Jump to content

Sony Ericsson Xperia X10


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χάλια ακουστικό; Δεν ακούγεται καλά η συνομιλία με αυτόν που μιλάς; κάνει παράσιτα; ακούγεται χαμηλόφωνα; Το έχεις δουλέψει με bluetooth?

ναι ειναι πολυ χαμηλά! bluetooth δεν εχω βαλει γιατι εχω τα ακουστικα του και βαζω αυτα !

:p
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι το επιβεβαιωνω κι εγω αυτο.. Καθως και το ακουστικο του δεν ειναι κι οτι πιο δυνατο υπαρχει εκει εξω..
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μια χαρα ειναι το ακουστικο και ο ηχος.

 

Το συγκρίνεις με άλλο κινητό ή απλά το λές απο την προσωπική σου εκτίμηση; Πάντως είναι σπαστικό να μην ακούγεται καλά αν και ελπίζω οτι θα υπάρχει ή θα βγει patch ή πρόγραμμα να το βελτιώνει.

Link to comment
Share on other sites

Πείτε τίποτα παραπάνω βρε παιδιά.

1) Είναι εύχρηστο στην πλοήγηση στο internet?

2) Είναι έλλειψη το multitouch ή είναι καλό και αυτό που έχει με το παρατεταμένο άγγιγμα?

3) Ειναι καλή η οθόνη σε εικόνα και άγγιγμα?

4) Το led είναι διακοσμητικό?

5) Το λειτουργικό είναι εύχρηστο?

Link to comment
Share on other sites

Οντως, κανείς δε λέει εντυπώσεις και δεν αναφέρεται σε λεπτομέρειες.... περίεργο....

Με το τσιγγέλι τους βγάζεις κουβέντα... :-)

Link to comment
Share on other sites

Και αυτό δεν είναι καλό..

¨οταν ο κάτοχος ενός νέου κινητού δεν δείχνει να εντυπωσιάζεται έστω κάπου,μοιραία η κουβέντα παέι στα μείον της υπόθεσης.

tsak8 - Χρήστος

LG G6 / LG G Pad 8,3"

Link to comment
Share on other sites

Πείτε τίποτα παραπάνω βρε παιδιά.

1) Είναι εύχρηστο στην πλοήγηση στο internet?

2) Είναι έλλειψη το multitouch ή είναι καλό και αυτό που έχει με το παρατεταμένο άγγιγμα?

3) Ειναι καλή η οθόνη σε εικόνα και άγγιγμα?

4) Το led είναι διακοσμητικό?

5) Το λειτουργικό είναι εύχρηστο?

 

1)ναι ειναι

2)κοιτα στο net μπορω να πω οτι δεν ειναι ελλειψη μονο στις εικονες ειναι καπως

3)σαν εικονα ειναι παρα πολυ καλη τωρα σαν αγγιγμα δεν ειναι iphone ειναι καπως καλυτερη απο το milestone

4)οταν λες led λογικα θα λες της καμερας γιατι το κινητο εχει και ενα led εμπρος για να σε ενημερώνει για μηνυματα και κτλπ τωρα απο εκει και περα το led το πισω για την καμερα μου εχει σπασει τα νευρα γιατι δεν ενεργοποιητε μονο του!αλλα πρεπει να το ενεργοποιησω εγω !σαν αποδοση ειναι καλο μην νομιζεις κατι τρελο (θα ανεβασω foto το μεσημερι)

5)ναι το λειτουργικό ειναι καλο αν και θα ηθελα το 2.1 για τον λογο οτι ειχα και το nexus one και μου αρεσε πολυ !!!

:p
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους.

 

να ρωτησω κ παλι καταρχιν αν καποιος γνωριζει ποτε θα ερθει το κινητο απο την επισιμη αντιπροσωπεια...

 

επισης καλο θα ηταν αν ξερει καποιος τι γινετε με την μπαταρια και ποσο κραταει υποθετω πως οσοι εχουν ηδη το κινητο θα εχουν αποψη περι του θεματος

 

ειχα ρωτησεις αν καποιος ξερει ποια ειναι η μεγαλυτερα micro sd καρτα που κυκλοφορει.

 

αν καποιος ειδε το κινητο στο πλαισιο να μας πει εντυπωσεις η εστω σε ποιο καταστημα για να παμε να παρουμε κ εμεις λιγο ματι !

