendar και Htc people;Προσπάθησα να τα σβήσω μέσα από το φάκελο windows/start menu/programs,σβήνουν αλλά μετά από επανεκκίνηση εμφανίζονται ξανά.

 

Στο πρώτο post θα βρεις οδηγίες για το πως θα τα ξεφορτωθείς μια και καλή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν ασχολούμαι αλλά έχω δει στο παρελθόν κάποιους mame emulators. Τι θέλεις να κάνεις ακριβώς;

 

να παιζω τα παιχνιδια mame θελω μιας κ ταχω σχεδον ολα!! το θεμα ειναι οτι ξεκιναει το μαμε αλλα δεν εχω πληκρολογιο να πατησω ok να ξεκινησει το παιχνιδι!!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
να παιζω τα παιχνιδια mame θελω μιας κ ταχω σχεδον ολα!! το θεμα ειναι οτι ξεκιναει το μαμε αλλα δεν εχω πληκρολογιο να πατησω ok να ξεκινησει το παιχνιδι!!

 

Χρησιμοποιείς κάποιο από αυτά;

 

http://mamece3.mameworld.info/

http://pocketcultmame.en.softonic.com/pocketpc

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιείς κάποιο από αυτά;

 

http://mamece3.mameworld.info/

http://pocketcultmame.en.softonic.com/pocketpc

 

σε αυτο εδω http://mamece3.mameworld.info/ δεν μπωρο να πατησω το οκ να ξεκινησει το πεχνιδι χρειαζεται πληκρολογιο?? στο αλλο pocketcultmame ανοιγει το παιχνιδι αυτοματα αλλα παλι πρεπει να πατησεις σταρτ για να ξεκινησει κ δεν το βρησκο!!! :(:(:(

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδιά σόρυ που γίνομαι κουραστικός αλλά κάπου είχατε γράψει για το μανιλα στα mails πως γίνεται να μην φαίνεται ο λογαριασμός του outclock αλλά δεν μπορώ να βρω το post... :X

 

Τι ζητάς ακριβώς;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ημουν στην παραλια μαζι με το αγαπημενο μου hd2 και ειπα να βγαλω μια φωτογραφια την μπεμπα μου που ειναι 10 μηνων κανοντας το δευτερο μπανιο της,καθως μπαινω λοιπον και παιρνω σταση φωτογραφου γλιστραω απο μια πετρα και πεφτω στο νερο μαζι με το αγαπημενο μου hd2,μολις καταλαβα τι ειχε γινει και κοιταζοντας το hd2 μεσα στο νερο αναμμενο να με χαιρεταει εχασα την γη κατω απο τα ποδια μου τετοιο συναισθημα για κινητο πρωτη φορα μου νιωθω!! τελικα το εβγαλα εξω εκανα τα τυπικα εξαγωγη μπαταριας κτλ αλλα ματαια μεχρι τωρα που γραφω το τηλεφωνο δεν ανοιγει καθολου ουτε καν φορτιζει ακουω μονο κατι ηχους ξεψυχησματος που βγαζει αραια και που,δεν σκεφτομαι να το παω στην εταιρια γιατι θα εχουμε τα γνωστα νερο δεν καλυπτει η εγγυηση και τα ρεστα,θελω να μου πειτε λοιπον σε τι νεα αγορα να προβω, να μεταβω σε android και αν ναι ποια συσκευη θα μου προτεινατε.Σκεφτομαι για desire htc η samsung galaxy s 9000 η ξανα hd2 Edited by giogio
Link to comment
Share on other sites

Σημερα ημουν στην παραλια μαζι με το αγαπημενο μου hd2 και ειπα να βγαλω μια φωτογραφια την μπεμπα μου που ειναι 10 μηνων κανοντας το δευτερο μπανιο της,καθως μπαινω λοιπον και παιρνω σταση φωτογραφου γλιστραω απο μια πετρα και πεφτω στο νερο μαζι με το αγαπημενο μου hd2,μολις καταλαβα τι ειχε γινει και κοιταζοντας το hd2 μεσα στο νερο αναμμενο να με χαιρεταει εχασα την γη κατω απο τα ποδια μου τετοιο συναισθημα για κινητο πρωτη φορα μου νιωθω!! τελικα το εβγαλα εξω εκανα τα τυπικα εξαγωγη μπαταριας κτλ αλλα ματαια μεχρι τωρα που γραφω το τηλεφωνο δεν ανοιγει καθολου ουτε καν φορτιζει ακουω μονο κατι ηχους ξεψυχησματος που βγαζει αραια και που,δεν σκεφτομαι να το παω στην εταιρια γιατι θα εχουμε τα γνωστα νερο δεν καλυπτει η εγγυηση και τα ρεστα,θελω να μου πειτε λοιπον σε τι νεα αγορα να προβω, να μεταβω σε android και αν ναι ποια συσκευη θα μου προτεινατε.Σκεφτομαι για desire htc η samsung galaxy s 9000 η ξανα hd2

το iphone 4 δεν υπαρχει στις πιθανες επιλογες σου?