 

θεωρουμε οτι το android market και ολα τα συναφη θα παραγουν ιδιας ποιοτητας apps οπως βγαινουν για το iphone η οχι ?

 

οι παραεισαγωγες παιζει να φερνουν το κινητο με διαφορετικα gadgets απο οτι η επισημη αντιπροσωπεια ???

 

ps. μηπως το forum να φτιαξει ενα ειδος live chat για να κανουμε δουλεια μεταξυ μας ? η ζηταω πολλα ?

 

κ παλι ευχαριστω ...

 

ps.2 οποιος γνωριζει ας ενημερωσει οσον αφορα το multitasking και τις χρησιμοτητες του αλλα με οσο το δυνατον μεγαλυτερη λεπτομερεια γιατι εχω την εντυπωση πως παμε να κανουμε τα κινητα απο smartphones σε pchones.......

Edited by DIVINE
add..
Link to comment
Share on other sites

1)ναι ειναι

2)κοιτα στο net μπορω να πω οτι δεν ειναι ελλειψη μονο στις εικονες ειναι καπως

3)σαν εικονα ειναι παρα πολυ καλη τωρα σαν αγγιγμα δεν ειναι iphone ειναι καπως καλυτερη απο το milestone

4)οταν λες led λογικα θα λες της καμερας γιατι το κινητο εχει και ενα led εμπρος για να σε ενημερώνει για μηνυματα και κτλπ τωρα απο εκει και περα το led το πισω για την καμερα μου εχει σπασει τα νευρα γιατι δεν ενεργοποιητε μονο του!αλλα πρεπει να το ενεργοποιησω εγω !σαν αποδοση ειναι καλο μην νομιζεις κατι τρελο (θα ανεβασω foto το μεσημερι)

5)ναι το λειτουργικό ειναι καλο αν και θα ηθελα το 2.1 για τον λογο οτι ειχα και το nexus one και μου αρεσε πολυ !!!

 

Οταν λες ότι πρέπει να το ενεργοποιήσεις μόνος σου, εννοείς σε κάθε φωτογραφία ξεχωριστά ή αν δεν βγω από το μενού της κάμερας μπορώ να τραβήξω και δεύτερη και τρίτη φωτογραφία με την ίδια ρύθμιση φλας?

Link to comment
Share on other sites

Ναι μπορεις φυσικα.. Αν βγεις απ'την καμερα ομως οταν την ξανανοιξεις δεν αναβει κρατωντας τη ρυθμιση απο πριν δλδ και πρεπει να το ενεργοποιησεις.. Το κακο ειναι οτι δεν ειναι αμεσα προσβασιμο στις 3-4 συντομευσεις δηλαδη που εχει στην οθονη,ειναι βαθυτερα στο μενου της καμερας,αλλα ενταξει δεν ειναι και τοοοοσο ενοχλητικο,πρεπει να κανεις 3-4 αγγιγματα παραπανω απλα..
Link to comment
Share on other sites

Τελικά αυτή η μπαταρία ΠΟΣΟ κρατάει;; Υπάρχει κανείς να μας πεί;

Εστω και χωρίς τις 2-3 πλήρεις επαναφορτίσεις

Link to comment
Share on other sites

Εγω το φορτιζω καθε βραδυ..Βεβαια δεν τ'αφηνω στιγμη απ'τα χερια μου,ειναι στο 3g, το wifi την περισσοτερη ωρα ανοιχτο κλπ.. Νομιζω οτι για τη χρηση που κανω (ολο το πασπατευω,κατεβαζω διαφορα,ακομα κι αν δεν κανω κατι μπαινοβγαινω στα μενου κλπ κλπ) και για την κατασταση της συσκευης -τετοια οθονη,επεξεργαστη κλπ- ειμαι ικανοποιημενος..
Link to comment
Share on other sites

Τελικά αυτή η μπαταρία ΠΟΣΟ κρατάει;; Υπάρχει κανείς να μας πεί;

Εστω και χωρίς τις 2-3 πλήρεις επαναφορτίσεις

 

εγω εχθες με 60% μπαταρια απο τις 12 το μεσημερι μερχι και τις 2 σημερα που εχει 10 % !ειχα στειλει 100 sms 7 λεπτα ομιλια και κανα 30 λεπτο χρηση !