να σου ζησει η μπεμπα

Edited by dimikord
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σημερα ημουν στην παραλια μαζι με το αγαπημενο μου hd2 και ειπα να βγαλω μια φωτογραφια την μπεμπα μου που ειναι 10 μηνων κανοντας το δευτερο μπανιο της,καθως μπαινω λοιπον και παιρνω σταση φωτογραφου γλιστραω απο μια πετρα και πεφτω στο νερο μαζι με το αγαπημενο μου hd2,μολις καταλαβα τι ειχε γινει και κοιταζοντας το hd2 μεσα στο νερο αναμμενο να με χαιρεταει εχασα την γη κατω απο τα ποδια μου τετοιο συναισθημα για κινητο πρωτη φορα μου νιωθω!! τελικα το εβγαλα εξω εκανα τα τυπικα εξαγωγη μπαταριας κτλ αλλα ματαια μεχρι τωρα που γραφω το τηλεφωνο δεν ανοιγει καθολου ουτε καν φορτιζει ακουω μονο κατι ηχους ξεψυχησματος που βγαζει αραια και που,δεν σκεφτομαι να το παω στην εταιρια γιατι θα εχουμε τα γνωστα νερο δεν καλυπτει η εγγυηση και τα ρεστα,θελω να μου πειτε λοιπον σε τι νεα αγορα να προβω, να μεταβω σε android και αν ναι ποια συσκευη θα μου προτεινατε.Σκεφτομαι για desire htc η samsung galaxy s 9000 η ξανα hd2

 

Η πιο φτηνή επιλογή είναι να το πας για σέρβις. Θα σου στοιχίσει λιγότερα από το να αγοράσεις νέα συσκευή. Αν είχες samsung δεν θα αισθανόσουν το ίδιο συναίσθημα όταν το είδες μες στο νερό. Να σου ζήσει η μπέμπα και αναμνηστικές φωτογραφίες βγάζουμε με φωτογραφική μηχανή!!!

SAMSUNG μην καταργήσεις την σειρά των NOTE!!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ημουν στην παραλια μαζι με το αγαπημενο μου hd2 και ειπα να βγαλω μια φωτογραφια την μπεμπα μου που ειναι 10 μηνων κανοντας το δευτερο μπανιο της,καθως μπαινω λοιπον και παιρνω σταση φωτογραφου γλιστραω απο μια πετρα και πεφτω στο νερο μαζι με το αγαπημενο μου hd2,μολις καταλαβα τι ειχε γινει και κοιταζοντας το hd2 μεσα στο νερο αναμμενο να με χαιρεταει εχασα την γη κατω απο τα ποδια μου τετοιο συναισθημα για κινητο πρωτη φορα μου νιωθω!! τελικα το εβγαλα εξω εκανα τα τυπικα εξαγωγη μπαταριας κτλ αλλα ματαια μεχρι τωρα που γραφω το τηλεφωνο δεν ανοιγει καθολου ουτε καν φορτιζει ακουω μονο κατι ηχους ξεψυχησματος που βγαζει αραια και που,δεν σκεφτομαι να το παω στην εταιρια γιατι θα εχουμε τα γνωστα νερο δεν καλυπτει η εγγυηση και τα ρεστα,θελω να μου πειτε λοιπον σε τι νεα αγορα να προβω, να μεταβω σε android και αν ναι ποια συσκευη θα μου προτεινατε.Σκεφτομαι για desire htc η samsung galaxy s 9000 η ξανα hd2

 

καλημερα παιδια :)

 

φιλε μου σε καταλαβαινω....κριμα ...

εγω δεν θα σου πω οτι βγαζουμε φωτογραφιες με ψηφιακη και οχι με το τηλ στην παραλια,γιατι ενω εχω παρει αδιαβροχη μηχανη για αυτον τον λογο,παλι με το λεο τραβαω οποτε χρειαζεται...

 

ηταν μια ατυχη στιγμη,γνωμη μου,να τι πας στο σερβις και να μαθεις το κοστος επισκευης,αφου σου διαβεβαιωσουν οτι ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕΤΑ το σερβις!

 

αλλη συσκευη αναλογη του λεο ΔΕΝ υπαρχει αυτην την στιγμη!

 

εγω στην θεση σου θα εφτιαχνα το τηλεφωνο αμεσα κ θα το κραταγα για καποιο απο τα παιδια μου κ θα επαιρνα ενα καινουριο (η ενα απταιστο μεταχειρισμενο) για μενα.

 

δεν το αλλαζω το λεο με καμια συσκευη αυτην την περιοδο!

 

 

να σου ζησει η μικρουλα σου και να εισαστε καλα να την βλεπετε να μεγαλωνει γερη, τυχερη και ευτυχισμενη :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδες!!!!!

υπαρχει ενα .cab για να ελατωσεις την ευαισθισια του Λεο στο touch ξερετε ποιο ειναι...;

 

εψαξα αλλα δεν βρηκα

:(

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδες!!!!!

υπαρχει ενα .cab για να ελατωσεις την ευαισθισια του Λεο στο touch ξερετε ποιο ειναι...;

 

εψαξα αλλα δεν βρηκα

:(

Γιατι τοσο γρηγορο εγινε που δεν το προλαβαινεις?:lol:

Μεσα απο το bsb tweeks - screen sensitivity - τσεκαρισε το!

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδες!!!!!

υπαρχει ενα .cab για να ελατωσεις την ευαισθισια του Λεο στο touch ξερετε ποιο ειναι...;

 

εψαξα αλλα δεν βρηκα

:(

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=585511

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω και του δυο!!!!

 

φαντασου Βασιλη τα BSB τα ειχα κι ολας στο κινητο :lol:

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω και του δυο!!!!

 

φαντασου Βασιλη τα BSB τα ειχα κι ολας στο κινητο :lol:

Ετσι.....:)

Εξαλλου το εχεις πει και μονος σου, 3 χρονια με ΑΗΗΗΗΗ...... phone κουζουλαθηκες!:lol:

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...