κατι επιπλεον πως μπορω να ανεβασω foto εδω?

:p
Link to comment
Share on other sites

Εγω το φορτιζω καθε βραδυ..Βεβαια δεν τ'αφηνω στιγμη απ'τα χερια μου,ειναι στο 3g, το wifi την περισσοτερη ωρα ανοιχτο κλπ.. Νομιζω οτι για τη χρηση που κανω (ολο το πασπατευω,κατεβαζω διαφορα,ακομα κι αν δεν κανω κατι μπαινοβγαινω στα μενου κλπ κλπ) και για την κατασταση της συσκευης -τετοια οθονη,επεξεργαστη κλπ- ειμαι ικανοποιημενος..

 

Ευχαριστω :-)

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό προσωπική μου άποψη με κέρδισε σαν πρώτη ματιά!!πήγα το είδα στο πλαίσιο αλλά δεν είχε μπαταρία να το παίξω !!μου έκανε εντύπωση πάντως πως δεν φαινότανε και τόσο πατάτα όσο το νόμιζα στα βίντεο και στις φώτος μου φαινότανε τεράστιο!! μια χαρά ωραίος σχεδιασμός ελαφρύ κινητό και το μαύρο χρώμα ρε παιδιά πιο ωραίο πρέπει να είναι!! κρίμα πάντως δεν είχε μπαταρία να δω και το android!και πάλι εντύπωση μ έκανε πώς δεν είναι μεγάλο και εφαρμόζει μια χαρά στην παλάμη!! Μια ερώτηση σε αυτούς που το έχουνε πίσω από τι είδα έχει φλας λεντ για την κάμερα?? είναι δυνατό?? κάνει δουλειά το βράδυ?? δουλεύει και σαν φακός?
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω εχθες με 60% μπαταρια απο τις 12 το μεσημερι μερχι και τις 2 σημερα που εχει 10 % !ειχα στειλει 100 sms 7 λεπτα ομιλια και κανα 30 λεπτο χρηση !

κατι επιπλεον πως μπορω να ανεβασω foto εδω?

 

Απο την επιλογή συνημμένα αρχεία που υπάρχει στο παράθυρο παράθεσης, Δεν το έχω κάνει αλλά απο όσο βλέπω έτσι λειτουργεί.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό προσωπική μου άποψη με κέρδισε σαν πρώτη ματιά!!πήγα το είδα στο πλαίσιο αλλά δεν είχε μπαταρία να το παίξω !!μου έκανε εντύπωση πάντως πως δεν φαινότανε και τόσο πατάτα όσο το νόμιζα στα βίντεο και στις φώτος μου φαινότανε τεράστιο!! μια χαρά ωραίος σχεδιασμός ελαφρύ κινητό και το μαύρο χρώμα ρε παιδιά πιο ωραίο πρέπει να είναι!! κρίμα πάντως δεν είχε μπαταρία να δω και το android!και πάλι εντύπωση μ έκανε πώς δεν είναι μεγάλο και εφαρμόζει μια χαρά στην παλάμη!! Μια ερώτηση σε αυτούς που το έχουνε πίσω από τι είδα έχει φλας λεντ για την κάμερα?? είναι δυνατό?? κάνει δουλειά το βράδυ?? δουλεύει και σαν φακός?

 

στο αν κανει δουλεια θα το δειτε σε λιγο που θα ανεβασω foto ! αν θες μπορεις να το κανεις φακο αν και δεν εχει καποιο προγραμμα για φακο !

:p
Link to comment
Share on other sites

Τελικά αυτή η μπαταρία ΠΟΣΟ κρατάει;; Υπάρχει κανείς να μας πεί;

Εστω και χωρίς τις 2-3 πλήρεις επαναφορτίσεις

 

Σε εμενα με κανονικη χρηση, sms, οχι 3G και 30 λεπτα wifi, περιπου 1 1/2 - 2 μερες. Με ανοιχτα ολα καθε μερα φορτιση.

Link to comment
Share on other sites

κατι επιπλεον πως μπορω να ανεβασω foto εδω?

 

Μπορείς να τις ανεβάσεις στο στο mygallery. Επάνω δεξιά θα δεις το κουμπί του upload. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X10

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...